“Gjeste të turpshme”, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën në mes të Tiranës - #EXPULS

3 Pri 2021
368 182 Shikime

#rtvora #expuls #serenasula #arjonluli
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALgones Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • Pidh te motres ca bohet Nga dalin gjith kta robqira ne shqipri

  And TAnd T6 orë më parë
 • Degjinerimi I shqipnise🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Bukurije DushajBukurije Dushaj2 ditë më parë
 • Cfare mban ky dhe! 🤮🤮🤮 te dy jane garbage cans

  ElaS ** ElaSElaS ** ElaS4 ditë më parë
 • Ky moderatori bothqir ky bythen batare pe bojka

  eleganti montrealeleganti montreal5 ditë më parë
 • Jena t famshem hahahhaa

  Amazing VideosAmazing Videos10 ditë më parë
 • Fuck off plera

  jim murphyjim murphy10 ditë më parë
 • Kurv ordinere ju zdukt rraca ksaj

  Pablo PabloPablo Pablo10 ditë më parë
 • Si I flet polices ashtu kjo 🤣🤣🤣🤣🤣 e tmerrshme!

  AnaAna13 ditë më parë
 • ja kisha henger at byth te vogel...

  buderus starbuderus star13 ditë më parë
 • "Normal , kur jam ne makine, me te dashurin tim... adrenaline. Do bej icik twerk, apo jo? " Pika qe I duket normale. Po mire, meqe asnje ligj nuk kishit shkelur ju, rripin e sigurimit e kishe te vene ti? Ik meso te flases se mua do me vinte turp te flisja ne kete menyre. O popull , mos e merrni per baze per arsye te kesaj, se femrat e bukura jane vetem idjote nga truri.Ka dhe te bukura te mencura...

  Enita BeqajEnita Beqaj13 ditë më parë
 • Ka gjet tenxherja kapakun. Llogjika zero njeri me tarabosh se tjetri. Turp per ju e jo per shtetin ju ka marre.mendte twerku

  sonila hysasonila hysa14 ditë më parë
 • Serena shum budalleqe flet qesh kot

  fjorida hoxhajfjorida hoxhaj14 ditë më parë
 • Kjo ta neverit vetëm kur flet. E lere ma veprimet që bejn. Të digjeneruar.

  Rina OsmaniRina Osmani14 ditë më parë
 • Esht “public offence” o kokrra karit

  AlleksAlleks15 ditë më parë
 • Ne Kosove ketyre si arjoni the sirana i quajn maxhup gabel apo tepric teknoligjije

  Trolo TransunionTrolo Transunion15 ditë më parë
 • Sa her ne sekont qesh kot pa lidhje kjo si trape

  MM DiMM Di15 ditë më parë
 • Test droge duhet mju ba 😂😂

  v Vishiv Vishi15 ditë më parë
 • Ket qe se ka lon kush pa e shkerdhy

  productions 04productions 0415 ditë më parë
 • 3 BythQirr Njejtin Vend

  Illyrian AutochtonesIllyrian Autochtones15 ditë më parë
 • Nuk e di si mund ti ftojne ne intervista ...

  Kristina KokoKristina Koko15 ditë më parë
 • phyyyyt ju qifshaaa rooooopt

  Drini DushkajDrini Dushkaj15 ditë më parë
 • O barbona njerez te shpifur baxhella

  Ida IdaIda Ida15 ditë më parë
 • Katastrof jeni dyt marre per ju oti kuqka marre

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshs16 ditë më parë
 • budallai ska brina si lopa

  Oxford UkOxford Uk17 ditë më parë
 • Zoti jon qe je ne qiell na ruaj mend e kokes ... zot nese te jesh i famshem nenkupton te jesh gomar te lutem mos lejo kurr te behem e famshme ...o zot jam tu shkrujt komentin dhe vazhdoj te degjoj ket magarin te thot ska nxjerr pjest intime do ngrej zanin thot po kembet i ngrite tash vec zani me pollit si rruspi tka met .ore ligji te mbron ty e sigurt po ilacet spo te bejn efekt .e dashur injorante kush ta ka ven emrin siren po prandaj kan ik sirenat nga bota se ka dal specja jote

  Brandon SwissBrandon Swiss18 ditë më parë
 • Jemi t famshem na kane inat...oh zot😂😂c anadollaker bashke me kete kryeidiotin q i fton n emision ...

