Binjaket - Edi Rama, mos ik! - Show - Vizion Plus

11 Pri 2021
130 554 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
instagram.com/binjaket_show/
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #DonXhoni
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algones.info

Komente
 • ✌️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏👏👏👏

  Alen GoreticAlen Goretic7 ditë më parë
 • !!!!

  roel dervishajroel dervishaj16 ditë më parë
 • Ahahahaahaahha po' ore ahaha

  Gert MustafaGert Mustafa22 ditë më parë
 • O gjigant

  ARBI ARBIARBI ARBI24 ditë më parë
 • 😃😃

  Nina KalluciNina Kalluci24 ditë më parë
 • 2 topat dhe kari nmes

  almir rexhaalmir rexha25 ditë më parë
 • edhe ju mereni me kte mashtrus jooooooooooo

  Gerti MeziuGerti Meziu25 ditë më parë
 • Je verteti madh edi rama

  Vlore VloreVlore Vlore25 ditë më parë
 • Ju qifsha ropt ju qe doni ramen dhe rames mer copa muti se e boshatiset shqiperin i qit ropt dhe bolet po i shtrrydhni popullit

  Computer BeschreibungenComputer Beschreibungen26 ditë më parë
 • Edirama tathroj

  Edmira BerovaEdmira Berova27 ditë më parë
 • Na myte karat

  Murat CezariMurat Cezari27 ditë më parë
 • Ehhhh, sufllaqet

  Murat CezariMurat Cezari27 ditë më parë
 • Ma posht se range rovera sban me i dhan eee..

  Marjan sememaMarjan semema27 ditë më parë
 • Rama ik kokrra mutit 💩💩💩

  gazi mondigazi mondi27 ditë më parë
 • Te doli boja dhe ty me keto klipe para fushate vl.

  Merfi OxaMerfi Oxa28 ditë më parë
 • a edi rama paska bo reklam te fort 25 prill

  Luan KadrijaLuan Kadrija28 ditë më parë
 • Sa ben ky range hajn buk shum njerez mer rq po ske faj ti kan faj lepirsat qe te dun ty

  Blandi BosiBlandi Bosi28 ditë më parë
 • Jemi krenar per ty kryeminister emigrant jemi po pa ty sdo ecte shqiperia fitorw ne 25 prill gjith njerzit dhe zoti me ty

  Klada IsollariKlada Isollari28 ditë më parë
 • Edhe humorin e keni vjedh 😂😂😂😂🤣🤣🤣ka qen me papen 🤣🤣🤣🤣mir se gjanat tjera po humort...... 🤣🤣

  Giulian giulianGiulian giulian28 ditë më parë
 • Po pse su vjen turp ketyre gjoja artist qe te hapin barkun

  Ida BarutiIda Baruti28 ditë më parë
 • Mjer ai budalla qe e beson Ketij maskarai Del e Ben show sa per vota

  Blond HaniBlond Hani28 ditë më parë
 • Vetem rama ben shtet te tjeret hajduta kriminela qe kan manipuluar gjith budallenjt qe hajn bar , ska ngel me kokerr budallai te qe voton do dhe lsi o suflaqexhinj o budallenjt se din qe marin ne qafe veten duke e shitur bythen te saliu dhe iliri budallenjt, RAMA RRI 12

  Best ThingsBest Things28 ditë më parë
 • 🤣Lereni Edin😎 Te Shtisi Vloren🌊 e Bukur🇦🇱 Me Makin🚗🚗🚗🚗

  19 9819 9828 ditë më parë
  • edi rama je njish per ty do shkrijm voten po vetem nji keshill na rrit pak pensionet se e kam shum te vogel 85 mi lek mar vetem per ilace te duam shum

   Altin KumarakuAltin Kumaraku27 ditë më parë
 • Ik ju qifsha ropt bashk me edi ramen

  Redi AmsterdamRedi Amsterdam28 ditë më parë
 • Je I madh Edi

  Arjan KosturiArjan Kosturi28 ditë më parë
 • Qr cdo dite po u hapka nga nje emisjon mjer ata trapa qe qeshin me keta qe skan lidhje me aktrimin

  Miri VeliuMiri Veliu28 ditë më parë
 • Akoma bejne emision keta ?

