"500 mije € ose...”, "ABC" publikon pamjet e pengmarrjes ne Shkoder

14 Kor 2021
213 445 Shikime

Gazetari investigativ Artan Hoxha në studion e ABC ka publikuar videon e pengmarrjes së zhvilluar në 25 maj të këtij viti në Shkodër. Hoxha tregoi se Mitat Babaj rreth 60-vjeç është marrë peng nga tre persona ende të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në lokalin e tij, autorët kanë hyrë qetësisht duke i vendosur një kllëf jastëku mbi kokë dhe më pas janë larguar në drejtim të Pukës.

Babaj është mbajtur peng për 4 orë. Autorët i kanë telefonuar të birit duke e kërcënuar se nëse nuk siguron 500,000 euro do t’i vrasin të atin.

Më pas gazetari tregon se i biri ka regjistruar telefonatat dhe i ka vendosur në dispozicion të hetimit, duke shtuar se pavarësisht kohës së kaluar autoritetet nuk kanë bërë asnjë reagim për këtë ngjarje.
Më tej Hoxha sqaron se personazhet që kanë telefonuar në 60-vjeçarin që ishte marrë peng, kanë trembur autorët duke e liruar atë, ndërsa “Fuoristrada”, më të cilën u realizuar rrëmbimi u gjet e djegur në afërsi të fshatit Fishtë.

“Video është realizuar mëngjesin e 25 majit të këtij viti. Është marrë peng Mitat Babaj, pronari i Lokalit në Mjedë rreth 60-vjeçar.Autorët kanë shkuar tek lokali qetësisht, ndërsa ai ka qenë tek ekspresi për të bërë kafe.

Ata i kanë vendosur një kllëf jastëku në kokë dhe e kanë marrë peng, për tu larguar më pas nga Mjeda në drejtim të Pukës dhe kanë mbajtur peng për 4 orë. Në këtë ngjarje kanë marrë pjesë tre persona, besoj dhe një i katërt më vonë. Këtë video po e publikoj sepse është një ngjarje për të cilën kam pritur reagim nga autoritetet, i kam vënë në dijeni, por nuk ka ndodhur asgjë.

Ky person është çuar në një zonë malore të Pukës, i kanë marrë në telefon të birin me telefonin e pengut duke i thënë se nëse nuk dorëzon 500,000 mijë euro në lagjen Rus të Shkodrës, babai yt nuk kthehet në shtëpi. Atë ditë i biri, në drekë do të kthehej në Angli.

Se kush ka qenë motivi, kjo është pjesë e hetimit dhe mbetet për tu zbuluar. Pasi kanë pritur disa ore i kanë bërë telefonatë tjetër të birit, duke i thënë,- “nuk po e lëmë të heqë keq baba jot, po nuk dorëzuan 500,000 mijë euro në kohën e caktuar do t'i fusin një plumb ballit. Për fat të mirë djali i ka regjistruar bisedat dhe i ka vënë në dispozicion të hetimit. Por pse më pas është liruar pengu? Njerëzit që e njihnin kanë filluar të shqetësohen dhe e kanë telefonuar, grabitësit kur e kanë parë, janë trembur nga personazhet që e kanë marrë në telefon.

Tre ditë më pas fuoristrada me targa angleze është gjetur e djegur në afërsi të fshatit Fishtë dhe nga ai moment e deri më sot nuk është bërë e mundur të zbulohen autorët. Dyshimet janë që është një i brendshëm,. Por nëse njëra palë krijon bindjen se kush fshihet pas, dihet se si do të rrjedhin ngjarjet në Shkodër. Familja e personit që u mor peng është në alert sepse nuk e di se nga i erdhi”, tha Hoxha.

Gjithashtu ai theksoi se autorët treguan se sa lehtësisht po ndodhin këto ngjarje dhe që për dy muaj ka qëndruar në heshtke totale./abcnews.al/

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: facebook.com/abcnews.al/

Instagram: instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente
 • Sa gazerare rika eshr kjo,pa pik etike,pa pik profesjonalizmi

  S MS M2 ditë më parë
 • Beni ligjin me pushkatim per keta persona apo gjdo persona e mandej shiheni..si ndryshojn gjerat e per ata qe mendojn e nuk ben pse te drejtat e njeriut duhet ta dihni ai person qe. E ben kete atij personit te drejtat Jan te zhdukura...