  Daisy MalkaDaisy Malka18 ditë më parë
 • 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Rabije ZekjiriRabije Zekjiri18 ditë më parë
 • ti je gagac o moracak po ca ti bej fatjonit qe nuk ta cau ballin tyja

  vlore vlorevlore vlore19 ditë më parë
 • Per te permbushur programet telivizive ju jepet hapesire ksaj lloj kurve dhe kti psikopati 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  Xhafer DolekXhafer Dolek19 ditë më parë
 • Qifsha idiotin arsyje ndalimi policia Te ndalon Kur Don Pa arsyje esht pun e tyre

  Toni HyseniToni Hyseni20 ditë më parë
 • qr ca jan keto specie o ju qr po ju pash ne rrug do ju qi rropt

  Marjus zzMarjus zz20 ditë më parë
 • Tani qe mendoj mir gjith inatin e Kam me anen si ka munsi moj ana me arjonin boo booo😱😱

  Albert OsmajAlbert Osmaj20 ditë më parë
 • Policia futi nen makine dhe shkeli qiva ropt e felliqur

  niki & bessiniki & bessi20 ditë më parë
 • Ma idiot te flliqur skam pa

  Inna HoxhaInna Hoxha21 ditë më parë
 • O te befsha gropen po moj gjithcka behet makin edhe cici o vrafsh veten. Jeni vip juu???? Vip per cfar,cfar talenti ke ti??

  Elvana RrasaElvana Rrasa21 ditë më parë
 • hahahahahha ju me njifni shum mir tashi sesht hera e par qe bej twerk thot debilja😂😂😂😂 po naj 50 vjecar qe sdi me perdor telefonin ku karin e di a ben twerk ti moj debile se ty vec naj emision vari karin si ky te fton ty .a qr duheni zhduk nga faqja e dheut.. per ma teper si ben twerk me rrip sigurimi ti moj moter? me byth perpjet?ti qenke nivel tjeter 😂😂😂

  A.MA.M21 ditë më parë
 • O Erjon je bo si Lejdi Gaga Dashuren tande ta ka qi krejt estrada

  Futboll 24Futboll 2422 ditë më parë
 • Te 2 qe jan jan vk as njeri zdi te flasi vl

  Sex SymbolSex Symbol22 ditë më parë
 • Po' hajde o Arion ne itali dhe vere te kercej ne makin te dashuren se e di ti si të benë ketu

  Liljana LazajLiljana Lazaj22 ditë më parë
 • O te qifsha rracen oj ropqire ku e more famen tqift kina ropt

  how to earn Real moneyhow to earn Real money22 ditë më parë
 • Jena tfamshem na kan inat ik se tqivaaa rooooobt

  The UniqueThe Unique22 ditë më parë
 • Home girl u need ass to twirk n a burger for ya skinny ass ps u got no speed at all ..u get a2 outta 10 even that’s too much but u get a for effort lol 👎👎

  dominic manettadominic manetta22 ditë më parë
 • Kjo femra si magjupe koka zor me besu se asht shiptare

  R RR R22 ditë më parë
 • O plera po ne cdo shtet te botes te ndalosh te ekspozosh bythen ne publik eshte exposim seksual dhe burim aksidenti kare femer

  IlluminuimAgeIlluminuimAge22 ditë më parë
 • Çam çakèzin e han si qen ky Arjoni e rob qirin

  Qani AlijiQani Aliji23 ditë më parë
 • A u qifsha ropt o te mbaruar

  Eraldo BletaEraldo Bleta23 ditë më parë
 • Ah enver hoxha cohu nje here te vetme dhe pastroni kete llum te shqiperis vajza pa shkoll djali me 8 vjecare obobobobob cfare te ardhme presin keta funderrina

  Guten AsenovaGuten Asenova23 ditë më parë
 • Kjo do i qik qirje pak ma shum

  Joni DushiJoni Dushi23 ditë më parë
 • Ku kan dal kto plehra krejt pa lidhije

  Joni DushiJoni Dushi23 ditë më parë
 • Ca man tokaaa o zottttt Slidh dot dy fjal .....

  fishing specialfishing special24 ditë më parë
 • A ka familja ajo vajza qe ben ashtu sikur prostitutet qe bejn

  Hadije IsmailiHadije Ismaili24 ditë më parë
 • Sa nıvel ı ulet.Te vjen ndot tı shohesh.

  XB XBXB XB24 ditë më parë
 • Erjon mos enxjerr ne televisore se ti je me kulur kjo ehe ehe

  Samira HoxhaSamira Hoxha24 ditë më parë
 • Si femer sqenka ekeqe por mendjen epaska fyll

  Samira HoxhaSamira Hoxha24 ditë më parë
 • Kjo Qafka vetem me kameren ka pun shikohet veq ne ekran se si do dal , kush e ka Vërejt ?

