MELINDA FT. NORA & GJIKO - AY CARAMBA

10 856 557 Shikime

Stream or Download now ''AY CARAMBA'' here 👉 avd.lnk.to/AyCarambaStores

Produced by: BigBang (REDBOXEntertainment)
Lyrics by: Melinda, Gjiko, Petrit Sefaj
Video Produced by: CINEGR8
Directed by: Valon Aziri
Mix/Master: Johan Bejerholm

Styling by: Walone Fashion Group
Make up by: Sellma Kasumoviq
Hair by: Kaci Lleshi

MELINDA on Instagram: instagram.com/melindaademi/
NORA on Instagram: instagram.com/NoraIstrefi/
GJIKO on Instagram: instagram.com/gjikotheflyboy
BIGBANG on Instagram: instagram.com/bigbangbeats/

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Komente
 • Gjikoo 😂😂🐬🐬

  C.Ronaldo-LegacyC.Ronaldo-Legacy7 orë më parë
 • NORA DHE MELINDA JAN ME TE MIRAT

  Rea MartinajRea Martinaj10 orë më parë
 • Kenge e fort melinda edhe bashkpunimi shum i mir respekt per 3

  Elma. SulejnaniElma. Sulejnani15 orë më parë
 • >3>3>3🇺🇾

  KevinKevin16 orë më parë
 • Respect 🇲🇦🇦🇱

  Anass Htitou ⚫Anass Htitou ⚫17 orë më parë
 • 0:17

  Xhemile IsmajliXhemile Ismajli17 orë më parë
 • Love from israel❤❤❤

  Rafael MoshaevRafael Moshaev18 orë më parë
 • Shum e bukur kjo kanga me mangupa Melinda ademi dhe nora dhe gjiko seksi

  sinem ünsalsinem ünsal18 orë më parë
 • Jena esht super e bukur por ambjenti dhe personazhet nuk me pelqejn

  Emiljano IsmailajEmiljano Ismailaj20 orë më parë
 • 100000 her e ngjoj ne dit

  valbona fejzulivalbona fejzuli21 orë më parë
 • I like melinda

  Teuta ShalaTeuta Shala23 orë më parë
 • The cultural appropriation is astronomical...😶

  Username.Username.Ditë më parë
 • I LIVE FOR HER CONFIDENCE

  Jori .01Jori .01Ditë më parë
 • Laviret 👎👎👎

  Bujar IsmaniBujar IsmaniDitë më parë
 • Shum bukur loqk 🥰te kam❤

  Ganimete AvdiuGanimete AvdiuDitë më parë
 • Hyra RamaHyra RamaDitë më parë
 • Nora hat mehr Klasse 🥰🥰

  Feedback 13Feedback 13Ditë më parë
 • Melindaa🥰😻 Melindatorett😻🥰

  Ajshe GashimalokuAjshe GashimalokuDitë më parë
 • Mama budall

  Ornela IdrizajOrnela IdrizajDitë më parë
 • Sa qejf e kam kete kengen❤️❤️

  Klodjana NexhipiKlodjana NexhipiDitë më parë
 • Se e Mir osht melinda te dua melinda je shum e bukur❤❤

  Liridona mahmutiLiridona mahmutiDitë më parë
 • Melina .ka kendu para yjeve Botrore ..shifni pak ma shum biografin e saj ..e bindeni vet me mir .kush eshte kjo respekt linda❤

  Elma. SulejnaniElma. Sulejnani2 ditë më parë
 • Fyyjaaah🔥🔥🔥

  Raif MRaif M2 ditë më parë
 • Hit🔥🔥🇦🇱🇦🇱

  Mia TerziuMia Terziu2 ditë më parë
 • Kjo Melinda sikur me ha buken

  Ervis GabrielErvis Gabriel2 ditë më parë
 • Kush i ka thene kesaj Nores qe di te kendoje 👀

  Maldin MarashiMaldin Marashi2 ditë më parë
 • Jam fanc e jotja zemer

  Merita DuriqiMerita Duriqi2 ditë më parë
 • Medelina te lutem be nje kenge me kiden

  ildi Bozaildi Boza2 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤❤

  Ramadan ArifiRamadan Arifi3 ditë më parë
 • hahah burningman style

  Gazmir ZiberiGazmir Ziberi3 ditë më parë
 • Which language is that?

