LYRICAL SON X MC KRESHA - DILEM JASHT

1 622 389 Shikime

Stream or Download now "DILEM JASHT" here 👇 avd.lnk.to/DilemJashtStores

Lyrics and Melody: Lyrical Son and MC Kresha
Beat by: Strike Beatz
Rec by: K-Master (Pint Studio)
Mix and Master: Pressplay
Video by: Afrim Zenuni
Produced by: PINT 2021


All rights reserved: PINT 2021

Komente
 • Po don met qu n'deti Don me dal n'pllazha Aje ti n'vetii Dilem baj plaçkat Dilem jasht Ti po thu qe spo ma nin Ok dal me tjeter kon Lidhja jone si trampolin Posht e nalt o ka shkon Bitch bye Goodbye Nese t'du une tboj mretnesh zemer, bashk e ndajna na fronin Po ti sje elizabeth qato ma mire spo keqkuptohemi Une jom shum flyyy, po ti po don Pilot droni Ti s'don me kon partner, ti don me kon patroni Besom qe te kom fal, jo qe mke kerku falje Dhimten nuk ma ke nal ,qe ti ke ni keqardhje E du ni purple heart, meritoj medalje Se thjesht kom pshtu prej teje, pom doket si ringjallje Shpresat e ndjenjat ndaj teje kan ra Si fletat e lules pa uj qe jon tha Oj vese n'diell, ti shkrihesh mem pa Ska mo dashni kur n'bark flutra nuk ka Dhem e verteta... U kry mo me ty, kujtimet i treta Kapitull i mbyllun, liber pa germa fotot i djega...

  PINTPINT20 ditë më parë
  • L

   Kless DanajKless DanajDitë më parë
  • 331eeeeeeeee

   Hava LatifiHava Latifi2 ditë më parë
  • 🔥🔥🔥

   Eduart GjergjiEduart Gjergji16 ditë më parë
  • Pse kenga nuk shkarkohet ne formatin mp3 e plote por vetem disa sekonta?

   Armela MikliArmela Mikli17 ditë më parë
  • A A o mir mir and a friend from me ty I the one I that was talking a friend lot about it and I was joking like I I’ll I’ll choke it again lol I just ran out of a friend that with

   Albion TvAlbion Tv19 ditë më parë
 • Qu dilem jasht kueder (Sheqa) ahahah

  ArDian BlakajArDian Blakaj7 orë më parë
 • Can i sing 🎤

  Writer’s 📝Writer’s 📝14 orë më parë
 • algones.info/global/caXagXu5p2V_3Ik/video

  Gamex 3Gamex 316 orë më parë
 • Kresha Lyrical Strikbeats K-Master what a Combo! LEGENDARY History Formers

  yuoop nokeyuoop noke17 orë më parë
 • E veti baben kur kena me shku ndeti Baba : dilem jasht dilem jasht dilem jasht

  Leo saksjjs KiksksnLeo saksjjs Kiksksn2 ditë më parë
  • Hjjjhbbkj

   doire aintudoire aintuDitë më parë
 • Padyshim reperat ma tmir nShqiptari

  wnnalis cioovwnnalis cioov2 ditë më parë
 • Ndodhë me dezertu publiku kur t'na vjen korriku.🌶

  sokin jonsokin jon3 ditë më parë
  • Ok

   wnnalis cioovwnnalis cioov2 ditë më parë
 • Pse Mono?

  PANDA BOXPANDA BOX3 ditë më parë
  • 🔥🔥🔥🔥

   sokin jonsokin jon3 ditë më parë
 • Plako komplimente si per kengen dhe videon , nje kompliment shtese eshte qe me mire kuptoj fjalet e tuaja sesa te Noizit qe e kam bashkatdhetarin tim :-) .

  Gentian KalemiGentian Kalemi4 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Valter ALValter AL5 ditë më parë
 • Legjendat e repit shqiptar.

  Afrim BugariAfrim Bugari6 ditë më parë
 • kenge e fort ;)

  mentormentor8 ditë më parë
 • ♥️♥️👑👑

  Jonida DollaniJonida Dollani8 ditë më parë
 • Nuk e kuptoj pse nuk e vlersojn sa e bukur kjo muzik eshye

  Orphie AmalOrphie Amal8 ditë më parë
 • Keni pordh ne shishe

  Xhavit HalitiXhavit Haliti9 ditë më parë
 • Qka esht ka lyp kjo zezake n video XD

  Valdrin RamaValdrin Rama9 ditë më parë
 • Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

  JoannaJoanna9 ditë më parë
 • "They say time's undefeated, these two will be the first ones who can beat it"

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy10 ditë më parë
  • Fenomenal

   JoannaJoanna9 ditë më parë
 • Kto qe dojn me i qu n'deti e paskan bo menjeher dislike

  Afet isenAfet isen10 ditë më parë
 • Mendja te kalon ne tjeter dimension kur degjon zonin e ktyre . Artista ne cdo aspekt , me plot kuptimin e fjales!

