Rati ft. Anila Mimani - Kam me tprit (Official Video) | Prod. MB Music

2 Qer 2021
2 740 609 Shikime

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Muma & Mbmusic
Video: ND Film Pro
Make Up: Rozana Cepele
Special thanks: Royal Palace Besjon

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

Follow Rati on:
►Instagram: instagram.com/ratioriginal/

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: instagram.com/anila_miman...

Follow Muma on:
►Instagram: instagram.com/mumaofficial/

Follow ND Film Pro on:
►Instagram: instagram.com/ndfilmpro/

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4vyLOh...
iTunes: music.apple.com/us/album/kam-...

Komente
 • NUMBER 1. SUPER HIT. KJO KENGE DO TE KRYESOJE PER NJE KOHE TE GJATE VENDIN E PARE NE TOP LISTEN E KENGEVE SHQIP. 🔊🔊🔊🔉🔉🔉🔉💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

  HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSICMuaj më parë
  • P

   oreta saliajoreta saliaj19 ditë më parë
  • R33333334

   Shpresa ZeroShpresa Zero23 ditë më parë
  • @Erinda Reka mubn

   Lona ShabaLona ShabaMuaj më parë
  • Suksese na knaqet💖💖

   Mirushe HoxhaMirushe HoxhaMuaj më parë
  • Nty Yju

   Erinda RekaErinda RekaMuaj më parë
 • Shjm bukur hajde muzik shqip qete kenaq zemren te qetson shpirtin klip shum ibukur jeni sy dy yje respekte nga nje emigrante nga Athina Sarand Alvania

  Lushi Kulla KullaLushi Kulla Kulla6 ditë më parë
 • ❤️!❤️!

  Alexis SotirisAlexis Sotiris8 ditë më parë
 • Bravo

  Para LaçiPara Laçi8 ditë më parë
 • Talent kiss from România

  Gigi CiprianGigi Ciprian10 ditë më parë
 • 💃💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Rudina SefaRudina Sefa10 ditë më parë
 • super

  Anton MatishiAnton Matishi11 ditë më parë
 • Jeni prefekt shumm keng e bukur suksese

  Dona VokriDona Vokri12 ditë më parë
 • super kenga ma e bukur 2021

  Anton MatishiAnton Matishi12 ditë më parë
 • 🥂🔥

  Plug WrldPlug Wrld16 ditë më parë
 • Me kete keng super i keni ven zjarrin shqiperis😂

  Fatos HakaniFatos Hakani17 ditë më parë
 • RATI 🤗 🔱MBRETI 🎙MUZIKES 🇦🇱 SHQIPETARE

  Tori TattooTori Tattoo18 ditë më parë
 • Komplimenti 😍😍

  Eligerta HenajEligerta Henaj18 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  malvina malcimalvina malci19 ditë më parë
 • Super

  haneme grykahaneme gryka20 ditë më parë
 • Bravo burr ❤️💙

  Aurora Di BonoAurora Di Bono22 ditë më parë
 • Kange fantastike bravo

  Sokol gjokaSokol gjoka25 ditë më parë
 • Nji keng vk....bravo!

  Spahi77Spahi7725 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍😘🙏

  Mri QafalijajMri Qafalijaj26 ditë më parë
 • rati rati kercimtari

  Play PointPlay Point26 ditë më parë
 • Frumos 🇷🇴

  Strachinariu MarianStrachinariu Marian27 ditë më parë
  • 😍😍

   MB MusicMB Music27 ditë më parë
 • Nje bashkpunim i 2 yjeve . Love your song 💃❤

  Marinela MehmetiMarinela Mehmeti29 ditë më parë
 • 😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

