“Shenjat nuk janë të mira për zgjedhjet e 25 prillit”

27 Shk 2021
60 764 Shikime

Komente
 • Ka vdek spaku eshte shou spaku eshte Edi sala e meta keta do denojn veten e tyre mos shpresoni o shqiptar te mjer per drejtesi po nuk u ngritem keta do ne han mish persegjalli se gjakun na e kan pir jemi popull injorant shqiperin keta e kan shit ke serbi e greku

  Ardit ArditiArdit Arditi23 ditë më parë
 • Asnje ndryshim nuk do te ndodh .Ata qe kane vjedhur deri me sot ,jane me se te qete sepse nuk do ti luaj njeri as SHBA dhe as Spak Farmak .Amerika ka ha;llet e saja tani qe po i zene frymen ,Shqiperia nuk eshte as ne enderr per ta ,prapa diellit thone ata per ju ,Kur nuk jane te zotet te zgjidhin problemet e tyre kardinale ,shkofshin ne hale .Do te shohni se keshtu do te ndodh ,le te flas Ngjela dhe Ngjala bashk Ka dhjete vjete qe eshte bere predilues i klimes shqiptare ,ne politike e kudo --vetem ate e shohim perdite ne studiot e TV -Boll me llafe or fallxhi --gjej nje nuse or i zi .

  Jakov SollomoniJakov Sollomoni25 ditë më parë
 • 👍🇺🇸👍🇺🇸👍🇺🇸👍👍🇦🇱👍🇦🇱👍🇦🇱👍👍👍👍👍🌹

  Dode VDode V27 ditë më parë
 • Une mendoj se keta qe kane qene vazhdojne te jene jo aq sa kane qene te implikuar dhe mafjoze por e kane ritur rolin e tyre me menyra dhe metoda nga me te ndryshmet dhe po bejne cmos qe te mos lejojne popullin me mendimet etyre por tia diktojne ata jo me kultur dhe sjellje por me arogance dhe dhun me menyra.te ndryshme te krijojne frike tek populli dhe populli si nje tufe bageti ngaj ta drejtojne cobenet shkojne nuk eshte aspak mire shteti udheqja gjykatat dhe te gjithe duhet te shqetesohen qe sot pa lene asnje minut kohe te shkoje e humbur duhet te vendoset regull disipline dhe qetesi kombetare nuk ju shqetsojne veprimet e ndodhura kohet e fundit nga qeveritaret dhe maxhoranca flasim qe luftohet korupsioni dhe krimi i organizuar une mendoj kur shikoni veprimet duhet mare masa menjehere pa lejuar te behet ruge faleminderit dhe me falni se nuk jam i zgjuar une por mendova te shpreh shqetesin dhe mendimin tm

  Elisavet TzamouElisavet Tzamou28 ditë më parë
 • Ore te gjitha gjejne zgjidhje... por lidheni me zinxhire Presidentin se ska cmendine qe e mban te lire.

  Bujar NallbaniBujar Nallbani29 ditë më parë
 • Vetem vota e shtetasve shqiptare jashte Shqiperise mund t'i ndryshoje te sotmen dhe te ardhmen Shqiperise dhe popullit shqiptar! Prandaj politikanet shqiptare nuk e bejne te mundur votimin e tyre!

  Vladimir DushnikuVladimir DushnikuMuaj më parë
 • A do shpetoje ndonjehere ky popull nga keta perbindesha?

  G DG DMuaj më parë
 • O SPARTAK TI NE BURGE ISHE NJE COPE SPIUNI DHE NE JETE TE LIRE JE NJE MASHTRUSE SPIUNE IMORAL

  Xhevdet PashaiXhevdet PashaiMuaj më parë
 • NE 25 PRILLE TI AVOKATE LESHI SHURA ENVERIANE DO ARESTOHESH SI MASHTRUS ORDINER QE U MERE LEKE NJERZVE PA MBARUAR PUNE

  Xhevdet PashaiXhevdet PashaiMuaj më parë
 • Bravo hero Pamflet,, nxirrjani ne shesh mafiozlleqet, se spak-u duhet te bej pune qe populli te jetoje me Dinjitet,,, boll me kta mafioze ✌️🇦🇱

  Mary PetsouMary PetsouMuaj më parë
 • NESE GARANTON AMERIK DHE GJERMANIJA NATO

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMIMuaj më parë
 • Avokat poplli eshte si delet po qe i fort cobani nga kembet do i bredhe delet male me male.

