“Kam rrembyer femijen tim”, Arjola Demiri tregon mes loteve momentet me te vështira ne jete | ABC

3 Mar 2021
372 970 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algones.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Arjola o dashuri 💖💖💖💖💖💖💖

  nela nelanela nelaDitë më parë
 • Me vjen shum keq moj vajz ...po si ka munci divorcet ???????

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj5 ditë më parë
 • Për show mendoj se nuk është nevoja të tregohen gjëra kaq personale.Por u kuptua se drama tashmë rrit audiencen

  Online OfflineOnline Offline6 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Matilda KolaciMatilda Kolaci10 ditë më parë
 • I lumt prinderve , sepse ka gra qe nuk i kan mbeshtetur vajzat e tyre , as vellezerit qe gjoja mbroj motrat kur ato jan beqare ne shpi te prinderve por kur martohen jo sikur por i heqin qafe vajzat, motrat ,dhe pse i shikojn ne gjendje te rende psikologjike , fizike dhe pse keta prinder dhe vellezer e kan mundesin per ti ndihmuar , e keqja eshte se kur keto gra kaperxejn gjith keto mundime dhe ringrihen nga zerua bashk me femijet e tyre, keta prinder vellezer afrohen atehere njohin se kan moter apo vajze, kur keta prinder dhe vellezer kekojn ndihm per yzmet spitale mbeshtetje, por per mendimin tim te qendrojn larg , ashtu si ata qendruan larg halleve te vajzes apo motres se tyre , i hodhen i braktisen ne piken me kulminante .

  Etleva YlliEtleva Ylli10 ditë më parë
 • Shumë bukur kjo Arjola, aktore fantastike.

  Patrik KurtiPatrik Kurti11 ditë më parë
 • Raste te tilla na zhveresojne ne te tjereve qe presim vendimet e gjykatave per te patur kujdestarine e femijes. RREMBIMI eshte KRIM- do çuditesha nese nuk ju kane denuar. Njoh nga shume afer dhimbjen tuaj, dhe une jam e divorcuar dhe kam femije. ¡Lo siento no pienso igual!

  - almaseiti- almaseiti12 ditë më parë
 • Uaaaa kjo del tek cifti i lumtur... 😟😢😔😭😭😭😭😭😭Sme besohet

  Ariana VogaAriana Voga13 ditë më parë
 • 😢😢😥☹️

  Fitnete PashaFitnete Pasha15 ditë më parë
 • Nji femer , grua , nene, burrneshe e forte, 3 femije Te rritesh pa burre esht shume e veshtire. Te kam ndigjuare me vemendje ne kete video, respect per ty , je Nji femer me bukuru, zgjuarsi dhe force. Te uroj fat be karriere dhe ne jete.

  Fairy KaitlynFairy Kaitlyn17 ditë më parë
 • Sa bukur kjo history, ska gja me Te Malle se dashuria e nenes.

  Fairy KaitlynFairy Kaitlyn18 ditë më parë
 • Nuk esht e drejt qe i ati te rri me dur ne gji. Zemer ka dhe bashkshorti.. jo me qen egoiste ngule thiken nga vetja te dhem ? Ashtu dhe i dhem dhe ish bashkshortit

  Enoeno KapaEnoeno Kapa20 ditë më parë
 • 😢😢😢😢👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Dorina SeferiDorina Seferi20 ditë më parë
 • Jam e prekur shume nga historia e juaj! Jam dakord qe femijet duhet te rriten me nenen e tyre. Zoti ju bekofte familjarisht!

  Adelina DokjaAdelina Dokja22 ditë më parë
 • Je nji nen e mbrekullushme 1000 her bravo vemijet e tu do jene krenar per ty l❤❤❤

  MIRANDA TSATAMIRANDA TSATA23 ditë më parë
 • Fuck of🤬 Nena buca Beni mekate plot dhe pastaj dilni ekraneve per te lar gjunahet nuk ka asnje justifikim qe te lesh femijet vetem 🤬ju urrej te gjithave

  melina nasimelina nasi23 ditë më parë
 • algones.info/global/aqWzmmy_tqmfp4U/video Bora Zemani Tregon emrin e saje te vertete...

