Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

19 Qer 2021
15 051 441 Shikime

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/NINA

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi
Produced by ; Threedots Production
Video by ; Max Production


Follow Bruno on IG ;
instagram.com/iambrunooooo

Follow Flori on IG ;
instagram.com/iamflorimumajesi

Follow Klajdi on IG ;
instagram.com/klajdiharuni

Big Thanks TO ( M.M )

GREEN COAST
instagram.com/greencoastresort

COHL’ S
instagram.com/cohlssportswear

PROPER PIZZA
instagram.com/properpizza

MAX PRODUCTION
instagram.com/maxproductional

BOHEMIAN BEACH PALACE
instagram.com/bohemian.palase

MISS UNIVERSE
instagram.com/missuniversealb...

ITALOPTIK
instagram.com/italoptik

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

A e mban mend kur t’puthja dorën nina
Kudo ti të ishe vija vija
Nëse pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Isha Noni për ty o Nina
Më godite si vetëtima
Fundin ne e lamë si në filma
Ne e lam e lam e lam vet
Me mua je jeeee
Me mua ti je jeee
Dhe pse me le leee
Dhe pse me le leee

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Komente
 • Kenga me e bukur🍓🍓🍓🍓🍓💕💕💕💕💕😖😖😖😖😖🌸🌸🌸🌸🌸❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍💘💘💘💘💘💞💞💞💞😊😊😘😊😊😊😊😘😘😍😍😭😭😭🥺🥺🌼🌼🌼🌼🌼

  Songyl12 Songyl12Songyl12 Songyl1216 orë më parë
 • Kenge e bukur shum

  Emanuela VranishtiEmanuela Vranishti17 orë më parë
 • E cântecul meu preferat mă cheamă nina

  Nina NiniaNina Ninia17 orë më parë
 • NINA NINA O ❤🤗🤗🤗🤗🌹

  Anila RamaAnila Rama17 orë më parë
 • Live

  Nina NiniaNina Ninia21 orë më parë
 • Kx k,i i,jmji kgfcm

  Albana SefajAlbana Sefaj22 orë më parë
 • Xjjjbzxxjnbb💋❤

  Albana SefajAlbana Sefaj22 orë më parë
 • الله يوفقكم والمزيد من النجاح يااطيب وأجمل ناس فى العالم ❤🇦🇱✋

  Ima LedIma LedDitë më parë
 • Super kenge

  funny videosfunny videosDitë më parë
 • 1

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaDitë më parë
 • I’m so cute🥺

  Mateo PriftiMateo PriftiDitë më parë
 • In the end the kids in the end I wait then

  Mateo PriftiMateo PriftiDitë më parë
 • Hzjfjj Kh gff😜 Fhfh

  Mateo PriftiMateo PriftiDitë më parë
 • Ok

  Mateo PriftiMateo PriftiDitë më parë
 • 💋❤

  Natale ZakaNatale ZakaDitë më parë
 • Me ty nina nina nina o🥰♥️

  salak salaksalak salak2 ditë më parë
 • Great voice marocco love Albania 🥰

  Khali MartinsKhali Martins2 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰💖💖❤❤😘😘😘😘😎

  Leonard MucaLeonard Muca2 ditë më parë
 • Super hit...🥰

  Admirela TefaAdmirela Tefa2 ditë më parë
 • 3 muskultieret

  Fatjon TeluliFatjon Teluli2 ditë më parë
 • Pesma albanskog primorja za 2021 god. :)

  GANGSTA5779GANGSTA57792 ditë më parë
 • Kenga me e bukur e kesaj vere 👏👏👏🥰

  Lavdrime DemiriLavdrime Demiri2 ditë më parë
 • ,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Enver BullariEnver Bullari2 ditë më parë
 • Keng vari lesht ......Nina nana .Nina nana.

  SuliotiSulioti3 ditë më parë
 • FLORI beja ca keng te reja plak se mbetem duke degjuar keta buz qumshtat e rinje

  Loni LoniLoni Loni3 ditë më parë
 • Fiks per shoqen time nina qenka kenga

  Arjan MyftarajArjan Myftaraj3 ditë më parë
 • Me ty nina Me ty nina Jeta jon jeta jon si e filma 😉😉

  Sajmir KamberajSajmir Kamberaj3 ditë më parë
 • Po bravi per kengen dhe per ato kukullat qe keni aty mashalla

  Bardhyl MerkoBardhyl Merko3 ditë më parë
 • Nina

  Παναγιώτης ΜαντσεΠαναγιώτης Μαντσε3 ditë më parë
 • Super kenge hiti i kesaj vere jepini cuna 👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥

  EDMOND MUÇAEDMOND MUÇA3 ditë më parë
 • Ai qe ben like paç fat ne jete

  geroni777geroni7773 ditë më parë
 • Super kenge ✔✔✔✔✔

  FF REDIFF REDI3 ditë më parë
 • Ore Nina a esht ne kuptimin e emrit te kjo kenga se do therem me shoqerin, po zihemi ca kuptimi ka 😅

