SKERDI - BESPREME (prod. Ultra Beats)

30 Mar 2021
182 607 Shikime

🎵 Melody Line by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Produced by: 𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎥 Video by: 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
✔️ www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 - 𝗕𝗘𝗦𝗣𝗥𝗘𝗠𝗘 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮 𝗕𝗲𝗮𝘁𝘀)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeSKERDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme
____________________________
🎤 Connect with 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 :
Instagram ► instagram.com/skerdiago
🎥 Connect with 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟 :
Instagram ► instagram.com/manu_photographer1
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KqfKKb
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Skerdi #Bespreme #Folé

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeSKERDI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme

  SKERDISKERDI14 ditë më parë
  • @kendall du

   Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJArtandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ6 ditë më parë
  • You are a 🌟

   Afërdita TafallariAfërdita Tafallari9 ditë më parë
  • 🤡

   skerdi dinoshiskerdi dinoshi10 ditë më parë
  • Je super o, Skerdi, na kujton shum gjera te jetes 😥😥😥

   Mira JahollariMira Jahollari13 ditë më parë
  • 🔝🔝🔝🥳🔊🔊🔊

   lule luleelule lulee13 ditë më parë
 • Ti ike kurreeee serdhe me mpaaaaa😔😔😔

  So llSo ll3 orë më parë
 • The best🥇

  Afërdita TafallariAfërdita Tafallari12 orë më parë
 • 😢❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyDitë më parë
 • Bravo 👏 👏👏

  Armando MukaArmando Muka8 ditë më parë
 • Super

  Panajot ZylalajPanajot Zylalaj8 ditë më parë
 • Shumë e bukur

  Nelion TopNelion Top8 ditë më parë
 • Bravoo👏🥇

  Afërdita TafallariAfërdita Tafallari9 ditë më parë
 • Bukur shum

  Irene OrologgioIrene Orologgio9 ditë më parë
 • Ca zeri ke suksese 😭😭😭

  Xheni BaliXheni Bali9 ditë më parë
 • 🤡

  VideoShqipVideoShqip10 ditë më parë
 • 😶 🥺

  skerdi dinoshiskerdi dinoshi10 ditë më parë
 • Very very beautiful song 🎵🎵🎵🎵🎵

  Shahriyaz KiyaShahriyaz Kiya10 ditë më parë
 • Skerdi ka nje ze te vecant nga kengtaret e tjere

  RreranetRreranet10 ditë më parë
 • Jam kurioze....A mund te dashuroj vertet nje djale gangester?

  Lajmi fundit nga perputhenLajmi fundit nga perputhen11 ditë më parë
 • 👑 SKERDI 👑 🇦🇱🇦🇱🦅🇦🇱🇦🇱

  CISCO POLOCISCO POLO11 ditë më parë
 • ❤✌

  Brandon UKBrandon UK11 ditë më parë
 • 🎶🙏❤

  Zen MeditationZen Meditation11 ditë më parë
 • Shum keng e bukur!❤

  Ronaldinho Barcelona chanelRonaldinho Barcelona chanel12 ditë më parë
 • Kush ishim ne🥺 Kur ti ku kajt ke ardh 😢 Mu kon t'dy bashke e tash ku je 💔

  ᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ12 ditë më parë
 • Vetem laviret hikin edhe nuk vin mo nje femer qe te do nuk largohet kurre nga personi qe do femrat e sotme e kan menjen vec per aventura le nji mer nji ashu do i shkoj jeta se gabimet paguhen shtrenjt nuk esht e drejt te lendohesh nje Person qe te do me gjith shpirt njerzit e poshter largohen te gjesh nje njeri te mir nuk esht Pak ka nje muj qe jam nda nihem keq por Jeta vaxhdon prap kush lendon zoti e lendoft perjet femra fut shejtonin ne shishe

  Bledi LamjaBledi Lamja12 ditë më parë
  • Njerezit ndonjehere duan justifikime per tu larguar .

   skerdi dinoshiskerdi dinoshi11 ditë më parë
 • Konga do jet hit i veres te uroj tgjith te mirat e ksaj bote rrespekte vlla suksese jam bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy kush lendon zoti e vraft kushdo qoft mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn pa motiv