  TIKI . InfoTIKI . Info25 ditë më parë
 • Eshte diqka qe e kam perjetuar dhe unë vet,dy jave te plota nuk ia kam ndi Aromen e djalit, per mu ka qenë dhimbja me e madhe 😥 Fal Zotit jemi bashke qe 4 vite dhe jetojme te lumtur se bashku 👩‍👦💞 Nuk ka gje me te vlefshme se evladi ,zoti e gezoft cdo njeri me femijë 🙏

  Fatjon HoxhajFatjon Hoxhaj27 ditë më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe Manchestor27 ditë më parë
 • Arjola eshte nje femer shum e fort e pergezoj👍👍👍👍👍❤❤❤❤

  Anila DrizaAnila Driza28 ditë më parë
 • Tet bej nje pytje po' sikur ta bonte ish bashorti jot ket qe ke Bo si do te vij ty

  Gerton XhixhsGerton Xhixhs29 ditë më parë
 • Ajo pun nuk justifikon asgjes

  Gerton XhixhsGerton Xhixhs29 ditë më parë
 • 🥺

  Eda SadikllariEda SadikllariMuaj më parë
 • O zot ekum kalu dhe une kete 😥😥😥😥

  Nora MustafaNora MustafaMuaj më parë
 • 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

  Nora MustafaNora MustafaMuaj më parë
 • Zoti te bekoft shembul cdo grue 😪

  ANJELA MORINAANJELA MORINAMuaj më parë
 • Zoti Ti rujt o lot bre mos derdh se je nje ylli tropojes ton ❤️❤️

  Albana GosturaniAlbana GosturaniMuaj më parë
 • Je vertet Nene e mrekullusheme ,bravo te qoft

  Floreta KolaFloreta KolaMuaj më parë
 • Arjola, bravo e ke permbushur me se miri rolin tend si NENE .

  anna nilianna niliMuaj më parë
 • Inshallah

  Sanije KosovaSanije KosovaMuaj më parë
 • Me ke bere te qaj,jam nene vet dhe ta kuptoj dhimbjen,femijet e tu duhet te jen krenare me ty❤️😘

  Zodiac QuestZodiac QuestMuaj më parë
 • Me ngjane nje pjes te jetes sime!

  Blerina HaxhimusaBlerina HaxhimusaMuaj më parë
 • Te qifsha mu ne pith o ju Kara e pithi

  Dia BaloshiDia BaloshiMuaj më parë
 • rdyg

  Xhuljo LazeXhuljo LazeMuaj më parë
 • Bravo ❤❤💝💝💖💖⚘🌹💫💫

  Arta PrendiArta PrendiMuaj më parë
 • Ti je nje burrneshe. Kete qe bere ti c' do mama do e bente.ju jeni nje aktore me talent. 🏘

  ermira haxhijaermira haxhijaMuaj më parë
 • Komplimente per Emisjonin e dedikuar femrave , qe kan vuajtur ,e qe ja kan dal mbane . Bravo Arjola je shembull🌷

  Ona DonaOna DonaMuaj më parë
 • 🌟🙏🙏🙏

  Bernardina GegajBernardina GegajMuaj më parë
 • po ceshte ky muabet rremben femijen. gjyqi te cakton te mbash dy femij babi nje ti vete ja mer dhe ate. Po ta kishte bere buri jot? Pse jane dy standarde femrat lejohen meshkujt . Doni barazi gjinore ju

  Adrian SancesAdrian SancesMuaj më parë
 • ❤❤❤

  Privat PrivatPrivat PrivatMuaj më parë
 • Je shum e mir ❤

  Elisabeta NikaElisabeta NikaMuaj më parë
 • Fake

  Ana NAna NMuaj më parë
 • Edhe une po qaja Shyqyr Zotit jeni bashk

  Esa ErsaEsa ErsaMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffMuaj më parë
 • 😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Duffy duffDuffy duffMuaj më parë
 • Bravo arjola ja dole.❤