  Aldo KoçiAldo Koçi3 ditë më parë
  • Po besoj se eshte vajza qe quhet nina

   mariza_mkomariza_mko3 ditë më parë
 • bukur kënga por vidioklipin pse nuk e keni bër në shqipëri kemi vënde shum të bukura

  Dhimitraq TasiDhimitraq Tasi4 ditë më parë
 • Seriozisht nuk e kuptoj fare Ca do te thot autori?! Apo vin emigrantet pin nai alkool dhe vk klikime. pa lidhje fare

  eros toroeros toro4 ditë më parë
 • Me ty nina nina nina nina o!!!!💋💋❤❤❤❤😍😍😍

  Nome vloreNome vlore4 ditë më parë
 • Legjenda Flor Muma gjithmon bën hite i vetmi artist që ka qendruar gjithmon në maja. I ka dhën shumë njerezve këngë të bukura

  Landi HasaniLandi Hasani4 ditë më parë
 • 😚😚😚

  fier fierfier fier4 ditë më parë
  • 😚😚

   fier fierfier fier4 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  Nome vloreNome vlore4 ditë më parë
 • Kjo asht superrrrrr kënge

  Eljan StafaEljan Stafa4 ditë më parë
 • Super🤗🤗

  Diella ShytaniDiella Shytani4 ditë më parë
 • Kenga me e bukur 🥰🥰

  Ersi MaljaErsi Malja4 ditë më parë
 • Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Klajdi Haruni] A e mban mënd kur t'puthja dorën, Nina? Kudo ti të ishe vija, vija Nëse pyet ti ndjenjat e mia Do tregonin ti je dashuria [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

  Albena DimitrovaAlbena Dimitrova4 ditë më parë
 • [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Clyde Aaron] Do you remember when I kissed your hand, Nina? Wherever you were, I came If you ask my feelings They would show you are love [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

  Albena DimitrovaAlbena Dimitrova4 ditë më parë
  • Anisa has been working on this project to achieve your goals and goals in a very long time in your business partner for the company will be able to help them achieve success with the best decisions and what they all are doing something you have to be successful in ensuring we have to understand how you work in order for your company before they can get to the business will continue with you and your family members and your friends and customers are willing to pay the same process and your family and friends will have to understand what they all should be doing in the next generation because you have a lot more business partners and your business and marketing strategies and strategies for the company to make sure you get the best possible ways to get to the future to become more productive and more importantly your business partn a job done by the company will have the right tools to be successful with the work experience with the best interests that you can achieve and achieve goals that you are doing what you have a job to make sure they are willingness in doing business with your company before they have made from the company and to get the most important things to make a decision about your future success when you're going through a great time to make a decision on whether you should have done before and after the meeting with the best interests of your own business ex and you can expect from a product manager or business partner with a new job as well as the customer service experience that you have to understand what you're going through the process with the work experience with your business partner to help them succeed in the future to get the most out there are going through a great time to get the most out there in your business partners with a strong market share and share the same level process android customer experience and you can achieve your goals and what they are willing to work with the best decisions for your business partner to help you find your business partners will continue working together to create an environment when you are doing well before it becomes clear that you can expect to be able to make sure they have been through your business partners will be responsible with the company and to get to the business and marketing her business as well in your company before they have been working together to achieve this goal with your team members who are willing to pay for the future will take place without any idea how much money you're going for when you have the opportunity for them because they're not working on the job market than they have made from the company will be responsible with the work process with your company before the company is working on this process to ensure you have the opportunity you have to be successful with your company to ensure that they are working with your company to ensure your customers have access and you

   Anisa BallaAnisa Balla3 ditë më parë
 • Yjeee ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏

  Esma KryemadhiEsma Kryemadhi4 ditë më parë
 • Super 🔥🔥

  Erjola RustaniErjola Rustani5 ditë më parë
 • Super jeeeeee

  Marijana PavlovicMarijana Pavlovic5 ditë më parë
 • Bruno ke nje ze plot ndjenje dhe emocion..

  Nina ZykaNina Zyka5 ditë më parë
  • 6666666566778877777uigvchvvgh88

   Genci LamllariGenci Lamllari3 ditë më parë
 • Shume e bukur dhe ritmike Liebe Grüße

  Zamir NdrekoZamir Ndreko5 ditë më parë
 • Bravo shum kong e bukur,ju lumt.

  Shkurti LeonatShkurti Leonat5 ditë më parë
 • Ushqim mendor dhe shpirtëror për kopenë.

  Infected MindInfected Mind5 ditë më parë
 • LlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmllllllllllllllllldllldlLZl. Blxlwxzl

  Abc DefAbc Def5 ditë më parë
 • Prsh per gjith gocat me emrin me te bukur nina 😍😍😍😍😍

  Nina NinaNina Nina5 ditë më parë
 • Flori është legjwnde krijues i mrekullueshem,thjeshtë legjende i Ballkanit .

  Toni TToni T6 ditë më parë
 • The unique beauty of Bengal.

  Syfee SaifSyfee Saif6 ditë më parë
  • ????????