  K LK L28 ditë më parë
 • qafen ishalla

  drin gjokadrin gjoka28 ditë më parë
 • hahhahahah vari karin ky ka pjerdhur fare

  bledi dhimabledi dhima29 ditë më parë
 • Legjenda i Shqiptarve Edi Rama 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️ Rnofsh sa Malet e Shqiptaris , kush te ka inat Ishahlla vdekshin dhe ne te ndizen ne Zjar ⚰️⚰️⚰️🔥🔥🔥 Ohh Trim i Shqiptaris Edi .

  Arjan RexhepiArjan Rexhepi29 ditë më parë
 • Sa paguhen nga RAMA?

  Ze VerZe Ver29 ditë më parë
 • Buthlepire dhe pa pik humori. 💩💩🤮🤮🤮

  astritiableastritiable29 ditë më parë
 • Mos e thasht zoti me fitu mandat tjeter ky kriminel, Zoti e vraft. Shqiptaret kan nevoj qe te punojn e te jetojn jo per humor, thirrni mendjes o popull se Rama nuk esht perenia per veq se nje kriminel.

  Agustin BrokshiAgustin Brokshi29 ditë më parë
 • Te lumte rama

  Marije BishaMarije Bisha29 ditë më parë
 • "Po ika un ju mori lumi" fikse.

  Angela.Angela.29 ditë më parë
 • Fitore Fitore vetem fitore

  Lida FetiuLida Fetiu29 ditë më parë
 • eshte i zgjuar po nuk ma hedh dot,po prap voten Ja jap dot...)))

  Bledar MuskajBledar Muskaj29 ditë më parë
 • Mandati i trete i sigurte!

  Valdete FatushaValdete Fatusha29 ditë më parë
 • Keto lepiresa na moren meqaf qe nga 29 nentor 1944

  Prifti AngliPrifti Angli29 ditë më parë
 • Je shpres per te jetuar ne kete vend💪

  Mp5 HeklerMp5 Hekler29 ditë më parë
 • Edhe spotet i ben me stil dhe homor,,bravo Edi je shume larg kundershtarve

  Javier MatutesJavier Matutes29 ditë më parë
  • Hahahahaha

   ioanna122ioanna12227 ditë më parë
 • E ka gjet Rama ca ka qef populli... ktej i fut nje batut nga ana tjeter merr votat😁

  Rejsi PerpalajRejsi Perpalaj29 ditë më parë
  • Ka budallenj sa te duash.

   TonyTony27 ditë më parë
  • Batuta ka lezet ne goje te punetorit e jo ne gojen e dembelit! Prandaj batutat e Edit ngjitin ne popull!

   Valdete FatushaValdete Fatusha27 ditë më parë
  • Po me mir ky se ata keiminelat e tjer qe kan grabitur gjith shqiperin sa dhe niperit dhe mbesat i kan bere miliardere SALIU me Meten i mbajn fmit dhe mbesat jasht knej vjelin popullin e shkret Po vetem ju delet se keni kuptuar akoma Po hapni syt o budallenj qe spo e rrujn shum me ardh ne pushtet per me te rregullu punt ty e kan se po nuk erdhen do u sekuestrohen te gjitha cfare kan grabitur dhe rrezikojn burg Po hapni syt o budallenj

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
 • I MADH FARE EDI RAMA, FITORE👍👍👍👍

  Kudret HasalliuKudret Hasalliu29 ditë më parë
 • Edhe kete here Rama KRYEMINISTER E MARUME TE FALA TE TJERVE KAM VU BAST

  Ibrahim HoxhaIbrahim Hoxha29 ditë më parë
 • Ke ndaluar nje mut te madhe e hajeni u qifsha rracen

  AlbanAlban29 ditë më parë
  • @Alban Ik ore pis se nga ju barbona qe shisni bythen per 50 euro te pd dhe lsi ka shkuar shqipria kshu tamam barbona Po hap syt aty dhe shko voto ps ti zhduki keta kriminel qe kan kap shqiperin peng, se Mos kujto se do vin ne pushtet per ty e mu o trap as nuk e rrujn hic per ty Po bejn cmos te fitoj saliu me ilirin se rrezikojn te humbin pronat e grabitura dhe burgim per vrasjet qe kan bere se sa per popull si ty ja din mir trurin ata prandaj sillen kshu se ka akoma ca budallenj qe i ndejkin

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
  • @Best Things barbone je ti qe ju krrusesh dhe lepin buthen ktyre kriminelave . Une noshta ne te satemes.