  Migena SinaniMigena Sinani29 ditë më parë
 • Bravo

  Milto SelimiMilto SelimiMuaj më parë
 • muzik jevgjish

  Gent BaxGent BaxMuaj më parë
 • Bravo super ze nje bashpunim supeer

  Gerti DemiriGerti DemiriMuaj më parë
 • Love from ROMANIA!!! Fantastic Song!! ❤️

  Bruno CosticaBruno CosticaMuaj më parë
 • 🎶🎶😍🎶🎶

  ❄DORINA❄❄DORINA❄Muaj më parë
 • sije fsb

  Flori GjuziFlori GjuziMuaj më parë
 • Kjo Anila po katunare ngeli jqj

  Tomy TomTomy TomMuaj më parë
 • Sa na ka mungu zeri i Aniles. Fantastike mbetet.🌟🌟🌟

  Toni ToniToni ToniMuaj më parë
 • Pershenetje ju knoft zemra bravo

  Negi UsheNegi UsheMuaj më parë
 • Shume e bukur

  Zenepe ShehuZenepe ShehuMuaj më parë
 • ❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Be BeBe BeMuaj më parë
 • Me ne fund disa keng te hajrit qe te kenaqin shpirtin😍 se na pushtuan perputhasit🤢

  P_ ShehajP_ ShehajMuaj më parë
 • 💃💃💃 perfekte 🤗🤗🇦🇱🌹

  miranda sulkumiranda sulkuMuaj më parë
 • Anila je super kengetare rati shume sakte

  Filan FistekuFilan FistekuMuaj më parë
 • Anila u rikthye pas kaq kohesh bravo rati anilA❤❤

  meri jahomeri jahoMuaj më parë
 • Do behet nami me kete kenge neper dasma

  Ervin KuqiErvin KuqiMuaj më parë
 • Super kenge bravo

  Sonila BaftijatoskiSonila BaftijatoskiMuaj më parë
 • Shume super kenga❤🌟

  fabssfabssMuaj më parë
 • Shum shum e bukur e degjoj gjith diten completa ⭐⭐👏👏👏

  Xhuliana HotiXhuliana HotiMuaj më parë
 • Ssj

  Izmira Izmira123Izmira Izmira123Muaj më parë
 • Anila Mimanin se kapi fare kamera nga afer ne portret ne asnje moment sa keq...

  Alesia DaniAlesia DaniMuaj më parë
 • 👏🏻👏🏻☺️

  Vanesa BuzoVanesa BuzoMuaj më parë
 • Nice song!😍Bravoo!👏👏🇷🇴🇷🇴🌹🌹🌹❤❤❤

  Princess BarbiPrincess BarbiMuaj më parë
 • Ku eshte ky vendi sa i bukur😍

  nita nitanita nitaMuaj më parë
 • Anila me zerin e embel

  jola olajola olaMuaj më parë
 • Suksese shum keng e bukur

  Violeta MucaVioleta MucaMuaj më parë
 • So beautiful combination💎💎

  MiMi Blue MoonMiMi Blue MoonMuaj më parë
 • Ziaaaaaaar ❤️❤️❤️🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

  Geok BlackerGeok BlackerMuaj më parë
 • 💃🕺🦅❤🇦🇱❤🦅💃🕺

  Miro MiriMiro MiriMuaj më parë
 • SUPERrrrrrrrrrrr t'gjitha ...!! 🇦🇱❤️🙏

  AlblendAlblendMuaj më parë
 • Qetsim shpirti kjo kenge nje bravo per te dy 😍😍

  Mirela PershqefniMirela PershqefniMuaj më parë
 • O sa e bukur konge me te knoq shpirtin ❤❤❤❤💙💙💙💙💙🌹🌹🌹🌹

  Elida KaikuElida KaikuMuaj më parë
 • Shum bukur keng respekt nga Rumani🇦🇱🇷🇴

  Ajshe celina HoxhaAjshe celina HoxhaMuaj më parë
 • Saluti da Verona Bravoooo 🥰😍😘

  Bct MlrBct MlrMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥Super kenge

  Lorenc DervishiLorenc DervishiMuaj më parë
 • Sa e bukur na kthehu sh vite pas 💚🦋Suksese !!!

  eva plasaeva plasaMuaj më parë
 • Super keng ,,si te gjitha anila❤️❤️❤️❤️rati

  Elona QejvanajElona QejvanajMuaj më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟

  Rexhina SallaRexhina SallaMuaj më parë
 • Доброго дня.