  Foti PapeuthimiouFoti PapeuthimiouMuaj më parë
 • SPAKU " VETE EMRI SPAK , TE TREGON , SPAK, DHE SAPAK. NUK NDRRON GJA SHQIPNI, MOJI E MJERA SHQIPNI, KUSH TA LA ME KRIJE NE HIJE.DEL KUSH DON, E HIJ KUSH DON, PER KET POPULL KUSH SMENON. NUK NA KA KUSH BORXH SE JEMI GJALLE, MIRE JEMI, VEQ KENA PROBLEM PAK ME FRYMEMARRJEN, POR MOS MERZITENI, SE DO TE NA HEQIM EDHE ATE.👌

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETESMuaj më parë
 • O ÇOHU O POPULL SHQIPTAR SE KETA HAJDUTA NUK NGOPEN KUUURRRR, LARGOJENI MA SPARI XHORXH SOROSIN DHE PUTHA DORET E TIJ E PASTAJ KETA LEGENA PISA PA ASNJE NDERGJEGJE KOMBETARE E NJERZORE.

  TetovariTetovariMuaj më parë
 • vetem amerika e gjermania mundet te na shpetojne nga keta krokodile

  PGPGMuaj më parë
 • Or tiiii ata plehnat nuk duhet ti lene te shkojne ne zgjedhje fare se popullit i doli shpirti tu ankuar prej atyne edhe me eshprehjen qe jane te gjithe hajduta edhe grabitaare Tashti po u lane ata te shkojn ne zgjedhje vetem emri i partise ndryshon po e zame se fitoi PD ja se njerzit po ata flliqsira jane prandaj duhen ndalur me cdo menyre te munshme qe ata 4 monstra te hyne ne burg ndryshe populli ashte i fundose nji here e pergjithmone BE edhe USA te bejne te pa munduren ta shpetonn ket popull te shkret qe nga 120 vjet njef vetem qelbesira edhe tradhetare qe udheheqin popullin shqiptar Me respekt diaspora

  Martin LleshajMartin LleshajMuaj më parë
 • Racio me themel prej avokat zezes..aferim te qofte allukat

  Kujtim JaupiKujtim JaupiMuaj më parë
 • Mos shpendzo frym kot 0 Spartak spakspakspak qe do thotaspak

  Pashku PashkuPashku PashkuMuaj më parë
 • Spaku eshte bashkesi frikacakesh te paguar qe kamuflojne krimet e politikes

  Skender VojkaSkender VojkaMuaj më parë
 • Kush te ngreje dore n per rremuje ti pritet koka pa meshire .!?SHISH DHE SPAKU TEVEPROJE SA ME PARE.!?👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Osumi OsumiOsumi OsumiMuaj më parë
 • Do hetuar spaku qe fle gjume

  Esat NebiuEsat NebiuMuaj më parë
 • Bravo!

  Marjol DoksaniMarjol DoksaniMuaj më parë
 • Jemi në. Vitin. E. 31 të. Themi në demokraci porë në parlament nuk është përmendur asnjëherë fjala popull se. Çfarë. Halli. Kanë

  Dhimitraq ShkembiDhimitraq ShkembiMuaj më parë
 • Mos fol me o Avokat se populli nuk i ha me genjeshtrat por nuk ka c'far te beje populli i shkrete se ata ndyresira politikanet Shqipetare gjakprishur vazhdojne te poshterojne KOMBIN SHQIPETAR sepse jane sherbetore te Turqve Grekeve dhe Sllaveve mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.

  Albert HakaAlbert HakaMuaj më parë
 • Bravo vorani bravo ,mos ki frik na meta dhe saliu se tani muti do te han saliumeta bashk me canin e me currin

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • O pika kur pyt cani salin per kurti Albin kurti po Albin kurti fshi bythen me salin e me ca in e me currin me plerat e shqiperis e me hajdutet e shqiperis fshi bythenn Albin kurti esht nje nder me te miret bravo Aalbin

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Po ato marinsat amerikan nuk do vijn kot ka hedh miljarda amerika ne rec e kan vendin te gjith te korruptuarit kriminelat

  Nevrus KorreshiNevrus KorreshiMuaj më parë
  • Inshalla don i madhi Zot e içojn drejt nburg keta hajduta te pashpirt, gjith ato lek barna i blefshin pef familjet e veta.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Keta do keni djemte e tyre e niperit ester.-ster niperit e tyre deri ne 2068..