  Anila HallunovicAnila HallunovicMuaj më parë
 • Zoti te rujt ti edhe fmit e tu me dhave forc per djalin tim

  Besnik AliliBesnik AliliMuaj më parë
 • subscribe kanalin tim per me shum video humoristike

  Dori KomediDori KomediMuaj më parë
 • Te lumte ❤

  Ylvije LekajYlvije LekajMuaj më parë
 • Me shpirtin e shenjte i bejne keta femije qe spaskan te drejte baballaret?

  Memi MemMemi MemMuaj më parë
 • Ik moj pirdhu😡😡Un u ndava pa edit te mite ((se do fillonin mos u nda ete tj))u ndava edhe femiet si lash kurr po kurr skisht burr nene as gjykat as nje emos egezofsha jeten ti lia femit..Po te pelqente kariera ty...😡😡Sot qurraviteni...vet ja dola imora si ajo kllocka dola jasht me ta punova eme dy turne po cdo dark flia me ta..esot jemi mirr fkm zotit...edhe babit tyre qe sme solli kurr penges madje edhe ne pagaset me teper se u vendos ne gjykat..se mbi te gjitha jemi prind...pz se konceptoj te lesh femien kurr kurr kurr kurr...ekur te vdes zdo me tret dheu😡😡😡😡Nje femer falet per ndo nje gabim...po nje nen kurr😬😬😬

  REI JahajREI JahajMuaj më parë
 • 😪😪

  T MT MMuaj më parë
 • 😭😭😭 lotet e tu u shnderrofshin vec ne buzeqeshje per engjejt e tu.

  Eni RrapajEni RrapajMuaj më parë
 • Sa e mir esht 😊🥰

  ana annaana annaMuaj më parë
 • Po mire pse nuke punove per te edukuer nje femije me nane e baba ku ka disa baballare qe per hire te femijevet e dine qe grueja gabon dhe e kane mbylle per hire te femijes nuke eshte normale te them te lumte te lumte po te rrije brenda mureve ku i linde respekte per ty si femer po jeta i ka keto me vjen keq ti je shembull i shum sakrificavet po skrifiko qe ti bejsh grate e forta te duejn veten burrin dhe familjen te ecin nje familje e shendoshe me mirekupto edhe nje here

  Curraj EpermCurraj EpermMuaj më parë
 • Arjola je nene Heroin mbreteresh si shum e shum nena shqiptare Te gjitha nenat kemi te njejten zemer per zemrat e zemres sone te shejt femijt Je nje aktore shum e mrekullushme Te adhuroi

  Lina RamajLina RamajMuaj më parë
 • je shum e mir edhe e talentume 💕💕💕

  Bona BonaBona BonaMuaj më parë
 • je yll je ma e mira ni artiste shum e fort ♥️♥️♥️

  Adelina BerishaAdelina BerishaMuaj më parë
 • Sa nena jane gjykuar nga opinjoji, ligji dhe nuk i eshte dhene asnje munci , jane gjykuar padrejtesisht . Ligji te ne nuk funksionon si duhet

  Jolanda PuciJolanda PuciMuaj më parë
 • Trimereshe E pjekur ne veprime Sepse me pelqeu qe u ngrite ne fillim nga pika 0 duke i lejuar te rrine tek i ati per 18 muaj, se si je ndjere ti ne ato momente vetem kush e ka provuar e di. Se smund ti marresh e te ikesh e te jetosh per buke goje.. Je modeli i femres se realizuar ne karrjere dhe ne memesi. Te falenderoj per kete mesazh Nene ❤️