  ernie tabernie tab4 ditë më parë
 • Vari karin policis dhe gjyqsis shqiptare

  Alb BossAlb Boss5 ditë më parë
 • Tani dicka nuk kuptohet ku thot ishin 2 persona porositen Cafe edhe po tani ai qe eshte marr peng nuk I mban mend fytyrat sepse ato porositen Cafe

  Mario CerrikuMario Cerriku9 ditë më parë
 • 500.000 euro sa te trash jan ne shqiperi, kush i ka 500.ooo euro. sa njerz te paditur

  P P.P P.13 ditë më parë
 • Ne l..presheves nuk ka rrezik se serbia me seconda te kap

  Juri BojkaJuri Bojka15 ditë më parë
 • Shqiperia esht kthyer diktatur

  Hasan FishekuHasan Fisheku17 ditë më parë
 • Hajde shtet hajde as ne kabul as ne pakistan nuk ndodh keshtu

  Pjeter GjinajPjeter Gjinaj17 ditë më parë
 • Po ti tan ,nga i mer vesh keto?ik o kar me zile legen bur spiun muti

  Giannos PlaGiannos Pla17 ditë më parë
 • Ohhhh atdheu im sa sa pasigurt

  dauti dautidauti dauti18 ditë më parë
 • Kjo asht tmerr neket shekull kshtu bajshin komunistet zot shpetoje kobin shqiptar se jemi larg evrope zot te lutem per shqiprin qe kta individ qe skan zot veq zoti tyre asht parja largoj nga shqiprija o zot i dashur te lutem

  shqyptari te molla kuqeshqyptari te molla kuqe18 ditë më parë
 • VENDI MAJ PASIGURT NE BOT ZOT NARUAJ

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli18 ditë më parë
 • O Artan,mos je ftohur pak ne bythe?

  VasDaiVasDai18 ditë më parë
 • Perralka me tupan ai ka paguar leket ne angli dhe pengu u lirua. Kuj i bin mendja kush ka more ntelefon po plasi plasi

  dash veliudash veliu19 ditë më parë
 • Ti je ma i forte se spaku qisha spakun dhe shtetin e rames

  Bosi BosiBosi Bosi19 ditë më parë
 • Mjer populli se shteti nuk bohet as Sot e nji mi vjet

  Ylli VelsulaYlli Velsula19 ditë më parë
 • Qifsha robet e grekve se keta kan gjak greku sepse shqiptari nuk ben kshtu nuk vret vllezrit e vet

  Cobra LlapiCobra Llapi19 ditë më parë
 • Ik mer gru qim.moter qirti do plumin o kurv

  Turi XhabaftiTuri Xhabafti19 ditë më parë
 • Jo mos ke merak se nuk jane trembur nga shteti moi gazetare

  Astrit VrapiAstrit Vrapi19 ditë më parë
 • O ceke je i madh

  altin tolaaltin tola19 ditë më parë
 • Policia shqiptare perbehet nga njerez te paafte dhe te korruptuar

  One TeamOne Team20 ditë më parë
 • Ku esht arsyeja se pse esht marre peng ky njeriu? Nuk te marrin peng kot njerezit rrezikojne burg dhe mbase kan hall. Mashtrusa e hajduta gjithandej.

  Petr PerPetr Per20 ditë më parë
 • Fajin e ka Sala. Ku jeni ju bythlepirsat qe thoni po bon shtet ky i gjati. Te gjith kshu do perfundoni. Per dy muaj dit kan ndodhur mbi 30 vrasje tash dhe pengmarrje perdhunime kshu do behemi me keq se Africa. Kurse delet rilindase dhe bythlepirsat akoma vazhdojn fajin e ka Saliu.

  B AlbanB Alban20 ditë më parë
 • Çësht kjo hata si bëhet halli nuk marrin frym njerëzit mer vendime politik se ky vënd po mer Viktim mjer shqipëria nuk mjafton vdekjet virus E fukarallëku vrasje e tjera vëni dorën në zemër Perëndi

  Linda MerkuryLinda Merkury20 ditë më parë
 • Ha ha ha futja kot o Tan. Dmth pengmarresit jane tremb dhe ky ka shpetuar????? Ja ke fut kot plako. FutI NJE KOS NDOSHTA LIROHESH.