   AlbanAlban28 ditë më parë
  • A barbon ne te semes do shkosh dhe ti si ata kriminelat e tu .

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
 • rama ik tu qifshin robt

  Cha IrCha Ir29 ditë më parë
 • Urime dhe fitore

  Bona Skendaj.Bona Skendaj.29 ditë më parë
 • Nje fitore spertakolare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Fatbardha ShkiratFatbardha Shkirat29 ditë më parë
 • po ben prova se per humor do mbetet dhe pak dite i mbeten

  besa berberibesa berberi29 ditë më parë
 • Edo, mos i beso atij populli

  Gezim KuqiGezim Kuqi29 ditë më parë
  • Mire e thua dhjefsha kaliningrad keshtu jemi bere miremengjez o interes dhe pse pa vesh e gone je ty te paren te pershendesim o I N T E R E S jo Interin skudren e zemres sime qe dhe 13 pike dhe Interi ne krye qytetarja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
 • Po keta jan legena ,ca na i nxirrni keta .

  Perparim KastratiPerparim Kastrati29 ditë më parë
 • Bravo

  Elona PashoElona Pasho29 ditë më parë
 • 😂 😂😂

  Blue SeaBlue Sea29 ditë më parë
 • Sufllaqeria open 24hours/7 365/12

  Mario YzajMario Yzaj29 ditë më parë
  • Si ka mundesi qe vetem ju te pd dhe te lsi zinj ne goje suflaqe ? Kaq keq ju paskan mesuar ore booo barbona shko ore hani buk pederasta

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
 • Ju uroj nga zemra fitore e meritoni vertet . Ju e ndryshuat Shqiperine dhe vetem ju mund ta beni me mire akoma . Urime Urime .

  ervin shqervin shq29 ditë më parë
  • @Albi Marku Ama cka ik per lesh ky popull Ata mbushin bangat kta duartrokasin mbushini me shum Popull budalla sa me shum ti shtypin aq ma shum duartrokasin po ate qe kerkojn ate te marrin Edhe zoti vet thot ate qe kerkon merr

   ioanna122ioanna12227 ditë më parë
  • Ka ik per lesh ky ven sepse ka njerz si ju qe mendojn kshu.

   Albi MarkuAlbi Marku28 ditë më parë
 • Po ka ndaluar koken e mafies edvin rama nena e mafies rilindja e djallit

  Dalip TrokaDalip Troka29 ditë më parë
 • Ky Ramen e ka shofer 🤣🤣🤣 t pa par njèsha 👋

  ronaldo dalanajronaldo dalanaj29 ditë më parë
 • Epo t ket frik timonin e makines dhe te marr timoni e shtetit ky palla esht pall i papar

  Eni EniEni Eni29 ditë më parë
 • Edi je me I miri me praktiku

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj29 ditë më parë
 • O edo po ti ke lind per aktor o vlla jo per politik se na flliqe role vetem luan na merove ishalla rama ik ne 25 prill rama ik

  Eni EniEni Eni29 ditë më parë
 • Sa femij jan kta binjaket ...ta shpifin

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj29 ditë më parë
 • haahaaa ky po qe eshte kryeminister

  Erjona HilaErjona Hila29 ditë më parë
 • TE FITOSH O ZOTI RAM POR DHE PO SFITOVE FAJEN E KE VET I MBAJTE PLETAT BRENDA VET I ÇOJ CA NE KOPESHT XOLLOGJIK DHE CA NE BURK E ISHE REHA

  Kreshnike HodajKreshnike Hodaj29 ditë më parë
  • @Ze Ver e ke gabim shoku, ka ndryshim shum te madh , ata tradhtar vrases dhe grabitqar te shqiperis, ndersa rama e kunderta te flasim sic eshte

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
  • @Best Things TUTTI UGUALI

   Ze VerZe Ver28 ditë më parë
  • @Ze Ver ti qe nga shkrimi dukesh qe je malok i trash se malok ka dhe jugu Po qenke i trash fare do dhe te shkruash ti dele me zile, po Pse i plasi kari saliut dhe ilir per ty o trap ? E bejn te gjith kete se i ka zene halli te mbrojn pronat qe i kan vjedh shqiperis dhe rrezikojn burg per vrasjen qe kan bere o pallosh Po Ik meso te shkruash dhe hap syt hère tjeter Mos u mer me ket sport se nuk eshte per ty o shok