  Александр КузьминАлександр КузьминMuaj më parë
 • Like subito zemra ju knofte ❤❤

  vittoria markuvittoria markuMuaj më parë
 • nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞

  Ale AlesjaAle AlesjaMuaj më parë
 • Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn

  Anduena DuqejaAnduena DuqejaMuaj më parë
 • Shume e bukur

  Albano BalenoAlbano BalenoMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥

  Merrushe PerteshiMerrushe PerteshiMuaj më parë
 • A e din kush ku ndodhet ky lokali?

  bleona sulableona sulaMuaj më parë
  • Ky ndodhet ne shkoder malesi e madhe

   Shpetim VucajShpetim VucajMuaj më parë
 • Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰

  Marsela HoxhaMarsela HoxhaMuaj më parë
 • Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗

  Vjollca TafaVjollca TafaMuaj më parë
 • ju lumt 👌👌👌👌👌

  Erjon GashiErjon GashiMuaj më parë
 • qfar zani

  Erjon GashiErjon GashiMuaj më parë
 • 💖💖💖💖

  Maltina BelaMaltina BelaMuaj më parë
 • Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …

  Gazagrand o LikaGazagrand o LikaMuaj më parë
 • Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?

  aurel Shaniaurel ShaniMuaj më parë
 • 😍😍😍😍😍😍🤍🤍

  Mimoza MartiniMimoza MartiniMuaj më parë
 • Love from Romania 🇹🇩

  Bianca BocaBianca BocaMuaj më parë
 • Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰

  Englantina ToskaEnglantina ToskaMuaj më parë
 • Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese

  Avdije PukaAvdije PukaMuaj më parë
 • Ju lumte goja

  benny aliajbenny aliajMuaj më parë
 • YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .

  ROYAL PALACE BESJONIROYAL PALACE BESJONIMuaj më parë
 • Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

  eioshen boboieioshen boboiMuaj më parë
 • Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte

  Marjol ShahuMarjol ShahuMuaj më parë
 • Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!

  John MayrJohn MayrMuaj më parë
  • Bravo shum embel 👍🏻

   eioshen boboieioshen boboiMuaj më parë
 • Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤

  oiuet souiuoiuet souiuMuaj më parë
 • Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤

  TheKristinemarkuTheKristinemarkuMuaj më parë
 • 👌👌👌🔥🔥🔥

  matilda Lilamatilda LilaMuaj më parë
  • Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

   oiuet souiuoiuet souiuMuaj më parë
 • Shum bukur 😂🤣

  Pashke VathajPashke VathajMuaj më parë
 • Ku ndodhet kjo ndertesa ?

  Trendafil I kuqTrendafil I kuqMuaj më parë
  • NE KOPLIK MALESI E MADHE

   ROYAL PALACE BESJONIROYAL PALACE BESJONIMuaj më parë
 • zjarrrr na knoqet me ket kong 💙

  leti repereleti repereMuaj më parë
 • O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal

  Geraldina25 25wGeraldina25 25wMuaj më parë
 • Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

  David DelajDavid DelajMuaj më parë
 • Amazing video man

  sehhi vootysehhi vootyMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Elona DineElona DineMuaj më parë
  • 👍👍 bravo

   sehhi vootysehhi vootyMuaj më parë
 • Super 🥰

  ParisParisMuaj më parë
 • Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️

  Fatbardha MemaFatbardha MemaMuaj më parë
  • Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

   sehhi vootysehhi vootyMuaj më parë
 • Ju lumte

  Klajdi KaravidhaKlajdi KaravidhaMuaj më parë
 • Bravo shum embel 👍🏻

  Sofiana KushiSofiana KushiMuaj më parë
 • Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥

  foopyu noouifoopyu noouiMuaj më parë
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Briktu LucyBriktu LucyMuaj më parë
  • Lumt

   foopyu noouifoopyu noouiMuaj më parë
ALgones