  Marian LacaMarian Laca20 ditë më parë
 • Shteti ktu nuk ekziston.sepse po t eksitonte sdo bente njeri kshu gjerash.........ACAB

  Vaggio Cara OldschoolVaggio Cara Oldschool20 ditë më parë
 • Ky vend ka marr fund ikni sa m par se zdo behet kurrr ktu jeta vlen zero

  Alban fierAlban fier20 ditë më parë
  • Hahaahahah

   Spiritual GangsterSpiritual Gangster15 ditë më parë
 • Normal ndodhin kto se vet kryeministri shqipris ka thon kokat hengshin ca pret te ndodhi ktu keto vrasje rembime grabitje shtet rrumpall me kryeminister mafioz

  Enis GolisEnis Golis20 ditë më parë
 • Ehaaaaaa ihuuuuu

  afkafk21 ditë më parë
 • Bravo Edi rama, shum vend i sigurt per te jetuar shqipria, ngrehu o bac nga varri 🙏 u plasi fort policies ne shkoder

  Nik KodraNik Kodra21 ditë më parë
 • pirth ne te . hall te kesh hall mos kesh . e sigurt per shkodranet e kane bere komunistat .lerini te flene te qete

  Petros SakkaPetros Sakka21 ditë më parë
 • O copa injorante ne Angli nuk ecen rruges e mbleth £ o kafsh behuni njers

  the worldthe world21 ditë më parë
 • Heccc futi riken pun shqiptaresh

  D1T1 666D1T1 66621 ditë më parë
 • O artan hoxha je i madh shum ,Mir keto Po tani keto qe kan makine audi po i beni bandita do blejne fare ndonje makine me 4 rrota po do dalin me gomare 😉😉Po i beni me duket reklame audit 🤣🤣🤣🤣

  Rudin GosaRudin Gosa21 ditë më parë
 • Ma Pak drog o popull se Nuk shkon kshtu Me vrasje Qdo dit

  Big boy production 1Big boy production 121 ditë më parë
 • Ikni nga shqiperia, nuk ka siguri, e nese kapet keqbersi nuk i denojn i mbajn 1 vit e i nxjerrin.

  ALBANIA 1ALBANIA 121 ditë më parë
  • Ku ka siguri sipas teje, jashte po jetojme askund nuk je i sigurte.

   Leo VokajLeo Vokaj18 ditë më parë
 • Pse tregon vetem videon kur dolen dhe jo edhe videon kur kane ardhe tek lokali? 😉

  Artur AgoArtur Ago21 ditë më parë
  • @Real M o zot faleminderit qe ju shpjegove se nderkohe qe po lexoja komentet thash sa te ceket jan ca njerez

   Inspired To captureInspired To capture20 ditë më parë
  • Problemi eshte se Tani i ka me video edhe fytyrat,ashtu si mund t'i kete edhe policia. Por,perderisa jane te paarrestuar ?! Si mund t'i nxjerre Tani ?

   Real MReal M20 ditë më parë
  • Ate po mendoja , a kane hyre andej nga dolen 😂 . I bie qe ka pamje dhe me fytyre jo vetem me kurriz !

   Besjana BarokaBesjana Baroka21 ditë më parë
 • policija ne shkoder jan ne gjum , skan byth te bejn levizje sepse jan tegjith te shitur

  DJ SONIDJ SONI21 ditë më parë
 • Policia e din se kush jane Banda qe martin peng ne Mjede. Ato jane ushtaret e Tom Doshit.

  Peter LekaniPeter Lekani21 ditë më parë
 • Brravo Tani,je i madh

  ADE360ADE36021 ditë më parë
 • Histori Shkodre Real Story

  TironTitanTironTitan21 ditë më parë
 • No comment duhet me than, mos na rafte o zot jarabin duhet me than, marr banen me peng, ja u faroj faren e fist edhe micat e shtepis ju a vras

  Denis LondonDenis London21 ditë më parë
 • Bravo Tani je i shkelqyer i paster, respekte 🇦🇱🇱🇷♥️🌟🕊🦅🦅

  Fatos AliajFatos Aliaj21 ditë më parë
 • Veq me ka ne Afghanistan katastrof

  Lavdim BehramiLavdim Behrami21 ditë më parë
 • PO CA REAGIMI DO O ARTAN...PO LENE HETUESINE TE PUNOJ...APO TE BOHET LESH NGA KAZANET...JE BO SI GRAT E LAGJES DHE TI..PO HETOHET O ARTAN...NUK BEHEN HETIMET NEPER STUDIO...

