Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

2 199 775 Shikime

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Komente
 • ❤❤❤❤❤❤

  Moira AdemiMoira AdemiDitë më parë
 • Shume e bukur👏👏👏👏

  Sara FugaSara FugaDitë më parë
 • 🥂💥👌❤❤

  hoiy vinosahoiy vinosaDitë më parë
 • Super

  ahmed Soummarahmed Soummar2 ditë më parë
 • Super

  ahmed Soummarahmed Soummar2 ditë më parë
 • 🥂💥👌❤❤

  doliio volaydoliio volay2 ditë më parë
 • Ju lumt goja

  Flora GjokaFlora Gjoka3 ditë më parë
 • Kendon bukur❤🤴

  Lora TarjaLora Tarja3 ditë më parë
 • Shum bukur 👌🌻✌️

  Ermelinda LajcajErmelinda Lajcaj4 ditë më parë
 • Anxhela super

  Ana MAna M6 ditë më parë
 • Super 🔥🔥🔥

  Arjan LamucaArjan Lamuca7 ditë më parë
 • Shumir hit

  Mani HasanMani Hasan7 ditë më parë
 • Nice 1👑👑👌👌

  Gazmir MuratiGazmir Murati7 ditë më parë
 • Albania❤❤❤❤❤❤❤❤bravo

  dulce Hernandezdulce Hernandez8 ditë më parë
 • Cute 🥰

  gioyu comigioyu comi8 ditë më parë
 • Need lyrics plz help

  Mohsin SaeedMohsin Saeed8 ditë më parë
 • good song

  Kl3rd ffKl3rd ff8 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

  abbsnn coseabbsnn cose9 ditë më parë
 • Ju lumte goja! Kombinim perfekt i zerave, kostumografia...

  Eniar S.Eniar S.9 ditë më parë
 • Jeni te shkelqyer shum bukur

  Xhulja JasiniXhulja Jasini9 ditë më parë
 • Këngë shumë bukur❤

  Goran PavlovskiGoran Pavlovski9 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Valentina AgoValentina Ago10 ditë më parë
 • Anxhela ❤

  Meko HarleyMeko Harley10 ditë më parë
 • Super hit 🔥🔥llokum fare eshte ♥️♥️

  Ervana SatkaErvana Satka10 ditë më parë
 • 🤩Sinani 🤩

  f gf g10 ditë më parë
 • Bravo complimenti 🍹🍸🍹🍸

  aurel Shaniaurel Shani10 ditë më parë
 • Anxhela he suuuper yll sinan shume e bukur kenga jeni shuume te mire

  nijuo joingnijuo joing11 ditë më parë
 • Bravo Sinan e Anxhela 👍👍

  EDISON DRAMOLLIEDISON DRAMOLLI11 ditë më parë
 • Super💥💥

  Alba JonuziAlba Jonuzi11 ditë më parë
 • Perfect..!!

  Dj NikollaDj Nikolla11 ditë më parë
 • nje bashkpunim super se prisnim 👍suksese te dyve❤😍😍

  Regdu GehtRegdu Geht11 ditë më parë
 • Super

  Erjona KerkapiErjona Kerkapi11 ditë më parë
 • Kenge ultra ju lumte goja Na kenaqe Sinan Suksese dhe Urime

  Aida PetanajAida Petanaj11 ditë më parë
 • shum bukur ju persh super këngë👏

  Jetmir NikaJetmir Nika12 ditë më parë
 • Bravo nje kenge e denje per Hitet verore 2021 jeni me te miret 🥰🥰🥰

  cnmmd qiuoocnmmd qiuoo12 ditë më parë
 • ju kendofte zemra.si gjithmone jeni te mrekullueshem

  Nina ZykaNina Zyka12 ditë më parë
 • Hello from Greece! Love you Anxhela 🇬🇷💙🇦🇱

  Made By MeMade By Me12 ditë më parë
 • 🌟🌟👍👍👏👏

  Roel RoiRoel Roi12 ditë më parë
 • 😊😊😊😊

  Pranvera KrasniqiPranvera Krasniqi12 ditë më parë
 • Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

  Rvve DuioRvve Duio12 ditë më parë
 • 👌✌

  Meti HaziriMeti Haziri12 ditë më parë
 • Te kendoft zemra 2

  Eriol SulaEriol Sula12 ditë më parë
 • Super

  meri jahomeri jaho13 ditë më parë
 • Hit veror 2021 Pershendetje Fadil novosella👍👌

  Fadil HajriziFadil Hajrizi13 ditë më parë
 • Hallall ❤️❤️

  AnotherYT streamerAnotherYT streamer13 ditë më parë
 • 👍👍👍

  Filloreta SalijajFilloreta Salijaj13 ditë më parë
 • Kjo eshte kenge .e kam degjuar disa her ooooo

