Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

3 Shk 2021
3 580 796 Shikime

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente
 • Nk e kuptoj pse dora shtyp direkt like akoma pa e degju kengen 🥰😍😍

  niduoe streniduoe stre2 ditë më parë
 • I'm from kurdistan❤☀💚 ilove you 😘💜😻❤

  park_kurdish. poppark_kurdish. pop5 ditë më parë
  • Albania loves Kurdistan 🇦🇱

   Piano ShqipPiano Shqip2 ditë më parë
 • Je yyll zemra ime tije epreferuara iiiimeeee❤

  Drita ZitoDrita Zito5 ditë më parë
  • faleminderit yll

   Piano ShqipPiano Shqip2 ditë më parë
 • Same Albanian beauty type as Dua Lipa, same great talent. Pretty much underappreciated.

  Vitaliy KarbashevskyVitaliy Karbashevsky6 ditë më parë
  • Elvana hits again 😍👏

   niduoe streniduoe stre2 ditë më parë
 • 🥰😍😇😘🤗👏💋

  anisa muratianisa murati6 ditë më parë
  • bitcoin shqiptar 😅

   Piano ShqipPiano Shqip2 ditë më parë
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   soinu foigsoinu foig3 ditë më parë
 • 💎

  Gu JoGu Jo7 ditë më parë
  • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

   soinu foigsoinu foig3 ditë më parë
 • Je me vite large prej te gjithe kolegve

  Small SmokeeSmall Smokee8 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Flutura SelimiFlutura Selimi8 ditë më parë
  • faleminderit

   Piano ShqipPiano Shqip2 ditë më parë
  • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

   bodoti qwiubodoti qwiu5 ditë më parë
 • Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  AM13 AM13AM13 AM1310 ditë më parë
  • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

   soinu foigsoinu foig5 ditë më parë
 • 👸🏻

  Gersi MerepezaGersi Merepeza10 ditë më parë
  • DIVA 🎶🖤🎵

   soinu foigsoinu foig5 ditë më parë
 • Elvana 😍❤

  bodoti qwiubodoti qwiu10 ditë më parë
  • 💜

   bodoti qwiubodoti qwiu5 ditë më parë
 • Shume e bukur

  Suada BarciSuada Barci10 ditë më parë
  • ❤️

   mikin liroumikin lirou7 ditë më parë
  • ❤️

   JoannaJoanna8 ditë më parë
  • ❤️

   hen kohen ko9 ditë më parë
 • Love you so much ❤❤🙏🙏

  ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj10 ditë më parë
  • ❤️

   mikin liroumikin lirou7 ditë më parë
  • ❤️

   JoannaJoanna8 ditë më parë
  • ❤️

   hen kohen ko9 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️

  Romina GjataRomina Gjata11 ditë më parë
 • Dashuri 🥰🥰🥰

  Herbal LifeHerbal Life11 ditë më parë
  • ❤️

   bodoti qwiubodoti qwiu10 ditë më parë
 • Muzika ime 🎶

  Herbal LifeHerbal Life11 ditë më parë
 • Elvana 🌹

  Herbal LifeHerbal Life11 ditë më parë
 • *Baby🖤*

  αστεγη ¿αστεγη ¿11 ditë më parë
 • Elvana hits again 😍👏

  Stela LekajStela Lekaj12 ditë më parë
 • Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

  Odeta OdetaOdeta Odeta12 ditë më parë
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  CassieCassie12 ditë më parë
 • 💜

  Xhovana PreknicajXhovana Preknicaj13 ditë më parë
 • THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real Estate13 ditë më parë
 • DIVA 🎶🖤🎵

  MWO Real EstateMWO Real Estate13 ditë më parë
  • Dashuri je 🥰🥰🥰

   CassieCassie12 ditë më parë
 • Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

  MWO Real EstateMWO Real Estate13 ditë më parë
 • Muzika ime 🌹🎵❤️

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • ❤️

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
  • Bravo Elvana ...pak feministe ...

   minij hooiminij hooi13 ditë më parë
 • ❤️

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
  • Amazing voice 🙏

   minij hooiminij hooi13 ditë më parë
 • ❤️

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • The Queen 💎

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • Diva 🌹

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Music AlMusic Al13 ditë më parë
 • I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

  Adelisa MustajbegovicAdelisa Mustajbegovic14 ditë më parë
 • 😍😍😍❤️❤️❤️

  Bessy BessyBessy Bessy14 ditë më parë
 • Superstar ✨

  Tiarna TTiarna T14 ditë më parë
 • THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

  Arton AArton A14 ditë më parë
 • LEGEND ❤️

  Herbal LifeHerbal Life14 ditë më parë
 • Dashuri je 🥰🥰🥰

  Music AlMusic Al14 ditë më parë
 • Diva 🥺🎶❤️

  Joy MekaJoy Meka14 ditë më parë
  • G.O.A.T.

   bofooit gojobofooit gojo14 ditë më parë
 • Elvana 💎

  MWO Real EstateMWO Real Estate14 ditë më parë
  • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

   bofooit gojobofooit gojo14 ditë më parë
 • Amazing voice 🙏

  Dashamir CellinaDashamir Cellina14 ditë më parë
 • Bravo Elvana ...pak feministe ...

