Mamat Sipas Horoskopit

27 Shk 2021
118 902 Shikime

Instagram: instagram.com/alexseitaj/

Komente
 • 😂😂

  Melina VisaMelina Visa3 ditë më parë
 • 1:57

  ꜰꜰ ᴅᴇᴀɴɪꜰꜰ ᴅᴇᴀɴɪ4 ditë më parë
 • Une jam Luani Mami Gaforrja Babi Ujori Motra Vellai Shigjetari

  Bledar JollaBledar Jolla4 ditë më parë
 • Ma ma . Nderkohe mami .ca keeee🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

  Bledar JollaBledar Jolla4 ditë më parë
 • Kur do besh skece te tjera me mamin na ka marr malli 😣🥺 per skecet e tua je nje talent i lindur👍👍😎🔥

  Fabian RociFabian Roci9 ditë më parë
 • ja jep cike mamit a te thiken ate qe me ngule ne zemer

  Valbona PushajValbona Pushaj11 ditë më parë
 • Cake ma ma ma terditen hahahahahahahahah

  Damian BashllariDamian Bashllari11 ditë më parë
 • 0

  sada hoxhajsada hoxhaj13 ditë më parë
 • 🌞🌙🌓🌚⭐🪐

  elona frenguelona frengu15 ditë më parë
 • ma ma çake!!!

  azemm azemmazemm azemm16 ditë më parë
 • Hahahahahahhaha

  Artan MirashiArtan Mirashi16 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Rozina QoshkuRozina Qoshku16 ditë më parë
 • 👌👌👌

  Irena MetaIrena Meta16 ditë më parë
 • Uiiiii LUANI lot pz like LUANET.

  Xhoni TrokaXhoni Troka17 ditë më parë
 • Hahahahahahahahahahahahahahah

  Fabio MustafajFabio Mustafaj19 ditë më parë
 • Te gjithe shenjat I perfshin mami im😂😂

  Vait TetaVait Teta20 ditë më parë
 • Si mami im

  Ediola HanajEdiola Hanaj21 ditë më parë
 • The 2

  Roan BelbaRoan Belba23 ditë më parë
 • Alex mami eshte ngjitur pas ekranit. Shkriemi se qeshuri. Bravo je shume i talentuar. 👍👍

  Elisa FeizoullaElisa Feizoulla23 ditë më parë
 • Ca shenje horoskopi ka muaj tetor

  Eni DyrmishiEni Dyrmishi24 ditë më parë
 • Mami Virgjeresha-perfekt😉 😎

  Jonida AliaJonida Alia28 ditë më parë
 • Duam me shume Veziren

  Kevin KolleshiKevin Kolleshi28 ditë më parë
 • Si I ke gjet fiks😂

  Paul BreshanajPaul BreshanajMuaj më parë
 • pse sbn nai video me baballaret sipa shenjave te horoskopit😅

  gerti demirigerti demiriMuaj më parë
 • Hahahaha😅😅😅

  Ervin HysaErvin HysaMuaj më parë
 • lot🤣🤣😂😂😂

  BPB Blink Army TAENNIEBPB Blink Army TAENNIEMuaj më parë
 • Like mama dash

  Griselda LifjaGriselda LifjaMuaj më parë
 • 😹😹😹😹😹😹😹😹🙊

  Lona LLona LMuaj më parë
 • Bej nje video sikur Vezirja martohet me aleksin dhe mamaja gezohet😁

  Katra GjyKatra GjyMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Qenushi VogelQenushi VogelMuaj më parë
 • Dashiiii vdiqaaaa fixxx kshtu jam dhe un kur e tepron femije me mami mama mami😂😂

  Ilajda LokaIlajda LokaMuaj më parë
 • Hafafa

  Ventiola AbazajVentiola AbazajMuaj më parë
 • Mami im eshte peshqit po e ke bere fiks si ajo🤣

