Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )

18 Shk 2021
134 148 Shikime

Video - Angjel Pro
Kamera - Albert Vaja
Ork - Genci Malaj
Teksti - Populli
Klarinet - Renato Lici
Violin - Luan Huse
Zerat shoqerues
Rei Likaj Haxhi Arapi
Remo Torra
AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - angjelpro1@gmail.com
facebook.com/angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në ALgones !
Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972

Komente
 • Super superrrrr 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Petrit HamzajPetrit HamzajDitë më parë
 • Te lumte goja

  Valbona GjonajValbona GjonajDitë më parë
 • Ti kedon shum bukur bravo

  Florjan HasaniFlorjan HasaniDitë më parë
 • 🌠🌠🌠🌞☀️🔥🔥☔

  Lush LaskiLush Laski2 ditë më parë
 • )l

  Jana GjonajJana Gjonaj2 ditë më parë
 • Teljmf

  Παναγιώτης ΚουλουραςΠαναγιώτης Κουλουρας3 ditë më parë
 • Bravo ERMELINDA Bravo , je e jashtezakonshme...... well done and I wish you all the best, God bless you and your family.....!🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸 Lefter Fejzullau ( Brooklyn New York) thank you so much indeed......!

  Lefter FejzullauLefter Fejzullau4 ditë më parë
 • Tere jeten tuaj kenge e Valle, gezim dhe lumturi.

  edmond levanajedmond levanaj5 ditë më parë
 • Shume ebukur dhe ethjeshte me nje ze te embel ,hallall familia qe e riti Ghirokastra qe egezon dhe ghithe jiugu eshte e sotmia dhe e ardhmia e kenges popullore ; te lumte goja .!!!!

  Thomas SoulasThomas Soulas5 ditë më parë
 • TE LUMTE GOJA SHQIPETARE E SUKSESE NE MUZIKEN ETE GJITHA TROJEVE SHQIPETARE 🇦🇱🦅❤️🅰️💞💜

  selajdin belaselajdin bela6 ditë më parë
 • KJO KENGETAE PO KENDON PER TE GJITHE BASHKIMIN ETROJEVE SHQIPERE DHE PER BASHKIM🇦🇱🦅❤️💞🅰️

  selajdin belaselajdin bela6 ditë më parë
 • KESHTU I KA HIJE KENGETARES SHQIPETARE E SHIKON ME VULLNET ME NGJYRA TE KUQE TE BUKURA VETEM KESI LLOJI TE KE. KENGETAREVE DUHET TI NDEGJOJ E KOSOVE E SHQIPERI 🇦🇱🦅🌹🇮🇹

  selajdin belaselajdin bela6 ditë më parë
 • Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.

  Lavdosh LulajLavdosh Lulaj7 ditë më parë
 • Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕

  Xhevaire MenkshiXhevaire Menkshi7 ditë më parë
 • Te lumte goja Suksese

  Beqir EleziBeqir Elezi7 ditë më parë
 • Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤

  Pavllo KonomiPavllo Konomi8 ditë më parë
 • Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.

  Mihal SevoMihal Sevo9 ditë më parë
 • Yll Gjirokastre. Suksese..

  Vilson TorrajVilson Torraj9 ditë më parë
 • Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite

  VANGJEL FETAVANGJEL FETA10 ditë më parë
 • Shumë këngë e bukur

  Aferdita LamajAferdita Lamaj10 ditë më parë
 • Shume bukur suksese

  Mixalis KurraMixalis Kurra10 ditë më parë
 • Bravo

  Hamit BriskajHamit Briskaj10 ditë më parë
 • Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme

  lil kristolil kristo11 ditë më parë
 • Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.

  Ilir LikaiIlir Likai11 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Hena XhulajHena Xhulaj11 ditë më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟

  Enver SulejmaniEnver Sulejmani11 ditë më parë
 • Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte

  Ramadan FerrajRamadan Ferraj11 ditë më parë
 • Sh bukur

  Anastas KadenaAnastas Kadena12 ditë më parë
 • Shum mir te lumt goja

  Aldi FierAldi Fier12 ditë më parë
 • Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋

  Shaban KoqiShaban Koqi12 ditë më parë
 • Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !