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος ΜεμηMuaj më parë
 • Spakistet jane vegel e qeveritareve e eks qeveritareve pra mbrojne shefat e tyre qe i kan zgjedh ne SPAK , vetem revolucioni popullor vendos ligjin ne Shqipni , populli don gjak per me vu ne vend gjakun qe u kan pi shushunjat r politikes nga 90 e deri 2021 ! Flm

  Vasco IslamajVasco IslamajMuaj më parë
 • Pirth kote. Ata kane vjedhur, vjedhin dhe do vjedhin. Do bejne çdo gje qe te mbrojne pasurine dhe pushtetin. Bejne si u do trapi. Ne si popull injorat vemi votojme per ta. Mire na e bejne. Vete na ha bytha.

  Shqipëri EtnikeShqipëri EtnikeMuaj më parë
 • MARIN Mema. Shqiptar i Madh. Addhetar. guximtar. njeri mengjenje Shqiptare. Komtare.Puntor i pa Lodhur Vllai ma i dashur ijemi.mven shum mir si ju qiti Turpin Sllavve.por jo vetem Sllavve por edhe Historijanve. Te popullit Shqiptar inxori prej gjumi sepse jan Tutur Te Flasin Tedrejten Historike jan Hesht. dhe Shumprej tyre dhe Heshtin.

  Badin DzabiriBadin DzabiriMuaj më parë
 • A SESHT NE GJENDJE SHQIPERIA TE MER SHEMBULL KOSOVEN QE ESHT SHTET VETEM 13 VJET A?? PO TURP I MADH PER SHQIPERINE QE KOSOVA MBAN ZGJEDHJE TE STANDARDIT ME LARTE SE ATIJ EUROPIAN.. PO POPULLI SI MUNDET TE LEJON QE 4 APO 5 PERSONA TE KAPIN KAQ KEQ SHTETIN SA QE ESHT BE E PAMUNDUR TE MBAHEN ZGJEDHJET E NDERSHME DHE KOREKTE.. PASTAJ AKUZOJN EUROPEN?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. KUSH KA NDONJE ILUZION SE EUROPA DOT NA PRANON ME POLITIKEN TOTAL TE KORUPTUAR SI NE PS, PD, DHE GJITH TE TJERAT, ESHT I MENDIMIT TOTAL TE GABUAR.. ANTARSIM NE BE KURRE SDOT KEMI DERI SA TE MBAJM ZGJEDHJE SI KOSOVA OSE EUROPA.. KET FAKT DUHET TA DIJ CDO SHQIPTAR.. JO NESER TE AKUZOJN EUROPEN.. STE KA FAJ NJERI NESE TI SJE I ZOTI TE REGULLOJSH SHTEPINE TENDE.. E LEJE ME TE KOJSHISE ETJ.. SPAKU DUHET TA DIJ SIGURT SE ME NJE GJYKATSE TE ARRESTUAR SESHT NDONJE ARRITJE E MADHE.. KU JAN ATA GJYKATES TE PERJASHTUAR NGA VETINGU?? APO DOT MARIN AMNESTI?? PO AJ KRYEPROKURORI QE KUR U ZGJODH NE KRYE TE PROKURORISE KU GJENDET?? SHUM FJALE KISHTE KUR U VOTUA.. FJALET SJU DUHEN SHQIPTARVE, POR VEPRONI PA PARDON DHE BURGOSNI GJITH ATA FLLIQESIRA SE SOT FEMIJET E POATYRE GJYKATSVE TE SHKARKUAR NGA VETINGU JAN BE BIZNESMENA DHE TE PAPREKSHEM.. PA DREJTESI SHQIPERIA KURRE SDOT EC PERPARA.. KUSH BESON DICKA TJETER LE TE PRES EDHE DISA DEKADA TJERA.. APO SKUPTOJN SHQIP SHQIPTARET QE TJUA SHKRUAJ NE NDONJE GJUH TJETER???

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Hajdutet judo te vene dhe ne cfardo pozicjoni shretror hajdute Jan nuk drejtohet bishti i qenit

  Astrti ShehuAstrti ShehuMuaj më parë
 • Vetëm PS ,PDja na tradhtoj the tuproj me njeritjetrin .pupulli është në hasmeri me njëri tjetrin

  ardian fejzullaardian fejzullaMuaj më parë
 • Dhe ju kujtoni se botes u plasi per ne ne per experiment na kan

  Isa MeleqiIsa MeleqiMuaj më parë
 • PIRDH TAKU PIRDH DERI TANI ASGJE STE KA DALE

  Deti DDeti DMuaj më parë
 • Amelika amelika pa lidhje nji mute te madh po ben amelika, vijn ambasadoret amerikan e pallojn pidha te njom ne tr dhe ikin e su plas trapi fare per shqiprine kurse ju rrini tu ba llapa llapa per ameliken

  Yani YaniYani YaniMuaj më parë
 • EVERTET EVERTET EVERTET

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • Edhe populli kan qen dhe po mbeten te coroditur car po beet ne shqiperi

  zini arapizini arapiMuaj më parë
 • O Z. Ngjela po kur do shohim SPAK - un të veprojë. Se deri më sot nuk po shohim as nje fakt. Për se e marin Rogen këta kur nuk bejn punën. Apo meren me fukaran.