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
  • Miliarderi RAMA,,veri flakes SHQIPERISE,,

   Ze VerZe Ver29 ditë më parë
 • Sishte si shkonte me u kap edhe Na vlora vlla biznes ma per piacere don akoma madat ju ka mar lumi krejtve me ato qe governojn ne shipri

  Leonora MisiriLeonora Misiri29 ditë më parë
  • Na hapet barkun dynjaja kan qindra vjet e flasin akoma shqip ju me 5 dite na.. cavet menderen Atdhetare ju.. U pika qe sju bie... Meso te shkruash shqip sepse je SHQIPTAR O njeri🙉

   Martina CiaoniMartina Ciaoni28 ditë më parë
  • Governo molto importante per noi citadine albanesse viva viva Edi Rama!

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
 • Ke hyre ne zemrat e te gjithe atyre qe duan Shqiperine te ece perpara, Bravo Zoti Kryeminister,

  Megi JoniMegi Joni29 ditë më parë
  • @Toni Bresa kushedi cfar interesash FINANCIARE ka me ri/vdekjen

   Ze VerZe Ver28 ditë më parë
  • Po kari po

   Toni BresaToni Bresa28 ditë më parë
  • Made in INTERESI

   Ze VerZe Ver29 ditë më parë
  • Sa me ndjenje oj Megi pra Migena e lu leve te molles se gollsuorthit e ke shprehur miresi ,qofsh e lumtur ti moj bije!qytetarja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
 • Yyy ju qifshaa ropt q t 3ve ..

  toto rinatoto rina29 ditë më parë
 • Hahahaha je super o edi

  Miranda AlimucajMiranda Alimucaj29 ditë më parë
 • Doli ky dhondri ps

  Gozilla AudGozilla Aud29 ditë më parë
 • A do e nxirrni emisjonin e plot ?

  Kristi DeKristi De29 ditë më parë
 • E nona vet e mur timonin prz

  maksim Zenelimaksim Zeneli29 ditë më parë
 • 😅😅😅😅😅

  shpellari kingshpellari king29 ditë më parë
 • Shumë bukur, urime të vërteta për Kryeministrin! Ai patjetër që ka një fitore tjetër!🇦🇱🌹🇦🇱👏

  Marcel GuriMarcel Guri29 ditë më parë
  • lepirs bythe

   Cha IrCha Ir29 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣😂😂😂

  Silvana SonilaSilvana Sonila29 ditë më parë
 • Hahahaha hahahaha

  Ilias AllaIlias Alla29 ditë më parë
 • Po kto dy pederastat erdhen si Barbona ne tiran Bythqirat dhe tani bej si moter qira ju qifsha Rop kurvat bejn fushat per edi Ramen kurvat

  Alden LiciAlden Lici29 ditë më parë
 • Kam thon gjithmon qe kta djem q!hen ne byth per dy pare mo shum kta nuk duhet te jen nga vlora

  Toni MontanaToni Montana29 ditë më parë
 • U. mere. timonin. te. rrinjeve. qe. ti. coje. ne. parajse " dhe. Vlonjatet. ne. BAGLADESH "

  Βερα ΜπεκιριΒερα Μπεκιρι29 ditë më parë
  • @Artur Murra TE fala BEGETI 110 MILJON ✌️

   Deti DDeti D29 ditë më parë
  • Bindja moj Verocke te verbon vdekjen e sillni ju keto 31 vjet qe sillni pasiguri e nuk ilini njerezit te jetojne ne harmoni qytetarja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
  • Me shkrive me shume ti me keto batuta, se Ramsi me budallalleqe, kryeminister karagjoz, do me u bo tip e terheqes, por po i keputet litari e po mbyt vetvehten

   Dita KapoliDita Kapoli29 ditë më parë
 • Grande Edo edhe nji mandat tjeter e ke te sigurt

  flamur caraflamur cara29 ditë më parë
  • Ne MANDATIN tjeter do e rrumbullakosesh,shifren 1-MILIARD/DOLLAR PASURI?