  Artin ArtiArtin Arti21 ditë më parë
 • Ben mir qe i tregon ta shofi shteti jon i djegur dhe sben asgje thot artani dmth qe shteti jon i djegur ka frik ose ka interes ke leket milionat

  Julian FierJulian Fier21 ditë më parë
 • Kjo eshte fallco???

  Niko BradaNiko Brada21 ditë më parë
 • Spaku ne krye te detyres!!

  N HoxhaN Hoxha21 ditë më parë
 • 500 mi ero po ca boet mor ma mir un qe skam flei i qet kto qekan qen zulsa po pse mor trapa qe merni peng doni lek tu pi birra ju dilni mor punoni e po qet trima dilni grabisni bangat meruni me drog po ju kok morracak merni 60 vjecar peng trima qenket ja u boni sumatricja terr terr nga telofonatat qe pat shef qe ka me trima se ju pa buksa 500 mi ero pasket dasht ju se edhe poumon do hani se ju gjein ato tani e ju japin 500 mi pluma rrini pa merak .kurse shteti flen gjum se po ti donte trapi i kapet mrena ores .ik mereni edi ramène peng leni fukareit

  Luan BlacLuan Blac21 ditë më parë
 • Keto programe duhet mi ndalu ne media , medita duht behet programme dokumetare jo biseda debate

  Kodi Pagan ShqiptareKodi Pagan Shqiptare21 ditë më parë
 • Epo po ka djali borxhe, llogarit i paguajn dhe familjaret. Mos beni budalleqe te pista dhe prisni qe tju len rehat....

  toro taurustoro taurus21 ditë më parë
  • @sebiano 1 pse nxehesh merre me qetesi

   Cappo CappooCappo Cappoo21 ditë më parë
  • Ca Borxhe ka djali more tqifshim ropt.... Sikur tket Borxhe djalin kap djalin ske pse kap babain cun kurv

   sebiano 1sebiano 121 ditë më parë
 • Ky njeri është me ramen

  Kodi Pagan ShqiptareKodi Pagan Shqiptare21 ditë më parë
 • O artan po sdo jepet gjithcka ne televezor o gjigand se i tmerruat njerzit e thjesht. Ti qe nxore si lajm cfar ndodhi prvecse tmerrove miletin lere policin te hetoj o bishe.

  Tonipatos FeratajTonipatos Ferataj21 ditë më parë
 • te qifsha policin. kto do i gjejn vet se kush kan qen ato grabitesit sepse e kan fuqin kto ndryshe nuk do kishin pshurr ne brek me e len te lir sepse kan pa telefonatat . kto kapen sepse pronari mund ti njohe kto.nga fiziku tyre nga levizjet e tyre. . hajt se do degjojm krisma mbas 2 muajsh ne lidhje me kte ngjarje

  Besi DrizaBesi Driza21 ditë më parë
 • Fajin e ka sala si gjithmon o popull dele aaa sa mir e keni ishalla pa buk ju lan votojeni komunistin merrjani ngoj komunistit se kto do gjeni ❤️❤️❤️❤️

  Denis SinedDenis Sined21 ditë më parë
  • Ik ere rop qir. Aq faj ka sala sa se ke iden ti se tka zen syt leshi boleve te Saliut

   Aldo CelaAldo Cela17 ditë më parë
  • Ti je qeke cop mishi,kta jan pun personale ku çon për të fut kirin,por qe del me kirin në byth.

   Roberto García lopezRoberto García lopez19 ditë më parë
 • Po ai italjani nuk eshte gjetur ne Puke mor idjot , kishe qene kokrra e kafshef mor ti . Italjani eshte gjetur ne Mirdite ,

  Gezim Zuku73Gezim Zuku7321 ditë më parë
 • Domethen pengmarresit kan mar peng njerin e gabuar

  Mec MirditeMec Mirdite21 ditë më parë
  • Ka hy nji pale e tret e ka ul cmimin hahaahah

   Cun MulaCun Mula21 ditë më parë
 • O enver vlla zgjohu Edhe njiher nga varri e shiqoj shqiptaret se se vrahen .aj qe shkon ne shqipri duhet ta marin hallallakun prej familjes se nuk ka garanti qe kthehet gjall shqiprija shteti i pa sigurt ne gjith boten globale evropa nuk duhet ta pranoj ne evrop shqiprin se populli shqiptar eshte popull i eger dhe kriminel jo te gjith po mbi 30 pergjind po

