Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

1 Pri 2021
163 088 Shikime

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO3 ditë më parë
 • Transballkanik😂😂😂

  Hip-Hop AVHip-Hop AV3 ditë më parë
 • si transballkanik🤣🤣🤣

  irwinkachiirwinkachi4 ditë më parë
 • Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

  kuishiakuishia4 ditë më parë
 • Diten grek naten shqiptar .

  Leo frostLeo frost5 ditë më parë
 • 😅😅😅

  anxhela loveanxhela love5 ditë më parë
 • Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

  florian dautiflorian dauti5 ditë më parë
 • Kush e don emrin me pa kete filem

  Eni HysaEni Hysa6 ditë më parë
 • Xheni=EFI PIKOULA

  LENCI GOLENCI GO6 ditë më parë
 • I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

  Agim QosjaAgim Qosja6 ditë më parë
 • Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

  MohanMohan6 ditë më parë
 • Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

  Gerti DemiriGerti Demiri8 ditë më parë
 • Super

  Neki AgalliuNeki Agalliu8 ditë më parë
 • Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

  albanian gamingalbanian gaming8 ditë më parë
 • 👰🤵sz

  Delvina ElektronikDelvina Elektronik8 ditë më parë
 • Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

  Fabio MustafajFabio Mustafaj9 ditë më parë
 • Fundi ?

  Ledjon XhambaziLedjon Xhambazi9 ditë më parë
 • 😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

  Tile LazTile Laz9 ditë më parë
 • osa filma grek ka jepin

  Eminem MuzicEminem Muzic9 ditë më parë
 • Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

  PetalyyBoyyPetalyyBoyy9 ditë më parë
 • Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

  FF BLECKFF BLECK9 ditë më parë
 • Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

  Anna annaAnna anna9 ditë më parë
 • ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

  Festim D18Festim D189 ditë më parë
 • Hj

  Erlind MuqullariErlind Muqullari9 ditë më parë
 • 10:20 haha me lot

  BS D E M O N E ' SBS D E M O N E ' S9 ditë më parë
 • Gallat

  Gerald SulajGerald Sulaj9 ditë më parë
 • Aman vazhdoeni se eshte gallla

  Gerald SulajGerald Sulaj9 ditë më parë
 • Njisha fare😂😂😂😂😂

  Urim DemirxhiuUrim Demirxhiu9 ditë më parë
 • Ngushellime per ZOTI maci

  Mateo RrungoMateo Rrungo9 ditë më parë
 • ju lumt #NGOP 😘

  Festim KupaFestim Kupa10 ditë më parë
 • O profesor po ti luan me goca

  Adelina EminiAdelina Emini10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Kristaq NushiKristaq Nushi10 ditë më parë
 • o cuna adotabeni profesori episodi plot

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY10 ditë më parë
 • Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

  Luciano HoxhaLuciano Hoxha10 ditë më parë
 • Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

  Bruil KondaBruil Konda10 ditë më parë
  • EFI PIKOULA

   LENCI GOLENCI GO6 ditë më parë
  • Ah sa e kemi kerkuar or mik.

   MAYKOMAYKO8 ditë më parë
 • Jeni njesha per zotin

  Global TaskerGlobal Tasker10 ditë më parë
 • Mau😔💔

  Titan AL3XTitan AL3X10 ditë më parë
 • Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

  lori lorinolori lorino10 ditë më parë
 • Ka dal

  Muli TtafaMuli Ttafa10 ditë më parë
 • o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

  Eltjon łEltjon ł10 ditë më parë
 • Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

  Serdi PengiliSerdi Pengili10 ditë më parë
 • Njesha jeni🔥

  LegendaLegenda10 ditë më parë
 • 🤣🤣😂

  Anastasia RokoAnastasia Roko10 ditë më parë
 • Hallall kshu vazhdoni 👏👏

  lori lorinolori lorino10 ditë më parë
 • Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

  Luis GamingLuis Gaming10 ditë më parë
 • Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

  Plateo MeLLoPlateo MeLLo10 ditë më parë
 • "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

  Marçela shehuMarçela shehu10 ditë më parë
 • qitni ma shum qisi seriale

  Orges MorinaOrges Morina10 ditë më parë
 • Zorzopi i mutit😂😂

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ10 ditë më parë
 • Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

  Alexander KbcAlexander Kbc10 ditë më parë
 • Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

