Shkatërrimet që lanë pas vërshimet në Gjermani dhe Belgjikë - Klan Kosova

16 Kor 2021
99 791 Shikime

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/

© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
 • Mir jav ka ba se po lujn koqe me kosov

  Agim GashiAgim Gashi16 ditë më parë
 • A e shihni ndonje televizor duke than qe merkeli osht në amerik dhe nuk i intreson për popull te vet jo sepse ajo ndodh veten në kosovistan

  Argjent BegolliArgjent Begolli18 ditë më parë
 • Zoti ju nimoft Gjermanin se ju ka nimu boll Kosovessi para lufte si mas luftei kan strehu Asylandat Kosovar para lufte Zoti i nimoft popullit Gjermant

  Gashi ArbijasGashi Arbijas18 ditë më parë
 • Une jetoj ne Gjermani dhe kto vershime jan pak qka ka ndodh se krejt Europa qka ka ba dredhi me Kombin Shqiptar e ka nda Shqiprin e ka bo cop cop dhe tash po lun edhe me Kosoven Zoti osht i Madh javë kthen ketyre europianeve se kta e shkelin buken e nuk kan Respekt kta i dojn vetem parat Zoti i Madh mbroje dhe Bekoje Kombin Shqiptar se ne jemi te shkelur nga Europa Prostetutk e sa per Europe rrafsh me pa nuk me dhimbet aspak.

  Peter FatoPeter Fato18 ditë më parë
  • @ll6767 pse a pak na ka Bo keq evropa une dhe secili Shqiptar e fitojm Buken me ndjers ketu dhe apet jemi te shtypur Po ti Berta 77 lepijave bythen evropes e ty te Vraft Buka e Kombit Shqiptar Amin

   Peter FatoPeter Fato14 ditë më parë
  • Pse ke shku ne vrop te vrft buka e evropes jarbi

   ll6767ll676715 ditë më parë
 • Ndihma humane per gjermani samashpejt

  Bajrami ZarifBajrami Zarif18 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢🙏🙏🙏🙏

  Leonard MerditaLeonard Merdita19 ditë më parë
 • O zot na ruaj nga e keqia🙏🙏🙏🙏🙏

  Bardhe FilajBardhe Filaj19 ditë më parë
  • Amin ishalla se metvertet nje tragjedi e madhe dhimbje e madhe ne shpirt po me dhimben 😥😥

   ardiana anaardiana ana19 ditë më parë
 • Oklan ikarit qite shqip se sedim krejt kosova gjermonishten jo

  Milaim AbaziMilaim Abazi19 ditë më parë
  • Ato po flasin Frengjisht, jo Gjermanisht.

   Liljana SufajLiljana Sufaj18 ditë më parë
 • Ooo ZOT NDIHMOJU E LARGOJAV GJDO BRENG E DHEMBJE QE KAN PER FAMILJARET E HUMBUR DHE JEPJU FORC TE RINDERTOJN SHTEPIT ☝️🤲😢

  Hyrije AzemiHyrije Azemi19 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😜😜😜😜😜😜🤪🤪🤪🤪🤪

  mark spaqimark spaqi19 ditë më parë
 • STOPPPPPP LYING TO PPL THIS IS A JOCK

  Naim vrellaNaim vrella19 ditë më parë
 • aqui em São Paulo não chove há meses

  Célia PiresCélia Pires19 ditë më parë
 • São águas do polo Norte

  Célia PiresCélia Pires19 ditë më parë
 • Pa thon Zoti nuk kish me ndodh ka qen diqka ne te mire tek qe ka ndodh ka mujt me ju leshu toka fare

