Artjola Toska - Shif e shkruj (Officia Video)

418 711 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗔𝗿𝘁𝗷𝗼𝗹𝗮 𝗧𝗼𝘀𝗸𝗮 - 𝗦𝗵𝗶𝗳 𝗲 𝘀𝗵𝗸𝗿𝘂𝗷 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘃𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeArtjola
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ArtjolaToskaS...

____________________________

🎵 Music : 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔
🎵 Arrangement : 𝗠𝗔𝗥𝗦𝗘𝗟 𝗚𝗨𝗡𝗚𝗔
🎵 Lyrics : 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔
🎵 Production by : 𝗚𝗥𝗔𝗩𝗜𝗧𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Mixed & Mastered : 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗙𝗨𝗥𝗧𝗨𝗡𝗔
🎥 Video by : 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔 :
Instagram ► instagram.com/artjolatosk...

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗦𝗘𝗟 𝗚𝗨𝗡𝗚𝗔 :
Instagram ► instagram.com/marselgunga

🎥 Connect with 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢 :
Instagram ► instagram.com/chillpro_er...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2zs1Zsx
► spoti.fi/2KuNxC2

____________________________


℗ & © ARTJOLA TOSKA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
 • Tirona veni i robve t'Zotit !

  e verteta historikee verteta historike2 ditë më parë
 • Je super

  Evjana TatrakuEvjana Tatraku2 ditë më parë
 • Goc Tirone mo. Tirona ti je zemra jon

  Lorenzo MLorenzo M3 ditë më parë
 • Beautiful as always 💎

  MiMi Blue MoonMiMi Blue Moon3 ditë më parë
 • Bravo🥰

  Flora MarkuFlora Marku5 ditë më parë
 • 💯💥💥💥💥🔥🔥🔥

  Iljaz HykaIljaz Hyka5 ditë më parë
 • Yll je me knaqe

  tsitsilino Skintsitsilino Skin6 ditë më parë
 • Artjola je e mrekullueshme! ❤️❤️

  Ariola ShkoderAriola Shkoder6 ditë më parë
 • Te kendoft ajo zemer e bukur ❤️

  Linda BuondiLinda Buondi6 ditë më parë
 • je 🌟 bote

  Armando FierArmando Fier6 ditë më parë
 • Na kenoqe te kendoft zemera👏👏

  Denis XhabaftiDenis Xhabafti8 ditë më parë
 • Te lumt goja artiola toska

  K-POP FOREVER💕K-POP FOREVER💕8 ditë më parë
 • Te kendoft zemra gjithmon ❤

  Natasha MerjaNatasha Merja9 ditë më parë
 • Un maroj per ty ktu ne gjermani 31 vite por ty gjithmon te degjoj u knoqa prap Pak pushim tani se punojm shum ne knej por kur te degjoj shplodhem dhe kom modh per venin tim jam kavajse pure 24 Karat haha me knoqe o artiola ❤✌

  Mimoza PapadopoulouMimoza Papadopoulou9 ditë më parë
  • Aewwewdlpdsayspdypwwswwwswwllwelflwlwdeewelrweejelwlkllwrw

   Elguido CekaElguido Ceka9 ditë më parë
 • Dhe une uroj qe te mos ndryshosh asgje , te kemi shembull te miresise e persosmeri te artit, une te konsideroj pasuri kanore …

  Ilir Laci OfficialIlir Laci Official10 ditë më parë
 • Sukses Artiola

  Vjollca RushaniVjollca Rushani10 ditë më parë
 • Zemra t'knofte

  n avdylin avdyli11 ditë më parë
 • je sishpirt

  Tirane TrTirane Tr11 ditë më parë
 • Suksese Artiola Toska këngëtarja më e mirë e Shqipërisë së mesme 😊

  Andi TakoAndi Tako11 ditë më parë
 • Po po e mirë jenipo në dasëm të krypni kokën ju bone njëher falas se bo thevape

  petro petropetro petro11 ditë më parë
 • Suksese Artiola

  Eduart ShkallaEduart Shkalla11 ditë më parë
 • Xhevahiri i Shqipnis se mesme

  Orges TropliniOrges Troplini11 ditë më parë
 • si artiola sban ma nana .veq lulet jan te shkodres.