   Ze VerZe Ver29 ditë më parë
 • Si nuk ju vjen turp sa bythlepires paskeni qene si majtas ashtu dhe djathtas

  COOKIECHOCOLATE101COOKIECHOCOLATE10129 ditë më parë
 • Me Edin per Vloren e tere Shqiperine Fitore🇦🇱

  Flora GushaFlora Gusha29 ditë më parë
  • Ju vetem te mburreni dini

   ioanna122ioanna12229 ditë më parë
 • Mos u plakesh kurr Edi për Vlorën Fierin dhe gjithë Shqipërinë

  Jetnor BreguJetnor Bregu29 ditë më parë
  • Po ca lesh mos plaket ishalla dek Njaty ku asht se s'duhet gja së ban mirë andej nga Vlora dhe Shkodrën e len mas dore se ky asht legen jo në rregull

   Samed KrajaSamed Kraja28 ditë më parë
  • Hahaha po' Mosè te pije krake ndoshta nuke placket po' ti po' ndan shqiperin me krahina o kazone

   Durim XhametaDurim Xhameta29 ditë më parë
 • E lezetcme

  fatbianko islamajfatbianko islamaj29 ditë më parë
 • Na hapet barkun me kriminelin

  hic asgjehic asgje29 ditë më parë
 • BRAVO ZOTI RAMA BRAVO. FITORE.75 MANDATE..

  Viktor ZenelajViktor Zenelaj29 ditë më parë
 • Suuupeerrrr Vloraaaaa🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝Jeni te Mbrekulleshemmm🏝🏝🏝🏝💥

  Roza RozaRoza Roza29 ditë më parë
 • Të lumshin duart e ke qarë Vlorën e ke bërë si drita bukuri,por Vlonjatët po vdesin për bukë

  Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng Macoku29 ditë më parë
  • Nje pyetje te thjeshte pa te ofenduar por ne cfare lloji pune i fute puntoret edhe sa i paguaje ??

   thjesht gangothjesht gango28 ditë më parë
  • @Artur Murra Po kjo është e vërtetë, që unë të puna ime mora dy puntorë më erdhën pa bukë mu qanë ,pastaj ikën e lanë dhe pa bukë dhe dembelim.

   Reio o sa e kercej kete leng MacokuReio o sa e kercej kete leng Macoku29 ditë më parë
  • A thua dhe kamerierin duhet te bej hajde,hajde dembelia ulur kryq ne sofren e ca shqiptareve qytetarja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
 • Nje te cmendur te til ndjes

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini29 ditë më parë
  • @Artur Murra 🤣🤣🤣RAMA I Zgjuar🤔🤔🤔E tregoj zgjuaresine me BEGETI 110 MILJON EURO QE DO PAGUAJN SHQIPTARET ✌️✌️✌️✌️

   Deti DDeti D29 ditë më parë
  • E ke nga urrejtja se eshte hokatar e I zgjuar andaj e ke inat dhe nga bindja qytetarja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
 • VOTA KUNDRA RAMES SI VOTA KUNDRA TRAMPIT E KUNDRA OLIGARKEVE

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini29 ditë më parë
 • 😂😂😂😂👏👏

  Diana NaikolliDiana Naikolli29 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Roza RozaRoza Roza29 ditë më parë
 • Ky eshte kryegomar jo kryeminister

  TheAlb2013TheAlb2013Muaj më parë
 • 😂😂😂😂😂Bravi ragazzi

  Naxhije MerkoNaxhije MerkoMuaj më parë
 • Ka ndaluare te vetmin shqiptare qe zdin ti japi makines

  Durim XhametaDurim XhametaMuaj më parë
  • @Artur Murra PO po KY VRROMA din DHE gjera te tjera DIN te vjedhe TE mashtroje TE DALE PA breke TE coje ne gjygj babane TE rrahe gruan mes tiranes TE kete vella VUCICIN TE kete baba Erdoganin TE jete kelyshi SOROSIT 🇦🇱🇦🇱🇦🇱✌️✌️✌️✌️✌️✌️

   Deti DDeti D29 ditë më parë
  • @Artur Murra po' ju jeni nje servil I ketije pleheri qe shkedhen me Jeri tijetrin kazon tepesi llum pedofili Ku eshte ervini