  Fahim AmaniFahim Amani3 ditë më parë
  • Albanian!

   Still AliveStill Alive2 ditë më parë
 • Kenga e pare me kuptim e melindes😫😂✌️

  Zhani BrahaZhani Braha3 ditë më parë
 • 3000 Like per melinden me te bukren vajzen shqiptare ❤🧡💛💚💙💜

  bisa bisabisa bisa3 ditë më parë
 • Melinda jam fansja jote me e madhe

  Aulona ShaqiriAulona Shaqiri3 ditë më parë
 • Verzioni kinez i filmit Mad Max Fury Road 😱👌

  beratinhofreestyleberatinhofreestyle3 ditë më parë
 • very good

  Amar PllanaAmar Pllana4 ditë më parë
 • Melinda. 💙

  Mr MisterMr Mister4 ditë më parë
 • Kosovo albana muzik de best in Europa

  Besim DibraniBesim Dibrani4 ditë më parë
 • Super One

  Arnuela VrapiArnuela Vrapi4 ditë më parë
 • Qfar flokesh gjiki😂😂😂😂

  ILLYRIAN SONILLYRIAN SON5 ditë më parë
 • 💥💥💥

  Jasmina DragovicJasmina Dragovic5 ditë më parë
 • shum s bukur kenga brvv melinda❤❤❤❤

  kristi kristjanikristi kristjani5 ditë më parë
 • Adrenalinë kjo këngë☺ Melinda 1⭐me zë të bukur 3 këngëtarët super kombinim☺👏

  Marciela ToledoMarciela Toledo5 ditë më parë
  • Albanian language is 🔥 wowww ❤️ love from Germany🇩🇪

   Ptao TomPtao Tom2 ditë më parë
 • They sell there soul for a simple video 🤣😉

  Albo 010Albo 0105 ditë më parë
 • Burning Man?

  Stefano 05Stefano 055 ditë më parë
 • We want song with talent not just only body dance tweark Why you are spoiling to the new girl generation by naked clothe you showing weird shameless person you are not singing just you showing your naked body

  mube ferdimube ferdi6 ditë më parë
 • Kur po tshof me bikini😂😂😂po me kercet Delfini😂😂😂i mir shum ky Gjiko😂😂😂i shko dhe kur kerce dreqit😂😂😂😂Delfini termostat😂😂😂😂

  El gringo DupiEl gringo Dupi6 ditë më parë
 • Ca muti 🤢🤢🤢🤮🤮🤮

  Driper BiperDriper Biper6 ditë më parë
 • GIRLS fromnDARDANIA are so stylish and beautiful 🇽🇰🦅🇦🇱💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍 KOSOVA

  KOSOVO is doing the best music in EuropeKOSOVO is doing the best music in Europe7 ditë më parë
 • Une dyshoj se Melinda si KA krejt orgjinal, aban me ja ba Deutsche TÜV?

  Valdrin GashiValdrin Gashi7 ditë më parë
 • Super hit songs

  Aasif KhanAasif Khan8 ditë më parë
 • Like kush ka hy vetm me ngju Melinden qe thot kush osht tu rrejt qe I ka silikon 😂😂

  Armelo DokaArmelo Doka8 ditë më parë
 • ❤❤

  fier fierfier fier8 ditë më parë
 • Melinda je yll

  fier fierfier fier8 ditë më parë
 • Flen flen

  Ariana BERISHAAriana BERISHA8 ditë më parë
 • Love this song from🇯🇵

  なたまかなやなたまかなや8 ditë më parë
 • Big up from USA 🇺🇸

  Zehra kerimlizehraZehra kerimlizehra8 ditë më parë
  • I love it !!! Everything is so amazing!!! 𝑴𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓𝒑𝒊𝒆𝒄𝒆 !!! 👏🎧🍀👍

   aswer huioaswer huio3 ditë më parë
 • Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide8 ditë më parë
 • Ti krejt i ke silikan

  Vlera MerkezVlera Merkez8 ditë më parë
 • Ju lumt melind gjiko nora istrefi👏👏👏👏👏💚💛😍😍

  Mimoza qenajMimoza qenaj8 ditë më parë
 • 애니 보고있었는디 여길로 와졌노 아 ㅋㅋ

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss9 ditë më parë
 • ay caramba

  NightYNightY9 ditë më parë
  • kurv

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide8 ditë më parë
 • Ruju se tayna ta kafshon😂😂

  Blerton 02Blerton 029 ditë më parë
 • Brovo melinda zemër shumë e fort je për rep

  Ena FejzullahuEna Fejzullahu9 ditë më parë
 • Pershendetje! Un po xhelozoj per te pasmet e Melindes, deshta mi testu edhe mi kafshu!