  Ramadan RushitiRamadan Rushiti24 ditë më parë
 • Edhe Twerk per tu ber e ka vendin e vet o Injorant.

  Ramadan RushitiRamadan Rushiti24 ditë më parë
 • Po pse moj qifsha komplet fisin ty dhe kti karit duhet me ja qi komplet fisin edhe të vdekurit se ju oshtë Rit mendja ore plehra mor zdi ca me ju then juve

  Franc MetaFranc Meta25 ditë më parë
 • 🤮

  Elisa ElisaElisa Elisa25 ditë më parë
 • Sa te neveritshem te dy plehra e ky inhoranti ka jetu ne zvicer e di shum mir qe kto gjona nuk lejohet ne makin se nuk e shef lejen e makines me vite 🤮🤮

  S TS T25 ditë më parë
 • Car fame ke ti??? Se nuk ju njoh po ja humbni vlerat Vip-a te vertet e njerzve te famshem. Jo cdo gje mund te besh ti! Se ambjentet publike jan te perbashketa, ne shpin tende bej car te doni.

  Blerina LikaBlerina Lika25 ditë më parë
 • Pse martohesh me elton ilirjanin o gejush

  kaizer sozekaizer soze26 ditë më parë
 • Edhe body eshte veshje intime, dhe eshte shkelje te jesh pa rrip sigurimi

  Lindita RabijaLindita Rabija26 ditë më parë
 • Jena te famshem na kan inate 😂😂😂🙄🙄😂

  Shejtani shejtani DreqShejtani shejtani Dreq26 ditë më parë
 • Kjo plera qe ka mor ky arjoni nje femer e shthurur dhe shume e degjeneruar

  Claudia StephanClaudia Stephan26 ditë më parë
 • Arjoni ësht më i miri 🙂🙂pas fationit hahahha

  broeschabebroeschabe26 ditë më parë
 • pèr cfar fame e ke flalèn pèr famèn e putanès llare

  Gentian OshafiGentian Oshafi26 ditë më parë
 • 🙈🤮🤮 U mjafton bukuria ketyre, se nga logjika qenkan njesoj!

  MadonaMadona26 ditë më parë
 • A din shqip kj arjoni

  Pak nga te gjithaPak nga te gjitha26 ditë më parë
 • Emision me 3 moldave

  toni tonitoni toni26 ditë më parë
 • Kush po e kerkon enver hoxhen se ne shum komente e shof kte shprehje ´u ngrit nga varri dhe ja u qî’ft ropt krejt juve qe e doni prap te gjall o rop qir kti arjonit me kte kurven phuuu shkoni npuf te dy qift kurv

  Krist PrgKrist Prg26 ditë më parë
 • U kanë ndaluar për bindjet tuaja të djathta. Shkoni e ankohuni ke PD-ja të kenë edhe ata 1 motiv me shku në zgjedhje. Poshtë duart nga Serena dhe i dashuri i saj. Policia është e politizuar. I kanë inat se jeni më të bukurit në Shqipëri. Poshtë diktatura. Edi Rama,ik!

  GD KaciGD Kaci27 ditë më parë
 • Po mir ju kan bër mori Lavire po shiko veten si rrin ne Karrik tamam Lavire edhe ti more Arjon si Peder je me ket Lavire kush ju njeh juve se jeni te famshëm ikkk more ma budallenjë jan mediat se ju therrasin juve si musafir

  Fisnik HamzkkjpojjuuklkjajkkoFisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko27 ditë më parë
 • Twerk nmakin?!hapu dhe o zot!u prish bota fare.edhe kte qe se kisha degju najher e degjova.normal qe eshte burim aksidenti se nese nget arjoni makinen e tshef ty duke tund bythet ,se shef me rrugen e i perplas te gjithe.njerez pa cip

  Angela HaxhillariAngela Haxhillari27 ditë më parë
 • Hahahahahaha vdiqa ca histerikesh

  E1 99E1 9927 ditë më parë
 • Ooo more kuder skeni faj ju policija ika fajet qe sjau qin robt

  xena pejaxena peja27 ditë më parë
 • Sa nivel i ulet.Uaaaaaa.Sdini me fol mor kafshe me sy njeriu

  Galaxy S3Galaxy S327 ditë më parë
 • se kuptoj dhe krenohen me ket ajde enver hajde se duhet mi zhduk prej faqes dheut do

  R. PR. P27 ditë më parë
 • Sa poshte ka rene shoqeria shqiptare kto jane vipe dhe prostituta ka me klas ksaj nuk di ca emri ti vesh funi botes.