   Durim XhametaDurim Xhameta29 ditë më parë
  • @Artur Murra nuke e kuptova

   Durim XhametaDurim Xhameta29 ditë më parë
  • @Artur Murra TE fala NGA BEGETI 110 miljon✌️

   Deti DDeti D29 ditë më parë
  • @Artur Murra po' keni te drejte nuke di te pikturoj😂

   Durim XhametaDurim Xhameta29 ditë më parë
 • Hahahahaaaaaaaaaa sa kam qesh 😂😂😂😂😂

  Bruno LelaBruno LelaMuaj më parë
  • Mos qesh kaq shume! Na e len ne shkodranve humorin se ja kena marr doren! Kena tash30 vjet qe qeshim e nuk po nxjerrim gja ne drite! 30 vjet qe votojme PD ne e po lajme me na e kalu Vlona Korca Fieri Lushnja e shume qytete te tjera qe ne kohen e monizmit nuk i kane ardhe Shkodres as tek kembet! Prandaj kesaj here votoj me zemer PSne! E duam Shkodren si Vloren!

   Valdete FatushaValdete Fatusha29 ditë më parë
 • Karagjoz kryeminister cdo dite dhe me keq duhet te mbyllet ne psikiatri

  billis sbillis sMuaj më parë
 • Vlora do ta qr ty

  Onufri onufriOnufri onufriMuaj më parë
  • Vlora vlora do tja bej fora rames do ti hyj sa dora

   billis sbillis sMuaj më parë
 • Bravo zoti rama

  Fatian MucayFatian MucayMuaj më parë
  • 🥒🥒🥒🥒🥒per ramen dramen

   billis sbillis sMuaj më parë
 • Vetem un jam aq i vjeter sa ta kuptoj q rema ka kopjuar barcaleten me tosin e nones.... Pres pergjigje nga pleqt e lagjes per barcaletat me shefat e lagjes... ;)

  Erik SeferiErik SeferiMuaj më parë
  • @Deti D me mir ti burojn keto sesa , 97 e saliut, racismi jug veri qe futi avionat qe donte te fuste per te bomborduar vloren ne 97, vrasja e azem hajdarit, gerdeci, 21 janari , shitja e uçk me milishevicin, shitja e detit vrasja e gazetarit kosovar qe e filmoi me ARKANIN dhe milishevicin duke drekuar ne kohe te luftes, vjedhja kolosale e rruges se kombit , grabitja e tokave te shqipris te GJITH fmit dhe mbesat i mban jasht jo ne shqiperi, apo ilir qe grabiti floririn u kap ne korrupsjon me video , te toi été crase tom doshin dhe mhill fufin, ka mbi 12 vrasje te komanduara , nder keto dhe bankieri artan santo, kshuqe per ju delet sufllaqexhinjt Mos Hani bar me Po hapni syt !!

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
  • @Artur Murra 🤣🤣🤣 I BUROJNE NGA ZEMRA 110 MILIJONE EURO TE FALA BEUT TE SURRELIT NGA BEGETI ✌️

   Deti DDeti D29 ditë më parë
  • I burojne nga shpirti se ia ndjen zemra si vellai I'm binjak I rrjedhhn si burim I arte binjaket Seferi I njeh gjithe qyteti barcoletat qe salon ay sa natyrshen i dalin per ne jane cudi binjakja

   Artur MurraArtur Murra29 ditë më parë
 • Ama shum von e keni be ket ju zonjat e vlores se ky ramsi ka maru kshtu qe ket fushat esht e pa vlefshme rrini ju bashk se keni koh pas 25 prillit mos u beni merak gocat nga vlora ose laviret nga vlora merne ramsin se edhe pederas esht si ju qe jeni goca te ndyra

  it,s Aliit,s AliMuaj më parë
 • Ki mi jep vet tash pas 25 prillit po ta ndien zemra qe i ke humb zgjedhjet pom pelqen shum me kto gocat e vlores qe ja ke ni me ndej shum bukur me goca vlonjate bravo se ke koh te rrish me gocat nga vlora te beni selfie

  it,s Aliit,s AliMuaj më parë
  • O malok meso te shkruash pastaj Hajde bej ironi te fala bej gomerve andej .

   Best ThingsBest Things28 ditë më parë
ALgones