   Liljana SufajLiljana Sufaj4 ditë më parë
 • Kjo keng me ka shoqëruar cdo dit kur kalova pushimet ne Shqipëri ❤ 👏👏👏👏

  Bona BonaBona Bona6 ditë më parë
 • Braaaaaaaaaavo. Bruno. ft. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋

  Enea SulajEnea Sulaj6 ditë më parë
 • My gf's name makes me love this song and she is a gorgeous Albanian girl ❤️ respect from England!! Kurdish 👌🏻

  Mohammed AliMohammed Ali6 ditë më parë
  • @Luan Musta syaaaqgg fcc.

   Mislimi VullnetMislimi Vullnet5 ditë më parë
  • ;

   Luan MustaLuan Musta5 ditë më parë
  • Lp000lllp

   Luan MustaLuan Musta5 ditë më parë
 • ALgones suggested this song to me and it is my new jam! It was in a bad mood and now I feel so much better, even though I don't know what this song is about

  TheGlitterliciousTheGlitterlicious6 ditë më parë
  • 10

   matilda mecomatilda meco4 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘

  Uarda BullariUarda Bullari6 ditë më parë
 • Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹🤝🇦🇱

  TODOTODO6 ditë më parë
  • Fratee' sono italiano di origini Albanesi

   gioel Logugioel Logu6 ditë më parë
 • No koment Bravoooo👏👏👏👏

  Ergisa SpahollariErgisa Spahollari7 ditë më parë
 • Shyqyr që po dëgjoj një këngë që i kuptohet teksti, na mbyten habibat 😕

  Arian SulaArian Sula7 ditë më parë
 • Bukur!

  Kozeta BeckaKozeta Becka7 ditë më parë
 • Kjo kenge eshte shum e bukur

  Kucove KucoveKucove Kucove7 ditë më parë
 • Askush :.... Portalet: Flor mumajesi I dedikon keng të dashurës së re 😂😂😂😂 emri I të cilës është ber I ditur në keng, bëhet fjal per nje vajz t quajtur Nina😂😂😂

  Tea QoseTea Qose7 ditë më parë
 • 💋💋💋💋💋💋

  fier fierfier fier7 ditë më parë
 • Super kenge

  Rejan & Xhulieta DurraRejan & Xhulieta Durra7 ditë më parë
 • Shume e bukur kjo kenga👏👏👏

  Peshkopi DiberPeshkopi Diber7 ditë më parë
 • Kancer

  Kompir GamingKompir Gaming8 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍

  Jetton salihi Jeton salihiJetton salihi Jeton salihi8 ditë më parë
 • Summer hit! Vacation on Albania!!! Wakacje Durres!!! Mali i robit

  Małgosia MaryMałgosia Mary8 ditë më parë
 • 😍😍😍😍

  Ale RitiAle Riti8 ditë më parë
 • Which language is this ?

  dil sambhal ja zaradil sambhal ja zara8 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Milan RomaMilan Roma8 ditë më parë
 • Super keng !!!!!!

  Enkeleda BrahimajEnkeleda Brahimaj8 ditë më parë
 • Hello Ninaaaaaa 🦅

  TeutaetaTeutaeta8 ditë më parë
 • 😂😂

  FF MARSENDFF MARSEND8 ditë më parë
 • Me e bukra kjo eshte

  Kesjana PiciKesjana Pici8 ditë më parë
 • 👏💥🎊👏🎉

  Anjeza DashiAnjeza Dashi8 ditë më parë
 • Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂

  Flamur SeidiniFlamur Seidini9 ditë më parë
 • Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

  LondonLondon9 ditë më parë
 • Kush esht i 1989

  jonny emyjonny emy9 ditë më parë
 • 😙😙

  Hana HanaHana Hana9 ditë më parë
 • I lovet 😍😍😍 Morocco

  Salma seloSalma selo9 ditë më parë
 • Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

  kejvina Queen ❤kejvina Queen ❤9 ditë më parë
 • Bravoooo from Serbija brutal

  boris devicboris devic9 ditë më parë
  • Extraaaa

   boris devicboris devic7 ditë më parë
 • Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

  A KA K9 ditë më parë
  • Hahahaha gjithashtu

   Rudi RudiRudi Rudi7 ditë më parë
  • Edhe une ahahah

   Mira PMira P8 ditë më parë
  • Ja

   Flora SenFlora Sen8 ditë më parë
 • Jeni me te miret

  Erti Rajli SelimiErti Rajli Selimi10 ditë më parë
 • me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

  Fatmire MehmetiFatmire Mehmeti10 ditë më parë
 • Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

  genti cecagenti ceca10 ditë më parë
 • Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

  mcure !mcure !10 ditë më parë
 • Flori njesh👍🤩

  Pink & blue jelly vibes ❤Pink & blue jelly vibes ❤10 ditë më parë
 • Super bravo çunat 👏👏👏👏

  Alket HoxhaAlket Hoxha10 ditë më parë
 • Onina si je

  Slena HaskooSlena Haskoo10 ditë më parë
 • Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

  Ester InaEster Ina10 ditë më parë
 • Super

  Ledio DelvinaLedio Delvina10 ditë më parë
 • Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

  Ana KalociAna Kaloci10 ditë më parë
 • Super

  Arjeta HajderasiArjeta Hajderasi11 ditë më parë
ALgones