Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

12 Pri 2021
3 021 012 Shikime

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► instagram.com/mevlanshaba/
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit/
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► instagram.com/stine_records/
✔️ Connect with Estia FILM :
instagram.com/estia_film/
✔️ Connect with GRAZIA:
instagram.com/grazia__official/
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente
 • O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit

  Tirana ImeTirana Ime5 orë më parë
 • Juli je super kengetare sukse vellla

  Cela HanifeCela Hanife7 orë më parë
 • Urime! 50K SUBSCRIBERS

  ST BRUDAST BRUDA10 orë më parë
 • ❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤

  Sibora GashiSibora Gashi10 orë më parë
 • kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇

  SILVIO HAMETISILVIO HAMETI12 orë më parë
 • Sa like shkojne per melanin dhe julin

  eni toskaeni toska14 orë më parë
 • Ghhgkfjf

  Kleosamuel1 Kleosamuel1Kleosamuel1 Kleosamuel1Ditë më parë
 • Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve

  Brunilda HamzaBrunilda HamzaDitë më parë
 • Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

  Visar KalludraVisar Kalludra2 ditë më parë
 • Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

  Vjolca ElmasVjolca Elmas2 ditë më parë
 • Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

  Irisa AmeliaIrisa Amelia2 ditë më parë
 • O ku jeni bossat jeni shum te mir

  shqiprim Bytyqishqiprim Bytyqi2 ditë më parë
 • Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

  Vilma DhiariVilma Dhiari2 ditë më parë
 • ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

  Eron KadriuEron Kadriu2 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Klevis MateoKlevis Mateo2 ditë më parë
 • Faleminderitshumeshumeyll

  Klevis MateoKlevis Mateo2 ditë më parë
 • Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

  Klevis MateoKlevis Mateo2 ditë më parë
 • Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

  Klevis MateoKlevis Mateo2 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

  xhulia bajollarixhulia bajollari2 ditë më parë
 • P

  Zanarabja ZanarabjaZanarabja Zanarabja3 ditë më parë
 • Bravooooo mevlan

  lina kalolina kalo3 ditë më parë
 • Mevli ka zë te omël 😍😎

  Albioni BossiAlbioni Bossi3 ditë më parë
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetit4 ditë më parë
 • Aaaaaaa juli sibon

  Eljesa QajaEljesa Qaja4 ditë më parë
 • Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

  Anna23 Anna23Anna23 Anna234 ditë më parë
 • O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

  Seldi SeldiSeldi Seldi4 ditë më parë
 • On fire juli

  Antonio GodajAntonio Godaj4 ditë më parë
 • Dayfske

  Roksana RoksanaRoksana Roksana5 ditë më parë
 • Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

  Klevis BeqirajKlevis Beqiraj5 ditë më parë
 • Lum si ti mevli

  Elsida RrucajElsida Rrucaj5 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhi5 ditë më parë
 • Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

  Andrin HoxhaAndrin Hoxha5 ditë më parë
 • Ytyy56655h0

  Adis DautiAdis Dauti5 ditë më parë
 • Vazhdoni kështu

  Kanina KaninaKanina Kanina5 ditë më parë
 • 😁😁😁👌 Shum te mir

  egi egushiegi egushi5 ditë më parë
 • 2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

  Constantine The GreatConstantine The Great6 ditë më parë
 • Nevlan Juli jeni me specialet

  Bledi ShahoBledi Shaho6 ditë më parë
 • Mevlan ledjana mevlan antonela

  Donika ZanaDonika Zana6 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Lume MeminiLume Memini6 ditë më parë
 • 😎

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra6 ditë më parë
 • algones.info/global/grG8o3-3k4Sksqs/video

  Olsi DeejayOlsi Deejay6 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Selavdi NevzadiSelavdi Nevzadi7 ditë më parë
 • Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

  Hello BroHello Bro7 ditë më parë
 • Super

  Edi KukeliEdi Kukeli7 ditë më parë
 • Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

