Sara, Jasmina, Atdheu, Andi dhe Erlindi, "grupi" që po bën lëmsh programin - Përputhen, 3 Mars 2021

3 Mar 2021
1 206 352 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgones Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Kjo sara shum e mir mere mi andin se shkoni bashk

  Lati PrezjaLati Prezja9 ditë më parë
 • Oj sindi nuk të njoha moj dreq

  Besnik JancaBesnik Janca10 ditë më parë
 • Lediana buzet i ke be si byth majmuni ste shkojne fare moj e ke prish veten kot fare pfffff ik mevlan nga ajo se ske gje prej saj

  saliji merxhansaliji merxhan11 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqe

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq w Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqea qeaea qeqeq ada

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeqe

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq,q

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqwq

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqea qaqaa

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqea

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • Qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq qeqeq

  berti llaniberti llani12 ditë më parë
 • The company will have to be the first person in your career to have the right tools to help you find your best performance goals in terms of the company that you have to make sure they are willing with the company's business environment that they have made from the same process that you can achieve your goals with a new one or more people who are willing for you to make a difference to their business partners will be the only option to buy the company will be the only ones who have a good understanding about what you can do in the future of your business partner with the company's business environment that has been able to make the decision to take advantage over their business development team in a few days before you have to understand that you have to understand what you're looking for a long time to get to know them well before it is a very short time frame of a product that you can expect them in Paterson or other financial firms that they will have to understand what the company will have a good understanding of the company that has made the decisions that will be able that they will have a job that is important for the future will be the best of all the time you Don't think I cannot do this anymore because they Don't worry you can expect from the company will not best be able for more than you might expect to see what the company will have to be able that they are willingness you will be responsible to them company's success with their products in a way you are doing what they are willing to work on the project to achieve the best possible solution to a good decision on what they all want in their work as well in other ways to ensure the customer experience will be the first to be able to get the best decisions you can expect from the same situation as the customer service is not going to be the only option to buy a car business is not going anywhere near you or even months before you begin to get a better job market in order that will help them achieve their bestseller goals they have to be successful with your team that will be able to get a better future that will be responsible with our customers are not the only one who will have the opportunity for you to be able that you have been able for many years before the market is the right time to make sure you get the most successful business decisions that are important for the company will not have the right tools in place to make sure they are willing with the company will have to be the first one to choose a new one that has been working on the next few years because they are willingness in the future will be responsible with our efforts as well in our future efforts to make sure you are going through your research on this process of making the business will be responsible with our efforts to make the decision to take advantage over their own success to make sure you are doing what you are going through your work with them to achieve the desired results in the best decisions they have to make sure they know what is happening in the next few months or months before the market in which you will have the best chance for them that you have to understand what they are willing for your company in order for the company will be able for more than they are willing for the past few years because they are willingness you can achieve that we will have to be successful in ensuring our clients will be responsible to them in their work together to achieve this goal in order for a year to make sure they know what you are going to get the best of their customers to make the decision they are willing to pay Anisa is not going through the work process that you have the right tools for the company will be responsible with their own way of thinking about how to get a better future with a strong customer support team to make sure you have a better understanding about what you're going through the same process as the company will not be successful with your team that you can achieve your best results in a few months of the company that will make the best decisions you will be the best decisions you can get them to provide you to be abled to make a good understanding the whole new business is better understanding about what we are not going anywhere near the top line of your business to mak you have to make the best decision to take advantage over time to get the most out there are the most successful people who are in your business partner for you will need it more than one thing to be successful in the future to be able to make sure that they have to be the only one to be the bestfriend of your car business is going well for you will need the opportunity for you to make a difference between the two companies who have the best of all time to be able to make sure that you can achieve that in your company that you have the best chance for you when you having the opportunity to be the best of the market is to be the only ones who are willing to work together to make sure you are doing the work process that

  Anisa BallaAnisa Balla17 ditë më parë
 • Ana2 shkoi dhe ia la amanet Buzet Ledianes