  aswer huioaswer huio11 ditë më parë
 • Hjjjhbbkj

  arsim Zejnullahuarsim Zejnullahu11 ditë më parë
  • Fenomenal

   aswer huioaswer huio11 ditë më parë
 • Okkkklmlmlmkk

  arsim Zejnullahuarsim Zejnullahu11 ditë më parë
 • Ok

  arsim Zejnullahuarsim Zejnullahu11 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  ana seraniana serani11 ditë më parë
 • Kur ke probleme me jashtqitjen dilm jasht dilm jasht

  G BG B11 ditë më parë
 • Kresha dil jaaaasht dil jaaasht :D epic

  el duderinoel duderino11 ditë më parë
 • Pint forever and ever pfft ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  CigsaftersexCigsaftersex11 ditë më parë
 • 2 njerz t mdhaj, 2 njerz te pjekur. Rezulltati: masterpiece

  bgodtwenty2bgodtwenty212 ditë më parë
 • Shiko çfar YLLI

  PELLAZG ILIRPELLAZG ILIR13 ditë më parë
 • 🥂

  rea rerea re13 ditë më parë
 • was sell das YT? worim schlosch du mir sone wiiderliiichi musigschwuggedräck vor?? Mach dä dräck weg und zwar subito!!!

  Irrer KnallerIrrer Knaller13 ditë më parë
 • hundefiggermusig

  Irrer KnallerIrrer Knaller13 ditë më parë
 • gay

  Irrer KnallerIrrer Knaller13 ditë më parë
 • Fenomenal

  Estera BizhgaEstera Bizhga13 ditë më parë
 • Omgggg eshte wowww tekstiii e cdo gje

  Callme ElaCallme Ela13 ditë më parë
 • "...ti sdo me kon partner por don me kon padron..." bitch please,dilem jasht!

  Mehas HalitiMehas Haliti14 ditë më parë
 • My fav part is "ti nuk don mu kon partner, po don mu kon patron" we see that alot from both sides

  bowen voowybowen voowy14 ditë më parë
 • Djem jeni shum mequm per audjens ton se na kem qef pak me tallava me perzi

  k kk k14 ditë më parë
  • @bowen voowy edhe tan qysh met 🤔🤪

   k kk k12 ditë më parë
  • Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

   bowen voowybowen voowy14 ditë më parë
 • Lyrical son osht legend !!!

  Florant BunjakuFlorant Bunjaku14 ditë më parë
 • Mc kresha

  Erald DelibashiErald Delibashi14 ditë më parë
 • Na kenaq me ate ze te embel !🌟🌟

  Alketa PlakuAlketa Plaku14 ditë më parë
 • Mc kresha baba😍🥰

  salak salaksalak salak15 ditë më parë
 • Ska Kong qe se kam ne my favourite liste po 😊kto Jan magical rap machine ma te mirt ne planet nese bonuci dhe kielini Jan me dhan msim ne havart per mbrojtje kto Jan drejtorat e havardit ne rap

  Vani VaniVani Vani15 ditë më parë
 • Dyshja Me E Mire 🤍😍

  Duri HoxhaDuri Hoxha15 ditë më parë
 • Ma i madhi Kresh

  arber shkoderarber shkoder15 ditë më parë
 • -Fillon Mc kresha t kendoj 🔊max “dilem jasht t gjith

  Mato 28Mato 2815 ditë më parë
 • Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

  bofooit gojobofooit gojo15 ditë më parë
 • 1:13 “Purple heart” inspired from BTS! btw nice song

  W WW W15 ditë më parë
  • sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

   bofooit gojobofooit gojo15 ditë më parë
 • Artiste me plot kuptimin e fjales 🙌 .... KRYEVEPER 🏆

  Eranda HariziEranda Harizi15 ditë më parë
 • Like:lyrical son Koment: ardian bujupi

  Kron DushajKron Dushaj15 ditë më parë
 • Kryeveper.

  I don't care I love itI don't care I love it16 ditë më parë
 • Dil jasht se na acarove tani se tkam thon me shum se 3 her 😂😂😂😂😂😂

  NON STOPNON STOP16 ditë më parë
 • ❤️‍🔥❤️‍🔥

  xhoana gjyshkaxhoana gjyshka16 ditë më parë
 • Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

  serdy ximiserdy ximi16 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Eduart GjergjiEduart Gjergji16 ditë më parë
  • This is fireee 🔥

   serdy ximiserdy ximi16 ditë më parë
 • 😍

  Alma MAlma M16 ditë më parë
 • I don’t even understand what the music is about but this guy is doing his thing❤️❤️

  20 and growing20 and growing16 ditë më parë
  • Legjendat godasin me hitin e radhes

   bofooit gojobofooit gojo13 ditë më parë
 • KINGS 👑 KOSOVA

  thisis¤githisis¤gi16 ditë më parë
 • I'm an easy person i see mc kresha, i click.