  Besa VeseliBesa Veseli19 ditë më parë
 • E kjoja osht se shumica nuk kem allah thojn jesusi osht allah sidomos shtetet europjan e tani thojn myslimant terorista e kta europrs slodhen kur diku bohet luft ose ka protest fmit e pleqt i mysin pa faj po poletikani poletikanin se myt po cdo her e han i pa fajshmi cka ndodhi ton mujin ramazan ne jeruzalem pa allahu osh 1 dhe ska tjeter po tash e kem edhe 4 dit kurban bajram kqyr se qysh poj dan punt i madhi allah na shajn na rehin na mbysin na madhtretojn e tash cka o bo ku si ata qe shprehen po prap se prap zemra myslimane lutet per ta dhe te tjer qe te ket paq e lumturi e allahu na ndimoft tonve ishallah edhe religijonet tjer te ken dhimt te popudhi mysliman🙏❤

  Miranda BerishaMiranda Berisha19 ditë më parë
 • Kshu ndodh kur nuk rrespekon ligjet e natyres se jemi sjell me natyren ne menyre te papergjegjshme

  Arian GjataArian Gjata19 ditë më parë
 • Euopen po denon zoti se ka pranu nijez te dijallit mrena kur se ballkanin e ka mohuargjin nije

  Viktor SanerViktor Saner19 ditë më parë
 • Besimtari i devotshem nuk ja don askujt te keqen.Ite keqen ja uron e keqja te gjen.I ruajt i madhi Zot te gjithe !

  Shpresa HaxhibeqiriShpresa Haxhibeqiri19 ditë më parë
 • Zoti asht imadh krejt bota oqupesh sdin kukazot pak ekem mashum duhet myten nemes veti gruja burrin burri grun runana zit imadh

  Hava AgushiHava Agushi19 ditë më parë
 • ESHT ZEMERU ZOTI ☝️☝️☝️☝️ME NJEREZIMIN ....NUK DOJN NJANI TJETRIN IMORALITETI MADH NEPER BOTE RESPEKTI KA HUM DHE VEC TE KEQIA DO PERJETOJM NUK PO DON FMIJA PRINDIN E PRINDI FEMIN 🇦🇱🇽🇰

  Majlinda DedaMajlinda Deda19 ditë më parë
  • @Krenar qe jam shqiptar Ec shkelja ti psyho shko te Mami yt e thuj me te dhan edukat me shume e tash te pershendes

   ardiana anaardiana ana16 ditë më parë
  • @ardiana ana ec be shkelja

   Krenar qe jam shqiptarKrenar qe jam shqiptar16 ditë më parë
  • Boll mo trullejk shka ka bajn Vershimet ne Gjermoni se ne Kosov nuk e dojm njani tjetrin trullejk komentet e juve

   Gashi ArbijasGashi Arbijas18 ditë më parë
  • @Krenar qe jam shqiptar 🤣🤣🤣 po te meqem jeni bre po doni me u bo ma Zot se Zoti se kinse po e din se kush eshte pa fe apo me fe O i madhi Zot qfare sman kjo tok sa dini aq edhe folni e shkruni hajt se qfare thojn budalles lshoja rrugen leja mendimin e tini let mendon se ashte ma i meqem se krejt tjert ma mire merrni lexoni e informohuni ma mire se qe folni fjal te kota kinse ju bashe fetart e medhenj qe mundoheni me shit mend masi aq dini e keni besimin tek i madhi Zot duheni me dit qe Zoti nuk i don peragjykuest po nejse vazhdoni ne at rrug qe jeni te pershendes

   ardiana anaardiana ana18 ditë më parë
  • @ardiana ana na skem faj qe je ateiste e pa fe

   Krenar qe jam shqiptarKrenar qe jam shqiptar18 ditë më parë
 • Pamje te tmerrse dhe per keqardhje mirpo leto jan shtete te pasura dhe popuj puntore dhedoe tejkalojne edhe ket svidè me sukses , vetem viktimat nuk kthehen prap !

  Islam KroniIslam Kroni19 ditë më parë
 • Ne Dijall vafshit gjith Eropea rrac e keqe. Kujtoni se jeni zoti. Skeni respekt. Eropianet duan Denimin keshtu

  Dajli KociDajli Koci19 ditë më parë
  • Po , po qka kan faj popullata?