  Djanakeitjeton HalilajDjanakeitjeton HalilajMuaj më parë
 • Mami im👩i perfshin te gjitha shenjat😅😅😅😂😅😂😅😂😅

  Julinda NauniJulinda NauniMuaj më parë
 • 0:42 Mami im esht Dem dhe esht fix prz🤣

  Anushe تAnushe تMuaj më parë
 • Bricjapi nuk esht fare kshu Bricjapet nuk Thone dot fjal te pista jo me te shikojn gjera placentash hahaha

  Manjola JakajManjola JakajMuaj më parë
 • Mami im eshte me e mira ne bote

  Brunilda TrociBrunilda TrociMuaj më parë
 • Esht dhe peshore ajo drejtesia😂😂😂😂

  KBKBMuaj më parë
 • BINJAKET 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  plumber Catplumber CatMuaj më parë
 • 👍

  Helena LenaHelena LenaMuaj më parë
 • Ueee gaforren e ka ber fiks

  Akim AlirajAkim AlirajMuaj më parë
 • Aleks te lutem pergjigju pyethes time 🙏🙏🙏🙏 Po ti kush jee?🤔

  M10 CelularlineM10 CelularlineMuaj më parë
 • Waw ujori 🤗

  M10 CelularlineM10 CelularlineMuaj më parë
 • Jam peshorja

  Vito ShimaVito ShimaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ledjaballa LedjaLedjaballa LedjaMuaj më parë
 • dash: mami im :/

  Raisa Lazaj IbrajRaisa Lazaj IbrajMuaj më parë
 • Like akrepat

  stelina kstelina kMuaj më parë
 • Un jam ajo qe I thyn telin🤣🤣

  stelina kstelina kMuaj më parë
 • Hahahahahahahah😂

  Rigels SkenderiRigels SkenderiMuaj më parë
 • 1:57 omg😂😂😂

  Aron SmithAron SmithMuaj më parë
 • 😁😁💗

  Eljo ShehuEljo ShehuMuaj më parë
 • Peshore😇😇♎

  K.P.TK.P.TMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  Soena KojoSoena KojoMuaj më parë
 • 😂😂😂🤣🤣 shume per te qeshur

  Shqiptar MarraShqiptar MarraMuaj më parë
 • Luan

  Ola_Danjel cousentOla_Danjel cousentMuaj më parë
 • Shigjetari jam🤣🤣

  Ediona LalaEdiona LalaMuaj më parë
 • Mamane dash e ke qare se me te vertete ashtu eshte😭

  Vanesa BuliVanesa BuliMuaj më parë
 • Mami im eshte peshore dhe vellai e ka emrin aleks😂😂😂

  I’mOnlyRedI’mOnlyRedMuaj më parë
 • Ujori is my first one best 😂😂😂😂😅

  Edi HoxhajEdi HoxhajMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂 i madh je

  ff_masakruesiff_masakruesiMuaj më parë
 • Mami im demi😂😂

  Rosela QerretiRosela QerretiMuaj më parë
 • Ja plasën ujërat kjo është mrekullia e jetës

  DON XHONI 6677DON XHONI 6677Muaj më parë
 • Mami gafore fix😂😂😂

  Leo MustafaLeo MustafaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Erlind KoxhaErlind KoxhaMuaj më parë
 • GAFORRJA,DO BEHEM MAMA QARAMANE GAAGAGAAGGA😂

  Itz MeItz MeMuaj më parë
 • Mami dhe tezet fiks😂♈️♊️♋️

  Amjna SAmjna SMuaj më parë
 • 🤣🤣

  greisi avduligreisi avduliMuaj më parë
 • Ua🤣🤣🤣🥰

  Ajna KashariAjna KashariMuaj më parë
 • Une jam binjaket po ju jush jeni nga shenja e horoskopit

  Rukia RukiaRukia RukiaMuaj më parë
 • Sikur te harrosh ndonjehere dhe te pergjigjesh jashte videos tamam si mamaja qe imiton