  Bledi LamjaBledi Lamja12 ditë më parë
 • E ke qa kte kongen rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy shumica e femrave Jan tralltare bespreme buk shkelse ka zot kush lendon do lendohet nje dit o zot mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn zoti i denoft nje dit

  Bledi LamjaBledi Lamja12 ditë më parë
  • Ke shum te drejt po jan te dy palet si mashkilli dhe femra

   Jona PatraJona Patra10 ditë më parë
 • Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Syt pikojn ty t'kërkojn boll jena sha Tjerët kallzojn e thojn me tjetrën dal hala Ti se ki problem i harron kujtimet Kush ishim ne Kur ti tu kajt ke ardh Me kon të dy bashk e tash ku je Kur t'shihmi na,kur t'shihmi na Kur t'shihmi na,ku je Si s'të erdh gjynah,si s'të erdh gjynah Si s'të erdh gjynah,çfarë dashnie ti le x2 Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Ti bespreme bosh ma le dhomën(bosh ma le dhomën) Ti bespreme ma theve ëndrrën(ma theve ëndrrën) Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2

  KEJSIKEJSI12 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Albanian patriotAlbanian patriot12 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Albanian patriotAlbanian patriot12 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Albanian patriotAlbanian patriot12 ditë më parë
 • Kengetar I’m i preferuar 🔥🔥🔥🔥🔥

  Silvana KolaSilvana Kola12 ditë më parë
 • Nice track Shqipe 🇦🇱🇺🇲

  Bryan SinBryan Sin12 ditë më parë
 • Si gjithmone super kenge ❤

  Miri AlliuMiri Alliu12 ditë më parë
 • Super kng👌👍

  Fation Gjergji DjFation Gjergji Dj12 ditë më parë
 • BESPREME 👌👌

  tap topitap topi12 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Vlora LONDONVlora LONDON12 ditë më parë
 • Skerdi je i pa pare

  Nje zemer E LenduarNje zemer E Lenduar13 ditë më parë
 • E ke mbyt fare 👌👏

  22 -1122 -1113 ditë më parë
 • ca o more bespreme hahaha apo don me than bes preme

  ThizIzNeryThizIzNery13 ditë më parë
  • Kur të prejn në besë ndryshe "Bespreme" 🙂

   ༄𖣘Rovena𖣘༄༄𖣘Rovena𖣘༄11 ditë më parë
 • Besttt songgggg

  Fabi FabianiFabi Fabiani13 ditë më parë
 • Brravo Brravo

  Ledri VulaLedri Vula13 ditë më parë
 • Like 😍

  Edenisa PulaciEdenisa Pulaci13 ditë më parë
 • 😢😢😢😢❤❤❤

  Rezo RezoRezo Rezo13 ditë më parë
 • 😔

  FF ARBRIFF ARBRI13 ditë më parë
 • 🙏💔

  Jurgen TetaJurgen Teta13 ditë më parë
 • TEKSTI: ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] syt pikojn ty t’kerkojn boll jena sha tjert kallzojn e thojn me tjetren dal hala ti se ki problem i harron kujtimet kush ishim ne kur ti ku kajt ke ardh mu kon t’dy bashk e tash ku je kur t shihmi na, kur t shihmi na kur t shihmi na, ku je si st erdh gjynah, si st erdh gjynah si st erdh gjynah cfar dashnie ti le [x2] ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] ti bespreme bosh ma le dhomen (bosh ma le dhomen) ti bespreme ma theve endrren (ma theve endrren) ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti dole bespreme [x2] 😟💔

  Dea HoxhajDea Hoxhaj13 ditë më parë
  • Love e dashura dea 🥰💜💜💜

   ALISHABANI03ALISHABANI0312 ditë më parë
 • Un prita dhe 1 here me t'pa🥺😥

  Rina BakiuRina Bakiu13 ditë më parë
  • 😑

   So llSo ll13 ditë më parë
 • Gjithmon ne nivel 🌟👌🏼

  Vigan KrasniqiVigan Krasniqi13 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥

  Anna DollaniAnna Dollani13 ditë më parë
 • 🖤

  Mario MMario M13 ditë më parë
 • Zemrën ti ma theve 💔 Unë prita dhe një herë me t'pa 🥺

  ༄𖣘Rovena𖣘༄༄𖣘Rovena𖣘༄13 ditë më parë
 • Sa like shkon per kete keng🍫🌎👉

  Miri BahoMiri Baho13 ditë më parë
 • Offff me te pase then per kete keng se kishe bo💔😢🖤

  Marsilda MariMarsilda Mari13 ditë më parë
 • je ylllllllll

  Arzen HoxhaArzen Hoxha13 ditë më parë
 • The best!!

  Angjelo DerstilaAngjelo Derstila13 ditë më parë
 • Superrrr myuziqqqq 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💖💖💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏

  As JhAs Jh13 ditë më parë
 • mad summer vibes... why is there snow in the video? 🖤😅

  BeatsworldBeatsworld13 ditë më parë
 • bravo skerdo !je super kengtar

  Merisa_cekreziMerisa_cekrezi13 ditë më parë
 • Bravo skerdi na mungonin shum kto keng

  Llambro RufianiLlambro Rufiani13 ditë më parë
 • Daie

  lule luleelule lulee13 ditë më parë
 • Bespremi ska nder...pra me pak fjale lind pa nder...Morali zero ( 0 ) per bespremet 👌👌👌🤷‍♀️🤷‍♀️

  Miranda SimoniMiranda Simoni13 ditë më parë
 • 😍😍

  Sindi XhelilajSindi Xhelilaj13 ditë më parë
 • Super hit ❤👑

  Tayna QueenTayna Queen13 ditë më parë
 • Sukese Skerdi Kjo kenge dote jet hit i veres🔥🔥👌👏

  Diar DiariDiar Diari13 ditë më parë
 • Po pse kshu o skerdi 😥😥😥😥😥na i kujton gjerat

  Mira JahollariMira Jahollari13 ditë më parë
  • @lule lulee 😊😊😊😊😊😊😊

   Mira JahollariMira Jahollari13 ditë më parë
  • @Mira Jahollari mos na pyt thuaj

   lule luleelule lulee13 ditë më parë
  • @lule lulee ashtu eshte na kujton gjerat 🤣🤣🤣🤣🤣

   Mira JahollariMira Jahollari13 ditë më parë
  • 🤣🤣

   lule luleelule lulee13 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Orest RamaOrest Rama13 ditë më parë
 • Besoj se do jet super❤

  Blini LleshiBlini Lleshi13 ditë më parë
 • Se di a ka edhe te tjerë si unë qe i bejn like pa e ngjuar music akoma ❤

  justin officialjustin official13 ditë më parë
  • @Alda Xhika sigurisht qe po ajo dihet qe ka ❤😘

   justin officialjustin official13 ditë më parë
  • Afu ka ze shum te bukur prandaj bejm like

   Alda XhikaAlda Xhika13 ditë më parë
  • @sInDi TuRkU asgje xml ❤

   justin officialjustin official13 ditë më parë
  • @justin official flm 🥰

   sInDi TuRkUsInDi TuRkU13 ditë më parë
  • @sInDi TuRkU bravo sindi ❤

   justin officialjustin official13 ditë më parë
 • Mendoj se ka per te qen super 😍

  Babaa Stars AlbaniaBabaa Stars Albania13 ditë më parë
 • Ja te shofim se ke e ze shum te bukur 😊🤗🤗

  Alda XhikaAlda Xhika14 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Covera ShqipCovera Shqip14 ditë më parë
 • THE BEST SINGER 🖤

  ema elenaema elena14 ditë më parë
 • Do jet super hit

  Llambro RufianiLlambro Rufiani14 ditë më parë
 • skerdi bespreme

  FF S.TFF S.T14 ditë më parë
 • muzik

  FF S.TFF S.T14 ditë më parë
 • ta shof

  FF S.TFF S.T14 ditë më parë
 • mezi po pres

  FF S.TFF S.T14 ditë më parë
ALgones