  Abedin MbrakulliAbedin MbrakulliMuaj më parë
 • Po pa ikur Sorrasi me 3partit bandash krimitlela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni nuk Ka zjedhje ne shqiperi 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  Tahir GifjrjTahir GifjrjMuaj më parë
 • Nuk.lodhet.ky.djale.se.s.e.b.i.nuk.i.ghe.ne.ghe.

  Idriz MusliuIdriz MusliuMuaj më parë
 • Me auguri me MANDATIN E 3 TE do te renditet-tek njerezit me te PASUR TE BOTES

  Ze VerZe VerMuaj më parë
 • Mashtruesi-hajdut kerkon, MANDAT te 3-TE per te VJELLUR edhe me shume

  Ze VerZe VerMuaj më parë
 • Ore avoket i nderuar ! Nuk vepron dot SPAK sepse te gjithe kreret kryesore te vendit jane te perlyer dhe nuk mund te ndodhe ky arrestim i te gjitheve. BE dhe po deshe ti edhe SHBA nuk mund te nderhyjne ne sovranitet me planet "B" te tyre. Rastesia dhe pasojat do ta kushtezojne gjithmone jeten e shqiptareve dhe ti vete mundohu te mos te biesh ne kundershtim me theniet e tua te meparshme. Dakord avokat ?!

  Test BluTest BluMuaj më parë
 • Po do te villen- ja kaq

  Ze VerZe VerMuaj më parë
 • Avokat per sa kohe do vazhdojme prit g---- te mbije bar.???

  Luan VeliuLuan VeliuMuaj më parë
  • @Kujtim Jaupi Pallen mbaje per vete se aq kulture dhe edukate ke.

   Luan VeliuLuan VeliuMuaj më parë
  • Pse avokati e ka ne dore o palle

   Kujtim JaupiKujtim JaupiMuaj më parë
  • Pushken top vetem populli eben

   Alfonc SejdiniAlfonc SejdiniMuaj më parë
 • O SPAK mos fleje por zgjohu se erdhen zgjedhjet e perseri do ti kemi ne pushtet keta kriminelet e korruptuar.Nese vendin e nxjerre nga falimentimi dikush athere jy eshte SPAK me Ameriken.

  Naim CerkiniNaim CerkiniMuaj më parë
  • Sa po mduket edhe SPAKU aspak i dajn plaçkat bashk, vetem popull me u çue nkamb, e me ishpor keto hijena te pangopur.

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Don zoti e prendia amerikana e i deshkon keta kriminel ps pd dhe lsi edhe nje thirrje per Be dhe ameriken shpetone shqiperin se ne nuk mudemi nuk pytet kush voton por kush numron keta e kan mbeshtetjen nga rusia dhe serbia futeni ne burg hajdutat

  Pjeter GjinajPjeter GjinajMuaj më parë
 • Te siguroj që 90% e popullit shqiptar duan që këta politikanë të zhduken nga politika shqiptare, jo vetëm mazhoranca por edhe opozita. Ky do qe një skenar i shkëlqyer po të realizohet për shqiptarët. 🙏

  O' GaciO' GaciMuaj më parë
 • Plotsisht dakord ,qeveri shptimi ,kriminelat ne burg ,Shqipria shpeton me ne fund .

  N VeseliN VeseliMuaj më parë
  • @Βασιλειος Μεμη ti nuk i kontribon vendit ,ti po hedh helm mbi vllezrit e juaj ,ik ,nuk na duhesh .

   N VeseliN VeseliMuaj më parë
  • @N Veseli Ashtu esht fjal me vend, asnji nga kto parti ish-komuniste, keta pisa vetem burgu frenon.

   TetovariTetovariMuaj më parë
  • @Βασιλειος Μεμη vai guardare begore tu stupido.

   TetovariTetovariMuaj më parë
  • Prishni xhamit se keni tradhetuar BesenKristane.

   Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος ΜεμηMuaj më parë
  • @Alfonc Sejdini leht e kemi te flasim ama duhet gjetur nji formul si te dilet nga kjo errsir e keqe .

   N VeseliN VeseliMuaj më parë
ALgones