   AMG VIDEOSAMG VIDEOS18 ditë më parë
  • @ll ll Shume e vertet me vjen mire qe ka ende njerz dhe e kuptojn realitetin nuk jetojn me pallavra

   ardiana anaardiana ana19 ditë më parë
  • Per njerzit me vjen keq! Sa per si shtetet ne lesh te shkoijn kan vjedh. Aq shum sa dhe kucedra mafijes gjermani dhe Franc dhe servila si shtete nuk duhet shum me kuptu vec me vu llogjiken mir ne pun.

   Dajli KociDajli Koci19 ditë më parë
  • Se sa padrejtesi ka kete e dim shume mire por mos na bej te shejt ne shqiptarve se nuk ka pyll pa derra.

   ll llll ll19 ditë më parë
  • Te flasim sic esht e vertet por ju te kosoves rrini urte se ne i dim historit e botes ne luft dhe ne ndima e fjal te mira.kan nie 100 vjet keto

   Dajli KociDajli Koci19 ditë më parë
 • Gjermanija gjynah po ka hale edhe ne Gjermaniqe po bojn qishtu dallavere e pe demtojne kete vend aqe te bukur, se hajde bon dallavere ne Suedi me ti dhane kraht se sun i mashtron Suedine.

  Naim nejaNaim neja19 ditë më parë
 • Edhe Zoti mrapsht po punon gjynah Gjermanija.

  Naim nejaNaim neja19 ditë më parë
  • Jo zoti nuk punon mrapsht po njerzit jan mrapsht zoti i madh prap mire na duron neve o zot na ruaj prej te keqs te gjith krijursit e tu🤲🤲🤲

   N RRN RR19 ditë më parë
  • Hahahahahah hahahaha

   Dajli KociDajli Koci19 ditë më parë
  • a je men qka je tu thon ?!!

   EvnbajramEvnbajram19 ditë më parë
 • Ooo zot ndimoju shum gjynah inshallah Allahi na ruan prej fatkeqësive ,🤲

  2021🥰2021🥰19 ditë më parë
 • Ains svaj policaj ra shija u shem shpija boll ka vuj dhe shqiptarija edhe ju duhet

  Flamur XekaFlamur Xeka19 ditë më parë
  • Pse tash nese ti vun po dashka edhe ther njerz me vujt qfare shpirt paske o Zot

   ardiana anaardiana ana19 ditë më parë
 • Gjynah zoti i ndimoft gjermania e fort

  altin tolaaltin tola19 ditë më parë
 • Nshonja vizat shqiptarve at here bahet mir edhe për ju

  Kosovo-Hungary-AlbaniaKosovo-Hungary-Albania19 ditë më parë
  • @2021🥰 e di po te kuptoj ty për mendimin 👏👋

   Kosovo-Hungary-AlbaniaKosovo-Hungary-Albania19 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂 gjynah populli nuk kan faj me ato mirret politika

   2021🥰2021🥰19 ditë më parë
 • Po te kishte ndodhen kjo katastrofe natyrore ne shqiperi opozita PD menjeher kishte Thene Edi Rama eshte fajtore 🇦🇱🙋

  Uhlala NukunuUhlala Nukunu19 ditë më parë
  • Po mir eke 🤣🤣🤣

   Nafa NafaNafa Nafa19 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂 më bëre me qesh , e keto jan dhunti e Allahut inshallah na run e na mbron

   2021🥰2021🥰19 ditë më parë
 • kjo eshte puna zotit se kem harru se ka zot po mundohen me u ba mat mdhej se zoti i myten me miliona njerz te zotit me virus kjo eshte veq me kallxu qe hala egziston zoti e ka zot nelt

  Black shadowBlack shadow19 ditë më parë
  • Shumë shumë e verter per bes, nje hadith ne Kuranin famëlart shkruan' mos dilni prej rruges se Allahut se ai ju ndeshkon ne lloj lloj fatkeqesije per me ju tregu se jeni gabim po kthehuni ka rruga e drejt ,e nese ju nuk besoni ne zot e krahasoni zotin me dike tjeter ateher ju ka ardhur fundi' keto jan shenja te Allahut Elhamdylilah , se çka është ne tok dhe ne qiej jan te Allahut ti qofshim falë ai na ka dhënë jet e gjithçka kemi dhe ai na merr por njerëzit duhet te ken kujdes si te veprojn asnjëher nuk duhet harruar Allahun👆👆