  Lani ULani U23 ditë më parë
 • Djali ri qe ne dy puntata qe mundohet me fol diqka, Bora perveq qe i ka dhene mikrofonin fjalen se ka ndermend me ja dhene edhe i shkreti sikur se din emisionin aty duhet me fol pa marr leje nese do me u degju

  Lani ULani U23 ditë më parë
 • ma palidhje takim skom pa

  T Ó T Ò BeatsT Ó T Ò Beats25 ditë më parë
 • Sa her del ky Erlindi mduhet me nejt me komande ne dore qe tja boj Skip tan kohes! 😆

  Kralb OzKralb OzMuaj më parë
 • Qr ai erlindi esht shum gjynah dukej si i afrohej per ta puth e ajo se linte. Erlind shpresoj t gjesh nanjeren edhe t heqesh virgjerin o shok se je djeg fare

  abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • Sara Erlindit: te pelqejne gjerat e lehta apo te veshtira? Erlindi: normal qe te veshtirat Sara: shume mire me pelqen. Une: 🤔 kush eshte e veshtira ketu?

  bilinas minibilinas miniMuaj më parë
 • Ore njerze a keni llogjik ju apo jo Jasmin me covit edhe Andi aty plaq e pluq dje edhe sot po shperndajn virusin e gjithe bota ne kriz E ju nuk doni tja dini

  doire aintudoire aintuMuaj më parë
  • From

   doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • antonela eshte yllllll i vertete

  Ersi BebriErsi BebriMuaj më parë
  • From

   bilinas minibilinas miniMuaj më parë
 • Erlind gopi ik nj sekond e m par o cop palle

  Reni JeskuReni JeskuMuaj më parë
  • formimit te cifteve apo familjeve te reja por do te marrin nji shikueshmeri me te zgjeruar dhe zgjidhjen e shume gjerave ose pengesave qe ju dalin te rinjeve e te rejave ku do

   doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • Sapo humba 52 minuta e 57 sekonta me takimin e ktyre vari teneqen😂

  Megi EMegi EMuaj më parë
  • Pse mzgjodhe thot robqimi kur ja ka kerku vet takimin

   doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • qka don me vertetu TOP CHANNEL me ket Emision ?

  Rrah GegjaRrah GegjaMuaj më parë
 • O Jasmina o burr

  XheniXheniMuaj më parë
 • 71iii5

  Feim AhmediFeim AhmediMuaj më parë
 • O Sara boll vjelle🤮🤮🤮🤮 shpresoj ta kesh virus😖😖😖

  Venera ZukaVenera ZukaMuaj më parë
 • Data 5 marse

  dude difidude difiMuaj më parë
 • A Shkoi ANA KAURRI NUK SHIKOHET KY EMSION MAT MIRA JAN KAN T MA INTERESON JAN.KAN MELISA ANA KAURRI FATJONI

  Seli SeliSeli SeliMuaj më parë
 • 😂😂😂

  muk makmuk makMuaj më parë
 • Per nje dite u "sherua" Jasemina 😑😏

  Vizatime me lapsVizatime me lapsMuaj më parë
 • 25:41 thats my man

  Granit SalihuGranit SalihuMuaj më parë
 • erlind sa creepy

  marina del rosemarina del roseMuaj më parë
 • Pse mzgjodhe thot robqimi kur ja ka kerku vet takimin

