Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?

19 Shk 2021
365 357 Shikime

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram:instagram.com/prive.al

Komente
 • Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  sokin jonsokin jon3 ditë më parë
 • Melisa je si zemer loqk veq kush ta ka inat edhe pa make up je si pricesh

  Gashi AfetditaGashi Afetdita4 ditë më parë
 • SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE

  dolita windodolita windo4 ditë më parë
 • Shume e mire je ti melisa

  Isra BeqiriIsra Beqiri5 ditë më parë
 • Te lumt Melisa❤️

  bilishu alissbilishu aliss5 ditë më parë
  • Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

   sokin jonsokin jon3 ditë më parë
 • shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙

  Ardita TasholliArdita Tasholli5 ditë më parë
  • melisa

   Ardita TasholliArdita Tasholli5 ditë më parë
 • po

  Ardita TasholliArdita Tasholli5 ditë më parë
  • Melisa je e para

   dolita windodolita windo4 ditë më parë
 • Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄

  Emine LediiEmine Ledii6 ditë më parë
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk

  lyrics songslyrics songs7 ditë më parë
  • Sa e bukur

   bilishu alissbilishu aliss5 ditë më parë
 • Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️

  Lola GuriLola Guri7 ditë më parë
 • Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

  ANNA KAURIANNA KAURI8 ditë më parë
 • Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞

  yuoop nokeyuoop noke8 ditë më parë
 • 👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌

  Shingjile ZulbeariShingjile Zulbeari8 ditë më parë
 • Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌

  Egzona GurguriEgzona Gurguri8 ditë më parë
  • sindi i beri nji vleresim total

   yuoop nokeyuoop noke7 ditë më parë
 • Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt

  Arlind SelitaArlind Selita9 ditë më parë
  • Ik moj lamashe femer

   yuoop nokeyuoop noke7 ditë më parë
 • Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

  seiom jvonyseiom jvony9 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Melisa ❤❤❤❤❤❤❤

  Lezh ShkoderLezh Shkoder9 ditë më parë
 • Tu me ta ndrru venin senin😂😂

  Alban ZekaAlban Zeka9 ditë më parë
 • Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

  Nazmi OdaiNazmi Odai9 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Jo melisa nuk edhte perputhur

  xhani ibershimixhani ibershimi10 ditë më parë
  • Fake fuck!!

   seiom jvonyseiom jvony9 ditë më parë
 • Melisa je e para

  Valdete OsmaniValdete Osmani10 ditë më parë
 • Fake and ugly

  Claudio HysiClaudio Hysi10 ditë më parë
 • Sa e bukur

  Erza KrasniqiErza Krasniqi10 ditë më parë
 • te lumt melisa

  Zyrafet ReshitiZyrafet Reshiti10 ditë më parë
 • Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.

  Kim. RoniiKim. Ronii10 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Timoj plen

  Zamira AmelZamira Amel11 ditë më parë
 • Ti surat kal

  Zamira AmelZamira Amel11 ditë më parë
 • Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖

  Suzi IsenajSuzi Isenaj11 ditë më parë
 • Ik moj lamashe femer

  Vini HeqimajVini Heqimaj11 ditë më parë
 • sindi i beri nji vleresim total

  Altin KumarakuAltin Kumaraku11 ditë më parë
 • Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt

  Mira DakajMira Dakaj11 ditë më parë
 • Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!

  Vin TeresantVin Teresant11 ditë më parë
 • Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍

  Xhani XhaniXhani Xhani11 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Fake fuck!!

  Vin TeresantVin Teresant11 ditë më parë
 • I ka gjerat me vajb! 😂😂

  Vin TeresantVin Teresant11 ditë më parë
 • Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)

  A NilaA Nila11 ditë më parë
 • Shko hap dhe pak komet en itali barxhell

  Renato LinhareeRenato Linharee11 ditë më parë
 • Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂

  Eduart memoEduart memo11 ditë më parë
 • Lavire

  klawdio Hoxhajklawdio Hoxhaj11 ditë më parë
 • Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim

  Aurora MuqajAurora Muqaj11 ditë më parë
 • Shum bukur fancja jon

  Muhamet KobociMuhamet Koboci11 ditë më parë
 • O melisa bukur

  Alkea AlsinaAlkea Alsina12 ditë më parë
 • E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt

  Tani TrTani Tr12 ditë më parë
 • Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr

  Jonida JonidaJonida Jonida12 ditë më parë
  • @ANNA KAURI ❤️❤️❤️

   Jonida JonidaJonida Jonida9 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Vec per para ishalla sa ma lart

  Dz KsDz Ks12 ditë më parë
 • Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna

  Maria TsiokouMaria Tsiokou12 ditë më parë
 • Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.

  smile foryousmile foryou12 ditë më parë
 • Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin

  smile foryousmile foryou12 ditë më parë
 • Te gjith ata qe kan shar Melisen kan shar veten e tyre.

  Merita haxhiuMerita haxhiu12 ditë më parë
 • Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco

  Kendra DuliKendra Duli12 ditë më parë
 • Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren

  vlora vloravlora vlora12 ditë më parë
 • Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!

  Vesa VesaVesa Vesa12 ditë më parë
 • Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️

  Sonila DoqiSonila Doqi12 ditë më parë
 • Femer kotiiii🤮🤮🤮

  rajan rajanrajan rajan12 ditë më parë
 • Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.