  Vasilika MetkajVasilika Metkaj12 ditë më parë
 • 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Ina MpombaIna Mpomba12 ditë më parë
 • Bravo

  Adnad OrmeniAdnad Ormeni13 ditë më parë
 • Bukur bravo

  Bujar PirkoBujar Pirko13 ditë më parë
 • O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏

  Erjolda BlushiErjolda Blushi13 ditë më parë
  • Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga

   Gladiatori MaksimosGladiatori Maksimos12 ditë më parë
 • Na kenaq me zerin tende brilant

  Xhemil saraciXhemil saraci13 ditë më parë
 • 😂ALgones di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALgones df che

  Clea KasapiClea Kasapi13 ditë më parë
 • Bravo moj vajze te kendofte zemra

  Sadik RucajSadik Rucaj13 ditë më parë
 • Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi

  Nevrus KorreshiNevrus Korreshi13 ditë më parë
 • Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja

  Juli KokaJuli Koka13 ditë më parë
 • Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏

  Marjanthi CaushajMarjanthi Caushaj14 ditë më parë
 • SUKSESE ze BRILANT KENAQESH KUR E DEGJON

  ARTUR SULKAARTUR SULKA14 ditë më parë
 • shume bukure suksese

  Eri ManaEri Mana14 ditë më parë
 • Bravo zeri brilliant me kujton kohen time kur e kendoja ne cdo dasem qe benin ne mehalle ma nxore mallin te pershendes nga USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Nora LNora L14 ditë më parë
 • Të këndoft zemra na kënaqe me këngën e bukur.

  Baftjar HatijaBaftjar Hatija14 ditë më parë
 • Shum bukur.bravo

  Shefki BogdaniShefki Bogdani14 ditë më parë
 • Bravo ze qe ka te ben qe ta degjosh

  Leta BaciLeta Baci14 ditë më parë
  • M

   Valentina NastuValentina Nastu10 ditë më parë
 • E zbukuron Çajupin kjo lule pranvere me zërin e saj !

  Petriti ErdetPetriti Erdet14 ditë më parë
 • Na kënaqe shume suksese yll

  Irena RabiIrena Rabi14 ditë më parë
 • Bravo Super

  Josif LuljaJosif Lulja14 ditë më parë
 • Opa opa o te keqen të atij zërit moj vajzë. Shum këngë e bukur kisha kohë pa e dëgjuar.. Na behet zemra mal kur i dëgjojmë të kënduar nga brezi I ri.. Suksese te këndofte zemra për jet. 😊😊

  Tatjana ShpellaTatjana Shpella14 ditë më parë
 • Suksese

  Riti hederaj hederajRiti hederaj hederaj14 ditë më parë
 • Bravo Ermelinda ze brilant i mbrekullushem te uroj suksese ne rrugen e gjat te kenges

  Klea KokajKlea Kokaj14 ditë më parë
 • Shume bukur 😍🥰🥰

  Romario HamitaRomario Hamita14 ditë më parë
 • Te kendoft zemra super keng super kompozim Suksese

  Shaban SinademiShaban Sinademi14 ditë më parë
 • Te lumtu goja ke nje ze te embel. Bravissimi nga Italia

  lavdije ballajlavdije ballaj15 ditë më parë
 • Bravo ze brilant suksese e lart e sa me lart

  Dhimitraq DemaDhimitraq Dema15 ditë më parë
 • Kenga shume e bukur Kengetarja akoma me e bukur🌟🌟😍😍 Zeri fantastik. Brravo brravo je yll

  Vera AlikajVera Alikaj15 ditë më parë
 • Na kenaqe o Linda suksese lart e me lart

  Renato HodajRenato Hodaj15 ditë më parë
 • Bravo na kenaqet urime muzikant dhe kengetar👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐

  Myrvete BeqajMyrvete Beqaj15 ditë më parë
 • Bukur..suksese❤

  Tomi KallashiTomi Kallashi15 ditë më parë
 • Thjesht e mbrekullueshme. Zë brilliant bukuri hyjnore , kënaqsi ta dëgjosh e shikosh

  Ilias PriftisIlias Priftis15 ditë më parë
  • Na kenaqe mol vajze

   redon veiziredon veizi15 ditë më parë
 • Te kendoft zemra Ermelinda

  Kristo MarkuKristo Marku15 ditë më parë
 • Suksese bukuroshe 🤩

  Ornela SeraniOrnela Serani15 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Nertila BrakajNertila Brakaj15 ditë më parë
 • Bravoo brabo Ermelinda,,ke nje ze te mrekullushem..Te uroj sukse ne karieren tende..Respekte nga nje fans i kenges labe dhe asaj popullore..

  Adhurim KapajAdhurim Kapaj15 ditë më parë
 • O zot sa me pelqen kjo kengetare ,zeri brilant dhe shume e thjeshte ,Jo si disa pacavure te vjene per te vjelle ti shofesh dhe Jo ti degjoshe,suksese o ylle.

  Bob DingerBob Dinger15 ditë më parë
  • Super kenge te lumt goja Shahini

   Shahin HoxhaShahin Hoxha13 ditë më parë
  • Bravo zemer suksese

   Festim FejzullaFestim Fejzulla15 ditë më parë
 • Shum bukur suksese

  Saimir ColeSaimir Cole15 ditë më parë
 • te lumte goja pace bekime larte e me larte ne vazhdim ❤

  koli rapajkoli rapaj15 ditë më parë
 • Halla e pac ke nj ze brilant na kenaqe me keto kenge

  GramozGramoz15 ditë më parë
 • Brava Ermelinda e tunde fare Cajupin me kenget e tua, brava, Bravo edhe maester Bledit 🙏

  Xheka JahajXheka Jahaj15 ditë më parë
 • Shum bukr

  Behije DungaBehije Dunga15 ditë më parë
 • SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE JU BEFTE DITA 1000 ME KENAQET SHPIRTIN

  Selime BylykuSelime Bylyku15 ditë më parë
 • Te lumt goja o yll i bukur

  Perparim TafaPerparim Tafa15 ditë më parë
 • Te lumt goja moj ermelinda bravo ca zeri qe ke shum bukur kenga dhe vidioklipi sepse ti e ndricon 👏👏👏👏❤❤❤

  Ferrik DautajFerrik Dautaj15 ditë më parë
  • Bravo princesh je me nota memelodin jote dhe zerin briland jam nga gjirokastra jetoj ne tiran suksese lart e me larte bravo te uroj te Kesh jete te gjateeeee

   Stresi StresiStresi Stresi14 ditë më parë
 • Te lumt goja mojj yll bote zotii te bekoft kudoo mojj jett ti te shton jeten 🥰🥰

  Kasjela KushoKasjela Kusho15 ditë më parë
 • Je nr 1 ska te dyt si ty!

  Roland ÇenkoRoland Çenko15 ditë më parë
 • Te Lumt Goja Ermerlinda Suksese 🔥 Te lumshin duart Mjeshteri Klipit lart e lart Inshalla 🤍! Me Respekt Fatime Metkaj !

  Fatime MetkajFatime Metkaj15 ditë më parë
 • Te lumte goja o bilbil sa bukur kendon

  Haxhi RamajHaxhi Ramaj15 ditë më parë
 • Këngë e gaz paç!😍🤩

  Remo OfficialRemo Official15 ditë më parë
 • Te lumte ajo goje🔥🔥🔥🔥🔥

  Kristi OfficialKristi Official15 ditë më parë
 • Suksese!

  Firdus GjyliFirdus Gjyli15 ditë më parë
 • Zjarrr motra suksese 🤗🔥🔥

  Rei LikajRei Likaj15 ditë më parë
ALgones