  Ismail ShibaniIsmail Shibani21 ditë më parë
  • o te qifsha ropt dhe grun ty dhe enverit atje n vorr

   Il DiavoloIl Diavolo18 ditë më parë
  • Eshte kryjuar mentaliteti ne Shqiperi pasurim me metoda te pista.,vjedhje,droge,lodra fati( qe punojne akoma fshehtasi). Enver Hoxha ishte udheheqsi,qe e beri zave popullin,te tille duhen dhe jo laro,qe çuan vendin ne armiqsi,vrasje,pengje,droge,prostitucion,eh...eh....eh ...

   Sotiri GkikaSotiri Gkika19 ditë më parë
  • Po re tash zgjohet po masneser se sot ka i pun ..hajde kara hajde cou enver thot

   Martin MarkuMartin Marku21 ditë më parë
 • Cfar behet kshu mo vlla vendi me i pa sigurt ne bot pz !!

  robertoroberto21 ditë më parë
  • @Carlito Hoxha ma bej nji zile o fis derr se nga tel ta mer ngoj ti por bej zile apo je kurv mashkull se ben dot se je lepurush moter qir bej zile mo kaq po te kerkoj ?

   robertoroberto16 ditë më parë
  • @Carlito Hoxha pse shan kur sme ke takuar kurr ? Ma bej nje zile nese je aq trim ja ku e ke nr +41779112237

   robertoroberto16 ditë më parë
  • @Carlito Hoxha o te qifsha mamin ne bir te bythes se ne pith nuk ta qi se nga aty ke dal mo fis derr, ma co nr mo pith ropsh mashkull tak se nga tel e di qe ta mer karin ngoj ti ma co nr je aq trim se do te gjej pz ma co ???

   robertoroberto17 ditë më parë
  • @Carlito Hoxha.. Me mu e ke apo ke gabu?

   Leo VokajLeo Vokaj17 ditë më parë
  • Shiko cbehet neper bote luftra per nafte nga shtetet. Luftra mes bandave ne nje dite ne meksike u vrane me njeri tjetrin 55 veta. Emigronin njerezit nga kercenimet e bandave etj. A cfare padrejtesish behen neper bote mo vlla me kaq mire jemi

   Arts TechnologyArts Technology17 ditë më parë
 • Ne asnje vend te botes nuk ndodhin keto vetem ne shqiperi.

  Drilon PozhariDrilon Pozhari21 ditë më parë
  • Ne vendet e tjera te botes marrin peng femijet i pordhunojne i vrasin dhe i groposin,nuk merren me pleq.

   Leo VokajLeo Vokaj18 ditë më parë
  • gjithandej i ke vella

   Dritan VrapiDritan Vrapi20 ditë më parë
  • @Arber Kastriot te neve ne Shqiperi Policia dhe Gjykatat nuk funksionojne sakte.

   Drilon PozhariDrilon Pozhari21 ditë më parë
  • Ndodhin ne te gjith boten por polizia vepron. Kjo eshte diferenza.

   Arber KastriotArber Kastriot21 ditë më parë
 • O ktu osht shtet kurv legen

  El PatronEl Patron21 ditë më parë
 • Te shkarkohet menjeher ministri brencem I shqiperis te shkarkohet nga detyra kryetari policis shkoder tu behen etimet personale dhe sa te denj jan per vendin e punes ku kan kryer te kthejn rrogat e sa viteve pun kan ne ato poste ne shtet per shperderim detyre,,dhe kryeministri te mos shikoj shengenin me serbin por te mbroj popullin e tij ska rendesi kush e votoi vemendjen e ka populli pastaj te tjerat

  Huhuhu HeheehehheHuhuhu Heheehehhe21 ditë më parë
  • @Enis Golis te mblidhemi te demostrojm e vetmia mundesi per te kthyer sistemin ne demostrat paqesore

   Huhuhu HeheehehheHuhuhu Heheehehhe20 ditë më parë
  • Po nuk u shkarkua ardi veliu dhe ne vendin e ketij mafiozi te vihet nji drejtor policie i pavarrur nga asnje parti kto do ndodhin ne shqipri