  Anxhela NaqellariAnxhela NaqellariMuaj më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟

  Magis tricksMagis tricksMuaj më parë
 • Jeni te dy super fare

  Magis tricksMagis tricksMuaj më parë
 • o zot i bie te jem nje mama dem kontrolluese hahahhhahahhahahahahaha

  raian bratajraian bratajMuaj më parë
 • Bricjapi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  arlind islamiarlind islamiMuaj më parë
 • Peshqit hahahahhahahahahhahahahhaha vdiqa

  FF FOREVERFF FOREVERMuaj më parë
 • Luani me brokoli te ngrofi zorret

  FF FOREVERFF FOREVERMuaj më parë
 • Sot e kuptova qe mund te boj fristyle

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅMuaj më parë
 • 3:20 lottt

  ITACHI FFITACHI FFMuaj më parë
 • Haha imagjinoj veten mama gaforre

  DenisaDenisaMuaj më parë
 • O lottttt m shton jeten kur e shikoi hahaha🤣🤣🤣🤣

  Jonna JonaJonna JonaMuaj më parë
 • 😂😂😂🤣Kur të thot mami që ta hash mirë që mos ta bësh venin pis dhe ta shtro krejt mulesën për ni akullore fiks si mami im😂😂🤣🤣

  tushe brahjatushe brahjaMuaj më parë
 • Ueeeee QR si e ke gjet luanin 🤣 MAMI IM ASHTU BEN

  Vibers ClanVibers ClanMuaj më parë
 • Un jam luani hahaha loot

  Redi SotirllariRedi SotirllariMuaj më parë
 • Hahahha kam qesh nje ore

  Raina FeimiRaina FeimiMuaj më parë
 • Binjaakett Mamii jo akullore para drekes Djali😫😫😫 😂😂😂

  Avatoon_mucizeAvatoon_mucizeMuaj më parë
 • Shyqyr na kishte marr malli do nxjerresh prap

  Kasem ÇermaKasem ÇermaMuaj më parë
 • Aleks se shume shakator te lutem do hedhesh video te reja se u shkrim se qeshuri

  Tani ElmasllariTani ElmasllariMuaj më parë
 • Mama Peshk dhe shigjetar ishin me te bukurat them un😁

  Mateo BilaniMateo BilaniMuaj më parë
 • Peshorja

  Klaus SehitiKlaus SehitiMuaj më parë
 • I’m an Aries but hope will be not that type of mama 😅 my mom is an Scorpio and it’s true😂

  Një Copëz JetëNjë Copëz JetëMuaj më parë
 • Per mamin virgjeresh e ke gjetur mire .Se mami im vigjeresha eshte edhe ashtu fiks be sme le te ha ne divan thot sa i ndrova mbulesat

  Vaso BeqirajVaso BeqirajMuaj më parë
 • Fiks si mami im peshqit

  mermaid melodymermaid melodyMuaj më parë
 • Hahaha hahaha hahahahHa

  Ektor KondoEktor KondoMuaj më parë
 • Sa bukur

  ANABELA ASANABELA ASMuaj më parë
 • Mama Akrep mama mafvjoze😂😂

  ALEYNA_SOLAKER FANALEYNA_SOLAKER FANMuaj më parë
 • Ooo cu kenaqem. Ju lumte mendja e bukur ❤️

  Valmira SkendiValmira SkendiMuaj më parë
 • Jo mos ha aty akullore Ja ta rregulloj mami Ja kshu po E mbuloji mami djalin me qeska te zeza

  Sheila TareSheila TareMuaj më parë
 • Je super aktor Alex

  Kristela LlakajKristela LlakajMuaj më parë
 • Va zhdo me vidjot te lutem se i ben super

  Nino XhaniNino XhaniMuaj më parë
 • Uuuuu vdiqa😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Sari MetaSari MetaMuaj më parë
ALgones