  Random Stuff hehRandom Stuff heh16 ditë më parë
 • MC KRESHA,zeri yt ste len me vdek kush e din se qka asht muzika 🤴🏻je

  Zoki IZoki I16 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Arlinda SmajliArlinda Smajli16 ditë më parë
  • Oooooooookk ooooooookk ❤

   dolimi jotoodolimi jotoo16 ditë më parë
 • sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

  Simon BenamouSimon Benamou16 ditë më parë
 • Nuk kam fjale per kete kenge uuuuuuaaaaaaauuuuuuu esht super

  Afrim GjataAfrim Gjata17 ditë më parë
 • Artist te vertet.

  πTIMπTIM17 ditë më parë
 • A i dëgjoni ndonjëherë kenget mire para se me i postu 👎

  DeadlineDeadline17 ditë më parë
 • Does these guys make a bad song ? Nah

  Gjorgj KushiGjorgj Kushi17 ditë më parë
 • Lyrical je ❤️❤️❤️💯💯💯

  Matilde MaraMatilde Mara17 ditë më parë
 • This is fireee 🔥

  UrlocalAceUrlocalAce17 ditë më parë
 • Super 😎

  Anri AniAnri Ani17 ditë më parë
 • Uuuuuuwww super keng realitet shqiptar 😏

  Majlinda GegajMajlinda Gegaj17 ditë më parë
 • DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

  Mackenzie LongMackenzie Long17 ditë më parë
 • ARTISTA 👏

  Anxhela MërzhekuAnxhela Mërzheku17 ditë më parë
 • Kryeveper

  frezi hidrifrezi hidri17 ditë më parë
 • Legenda jan amo qetu mut e paskan bo po nashta nuk osht kurgjo 😂😂😂

  Njeshi KtuNjeshi Ktu17 ditë më parë
 • Ky Spot Nuk Osht Per ALgones...Osht Per NETFLIX

  senni bgonsenni bgon17 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI17 ditë më parë
 • Oooooooookk ooooooookk ❤

  GresaGresa17 ditë më parë
 • Diqka ma shum Hollywood🙋

  Arlind VishajArlind Vishaj17 ditë më parë
 • #LEGJENDA

  Bob JashtoksoriBob Jashtoksori17 ditë më parë
 • Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

  yuitr loingyuitr loing17 ditë më parë
 • Kryeveper nuk kam fjal

  Afrim GjataAfrim Gjata18 ditë më parë
  • Damn po e dëgjoj 1000 dhe me shum dua këtë keng 👌🔥🔥🔥

   yuitr loingyuitr loing17 ditë më parë
 • Wow! 🔥🔥

  CindyCindy18 ditë më parë
 • Ktá janè 10-shat e muzikes shqiptare! Cdo projekt esht on top 🙌🙌🙌

  Alfred HidriAlfred Hidri18 ditë më parë
 • Kresha esht super artist

  The Real DealThe Real Deal18 ditë më parë
 • 💕👑🇦🇱

  Bertina ShtembariBertina Shtembari18 ditë më parë
 • Masterpiece 🌶🌶

  AL GamingAL Gaming18 ditë më parë
 • Ska të dytë si ju 🌟🌟

  Besa GashiBesa Gashi18 ditë më parë
 • Damn po e dëgjoj 1000 dhe me shum dua këtë keng 👌🔥🔥🔥

  Griselda AlliuGriselda Alliu18 ditë më parë
 • Duhet patjeter ni bashkpunim mes Unikkatil ft Lyrical Son? Ish kon litt 🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️

  Uzi ENTUzi ENT18 ditë më parë
 • Reperat me te mir Kosova/Shqiptaria qe ka pas ndonjeher! 😢

  C EvansC Evans18 ditë më parë
 • 👏

  Greta QarriGreta Qarri18 ditë më parë
 • The best duo 👑👑

  Lutfi GashiLutfi Gashi18 ditë më parë
 • Kurr nuk zhgenjeni ju. Me te miret jeni 👌

  Lola MmmLola Mmm18 ditë më parë
 • Gjithe cka me kohe ka qen me nje kohe po tash ka ndryshu koha juve ka shku ju keni bo muzike tash vec muni me shiju jeten me femijet juve me kalu pjesen e jetes kshtu qe muzike bay bay .

  DREn cityDREn city18 ditë më parë
 • O liyrucalson kno sa dush si knon emsi kresha ti bjen pej liste fill

  valton hotivalton hoti18 ditë më parë
 • Best duo ever 🙌 love the song❤️❤️❤️

  Erinda HamitajjErinda Hamitajj18 ditë më parë
 • Lyrical soon o bo bajat cdo muzik e njejta melodi vl e njejta ritem

  Egli ChannelEgli Channel18 ditë më parë
 • 💥💥💣💣🧨🧨

  Visar BojkuVisar Bojku18 ditë më parë
 • Ska mo dashni kur n’bark flutra ska !!

  𝗟𝗶𝗰𝗼 𝗞𝗮𝗹𝗲𝗺𝗶𝗟𝗶𝗰𝗼 𝗞𝗮𝗹𝗲𝗺𝗶18 ditë më parë
ALgones