   Enis GolisEnis Golis20 ditë më parë
 • Boll ti je nje mashtrus vetem llapa llapa ben

  Ana 2222Ana 222221 ditë më parë
  • O po spo marim vesh kush esht mashtrus me te rrejt tjetri me priva ne dor do te thot qe esht Kazanova🤔

   TORR NADOTORR NADO21 ditë më parë
 • Kjo duket si filmi humoristik me Ceken. Lerini keto filma se lat nam. Ai e ka organizuar vet cdo gje. Ik o artan se na cave karin me keto muhabete kafeneje

  Enyeny EnieniEnyeny Enieni21 ditë më parë
 • Ku mund te gjej nje bilete per Antarktide?

  Astrit TollovinaAstrit Tollovina21 ditë më parë
  • Kujdes shoku se mos gjen shiptar dhe atije se le lesht e kokes 😁😁😁😁

   Franco BeniFranco Beni20 ditë më parë
  • @Astrit Tollovina bravo fiks...

   bert latifibert latifi21 ditë më parë
  • @No Reason Me njerin nga 4 pinguinat se shqiptarit do i them jam amerikan 😂 Nuk jemi te keqinj ne jo, kemi shtetin e keq 👍

   Astrit TollovinaAstrit Tollovina21 ditë më parë
  • Dhe atje kan shku Shqiptaret. Atje je ti 1 Shqiptar tjeter, 4pinguina. Gjeje pak se me ke do vritesh per "pse me shef" 😂😂

   No ReasonNo Reason21 ditë më parë
  • Hahaha ja ke qellu

   Elvis BuqajElvis Buqaj21 ditë më parë
 • ato jan me xhupa kush e di sa ka qe ka ndodhur ngjarja

  leone leoneleone leone21 ditë më parë
  • 25 maj

   TironTitanTironTitan21 ditë më parë
 • Po kjo eshte mbreteria e Rames

  Feriz ferizFeriz feriz21 ditë më parë
  • Ne nuk e dijme qka ndodh mbrapa skenes, keshtu per momentin nuk kemi politikane qe punojne sa do pak me mire. Jo vetem Shqiperia por edhe Kosova duhet te kaloje disa perjudha kohore per me ndertu nje klas politike te mirefillte.

   ShkelqimFShkelqimF21 ditë më parë
  • @roberto ke ngel me salen ti dhe ne gjum kujtoje

   Feriz ferizFeriz feriz21 ditë më parë
  • Po ca thoni re akoma sala e ka fajen ore shikon ju ca po behet dite per dite vrasje e komandon mafia vendine jo ky kryeminister kare

   Albania HakerAlbania Haker21 ditë më parë
  • Kjo esht fryma e saliut qe po i vuan pasojet brezi i ri !

   robertoroberto21 ditë më parë
  • Edhe ne kohen e Sali Berishes kane ndodhur shum raste keshtu.

   ShkelqimFShkelqimF21 ditë më parë
 • Shteti i horrave shteti i bandave

  Feriz ferizFeriz feriz21 ditë më parë
 • Ooo Zot ku jetojme ... ne Kabul

  Mbaresa ShabanajMbaresa Shabanaj21 ditë më parë
  • Ne Kabul behet luft o mendje. Te plas bomba te dritarja. Ca krahasimesh ben

   LeartLeart15 ditë më parë
  • @Paolo Vukelaj te pershendes shoq klm

   FunksioniFunksioni20 ditë më parë
  • @Funksioni po pra ca the ti Itash jam tu Fol edhe une te pershnes perzemersisht edhe respekte kuzhdo kjosh

   Paolo VukelajPaolo Vukelaj20 ditë më parë
  • @Paolo Vukelaj hahaha o vlla ndasht bre se prz sben me i sha pavarsisht se edhe un dakort me ty jam me nji far pike po sduhet mi sha mutat hahaha te prsh

   FunksioniFunksioni20 ditë më parë
  • @Funksioni kurse stergjyshi jem ju ka pre kokat serbve si duket shok edhe ai thote se kosovart jan tpabes se I njifte mire se skishin koqe me ba ksi krimesh edhe veni vulen se edhe jam nip I Dede Xhon Lulit e lexoji ca ka ba me turq se me serb dihet

   Paolo VukelajPaolo Vukelaj20 ditë më parë
 • 🙏🏼😢

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣21 ditë më parë
ALgones