  Popcorns MomPopcorns MomMuaj më parë
 • ❤️

  Alkida CenkoAlkida CenkoMuaj më parë
 • Pa Komet bravo Nena sun i len fmit asnjeher😭😭😭

  Suada FeratiSuada FeratiMuaj më parë
 • na bere te ndjehemi keq ...por mos qaj moj zemer ...Zoti t ndihmoft ty dhe femijet e tu 🙏

  Helloou BitchHelloou BitchMuaj më parë
 • 😰😰😰😰

  Margena HaraciuMargena HaraciuMuaj më parë
 • ti idiote nena kurre nuk e braktiss femijet sado te qash eshte e kot kurv/////

  ονειροπολοςονειροπολοςMuaj më parë
 • 😘 i paq me omer o Zot ki safrifiku shum

  Drenusha SpahijaDrenusha SpahijaMuaj më parë
 • Ka shum nena qe ju a kan marre femijen ish bashkeshortet ,lind pyetja si jeto nje nene pa femijen e saj kur dhe nuk ja lene te shikoje femijen e saj ,un njoh nje rast te tille ja moren dhe ajo nuk e pa kurre me as qe sja tregojne oh zot,ty bravo te qofte 😰😨

  Adele AdeleAdele AdeleMuaj më parë
  • ka edhe nga ato nena qe i braktisin vet femijet tek ish burrat e tyre ngaqe duan te jetojne jeten e tyre pa pengesa dhe pa shqetesimi ..per momentin po jetoj dhe po rris 2 engjell qe nena tyre i la 3vjece dhe 8 vjec te madhi dhe i merr vetem 1here ne jav ne tel per te folur pavaresisht qe goca e merr perdita shpeshhera kurse ajo nuk ia hap tel dhe i con sms qe kam pun nuk flas dot ..ka nene mbi nena por ka dhe femra qe se meritojne fjalen MAMA

   Silva GegaSilva Gega19 ditë më parë
  • @Elena Meta Kurre mos u dorezoni cdo gure te levizesh per femijte e tu ,ligji eshte ti mbaj nena dhe babai kur ne nje kopje ka divorc apo nuk shkon mire une jetoi punoi ne Itali fatemiresishte i di ligjet si ketu si atje ,pra femijte ti mbajne si babai si nena pa kondradiksione qe do te thote keni te drejtevte dyja palet .

   Adele AdeleAdele AdeleMuaj më parë
  • @Adele Adele flm po me avokat jam por jan shtyr gjygjet 😢😢😢!!

   Elena MetaElena MetaMuaj më parë
  • @Elena Meta me vjen keq per rastin tuaj une nuk jam nene akoma por nese femijet qe keni ju jane te mitur ju duhet te dini i takon ti mbaje nena ,une nuk e di si eshte gjendja juaj konkrete nga ana tjeter ekonomike ,nese ju i mbushni kriteret per tu mbajtur nga ana ekonomike mund ti keni femijet tuaj duke kapur nje avokat te mire qe tju ndihmoj te keni femijet tuaj ,ne te kunderten nese ju nuk i mbushni kriteret nga ana tjeter pa diskutim qe sti japin femijet me vjen keq per rastin tuaj te dhimbshem te uroi nga thellesisia e zemres ti kesh femijet tuaj prane vetes te pershendes e dashur .

   Adele AdeleAdele AdeleMuaj më parë
  • Ke te drejt 😢😢 nk jan nenat qe vendosin por ligji ...dhe un po bej cdo gje qe ti kem femijet pran por me gjygjet cdo gje jan shtyr dhe mi mban burri as te foli nk me le dhe as ti shoh u ben 8 muaj 😢😢😢😢😢😢 vec nje femer nje nen sikur un mund ta kuptoj dhimbjen time😢😢😢 shoh shum komente qe si mund te duroj nje (NENE) pa femijet !!!Nuk esht ashtu sic mendoni vec ju uroj mos ta kaloj asnje femer kte dhimbje qe kam un ne zemer ne shpirt😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢!!!