  Bossy BellaBossy Bella12 ditë më parë
  • E vetmja femer fallso dhe krv...,

   rajan rajanrajan rajan12 ditë më parë
 • Njeri Shum Fallco

  Joni NdrecaJoni Ndreca12 ditë më parë
 • Urime 🥰

  Miss YouMiss You12 ditë më parë
 • Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗

  Dash PirajDash Piraj12 ditë më parë
 • *Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*

  DAVID WHO!DAVID WHO!12 ditë më parë
 • Na plasi raku

  Andrea SulkuAndrea Sulku12 ditë më parë
 • Asht perqir melisa ..

  Bal BaniBal Bani12 ditë më parë
 • You are so fake

  LT CrosvyLT Crosvy12 ditë më parë
 • Po kari po 😂

  World ChartsWorld Charts12 ditë më parë
 • O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur

  Elena OikonomopoulouElena Oikonomopoulou12 ditë më parë
 • Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot

  Dea MuratiDea Murati12 ditë më parë
  • Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

   ANNA KAURIANNA KAURI8 ditë më parë
 • Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪

  Beqiri AlbertBeqiri Albert12 ditë më parë
 • Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super

  Tessa BTessa B12 ditë më parë
 • Melisa bej duet me mevlanin

  Genta zh,italiGenta zh,itali12 ditë më parë
 • Brravo Melisa je shum e mir

  Davida GjoniDavida Gjoni12 ditë më parë
 • Shum e mir pa make up

  labinot shaqirilabinot shaqiri12 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Melisa je ma e mir

  Valbona UkaValbona Uka12 ditë më parë
 • si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media

  e.b e.be.b e.b12 ditë më parë
 • bravo melasa

  Gabriela DajlaniGabriela Dajlani12 ditë më parë
 • drras koka si perpara si permrapa.

  angelina jolieangelina jolie13 ditë më parë
 • Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗

  Flori PirjasiFlori Pirjasi13 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
  • Sukssese

   Xhevat DreshajXhevat Dreshaj11 ditë më parë
 • Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj

  Anna Mirela PalokaAnna Mirela Paloka13 ditë më parë
  • Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke

   EL EldaEL Elda9 ditë më parë
  • @That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen

   diac6jdiac6j9 ditë më parë
  • @That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗

   Anna Mirela PalokaAnna Mirela Paloka11 ditë më parë
  • @Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit

   That GuyThat Guy11 ditë më parë
  • @That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?

   Anna Mirela PalokaAnna Mirela Paloka11 ditë më parë
 • Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮

  eva 30eva 3013 ditë më parë
 • Kujt pi han shipka🤣

  hdhfhfhf jejrjrjrhdhfhfhf jejrjrjr13 ditë më parë
 • Ti veq talente sje🤧🤧🤧

  Hasan SinaniHasan Sinani13 ditë më parë
 • Suksese zemer 😘

  Enkeleida MaenhoutEnkeleida Maenhout13 ditë më parë
 • Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍

  Anxhelo GangAnxhelo Gang13 ditë më parë
 • Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo

  Reçica BesnikReçica Besnik13 ditë më parë
 • Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe

  Andi RrustemiAndi Rrustemi13 ditë më parë
  • @gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri

   Andi RrustemiAndi Rrustemi12 ditë më parë
  • E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?

   gjakova kosovagjakova kosova12 ditë më parë
 • Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️

  Egzon HotiEgzon Hoti13 ditë më parë
  • 😂😂😂😂po valla😂

   Korina YmeriKorina Ymeri12 ditë më parë
 • Sei bravissima: tanto auguri

  King De1 ProKing De1 Pro13 ditë më parë
 • Sa palidhje

  KMN_KMNKMN_KMN13 ditë më parë
 • Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.

  Lola LeoLola Leo13 ditë më parë
 • Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑

  melissa lleshimelissa lleshi13 ditë më parë
  • ANNA KAURIANNA KAURI9 ditë më parë
 • Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍

  Ti TiTi Ti13 ditë më parë
 • Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂

  Bossi DidBossi Did13 ditë më parë
 • Oj Melisa o tqifsha iher

  Blendi /Blendi /13 ditë më parë
 • Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥

  Flutura HaxhiuFlutura Haxhiu13 ditë më parë
 • BRAVO MELISA❤️❤️

  annaanna13 ditë më parë
 • Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt

  It's MeIt's Me13 ditë më parë
  • Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜

   dovi lanadovi lana10 ditë më parë
  • @That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕

   Një Copëz JetëNjë Copëz Jetë11 ditë më parë
  • Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.

   That GuyThat Guy11 ditë më parë
  • @Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕

   Një Copëz JetëNjë Copëz Jetë11 ditë më parë
  • Shqiptar hesapi ma

   Leandro AlehandroLeandro Alehandro12 ditë më parë
 • OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣

  Ikballe CakolliIkballe Cakolli13 ditë më parë
  • Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉

   rajan rajanrajan rajan12 ditë më parë
 • O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕

  Flori FloriFlori Flori13 ditë më parë
 • Suksese kukull

  Era AldaEra Alda13 ditë më parë
 • me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu

  anxhela mahmutajanxhela mahmutaj13 ditë më parë
 • We love you Melisa 💖👑

  Suada BytyqiSuada Bytyqi13 ditë më parë
 • Suksese Melisa

  Lindita HoxhaLindita Hoxha13 ditë më parë
ALgones