  Ioanna KousiIoanna Kousi13 ditë më parë
 • Sa bukur💫💫

  Bukurie RamadanBukurie Ramadan13 ditë më parë
 • Super bravo

  Artush DjartushArtush Djartush13 ditë më parë
 • Ju kendofte shpirti dhe zemra Anxhela & Sinan❤❤

  Kri 99Kri 9913 ditë më parë
 • Shumë bukur super

  ROVENA CELAROVENA CELA13 ditë më parë
 • Sh bukur 👏👏👏👍👍

  Rigels KaloshiRigels Kaloshi14 ditë më parë
 • ❤♥😍♥❤

  NASRO CHIBI AlgérienNASRO CHIBI Algérien14 ditë më parë
 • Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

  Cela ErdionCela Erdion14 ditë më parë
  • Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

   Rvve DuioRvve Duio12 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

  lani Lanilani Lani14 ditë më parë
 • Anxhela, yes wonderful Anxela!

  Aleks RushitiAleks Rushiti14 ditë më parë
 • Super

  Barabara mateos MateosBarabara mateos Mateos14 ditë më parë
 • Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

  Besnik TopiBesnik Topi14 ditë më parë
 • 💙💖👍

  halime smajlihalime smajli14 ditë më parë
 • C.fare jahti ?super

  Aferdita bezhani salajAferdita bezhani salaj14 ditë më parë
 • Hallall te qoft ja ke qellu

  Rina RexhaRina Rexha14 ditë më parë
 • Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Kozi BreguKozi Bregu14 ditë më parë
  • Suksese te dy, jeni te mrekullushem 🙏🙏🙏

   cnmmd qiuoocnmmd qiuoo12 ditë më parë
 • Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

  Nadia RukaNadia Ruka14 ditë më parë
 • The top song 💪💪💪❤❤

  TheKristinemarkuTheKristinemarku14 ditë më parë
 • 🥂💥👌❤❤

  Luk KolaLuk Kola14 ditë më parë
 • Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

  Albana AliajAlbana Aliaj14 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Fatos PepaFatos Pepa14 ditë më parë
 • Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

  Rita DhramiRita Dhrami14 ditë më parë
  • 🌟

   gentiiigentiii2 ditë më parë
 • Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

  Xhesika SharkaXhesika Sharka14 ditë më parë
 • Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

  five starsfive stars14 ditë më parë
 • Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

  Rixhi CakaRixhi Caka14 ditë më parë
 • Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

  Ana 2222Ana 222214 ditë më parë
 • Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

  Emilian CalaEmilian Cala14 ditë më parë
 • ☺️

  madonnazonemadonnazone14 ditë më parë
 • Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

  Donika KodraDonika Kodra15 ditë më parë
 • Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

  VVVV15 ditë më parë
 • Shum e bukur kenga ju lumt

  Jimin MochiJimin Mochi15 ditë më parë
 • Bravò

  Lumturi QosjaLumturi Qosja15 ditë më parë
 • nc song

  Ely BaEly Ba15 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

  eduarta gegaeduarta gega15 ditë më parë
 • Jeni me te miret

  Samira HoxhaSamira Hoxha15 ditë më parë
 • Bravo siete yje

  Samira HoxhaSamira Hoxha15 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Enkelejda HysiEnkelejda Hysi15 ditë më parë
 • 10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

  FF TOSHKEZIFF TOSHKEZI15 ditë më parë
  • Bravo Sinan & Anxhela !!! Love from Moldova !!! Love Albania !!!

   cnmmd qiuoocnmmd qiuoo12 ditë më parë
 • Luaj dhe rreziko

  Emanuel ZotajEmanuel Zotaj15 ditë më parë
 • (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

  ÇukurÇukur15 ditë më parë
 • Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

  Gigliola AntonucciGigliola Antonucci15 ditë më parë
 • Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

  mimoza gjermanimimoza gjermani15 ditë më parë
 • 🔥

  Suada BerdufiSuada Berdufi15 ditë më parë
 • E bukur faleminderit fantastike

  Vera MuhoVera Muho15 ditë më parë
 • Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

  Florinda AmeliaFlorinda Amelia15 ditë më parë
 • Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

  Voka 1966Voka 196615 ditë më parë
 • Dy yje 🌟🌟🌟🌟

  Diana KulliDiana Kulli15 ditë më parë
 • NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

  FARSHER TVFARSHER TV15 ditë më parë
 • Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

  Beqo LekaBeqo Leka15 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Amdi DestaniAmdi Destani15 ditë më parë
 • Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

  Ela SINANIEla SINANI15 ditë më parë
 • Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

  Shyqyri DekavelliShyqyri Dekavelli16 ditë më parë
 • 💍💍💍💍

  Lorinda RrahmaniLorinda Rrahmani16 ditë më parë
 • kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

  ana albaana alba16 ditë më parë
ALgones