Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

10 Shk 2021
630 291 Shikime

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente
 • 🇦🇱✝️🤝☪️🇦🇱

  Kreno kren0Kreno kren06 orë më parë
 • Shume kenge e bukur. Nje perpunim fantastik prej dy patriot Shqiptar. Urime Shqipe

  r pr pDitë më parë
 • Ju lumtë goja😍

  Leonardo MetaLeonardo Meta2 ditë më parë
 • Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin

  Lodi LodiLodi Lodi3 ditë më parë
 • Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve

  Nimet LjimaniNimet Ljimani3 ditë më parë
 • Super

  Samuel KoroSamuel Koro4 ditë më parë
 • ❤❤❤💪💖

  Fatmir KFatmir K5 ditë më parë
 • ❤️🖤

  Bâ Grudë SumaBâ Grudë Suma5 ditë më parë
 • Te dy muta si njani dhe tjetri

  Sokol KolaSokol Kola5 ditë më parë
 • Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

  altin tolaaltin tola5 ditë më parë
 • Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

  altin tolaaltin tola5 ditë më parë
 • Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

  J SJ S7 ditë më parë
 • Lumt Goja Bilbili i Malsis!

  doire aintudoire aintu7 ditë më parë
 • Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

  Mina AbcMina Abc7 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  gesti hoxhagesti hoxha8 ditë më parë
 • Te lumt gold a dg

  mikea hiooimikea hiooi8 ditë më parë
  • ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

   doire aintudoire aintu7 ditë më parë
 • Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

  Xhery SylaXhery Syla10 ditë më parë
 • .......Veq ni Nane!

  Komandant Bjeshka-1Komandant Bjeshka-111 ditë më parë
 • Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

  Walid ChaathaneWalid Chaathane11 ditë më parë
 • 🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

  Youtube YoutubeYoutube Youtube11 ditë më parë
  • Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   mikea hiooimikea hiooi8 ditë më parë
 • BRAVO SHQIPE RESPEKT

  Xhevdet MuliqajXhevdet Muliqaj11 ditë më parë
  • 🇦🇱👐🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn cose10 ditë më parë
 • Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Shqipetare 777Shqipetare 77711 ditë më parë
 • Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

  Bon BonBon Bon12 ditë më parë
  • This was fun!

   abbsnn coseabbsnn cose11 ditë më parë
 • Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Shauka HodanShauka Hodan12 ditë më parë
  • Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn cose11 ditë më parë
 • Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

  Day LightDay Light12 ditë më parë
 • Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

  Arber LecajArber Lecaj12 ditë më parë
 • Teper kang e mir ku asht ky vend

  samir zymerisamir zymeri12 ditë më parë
  • Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

   Shauka HodanShauka Hodan12 ditë më parë
 • Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

  Nora LumajNora Lumaj12 ditë më parë
 • Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

  Mimoza UkaMimoza Uka12 ditë më parë
 • Jeni 1shi

  Afrim HasanmetajAfrim Hasanmetaj12 ditë më parë
 • ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

  Altin HaliliAltin Halili12 ditë më parë
 • Te lumt gold a dg

  yuoop nokeyuoop noke12 ditë më parë
 • Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  Meso GjermanishtMeso Gjermanisht12 ditë më parë
 • Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Bardhok PrengaBardhok Prenga13 ditë më parë
 • Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

  O KO K13 ditë më parë
 • 🇦🇱👐🇦🇱

  CookieCookie13 ditë më parë
  • Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

   yuoop nokeyuoop noke12 ditë më parë
 • Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

  Marsel MetaMarsel Meta13 ditë më parë
 • This was fun!

  aola wiliaola wili13 ditë më parë
 • Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

  Sweet LoveSweet Love13 ditë më parë
 • Suksese Dyve👏👏❤❤

  AlbflixAlbflix13 ditë më parë
 • Suksese

  Arjeta Gigollaj-IbrahimiArjeta Gigollaj-Ibrahimi13 ditë më parë
 • Mir shum

  Arjeta Gigollaj-IbrahimiArjeta Gigollaj-Ibrahimi13 ditë më parë
  • 👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

   aola wiliaola wili13 ditë më parë
 • Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

  Ana LleshiAna Lleshi14 ditë më parë
 • Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Steph IvanajSteph Ivanaj14 ditë më parë
 • Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

  Drejtësi BaraziDrejtësi Barazi14 ditë më parë
 • Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

  miko foinmiko foin14 ditë më parë
 • Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Flora HalimiFlora Halimi14 ditë më parë
 • Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

  Aurel GjoniAurel Gjoni15 ditë më parë
 • Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

  abbsnn coseabbsnn cose15 ditë më parë
 • Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

  Alberita SelmanAlberita Selman15 ditë më parë
 • Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

  Ad Mirro05Ad Mirro0515 ditë më parë
 • Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