   Elena MetaElena MetaMuaj më parë
 • Je shume fisnike.te adhuroi si aktore

  Monda SerdariMonda SerdariMuaj më parë
 • O my got 😭😭😭

  Alajdin BafqariAlajdin BafqariMuaj më parë
 • Zoti te dhont krejt tmirat e ksaj bote e tbotes tjeter

  Lind PajonaLind PajonaMuaj më parë
 • Nuk eshte per te marre shembull per tu divorcuar, shembull i mire eshte te jetosh sebashku si burri si gruaja siq kane jetuar prinderit tane ajo ka qene dashuria e vertete na kan rritur edhe pa lek edhe pa buke e shume e shume halle te tjera qe kishte ajo kohe por dashuria egzistonte,por sot fatkeqsisht po jetojme ne nje epoke qe njerezit kane ndryshur qdo veshtiresi ose problem zgjidhja me e shpejt eshte divorci jo o njerez kur dashuron dike ne jete te mira e te keqija duhen perballuar sebashku deri sa te mbaroi fryma nje dite, eshte per te ardh keq kur degjon te tilla probleme po mjer kujt i bien jete e poshter 😥

  blue beachblue beachMuaj më parë
 • Je shum e mire Ariola zemer

  Rea Ree Rea 777Rea Ree Rea 777Muaj më parë
 • aman at luajtjen me pianon heqeni

  Almi AlmiAlmi AlmiMuaj më parë
 • Nje bravo te madhe nga un je.heroine

  Naj Ada FlpNaj Ada FlpMuaj më parë
 • femijet jam me te lumtur me nenen dhe per ta ben shum sakrific une te njejtin fat po femijet nuk i lash kurr i kam ne zemren ne duar e mia te vlersoj shum qe ke ber ate sakrific te jetosh e lumtur pa lote ne sy ❤

  eneklida peroeneklida peroMuaj më parë
  • po pse vetem i ke bere ti mot kare ? me nenen thote se meshkujt vari karin

   Adrian SancesAdrian SancesMuaj më parë
 • Shummm fjal të verteta shyqir qka je bashku me femijet edhe shpresoj tjeni gjithmon te lumtur.... Por faj ka shteti se ska kushte per Nena te vetme pa rrugdalje si puna jote se po tishe pas ndim nga shteti nuk do te kishe ndodhur keshtu, por tu kisha lut femijet jan para Suksesi tend mbaje nje pun sa per te kalu jeten normale deri sa te rriten pastaj puno ma shumm se femijes i jet kujtimi me ty jo lodra qka ja sjell....Rspekt per ty.

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEAMuaj më parë
  • @Tigers Gjini Te kuptoj eshte shum e veshtir por shpresoj edhe djali ta kthen me tmira e ste braktis kurr se nket Koh te ligt ma shum hjekin njerzit e mir.!

   ELLA.A LEEAELLA.A LEEAMuaj më parë
  • per Zotin, elhamdulilah. kam pas fat qe mkan hap deren prindrit se edhe un jam e ndare nga burri dhe kam nje djale qe eshte drita e syve te mi. kam punuar shume per ta rritur, tani po mundohem me shpirt e me zemer ti bej nje te ardhme te mire dhe mos ti mungoje asgje qe ai te mos me braktise kur te rritet e te shkoje te baba vet.

   Tigers GjiniTigers GjiniMuaj më parë
 • Ne vendin e kesaj nene jam edhe un 😭😭😭 u ben 8 muaj qe nk I shoh femijet e mi 😭😭😭 dita dites mezi marr frym zemra po me coptohet derisa ti marr ne krahet e mi🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭!!!

  Elena MetaElena MetaMuaj më parë
  • Zoti ti ruajt e dashur, nuk ka kun në bot nënë të keqe!

   Marie PrengaMarie Prenga14 ditë më parë
  • Të ken jeten , qdo gjë shkon në vendin e vet" Fëmia ësht i nënës dhe vetem i nënës! Zoti ua zgjidhët problemin si tua deshiroj zemrat tuaja .të gjitha nënat e dashura!