  Rig DokoRig Doko10 ditë më parë
 • Bhoooo lajm i keq,seria fundit

  Toni DaToni Da10 ditë më parë
 • jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

  MineSam CraftMineSam Craft10 ditë më parë
 • Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

  Denis StefaniDenis Stefani10 ditë më parë
 • O Roz gatos emri i filmit

  Bajame BanajBajame Banaj10 ditë më parë
 • Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

  Aldo CockaAldo Cocka11 ditë më parë
 • algones.info/global/q8vKhHnVwmaAv6c/video - filmi i rradhes

  Via LatinaVia Latina11 ditë më parë
 • Bravo cunat e ngopit jeni të papar

  Visi TironaVisi Tirona11 ditë më parë
 • Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

  Ermal KoteErmal Kote11 ditë më parë
 • 🤣😂keshtu vazhdoni

  Leonard ShehajLeonard Shehaj11 ditë më parë
 • Si e ka emrin ky filmi

  Genci GenciGenci Genci11 ditë më parë
 • me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

  Endrjon CelaEndrjon Cela11 ditë më parë
 • Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

  house gamehouse game11 ditë më parë
 • Jeni me te miret 👑

  VideoShqipVideoShqip11 ditë më parë
 • Permbledhjen de e bani?

  denis hasadenis hasa11 ditë më parë
 • Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

  Komentatori UnikKomentatori Unik11 ditë më parë
 • 😂😂

  illyrikumillyrikum11 ditë më parë
 • Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

  ERY KING GAMERERY KING GAMER11 ditë më parë
 • Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

  SUPREME _FFSUPREME _FF11 ditë më parë
 • Mos aman

  FREE FIRE ALBANIAFREE FIRE ALBANIA11 ditë më parë
 • Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

  Anime & GamesAnime & Games11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣👍👍👍

  Denis MecajDenis Mecaj11 ditë më parë
 • Te mban mend pak nga bythet🤣

  IGLImIGLIm11 ditë më parë
 • 😜😜😜😜

  Ana AnaAna Ana11 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Ana AnaAna Ana11 ditë më parë
 • Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

  Gerthart MuhoGerthart Muho11 ditë më parë
 • Jeni gjiganda

  Ardenal FerhatiArdenal Ferhati11 ditë më parë
 • Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

  Social GirlsSocial Girls11 ditë më parë
 • Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

  Blue3agl3 GamingBlue3agl3 Gaming11 ditë më parë
 • I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

  Tony LikaTony Lika11 ditë më parë
 • Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

  GucciGucci11 ditë më parë
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Al Ks MercedesAl Ks Mercedes11 ditë më parë
 • Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

  Arlind QokajArlind Qokaj11 ditë më parë
 • Beni prap please

  Elsi SelElsi Sel11 ditë më parë
 • Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

  PRO iveDeviPRO iveDevi11 ditë më parë
 • vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

  elvis xheloelvis xhelo11 ditë më parë
 • Bravo! Me te miret!

  Klajdi HatijaKlajdi Hatija11 ditë më parë
 • Hahahahaha

  stefan gergistefan gergi11 ditë më parë
 • po pse e fundit o vlla😓

  golem harpgolem harp11 ditë më parë
 • Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

  muzik 02 ALBmuzik 02 ALB11 ditë më parë
 • Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

  andi goxhajandi goxhaj11 ditë më parë
 • Kam qesh me lot

  Klevis DakaKlevis Daka11 ditë më parë
 • Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

  Shqip TVShqip TV11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

  Arber SylaArber Syla11 ditë më parë
 • Zoti lopic

  Mil RroshiMil Rroshi11 ditë më parë
 • Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

  LoLeanderLoLeander11 ditë më parë
 • me vertet mbaroj?

  Lorenco LorencoLorenco Lorenco11 ditë më parë
 • Vana Barba..poli zeksi...

  Beso KutaBeso Kuta11 ditë më parë
 • E paska me pllëmba si TV.

  NemesisNemesis11 ditë më parë
 • Qysh quhet filmi i vertet

  King of the World Game of The WorldKing of the World Game of The World11 ditë më parë
  • Roz gatos

   Xhelida RidelaXhelida Ridela11 ditë më parë
  • Macja roze Ροζ γατος

   Xhelida RidelaXhelida Ridela11 ditë më parë
ALgones