  arben nikollaarben nikolla12 ditë më parë
 • Kenga shum e mir e pershendes nga KOSOVA

  Gjylije ShehuGjylije Shehu12 ditë më parë
 • Je magjike

  Vullnet ALLUSHIVullnet ALLUSHI12 ditë më parë
 • Me te kenaq shpirtin...💝

  Nicky TiranaNicky Tirana12 ditë më parë
 • Jam korcare por kenget è tua me pelqejne shume je brava

  Marilda AgolliMarilda Agolli13 ditë më parë
 • Amon se na e ke zbukuru jeten ne emigrim te knoft zemra gjithmon

  Elton TakuElton Taku13 ditë më parë
 • Si shpirt duk Tironcia e vertet 🥰🌟🌟

  Anna CelaAnna Cela13 ditë më parë
 • Tinguj sllave🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️😡

  Ismet HaliliIsmet Halili13 ditë më parë
 • Te knoft zemra se na knoqe❤

  Aurora BeguAurora Begu13 ditë më parë
 • Na kenaqe me konget Tironse Te lumte goja ke zevendesu. Fitnete Rexhen

  Vera MuhoVera Muho13 ditë më parë
 • Mashalla je shume e mire si njeri dhe si kengetare

  Filan FistekuFilan Fisteku14 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇿🙏🕊️💋

  Heseneli MehdiyevHeseneli Mehdiyev15 ditë më parë
 • ikona e muzikes popullore cna knaqe shpirtin artiola, nuk e harroj live ne Bologna, rrespekte

  Erion NgjeliuErion Ngjeliu15 ditë më parë
 • Super Artjola! Na kenaqe!

  Bujar KodraBujar Kodra15 ditë më parë
 • Ylli i shqiperise se mesme ❤❤

  Zamo 14Zamo 1415 ditë më parë
 • Ze te bukur vete e bukur, jete te gjate ju deshiroi

  Jaguar JaguarJaguar Jaguar15 ditë më parë
 • Athu ka naj kang te keqe qe kendon Artjola Toska Un Them Jo Moj ARTJOLA TOSKA YLLI I MUZIKES POPULLORE TINUMRI NJE EDO MBETESH NJE SUPER KANGETA ME E MIR E GJITHA KOHRAVE TE PERSHENDES PERZEMERSISHT O YLLI I MUZIKES ⭐🌹❤👋

  Artur ToskaArtur Toska15 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏❤💎

  Anila PeposhiAnila Peposhi15 ditë më parë
 • Embelsira e Tirones te lumt goja ❤🌹

  yasio boloyasio bolo16 ditë më parë
 • 👑⭐💖

  Enver SulejmaniEnver Sulejmani16 ditë më parë
 • Ooo Tironcia ime ze bilbil 🌟🌏❤❤❤❤❤❤🦋🦋🦋🦋😘😘🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❤❤❤❤❤❤❤❤

  Esma KryemadhiEsma Kryemadhi16 ditë më parë
 • Ooo 🌟🌏 Artiola gjith lezet ❤❤❤❤❤❤❤

  Esma KryemadhiEsma Kryemadhi16 ditë më parë
 • Kenge shum e bukur te lumt goja artjola

  Zyh RajaZyh Raja16 ditë më parë
  • O Artjola ta shtoft zoti jeten ke nje ze te mregullueshem 👍🏻🙏🤗

   yasio boloyasio bolo16 ditë më parë
 • Ka lezet me e nigju,jo si disa qe te vje turp me i nigju. Respect pa fund Artiste

  Halit BaliHalit Bali16 ditë më parë
 • Superrrrrrrrrrrrrrr

  KLEVIS BOSSIKLEVIS BOSSI16 ditë më parë
 • Si këngëtare nuk ke shoqe por tekstet mendoj duhet të ti shkruajë një profesionist!

  Shoku ShokuShoku Shoku16 ditë më parë
 • Je epapar

  Difa AzemiDifa Azemi16 ditë më parë
 • O artjola te arikan komet ke pedalet qeke zgjat demede ..sa per muziken po njisoj me ate kongen nuk vij me larg se ne vore .njisoj . .