  Bleonë BilalliBleonë Bilalli7 ditë më parë
 • Start janzoa

  Samsung EljonSamsung Eljon7 ditë më parë
 • Esht keng shume e bukur

  Violeta VioletaVioleta Violeta7 ditë më parë
 • Qq

  Reshat RuciReshat Ruci7 ditë më parë
 • Shumë bukur

  Kela AllaKela Alla7 ditë më parë
 • Jeni te papar kshtu vazhdoni

  Vlore VloreVlore Vlore7 ditë më parë
 • Shikoni flokë e julit në minutën e 2

  HUMOR 2021HUMOR 20217 ditë më parë
 • O juli shikoi pak floket

  Eminemin Behluli12Eminemin Behluli127 ditë më parë
 • Hahhahahahhahaha

  Alba HyskajysyyahshAlba Hyskajysyyahsh7 ditë më parë
 • 👏👏👏👏😍

  Rea TenezhdolliRea Tenezhdolli7 ditë më parë
 • Bravo çuna

  Lani MalkaLani Malka7 ditë më parë
 • Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

  Mina StasiMina Stasi7 ditë më parë
 • Bravo Mevli❤

  Sibora GashiSibora Gashi7 ditë më parë
 • Cuna varikarsa julit si falet

  Cim IbrahimCim Ibrahim8 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Nazmi KalloNazmi Kallo8 ditë më parë
 • Super

  Shuke DociShuke Doci8 ditë më parë
 • O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

  saimiri fiersaimiri fier8 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Enkelejda PjeciEnkelejda Pjeci8 ditë më parë
 • Super keng

  don xhon fanndon xhon fann8 ditë më parë
 • Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

  erkida mhillierkida mhilli8 ditë më parë
 • Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

  Keli LlojkuKeli Llojku8 ditë më parë
 • #50K

  ST BRUDAST BRUDA9 ditë më parë
 • Super

  Ilda HoxhajIlda Hoxhaj9 ditë më parë
 • ,.tvvfvv

  Ela TatejEla Tatej9 ditë më parë
 • Kot fare.

  Yo YoYo Yo9 ditë më parë
 • se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

  Johnny JohnnyJohnny Johnny9 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

  Korc KorcKorc Korc9 ditë më parë
 • Gabime

  Enea AlbajramiEnea Albajrami9 ditë më parë
 • ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Alma FetahajAlma Fetahaj9 ditë më parë
 • Ddsmfndnfm

  Kevi XhebrajKevi Xhebraj9 ditë më parë
 • Super

  Nazmi HidriNazmi Hidri9 ditë më parë
 • Yll te dy ju lumt goja

  Altin AlmadhiAltin Almadhi9 ditë më parë
 • ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

  Ardjana MenaArdjana Mena9 ditë më parë
 • Shume kenjg e bukur 😜😍😘

  Mani HoxhaMani Hoxha9 ditë më parë
 • Bukur shum my shqipe 🇦🇱

  Altin DedaAltin Deda9 ditë më parë
 • Bravo juli mevli

  Besjan AvdoBesjan Avdo10 ditë më parë
 • Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

  Rinora MetajRinora Metaj10 ditë më parë
 • Juli i kapet emocionet

  Arbiensa ShahiniArbiensa Shahini10 ditë më parë
 • Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

  Selca EdonisSelca Edonis10 ditë më parë
 • MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

  BONA KEVINBONA KEVIN10 ditë më parë
 • So zjarr eshte vertet

  Kejsi SadikajKejsi Sadikaj10 ditë më parë
 • Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

  Imarius CiliImarius Cili10 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰

  Esmeralda MyslymiEsmeralda Myslymi10 ditë më parë
 • Ky juli do te behet si mr. Bin😂

  Ela ElaEla Ela10 ditë më parë
 • Shum keng e bukur🥰🥰🥰

  Donalda NdreajDonalda Ndreaj10 ditë më parë
 • Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhhTori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh10 ditë më parë
 • Vini rripat o rrypaa

  Jonny boyJonny boy10 ditë më parë
 • Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

  alketa tashialketa tashi10 ditë më parë
 • Ju jeni ye fare

  Bardhule ElmaziBardhule Elmazi11 ditë më parë
 • Kur do beni ndonje keng tjeter

  Arjon MarraArjon Marra11 ditë më parë
 • Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Ona TopiOna Topi11 ditë më parë
 • Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

  Yll UkperajYll Ukperaj11 ditë më parë
 • ☝️

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra11 ditë më parë
 • 💯

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra11 ditë më parë
 • mevli shume bukur👑💖💖

  shpresa allushishpresa allushi11 ditë më parë
 • 🇦🇲🚺👞

  Antoneta BletajAntoneta Bletaj11 ditë më parë
ALgones