   2021🥰2021🥰19 ditë më parë
 • Kur e kemi ngush permenim Zotin duhet s a ma shum besim e mos me i ba kuj keq

  Ardit CubiArdit Cubi19 ditë më parë
  • Shumë e sakt 👍

   2021🥰2021🥰19 ditë më parë
 • Dashtë Allahu i madhëruarë i ruajtë të gjithë popujtë ! Porë vetëm një duhet diturë. Keni frikë Allahun !.

  Huawei AccountHuawei Account19 ditë më parë
  • turp qenke njeri i ndyt

   Mitrovica KosovaMitrovica Kosova19 ditë më parë
  • Te shkerdhefsha ty dhe Allahun tend o gabel azie.

   David dDavid d19 ditë më parë
 • E ndjej dhimbjen me ju per kete çfare u ndodhi. Respect & Love for Germany.

  Besnik MazrekuBesnik Mazreku19 ditë më parë
 • 😪😪😪

  saleo iljazisaleo iljazi19 ditë më parë
 • Shqiptart e mi i rujt Zoti se un sja du t'keqen kerkujt amo kta pak edhe e lypin se Rinia sidomos e mohojn shum Zotin, ma shum e dojn qenin se sa femijen e prinderit, qaty n'dhom bashk me qene flejn, tmerr qa shoh une ktu dit per dit. All-llahu svet per Gjermon e Amerikan e Rus kur t'don rrafsh qishtut i bon.

  D.H EuropeD.H Europe19 ditë më parë
  • @D.H Europe Se di ti qe sa vjet je ketu tu jetu edhe spo e di ciles gjeberat je se edhe para lufte be shume gjaba tnjejtit jemi kon po veq tuten e kemi pas

   ardiana anaardiana ana13 ditë më parë
  • @D.H Europe Po qashtu ashte na pergjethesi si popull kemi vujt po edhe per men kemi vujt se kemi bo shume qka veq per hater tjeter kujt apo per hater te familjes a nuk kemi menu pasojat ma von se kur niher nuk menon per veten e vetem per tjeret kurr ski me kon i lunture e ne keto raste jan edhe familjart fajtor se njo dy ani boni boni plasnani zenren let flasin hallku marre anej knej se kan kqyr kurr te miren e fmive po veq qysh me kon per hallk vallahin qito i urrej te na e aty e ki me dfejt prindin e ka secili obligim sa tjen gjall por edhe prindi fmin e vet me afru edhe prindi duhet ne pas kujdes edhe ne dhan respekt e jo si te nje nuner i madh pret nga fmija cdo sen se e ka rrit a nashta ku me dit sa hyn ngjynah me njersen e tina ka edhe nga ata edhe per operacione e ilace po sa ma shume qe bon mire e mira te kthehet se kuku e zgjatem ketu llaf mas llafi 🤣🤣🤣🤣 e sa per qe the me ndertu shtetin per mos me dal te rit jashte vendi ish kon mire po fshtire do bohet kur shumica e te vjeterve se respektojn ligjin ku tani me marr msin te rit tan prindi ashte pasqyre e fmive o na e kemi ngjat korrupcionin 😅😅 veq paguj i ki tanat apo me njoftesi fshtire po ishalla don Zoti ndryshojn gjanat mas pari kryt e njerit mentalutetin e tani mundet me u bo mire