  Jxjxjx MslsosJxjxjx Mslsos16 ditë më parë
 • ARTIOLA BIO PA BISTURI E SILIKON PO.ESHTE PAK MENDJEMADHE ME E RHJESHT SE KE LEZET

  Bosi BosiBosi Bosi16 ditë më parë
 • omelcina tirones

  TerramareTerramare16 ditë më parë
 • Je shume e mire te perqafoj Artiola ❤️🥰

  Bleona BaciBleona Baci16 ditë më parë
 • Bravo artjola urime per kengen

  Vlore VloreVlore Vlore16 ditë më parë
 • Ylli muzikes Shqiptare 🔝🇦🇱🔝

  Dean HasaDean Hasa17 ditë më parë
 • O Artjola ta shtoft zoti jeten ke nje ze te mregullueshem 👍🏻🙏🤗

  Adelina CaniAdelina Cani17 ditë më parë
 • Kenge ne dialekt vec per tironca mi goce

  Eli AlEli Al17 ditë më parë
 • Artiola si gjithmon njish fare....brava...mos ndrysho kurr....❤❤❤na knaqe fare❤❤❤

  Sanije HaxhijaSanije Haxhija17 ditë më parë
  • Bravo!

   wuoi zuiuwuoi zuiu16 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur, dhe veshja, Vjollca Te shkon shume, je me e mira kengetare👌🏻

  Fairy KaitlynFairy Kaitlyn17 ditë më parë
 • Bravoo 🥰🥰🥰🥰ne biciklet me taka un do kisha thy qafen😅😅😅

  paola varfipaola varfi17 ditë më parë
  • 💥💥💫💫👍👍

   Erion XhametaErion Xhameta12 ditë më parë
 • Shum bukur te lumt goja

  Luli DemnushajLuli Demnushaj17 ditë më parë
 • Bravo BRAVO BRAVO VALLA TI JE NJESH .YLLI I TE GJITHA KOHEVE .SUPER .

  Linda KaciLinda Kaci17 ditë më parë
 • Si shpirt je moj Tironce, sa te shkoka ngjyra lejla. 🌺🌼🌻🌷🌹

  Aida KacorriAida Kacorri17 ditë më parë
 • Tamom për mu, sidomos kur ke edhe ditlindjen, të ngjon veshi nji kongë të tillë 🥰🎵❤

  Eros CaraEros Cara17 ditë më parë
 • Te kendofte zemra 💓na kenaqe si gjithmone!!!

  qopoy dnonqopoy dnon17 ditë më parë
  • Marshalla i paske dritat 24 karateshe

   Nok JakuNok Jaku16 ditë më parë
 • Luku i bukur po kënga 🤦‍♀️bajat 😒

  Ana LlapushiAna Llapushi17 ditë më parë
 • Ku jon Tironsit....sssss....

  or roor ro18 ditë më parë
 • E omla Goc Tirone te kendoft Shpirti 🌟❤🌟

  Ardjana SulejmaniArdjana Sulejmani18 ditë më parë
 • Artjola e pa perseritshme nuk je vetem ylli i Tirones po i gjith Shqiperis ,edhe ti mos ndrysho kurr se ne keshtu te duam me shum.Suksese pa fund o artistja jon e madhe..

  Zyrafete MingajZyrafete Mingaj18 ditë më parë
  • Yll atjola je

   qopoy dnonqopoy dnon17 ditë më parë
 • Sa e embel je moj Artiola

  Donika KodraDonika Kodra18 ditë më parë
 • Bravo!

  Valbona MehilliValbona Mehilli18 ditë më parë
 • Kno mi Artiola noj kong te vjeter cjan kto klipe me adoloshenta tu u puth , mos u bo me keq se kengetaret e tjere se nuk te ka hije ty me ate klip

  Flora XhabrahimiFlora Xhabrahimi18 ditë më parë
 • Bicikletes i jepke tym i her ene me i dor biles 😂😂😂 yll bote t kena 🌟

  dr Newdr New18 ditë më parë
 • O zot cfar zeri ti na fal jete me ate ze artiola 👌👌👌

  Bastri LalaBastri Lala18 ditë më parë
 • Hallall na knoqe me kte kong 🥰

  The BestThe Best18 ditë më parë
  • Super keng

   Marsida MjeshtriMarsida Mjeshtri16 ditë më parë
 • O yll bote trujt imolli zot jarbi eke qenis si gjith mon 💙💙💙👌