   Marie PrengaMarie Prenga14 ditë më parë
  • @Elena Meta uhu nj ii nj ok nj in nj ii nj j nj in ok ok ok ok ok I I I ok I I Jj bb I bb j ok j ok ok ok j j ok ok k O o I ii j in in in Z in in ok ok I ok oh j in in in h j B JJ IN JJ IN UH UH J J BB J

   aferdita shalaaferdita shala16 ditë më parë
  • Yhibibjhibjbj j jbi zz ibjbJ j k Uh uh in in uh bH uh bH uh in in h I j j Io I I o

   aferdita shalaaferdita shala16 ditë më parë
  • Hdninodjodnksnisnksjosos odonlwl bkaobioanoanksknkenlek L LNO K

   aferdita shalaaferdita shala16 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭👏👏👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏🙏

  Diana NaikolliDiana NaikolliMuaj më parë
 • BRRAVO. TË. QOFTË. METË. VERTET. JE. NJI. NAN. HEROIN. KSHTU. ASHT. NANA. SIBAN. PËR. FËMI. ZOTI. TA. PRIFTË. MARË.

  Domenika VelajDomenika VelajMuaj më parë
 • O SHQIPTARE: PERDORNI FILLOJ ; FILLOVA ; DO TE FILLOJ: EDHE BIBLA E PERDOR NE FILLIM : ARBERESHET E ITALISE KU UN JAM SHPESH I SHQETSON KY FAKT: NE TIRANE NUK THONE FILLOJ POR STARTOJ: TURP TURP TURP PER JU

  fetie gagelmannfetie gagelmannMuaj më parë
  • E kane prishur shum gjuhen shqipe, shum fjale shqip qe jane hequr, dhe jane zvendosur me fjal italisht. Kam verejte ne vendin tone, si nga femijet, te rriturit, ne tv 🇦🇱, politik. Perdorin shum fjal ne italisht. Vertet turp i madh per ne si popull qe po e zhdukin gjuhen shqipe te bukur. Jemi popull qe se duam vendin ton, qe se duam kulturen tone, jemi popull byth lepires te tek huajte. Edhe emrat shqiptare i kane zhdukur, vendosin emra te huaj. Duhet te grehet ne vemendje kjo gje, se është vertet shum shqetsuese 😔.

   Hasie NezaHasie NezaMuaj më parë
 • Ti je një nënë heroin Arjola ❤

  Medina TomoriMedina TomoriMuaj më parë
 • Je shum njeri i mir

  Arlinda OligersArlinda OligersMuaj më parë
  • 🙂🙂🙂

   Arlinda OligersArlinda OligersMuaj më parë
 • Bravooooo😭😭😭😭😭😭

  Arlinda OligersArlinda OligersMuaj më parë
 • BRAVO- N E N E fisnike! Te lumte

  Sofika Koka MemushajSofika Koka MemushajMuaj më parë
 • Je aktorja ime e preferuar ne portokalli me shume me pelqen roli i oles e ben shume te bukur zerin

  fotofotoMuaj më parë
 • Glükea,fat.

  Isa M.Isa M.Muaj më parë
 • Me vjen keq po me pikon zemra kur degjova kte histori tenden

  Saimira HoxhaSaimira HoxhaMuaj më parë
 • Nuk kuptoj diçka me disa nëna kur jeta ju përball me situata jo të këndshme siç është divorci përse fëmijët i doni të gjithë për vete kur edhe babai ka të drejtën e tij të marri kujdestarin e njërit prej fëmijve ose edhe kur vetë fëmija dëshiron të jetoj me baban e vetë dhe aq më tepër kur është vajzë dhe dihet që vajzat janë më të lidhura me baban,të kesh tre fëmijë kjo sdo të thotë që nëna duhet të marri kujdestarin e të treve edhe baballarët kanë të drejtën dhe pjesën e tyre në fund të fundit fëmijët mbiemrin dhe gjakun e babait marrin.