  Jani GjoniJani Gjoni15 ditë më parë
 • For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

  mikin liroumikin lirou15 ditë më parë
 • ALBIN

  Valdete UrajValdete Uraj15 ditë më parë
 • Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

  BESABESA15 ditë më parë
 • 😘🥰

  Erdi AsaniErdi Asani15 ditë më parë
 • Красавица!!!

  soinu foigsoinu foig15 ditë më parë
 • ♥️🌹🌟

  Arbrona GashiArbrona Gashi15 ditë më parë
 • Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

  Lefterie ShinplakuLefterie Shinplaku16 ditë më parë
 • Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

  Music AlMusic Al16 ditë më parë
 • I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

  Music AlMusic Al16 ditë më parë
 • Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj Rotter16 ditë më parë
 • Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  soinhu foitusoinhu foitu16 ditë më parë
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   mikin liroumikin lirou15 ditë më parë
  • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   soinu foigsoinu foig15 ditë më parë
 • G.O.A.T.

  TimCamiliTimCamili16 ditë më parë
 • Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

  Music AlMusic Al17 ditë më parë
 • O DASHURI TI 🥰🌹❤️

  MWO Real EstateMWO Real Estate17 ditë më parë
 • Dashuri me degjim te pare

  Eda KociEda Koci17 ditë më parë
 • A at

  Amela KAmela K17 ditë më parë
 • The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

  CarinaCarina17 ditë më parë
 • Super kenger

  Emirjeta KoleciEmirjeta Koleci17 ditë më parë
 • Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

  sacrifice Sh. N. O 007sacrifice Sh. N. O 00717 ditë më parë
 • Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

  lflf wdhfxj Rotterlflf wdhfxj Rotter17 ditë më parë
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy18 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺 is beautiful

  Sidorela BAD___GIRLSidorela BAD___GIRL18 ditë më parë
 • kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

  Linda AvdijaLinda Avdija18 ditë më parë
 • LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  bowen voowybowen voowy19 ditë më parë
 • Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

  Floriana HoxhaFloriana Hoxha19 ditë më parë
 • E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  Fredi LupiFredi Lupi19 ditë më parë
  • ❤❤👏👏👏

   opzz xsinopzz xsin17 ditë më parë
 • Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  MWO Real EstateMWO Real Estate19 ditë më parë
  • Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

   opzz xsinopzz xsin17 ditë më parë
 • 😍😍

  Lossy AbaziLossy Abazi19 ditë më parë
 • Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

  JoannaJoanna19 ditë më parë
 • Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

  Donnie WienDonnie Wien20 ditë më parë
 • Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  Agnesa annaAgnesa anna20 ditë më parë
  • DIVA E MUZIKËS 💎

   bowen voowybowen voowy19 ditë më parë
 • Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

  ximi penguximi pengu20 ditë më parë
 • Kenge super 💖💖💖💖

  ximi penguximi pengu20 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  Vlora AjvaziVlora Ajvazi20 ditë më parë
  • Elvana është pasuri kombëtare!

   JoannaJoanna19 ditë më parë
 • Gegend gut Wollny

  Deva BeganajDeva Beganaj20 ditë më parë
 • 👍🏼👍🏼

  ela kurtiela kurti21 ditë më parë
 • Incroyable voice 👌🏻

  Thomas De SousaThomas De Sousa21 ditë më parë
 • Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

  Anita NitaAnita Nita21 ditë më parë
 • Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

  Aurell FerrugoAurell Ferrugo21 ditë më parë
 • *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

  Mirjado ZeneliMirjado Zeneli21 ditë më parë
 • ❤❤👏👏👏

  Eda CekreziEda Cekrezi22 ditë më parë
 • Zxcc

  Ergen ShiniErgen Shini22 ditë më parë
 • Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  Eni EniEni Eni22 ditë më parë
  • true

   BRUNO GJONAJBRUNO GJONAJ14 ditë më parë
 • Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

  hen kohen ko22 ditë më parë
 • DIVA E MUZIKËS 💎

  Herbal LifeHerbal Life22 ditë më parë
  • Bravo Elvana e ke qare

   bofooit gojobofooit gojo21 ditë më parë
 • Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  nalaa ____nalaa ____22 ditë më parë
  • 🎶

   bofooit gojobofooit gojo21 ditë më parë
 • 👍

  Shpresa BerishaShpresa Berisha23 ditë më parë
 • Elvana është pasuri kombëtare!

  DURO SDURO S23 ditë më parë
 • kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

  kesulkuqja 98kesulkuqja 9823 ditë më parë
 • U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  Girls QueensGirls Queens23 ditë më parë
  • Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

   hen kohen ko22 ditë më parë
 • 🥰

  blerta mehmetiblerta mehmeti23 ditë më parë
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming Relax23 ditë më parë
 • super

  kristina durdajkristina durdaj24 ditë më parë
  • O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

   bofooit gojobofooit gojo23 ditë më parë
 • Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  bofooit gojobofooit gojo24 ditë më parë
  • 🤩🤩

   bofooit gojobofooit gojo23 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭

  Sandra LameSandra Lame24 ditë më parë
 • 10-10

  Sabrina HoxhaSabrina Hoxha24 ditë më parë
 • 8⁴

  Eneo ToçilaEneo Toçila24 ditë më parë
 • Ço

  Fashion Styl16Fashion Styl1624 ditë më parë
ALgones