   ardiana anaardiana ana13 ditë më parë
  • @ardiana ana ehh na djegum per ven tonin valla amo mu mem thon dikush i aferm i jemi qe spom qon ose spom.jep pare un kurr mo centin sja dha veq runa Zot me i vy per operacion a per naj smujë se e wes veten n'at pozite, edhe ata e boj per hir t'Zotit per shpirt t'prindve ja temin perndryshe obligim perveq nons edhe babes se kom kerkuj as me i qu as me i dhanë e per nerë po amo tasht mu qu ata met kqyr si Lek e me t'shfrytzu e n'fund me t'shajt, jo valla kurr. A qe nuk keqperdoren per ndertim e zhvillim t'Kosoves t'shtetit ton jom n'gjendje edhe centin e fundt me dhanë qe gjenerata tjera me pas perspektive e me nejt n'vend t'vet. Un fort i urrej njerzt qe per interes t'keshin para syve e mas shpines ta ngulin thiken. Se plot skan dalë me provu ktu e kujtojnë qe na ktu tu flejt na vijn paret te dera a se din qe edhe gjumin duhet mi llogarit minutat sa t'bjen me flejt se le tjerat sene.

   D.H EuropeD.H Europe13 ditë më parë
  • @D.H Europe Edhe mu me dhem edhe sme pelqen hiq se qysh jemi bo si popull apo si njerz po duhet me pranu realitetin na pelqej a jo se cdo kund me bot jan bo njerzit egoista agresiva me kqyr veq keq me te bo jan prish edhe pleqt se le mo rinija edhe ne shume situata jan prinderit vet fajtor per ka edukata e fmive edhe une per vete kam shume shoqeri gjerman me kan ndihmu po edhe sot me ndihmojn ne maksimum edhe kur nuk presin me ja kthy ja pagun ni pije per falemnderim ju vjen mire thu ku me dit cka ju paguve e vallahin ni her ne te bo mire shqiptari 100 her te permen e sdisa her pret me ja kthy te shumica po thome per at une po thome nuk bon mi kqyr tjert qfare jan se edhe te ba ka tyli lloji i njerzve nuher bre ni te afermes time nuk i kam qu paret se skam mujt ne kosove besome kurr mo sna ka qel telefonin gjithe gjon arsye jo skam pas koh jo anej jo knej kjo sme pelqen te ba se menojn duhet mi majt me migjallar daj teze e halla mu ma bojn gjermant deri kur more ti duhesh me punu oer krejt ata atje edhe kta thojn kur eshte ne pyetje naj smundje naj ilace se edhe kta mledhin e ndihmojn pir jo si te na presin krejt prej teje edhe plus ta permenin te kam rrit e kam nda kafshaten e bukes kuku qisi lloji te prinderve nven buke plum ju kisha dhon nejse une prind e mi i kam ketu po per disa qe i kam pa qfare jan por normal ju thom e keni pas obligim se jeni prind jan femit e juve nese ju se kishit bda kafshaten kush ateher kojshija a kush

   ardiana anaardiana ana13 ditë më parë
  • @ardiana ana Plotsisht pajtohna me ty shumica e tyne jon qashtut, edhe te kta gjermont sidomos rinia jon degjenru po edhe te na ka shum qe jon degjeneru, pra un pe shoh se edhe tont qisaj udhe jon tu shku e hiq fort spo ma kana se per popull tem m'dhem zemra edhe nskej t'dyjes me kan kur t'pernenet populli jem ose Kosova n'kam qohna se qaty jom bo kamë e dorë, amo qa pju lakmoj ktyne ktu n'sistem socio - ekonomik qe me pasë na ish kfjellë populli i ngrat kish punu e shum dukuri negative ishin hjekë, me Shqiptarë qa kom kontakt ktu n'Gjermani i kom nja 6-7 veta e jom i knaqun me ta m'ndihmojn edhe ju ndihmoj. n'firme ku punoj shunuca derrmuse jon Gjerman raporte t'mira kom me krejt.

   D.H EuropeD.H Europe13 ditë më parë
 • Ajt moter mos u merzit se do behet mir edhe per ju

  Dardan TDardan T19 ditë më parë
 • te na pika s ka ra :):):)

  arian ademiarian ademi19 ditë më parë
 • Amin

  Muhamed MuharemajMuhamed Muharemaj19 ditë më parë
 • allah ☝☝☝☝

  Faruk KurtiFaruk Kurti20 ditë më parë
  • Qysh po mendon allah?!

   Adij UzumakiAdij Uzumaki19 ditë më parë
ALgones