  Eris AzemiEris Azemi9 ditë më parë
  • ❤️❤️❤️

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss9 ditë më parë
 • Kur të rritem dua të bëhem si melinda

  Ela Jahaj 🤍Ela Jahaj 🤍9 ditë më parë
 • Mada max reloaded.....big up from Romania!

  Bogdan OlteanuBogdan Olteanu10 ditë më parë
 • E adhuroj kete kenge

  BishatBishat10 ditë më parë
 • 😂 patak...

  Izwan WanIzwan Wan10 ditë më parë
 • YAY MELINDAAAAAA💖

  •Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}•Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}10 ditë më parë
  • @serry ciok YEAAAAA💖

   •Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}•Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}10 ditë më parë
  • 🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

   serry ciokserry ciok10 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖

  Alisa LeziAlisa Lezi10 ditë më parë
 • Pordhe akell e ftoft SA te dushe emitime ,pordhe t,kalpta dyjat .

  bigboss bigbossbigboss bigboss10 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Alban UkshiniAlban Ukshini10 ditë më parë
 • Gjiko AY Caramba

  Ervin MetaErvin Meta11 ditë më parë
 • kurv

  Anisa SheshiAnisa Sheshi11 ditë më parë
 • kurv

  Anisa SheshiAnisa Sheshi11 ditë më parë
 • Amei essa música kakaakkakaakkakaka

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy11 ditë më parë
 • 2:02

  Sen çal kapimiSen çal kapimi11 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Moha MedMoha Med11 ditë më parë
 • 🤩🤩🤩😻😻❤

  Bajram PlakuBajram Plaku11 ditë më parë
 • 😚😚😚

  Naim BajraktariNaim Bajraktari11 ditë më parë
 • 🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

  aswer huioaswer huio11 ditë më parë
  • Love this song from🇯🇵

   Ptao TomPtao Tom2 ditë më parë
 • I love son is so cool 😍🤩😘😉😂😚😁😄😊🤗🤩😍😍

  tina la beste 😎😘tina la beste 😎😘11 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘

  Gledia GurraGledia Gurra11 ditë më parë
 • Yjtu9

  Mohamedsalah KadriMohamedsalah Kadri11 ditë më parë
  • und jam mamba

   aswer huioaswer huio11 ditë më parë
 • 2 Vajzat me te bukura

  FF MB SHTETIFF MB SHTETI11 ditë më parë
 • Melinda ma e, I R A🥇🏆

  Nexhat IseniNexhat Iseni11 ditë më parë
 • ❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜Melinda dhe nora jeni shume te bukura

  Fatjola PeroFatjola Pero12 ditë më parë
 • Bravoo,best hit if 2021

  Vanesa DelajVanesa Delaj12 ditë më parë
 • Gjiko me 2 grat e tij 🤣🤣🤣

  marinela vasamarinela vasa12 ditë më parë
 • Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

  ardit cjapiardit cjapi12 ditë më parë
 • Mad Max auf wish bestellt 🤣🤣🤣

  Alberto -Alberto -12 ditë më parë
 • Lola lola

  Regina Dedej RexhinaRegina Dedej Rexhina12 ditë më parë
 • :-() :-0

  Elprado AabielElprado Aabiel12 ditë më parë
 • ngjani shume

  Ajsi XhemaliAjsi Xhemali12 ditë më parë
 • und jam mamba

  Feim KabashiFeim Kabashi12 ditë më parë
 • Noraaaa loveee❤❤❤

  Noa DedaNoa Deda12 ditë më parë
 • Veq kush ja ka inati valla ma e mira nbot prej femrave shqiptare

  Kemal IbraimiKemal Ibraimi13 ditë më parë
 • Amei essa música kakaakkakaakkakaka

  Iran ViewsIran Views13 ditë më parë
 • 23-07-2021🔥🔥🔥🔝🔝🔝

  Dashamir LalaDashamir Lala13 ditë më parë
ALgones