  Shqipetare 777Shqipetare 77715 ditë më parë
 • Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

  Shqipetare 777Shqipetare 77715 ditë më parë
 • Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

  Shqipetare 777Shqipetare 77715 ditë më parë
 • 👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

  Vera LirschVera Lirsch16 ditë më parë
 • bravooo!!

  sandra msandra m16 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰

  Valmira LikaxhiuValmira Likaxhiu16 ditë më parë
 • Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

  Nik KodraNik Kodra16 ditë më parë
 • Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

  Lumbardh KryeziuLumbardh Kryeziu16 ditë më parë
 • Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

  Shark Next DoorShark Next Door16 ditë më parë
 • Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

  Luarezi H10 HotiLuarezi H10 Hoti16 ditë më parë
  • ❤❤❤

   misolou foutmisolou fout16 ditë më parë
 • Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

  The AlbanianThe Albanian17 ditë më parë
  • 😍😍😍😍

   misolou foutmisolou fout16 ditë më parë
 • ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

  annag coclannag cocl17 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  alex kocialex koci17 ditë më parë
 • Hajde shqipe hajde 👌

  Teuta UkshiniTeuta Ukshini17 ditë më parë
 • Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

  Qazim HajzerajQazim Hajzeraj17 ditë më parë
  • 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

   annag coclannag cocl17 ditë më parë
 • Bravo ju qoft

  butti fdftbutti fdft17 ditë më parë
 • Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

  Shqipetare 777Shqipetare 77717 ditë më parë
 • Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

  blueibabygirl07blueibabygirl0717 ditë më parë
 • Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  nijuo joingnijuo joing17 ditë më parë
  • Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

   butti fdftbutti fdft17 ditë më parë
 • Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

  WALLTER P38WALLTER P3817 ditë më parë
 • ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

  Driton RexhepiDriton Rexhepi18 ditë më parë
  • njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

   nijuo joingnijuo joing17 ditë më parë
 • 👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

  Seladin DalipiSeladin Dalipi18 ditë më parë
 • Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

  laskin riubnlaskin riubn18 ditë më parë
 • 😍😍😍😍

  Tina GjoniTina Gjoni18 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Liridona SinishtajLiridona Sinishtaj18 ditë më parë
 • Hajdin linda MujaHajdin linda Muja18 ditë më parë
  • eiekck j5k

   laskin riubnlaskin riubn18 ditë më parë
 • Bravo ju qoft

  cnmmd qiuoocnmmd qiuoo18 ditë më parë
 • Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

  dolimi jotoodolimi jotoo18 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

  Geg.& ToskGeg.& Tosk19 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

  mitro Kosovamitro Kosova19 ditë më parë
  • Bravo teper kang e mir hallall ju koft

   cnmmd qiuoocnmmd qiuoo18 ditë më parë
 • 🔥 🇦🇱

  Kristjan PetaKristjan Peta19 ditë më parë
  • Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

   dolimi jotoodolimi jotoo18 ditë më parë
 • OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

  misolou foutmisolou fout19 ditë më parë
 • Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

  Drilon PlavaDrilon Plava19 ditë më parë
 • Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

  Francesco FalcoFrancesco Falco19 ditë më parë
 • 👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

  Liridon ShatriLiridon Shatri19 ditë më parë
  • Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   misolou foutmisolou fout19 ditë më parë
 • Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

  Engji RamajEngji Ramaj19 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

  NKN.VIRALS Video'sNKN.VIRALS Video's19 ditë më parë
 • Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

  Elza HadergjonajElza Hadergjonaj20 ditë më parë
 • 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

  Teouta MisimiTeouta Misimi20 ditë më parë
 • Pp . P. Llpppplppp

  Naser GuriNaser Guri20 ditë më parë
 • eiekck j5k

  lulzim morinalulzim morina20 ditë më parë
 • Legjenda Ilir Shaqiri e Goldi 👍🇦🇱

  monsterr monstermonsterr monster20 ditë më parë
 • 👏👏👏👌👌🔥🔥

  Flore BerishaFlore Berisha20 ditë më parë
 • ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

  Bekim GashiBekim Gashi20 ditë më parë
 • Bravo teper kang e mir hallall ju koft

  samir zymerisamir zymeri20 ditë më parë
 • Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

  Blabla BlablablaBlabla Blablabla20 ditë më parë
 • Gjithmon ilir edhe pse te vuajtur e te merzitur nga padrejtesit qe na jan ber por jemi te fort

  Ditmar EleziDitmar Elezi20 ditë më parë
 • algones.info/global/n8-Sh6qpyHOQzIk/video

  Sexi BarbySexi Barby20 ditë më parë
 • Hallal ju koft!! Ju knoft zemra❤️👌🏻

  01-Anonymous01-Anonymous20 ditë më parë
ALgones