  Eleonora HimmelEleonora Himmel27 ditë më parë
 • Juve te famshem?😳😳😳 cfar fame esht kjo qe del me boddy dhe dridhesh kot kushedi se cfar di te besh.Jeni qe te dy te mjer njeri me budalla se tjt lidhu zgidhu per fame njerez koti rroni kot qesh si budallaqe pa lidhje ske as shije te femres.Vish nje fund siper boddyt me del si laraske mesuan te gjith behen te famshem me te shara me te xhveshur.Te isha un police ta tregoja mir kercimin ty dhe atij

  Oni OniOni Oni27 ditë më parë
 • Kur flet edhe ky se ca osht turp e ca s osht kur te ndalon nje polic se di dmth shko mor sypordh😑(m falni per shprehjen ju ndjekesit ), madje te t kishte rras mrena me ket sorren😑qe i duket normale sjellja n makine per twerk kur e shohin edhe femije rruges😑

  Boni MucaBoni Muca28 ditë më parë
 • O bobobobobo ka shum lapera si ju ne at vend my qisha far e fisin

  Heidi SharpeHeidi Sharpe28 ditë më parë
 • Po juve qe i shani juve i jepni vemendje dhe ajo kthehet ne lek dhe fam si perfundim jeni fansa. Te pakten te jeni fansa me koshienc qe jeni fansa

  Lolita LuuLolita Luu28 ditë më parë
 • Ik ciu me kozakun se ka dtl sot

  Florenco MartiniFlorenco Martini28 ditë më parë
 • Bobobo sa gjyna Qe te dy 🙏😢😢

  Klajdi NingaKlajdi Ninga28 ditë më parë
 • Policia : serena , ti je burim aksidenti. Nderkohe un : AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

  Unknown PageUnknown Page28 ditë më parë
 • Na kane inat se jena te famshem 😂😂😂 hapu toke 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

  Gatimet e miaGatimet e mia28 ditë më parë
  • se ka fajin toka toka mban gjith kto male e jo mos mbaj kèto ale😅🙈🙈🙈

   Gentian OshafiGentian Oshafi26 ditë më parë
 • kokrrat e injorantave

  Valter LondonValter London28 ditë më parë
 • pse i mban kembet ashtu kjo sikur ka hyre nanje gje debile femer

  Grisilda HysaGrisilda Hysa28 ditë më parë
 • Sa I padurueshem ky prezantuesi

  Manou FirmoManou Firmo28 ditë më parë
 • O te grift kolera

  Ferdi ferdiFerdi ferdi28 ditë më parë
 • Copa e injoranteve qe te 2..

  my music Rozitamy music Rozita29 ditë më parë
 • 2 njerez injorant komplet dhe te degjeneruar... Sdin as me fol turp..

  my music Rozitamy music Rozita29 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 te dy

  GC DaffinaGC Daffina29 ditë më parë
 • Kto jan per tu var ne mer te beogratit

  FABJO #FFFABJO #FF29 ditë më parë
  • @FABJO #FF po po 😅😅

   AM13 AM13AM13 AM1329 ditë më parë
  • Apo jo

   FABJO #FFFABJO #FF29 ditë më parë
 • Kta te bejne ta grisesh edukaten...me njerez te ndyr dhe skandaloz nuk e di dmth se si i lejojn akoma te dalin neper media kta felliqsira qe skan pik morali..te neveritshem..po me turp per ata qe i pranojn neper emisione se po degradojn rinine shembull me tkeq skishin ku ta gjenin edhe me qiri ta kerkonim..turp

  Jona TahirajJona Tahiraj29 ditë më parë
 • At e kam qi un ate serenen ajo eshte femer kare fare e kam qi te nje klab

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ29 ditë më parë
 • pu pu pu ca lloj bundre dhe kafshesh,jena tfomshem na kan inat

  Alo OlaAlo Ola29 ditë më parë
 • Kinge është dreqi po ce do si debile nga trut

  Amc ShopAmc Shop29 ditë më parë
 • BOARO I THON ITALIANET , E MBYLLA VIDJON QE NE FILLIM .

  Lila AniLila Ani29 ditë më parë
 • O llomhane a keni turp a keni familje more te degjeneruar

  Fori LociFori LociMuaj më parë
ALgones