  Fiona BrittonFiona BrittonMuaj më parë
 • Fjala hero ine per ty eshte pak,je femer shembull.

  Power DinamiPower DinamiMuaj më parë
 • Ti je nje femer burrnesh👍🏼💪

  merita Bytyqimerita BytyqiMuaj më parë
 • Nuk ka dhimbje me te madhe se ndarja.pervec se vdekjes.

  Elona BibaElona BibaMuaj më parë
 • Sot të njofta dhe u dashurova me ty. Yll gru, bukuri e pa par dhe nen shembullore. Mos humb koh, amerika të pret, hollivudi ësht per ty. Uau 😍😍😘

  chin leechin leeMuaj më parë
  • 😍😍

   Ego -Ego -Muaj më parë
 • 😭😭😭😭

  Lindita CaushajLindita CaushajMuaj më parë
 • Leje te flasin te ftuarit mos trego per veten ose shko ne nje sdudio e ftuar dhe fol

  Xhevdet BerishaXhevdet BerishaMuaj më parë
 • Te lutem sdua te shoh tè merzitur ndihem shum keq loqk je nèna mè e mir nbot per fèmijet e tu ti kish me ymer u bèft ni qutet pi suksit te 3 engjujve ju dua foru Bona Kumanov 💗💗💗💗

  Valbona HalimiValbona HalimiMuaj më parë
  • Ngnkf9f ìçäääkgklf9ñmflkxil?ğģýýfþ0t0t⁰⁰åťťnimf⁸⁸9⁸⁵åýý⁷på⁹öö

   Fatime KuqiFatime KuqiMuaj më parë
 • Loqk se ke iden sa shum te dua te vlersoj nganjèhet thm dhe lutem o Zot mè bej si ti loqk shum kam dèshir te takoj un jam nga Kumanova dhe as nè her ste kam takuar shoresoj dhe lutem sa ma shoejt te takoj dhe te shoh tè qmallem me bukurin tènde tè dua foru Bona Kumanov 💕💕

  Valbona HalimiValbona HalimiMuaj më parë
 • Si nuk e kapi njeri tha i lashe te i jati 18 muaj... a pak eshte nje vit e gjysem ne ambjent tjeter familjar? Si ka fjet gjithe ato net bosh pa ta.. me mire pak e bashke me femijet se pa te tre

  Alesia DaniAlesia DaniMuaj më parë
  • Moj zonje pse Ambjent tjeter, babai i tyre ka qene,te gjyshja e gjyshi i tyre,si nuk e kape ti qe doja te fuqizohesha ekonomikisht :apo vec te them nje llaf dhe une:

   Kombinat city Kombinat cityKombinat city Kombinat cityMuaj më parë
 • Me kon nje nana e mire ishe me baben e femive se kishit prish Familjen une te kam pa ne kosov te Albi Mall me.femit tu moj bi ishe vesh jo vesh po ishe qky krejt me nje burr si femen😆😆 ne ishem ardh ne pushim e vajza ime te kqyrke se te ka pa ne telivizor qika ishe e vogel se un as syt sti kam lshu e ne ven se mej respektu femit ti ja Bane nje femiju qa po kqyr moj katunare e ma katunare se ti ska nket tok se vajza ime jeton ne Evrop shyqyr zoti me nali Vllavi im se kesh kah ti nuki ato flok se as kush ne jet vajzes time sika than ashtu vetem njerzit si ti pa edukat e tjeter her mos dil neper emisiona me qajt ktu kur je mendjemadhe oj Katunare. 👎👎👎👎👎👎

  Ganimete CitakuGanimete CitakuMuaj më parë
 • 😢🙏🙏🙏🙏

  Luka NebiLuka NebiMuaj më parë
 • 😥😥😥😥😥

  afroviti papaafroviti papaMuaj më parë
ALgones