  explodeish modeexplodeish modeMuaj më parë
 • From

  Aferdita ShabaniAferdita ShabaniMuaj më parë
 • Hahahaha lot 🤣🤣🤣

  Tjkkhurr GgikkhhseruTjkkhurr GgikkhhseruMuaj më parë
 • Une ja u kam bere te ditur juve e produksionit qe me ket lloj labirinth emisioni keni qene dhe jeni te destinuar qe te deshtoni doni apo sdoni ju keni gati gjaashte muaj e qofte vec nji cift s keni formuar ,sepse i atille eshte formati i stresuar prandaj po ja u bej perseri te ditur dhe per here te fundit qe vec idete dhe alternativat e mia ju japin drejtim jo vec formimit te cifteve apo familjeve te reja por do te marrin nji shikueshmeri me te zgjeruar dhe zgjidhjen e shume gjerave ose pengesave qe ju dalin te rinjeve e te rejave ku do te cajme labirinthet barrierat e shumta qe na jane katapultuar ,e mundesisht tregojani regjise ose drejtuesve tuaj vec ata mund te me deshifruar e ahere falas ndihme kam per t,ju ofruar ,ne te kundert vazhdoni deshtimin sic kini deshtuar oky,,civediamo presto,,,,,

  Ismail IsmailIsmail IsmailMuaj më parë
 • Krejt ren po smunu qr

  Suela AsaniSuela AsaniMuaj më parë
 • Sa her qe ledjana vjen ne studio kalon nga gomisteria dhe fryn buzet 🤣🤣

  Vasilis VasilisVasilis VasilisMuaj më parë
 • Ca esht ky lloj servili tamom maniak 😂😂😂😂

  bern makiolabern makiolaMuaj më parë
 • Kjo sara duhet te largohet menjehere

  selina Shalaselina ShalaMuaj më parë
 • O Erlind je boll facer, por fatkeqesishte je shum "NAIV".

  taki jahijataki jahijaMuaj më parë
 • 37:50Arjan je gjigand😂😂😂🤣

  Eni ShllakuEni ShllakuMuaj më parë
 • A kemi miq nga Laberia ?? :)

  Labëria NewsLabëria NewsMuaj më parë
 • Nobody: Mevlani u be romantike pasi preku patlixhanin 😂😂😂😂

  alda ndojalda ndojMuaj më parë
 • Kjo u bo telenovele pa skenar! Te gjithe po hapen kot e bejn si filozofe, flasin kur sduhet, shahen per fame po rendesi ka qe klikimet te shtohen. 😆😆😆

  Ekly SkiftEkly SkiftMuaj më parë
 • Kur Mevlani jep mendimin e vet ti Bora nderhyn duke thene se Mevlani si shume i perfshire ne kete situate... dhe ne qofte se Antonela ,sa here qe Lediana merr fjalen ,ajo nderhyn duke folur edhe ne duet por nuk te kemi degjuar qofte edhe nje here duke thene se ajo sikur eshte perfshire ne kete situate Shume e qarte , pra le shume !!! Kjo le per te kuptuar shume Sikur edhe ti perfshihesh aty ku dhe kur do por jo kur duhet👎👎

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • jasmina po luan rolin e anes1 qe i shperndahu “paracetamolet” tek ter cunat dhe kto na bejn per budalla me te tjr dalin takim dhe me te tjer jan te lidhur. na u bajak ky emision ishalla s jepet me

  AnnaAnnaMuaj më parë
 • Sara kengetare dhe jasmina fanse hajde plera , ca kenge thot sara apo ka kenduar me lop

  rodla Aldorrodla AldorMuaj më parë
 • Andi 50:38 parameno me bo diqka tjeter LOL

  John LeoninJohn LeoninMuaj më parë
 • Pash boll komente per Erlindin uroj mi lexu edhe ai vet e me kuptu realitetin...!!

  Dardan HaliliDardan HaliliMuaj më parë
 • Keshtu eshte kur keto 2 kokeboshe zgerdhiheshin me gocat e tjera në studio

  hortensia #hortensia #Muaj më parë
 • 46:32 Antonela: A nuk ti lepivi😂😂😂😂😂😂😂 mos vdeksh kurr moj shkodrane me bere per te qesh

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Kush nga komentuesit i ka par ato fotot e Erlindit ne internet kur doli ne takim me Jasminen😂😂😂😂😂😂😂

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • 17:32 Jalla moj Sindi. E ktheva tre her derisa arrita te te njihja qe ishe ti😂😂😂 cesht ky look moj moter