  Jmmy HasibraJmmy Hasibra18 ditë më parë
 • 👍👍👌👌😍😍♥️♥️💕💕💥💥🌟🌟🌼😘😍🕺🕺💃💃💋💋🔥🔥

  Florent BerishaFlorent Berisha18 ditë më parë
 • Embelsira e Tirones te lumt goja ❤🌹

  Shaban PojanaShaban Pojana18 ditë më parë
 • Me e mira 😍😍😍

  Andrea HoxhaAndrea Hoxha18 ditë më parë
 • Shume bukur ❤❤❤

  Desi DajaDesi Daja18 ditë më parë
 • Konga e bukur amo Muzika Bullgare e paska prish Edhe kongen 👎

  Donjeta GashiDonjeta Gashi18 ditë më parë
 • Yll atjola je

  ednajd xhepaednajd xhepa18 ditë më parë
 • CA KENGE KARI TE QIFSHA ROPT O ARTJOLA

  FINEM SOLO VANESA ANISAMELIFINEM SOLO VANESA ANISAMELI18 ditë më parë
 • Vari karet keng tirane ptuuuuuuu

  Festim AlirajFestim Aliraj18 ditë më parë
 • Je e mrekullueshme

  Fate CurriFate Curri18 ditë më parë
 • Suksese o bilbili Tirones ❤🌟💥

  bcvbb hyuibcvbb hyui18 ditë më parë
 • Shum bukur si gjithmone ,,,te rujte zoti

  Mario ItaliaMario Italia18 ditë më parë
 • Je shum e mir Artiola ke zërin brilant të këndoftë zemra gjithmon ishalla të run zoti me tan që ke amin♥️❤️🌷❤️

  Dallendyshe DagistaniDallendyshe Dagistani18 ditë më parë
 • Suksese Artiola 🔥🔥🔥🔥⭐

  Nagjie KiqikiNagjie Kiqiki19 ditë më parë
  • Alaqlwaaaaaaaaaa

   Elguido CekaElguido Ceka9 ditë më parë
  • Wwao

   Elguido CekaElguido Ceka9 ditë më parë
 • Me këngët eshqipris se mesme skeqfar tu thuash dhe me këngëtarët qe ikëndojn talent te lindur je një yll ne kryeqytet me Dhon kolegët rpunes hë mo si je shif e shkruaj

  Lac SerLac Ser19 ditë më parë
  • Belisimo tlumt goja

   bcvbb hyuibcvbb hyui18 ditë më parë
 • Kjo eshte njeriu me idiot ....Zonin e ka dhurat nga Zoti pordhat i ka dhurat nga kto qe ta rrisin menjen me komente pozitive.... se ti nje pordh ben kta vuuuu sa bukur hahaha konga pa pik lidhje nuk te hyn fare ne vesh ah medet

  Ari LondonAri London19 ditë më parë
 • Sa bukur mashalla Tironsja

  Vera MuhoVera Muho19 ditë më parë
 • 👏👏👏👏❤❤❤

  Hirije ArifiHirije Arifi19 ditë më parë
 • The best song ever 🌟🌟🎆💯🌺💥😘

  Fatmira KavoFatmira Kavo19 ditë më parë
 • ️️Bravo, je kengetare e kompletuar dhe cdo kenge e jotja eshte hit!👑🔥❤️

  Katrina GjoniKatrina Gjoni19 ditë më parë
 • Kong kryeveper 👏👏

  Kot03 FutKot03 Fut19 ditë më parë
 • Yllll i Tiranes

  Iliriana AlikajIliriana Alikaj19 ditë më parë
 • Je ma e mira bravo ❤❤

  Mirushe HoxhaMirushe Hoxha19 ditë më parë
 • Ju lumt goja e ju kendoft zemra gjithmon Mbretresha e kënges shqipe Artiola Toska.. 👑🎼🎤👏👏

  Ilir HotiIlir Hoti19 ditë më parë
 • E madhe si gjthm!! 💃💃

  Albanian girlAlbanian girl19 ditë më parë
ALgones