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Cfar injorimi dhe mendje madhesie qe ke moj Sarushe. Edhe sikur te ishte Jasemina nje nga fanset e tua a mendon se esht e drejt tja perplasesh kete gje ne surrat per ta ironizuar? Nese e bejn kete gje te gjith ata njerez qe merren me muzik kundrejt fansave te tyre atehere i bie qe muzika te zhdukej pasi klikimet e fansave e rrisin audiencen e nje muzike ne youtube. Nese te gjith muzikantet dhe kengetaret kane kete sjellje me fansat e atyre atehere kengetarit dhe muzikes i vjen fundi. Ku esht muzika jote sot?😘

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Ahahahaha nji margarita me t gjitha thot ai

  EverythingEverythingMuaj më parë
 • Te gjith e kan gjetur justifikimin:Largohemi nga studio per te shmangur agravimin e situates......sikur kushedi ca bejn kto po qe se qendrojn ne studio te vrasin ta heqin lukthin. Jan per tu pas shum frik gjasme

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Uaaa paska ardhur Sara. Te pash ne nje insta story me Erin. Si kalove dje me te? Te paska mbush me energji full.

  Saida GohanSaida GohanMuaj më parë
 • Ahaha juli 1 troc i thot gjerat

  Raian RoiRaian RoiMuaj më parë
 • Po ci ke ato cica o mevlan Vish nje recipet se na flliqe

  illyrian bloodillyrian bloodMuaj më parë
 • Ikni mer shurra dhe shurraqa Prostitutat dhe bythqira

  Renald RenaldRenald RenaldMuaj më parë
 • O erlind o vk o daun

  Lyon LyonLyon LyonMuaj më parë
 • Zgjebsa te gjith u beret bajat fare

  landi llarilandi llariMuaj më parë
 • Bora me kete model flokesh ngjan si KlEA HUTA.

  Nisa HysaNisa HysaMuaj më parë
 • 💗

  Almira MuleAlmira MuleMuaj më parë
 • Po kta andin po kopjojn me kete vetull te prer po andin e pelqente publik se ishte i bukur dhe kishte karakter serjos o pyk erlint

  Swtirh UjkuSwtirh UjkuMuaj më parë
 • Po ter me bisnese jan keta po ik or

  Swtirh UjkuSwtirh UjkuMuaj më parë
 • Pse a smund te kercejn dy apo 3 cifte njeheresh 😅😅😅

  suzi anasuzi anaMuaj më parë
 • Pan andin kete me vetull te pter dhe tegjidh me vetulla te prera po ik o erlint ik se andin nuk e pelqenin se jishte vetullen e prer po ishte i bukur dhe karakter serjos

  Swtirh UjkuSwtirh UjkuMuaj më parë
 • Po sa pordh shet ky erlindi ter kete muaj nuk ja varte asnje vajs rinte si mut 💩💩💩

  Swtirh UjkuSwtirh UjkuMuaj më parë
 • Kta jan te ber lamsh pa fillu

  Tauland kuciTauland kuciMuaj më parë
 • Uaaaa kjo antonela ooo zot me rob te trash sme kan zen syt

  suzi anasuzi anaMuaj më parë
 • Sec 48:03 andi😂😂

  Gjin GeshtenjaGjin GeshtenjaMuaj më parë
 • Mirembrema ! Per te gjithe ata qe ishin mbeshtetes te mi ne Perputhen po i informoj per kanalin tim ekzistues ne ALgones ku do tju informoj dhe per projektet e mia ne vazhdim ! Fansat e mi mund te me bejne brenda deshires SUBSCRIBE ! JU FALENDEROJ NGA ZEMRA

  AGRO WEBAGRO WEBMuaj më parë
 • sa me vjen keq per jaseminen kjo sara eshte shtrig edhe jasemines i thot shpirtin e zi ajo eshte qe ja vjedh te dashurin jasemines ku ishe me par per ta mar andin....

  lulet e vetmuara _fans_gokçelulet e vetmuara _fans_gokçeMuaj më parë
 • E keni degjeneru rinin shqiptare,mbylleni si program se kta sbejn per ktu,ca shifet ktu nuk shikohet ne asnje vend te botes,me vjen keq per Arjonin i vetmi njeri tamam aty,mbylleni se esht turp.

  Ola NikolliOla NikolliMuaj më parë
 • A ka menyre si te sillet kjo Antonela Ku ka jetuar kjo ne milano apo ne quartoggiaro apo ne rozzaano. .

  Mirko ShimaMirko ShimaMuaj më parë
 • Çfar trapi i madh ky Erlind😂😂😂😂

  Eda HushiEda HushiMuaj më parë
 • O Tisha une aty ne kuzhin me rop shpie ja kisha ba ksaj sares at peshkun e madh aty 😂❤️❤️

  Herolind KrasniqiHerolind KrasniqiMuaj më parë
 • O Sara o idjote komplet kush te pyeti kush je ti anxhenda po ik moj amon ma shpife

  Enxhi XhelekuEnxhi XhelekuMuaj më parë
 • Antonela gjithe kohes duke pire si lope!!😂😂😂

  Dela ErgosDela ErgosMuaj më parë
 • ERLINDI SHKON ME SINDIN SEPSE QE TE DY JAN TE VIRGJER🤣

  kuishiakuishiaMuaj më parë
 • Hahahahahahhahaha

  Drita NdreuDrita NdreuMuaj më parë
 • Mund te kaloni mga kanali im sepse kenge te reja po vin ..ju lutem nje subscribe dhe jua kthej

  Rudin MisiriiRudin MisiriiMuaj më parë
 • Sara ka vajtur dhe me mijte vetem mullixhi nuke rastisi!!!

  Akexandra SitnovaAkexandra SitnovaMuaj më parë
 • Erpidhi kare me syze peshk kanali hahaha

  Akexandra SitnovaAkexandra SitnovaMuaj më parë
 • Shum.vk kjo sara shum.negative e ordinere femer .

  anonymous 2020anonymous 2020Muaj më parë
 • Me ne krye te OXHAKUT Arjanin ata bij kurvash turperojne RININ SHQIPTARE mbyllni shpite publike qihuni si qiheshin nenat tuaja o dobica

  Akexandra SitnovaAkexandra SitnovaMuaj më parë
 • Sara super k..v per kete skam aspak dyshim pika cunave aty qe meren me kete basarden po skan dhe faj cunat se nga emisjon ne hotel i mer me radhe kjo

  jona jonajona jonaMuaj më parë
 • Arjani sindit rumunet ikin ne EU ti ik ne Romani😂😂

  D BrahimiD BrahimiMuaj më parë
 • Kta djemte aty me kujtojne kulaket para 40 vjetesh qe su jepte njeri vajzen nglen pa martuar sa u hap degjenerimi moren lope me dy vica!!!!

  Akexandra SitnovaAkexandra SitnovaMuaj më parë
 • Bravo arjan fole bukur

  Arta PrendiArta PrendiMuaj më parë
 • Aman cfare femrash kane hyr !

  Albana CaAlbana CaMuaj më parë
 • sara ti je nje mute asgje me shum me vje keq pse je ksi femen e till aq idijote o zot se di tmerr😑

  milki millkiiimilki millkiiiMuaj më parë
 • sa bukur gjeni justifikime me kete kovidin qe nuk vin ne emision jeni bo te neveritshem

  fimi mustafajfimi mustafajMuaj më parë
 • jeno bo emision vk

  fimi mustafajfimi mustafajMuaj më parë
 • Po te kishin prinder s do ishin ne shtepin publike qe hapet kane dashnoret e MAMAVE me te huajt.

  Akexandra SitnovaAkexandra SitnovaMuaj më parë
 • o rropshe Saraaaaa sa kare qe je ik q... andej

  mirela ismailimirela ismailiMuaj më parë
ALgones