Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)

1 466 430 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶 𝘅 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝘄𝗮𝗵 𝗺𝘄𝗮𝗵 💋 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 𝟮𝟬𝟮𝟭)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMwa...

____________________________

🎥 Directed by: 𝗔𝗥𝗗𝗜𝗧 𝗠𝗨𝗛𝗔𝗫𝗛𝗜𝗥𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔

📌 Choreography:
𝗢𝗹𝘁𝗮 𝗔𝗵𝗺𝗲𝘁𝗮𝗷

📌 Dancers:
𝗙𝗮𝗿𝗶𝗱𝗮 (𝗴𝗶𝗿𝗹)
𝗠𝗮𝗿𝘁𝗵𝗮 (𝗴𝗶𝗿𝗹)
𝗕𝗯𝗼𝘆 𝗹𝗶𝗹𝗽𝗿𝗶𝗻𝗰𝗲 (𝗯𝗼𝘆)
𝗕𝗯𝗼𝘆 𝗧𝗵𝗲𝗹𝗮𝘀𝘁 (𝗯𝗼𝘆)

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► instagram.com/lind_islami/

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► instagram.com/veneralumani/

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► instagram.com/elgitdoda/

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► instagram.com/marenglen_b...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Mwah-mwah

Jemi aty
Ku na sheh vec dielli edhe hana
Me ty,me ty behet me e bukur panorama.

Puthja jote m'con ne tjeter planet
Sa e amel je kur per mu flet
Dashnia jone nuk merr fund asnjehere.
Se na na na na...

Ref:
Na jena, jena, jena bo per njeri-tjetrin
Une syte i kam per ty,e ti vec per moi-moi
Na jena, jena fix per njeri-tjetrin
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah- mwah
Une ty ta fal dhe jeten
Ma shkrive zemren
Ma ke marre per vete
Ta jap temen.
Na jena, jena bo per njeri-tjetri
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah-mwah

Pa ty as nje sekond
Pa ty as nje moment
Zemer bonu gati ikim larg per kete weekend, hey...
Pa ty jo as nje dite
mos me le me prit
24/7 non stop-bashke na dy rrijme, hey...

Pa ty,pa ty, jo jo nuk ka shije as deti.
E di,e di jemi kombinimi me perfekti.

Puthja jote m'con ne tjeter planet
Sa e(i) amel je kur per mu flet
Dashnia jone nuk merr fund asnjehere.
Se na na na na...

Ref:
Na jena, jena, jena bo per njeri-tjetrin
Une syte i kam per ty,e ti vec per moi-moi
Na jena, jena fix per njeri-tjetrin
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah- mwah
Une ty ta fal dhe jeten
Ma shkrive zemren
Ma ke marre per vete
Ta jap temen.
Na jena, jena bo per njeri-tjetri
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah-mwah

____________________________

℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMwahMwah

  Venera&Lind OfficialVenera&Lind OfficialMuaj më parë
  • @Linda Karepi r

   Hotel La PaceHotel La Pace3 ditë më parë
  • @Shkoder Shkoder zs

   Nertila BegajNertila Begaj3 ditë më parë
  • @itsAnidTV Anidarmy is qq. in ty

   Edison KacuqiEdison Kacuqi14 ditë më parë
  • @alessia 🧄🧿🙋‍♀️

   Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱24 ditë më parë
  • A

   Erjon BehariErjon Behari25 ditë më parë
 • 😍❤🔥

  alessiaalessia23 orë më parë
 • Love this song💕💫💖

  alessiaalessia23 orë më parë
 • Bravooooo kong e mrekulleshme. Dhe prezantimi artistik e kulturor Bravooooooo

  Peqinsi ITPeqinsi IT2 ditë më parë
 • Ne nje bote plot Ledi Vila behu vetvetja edhe shiko punen tende😉

  Aggeliki SariAggeliki Sari3 ditë më parë
 • Bravo venera dhe lindi super keng e degjoj 100 her superrr👌👌❤💜💙

  Tana TanaTana Tana3 ditë më parë
 • Flake flake🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Erjon SakajErjon Sakaj4 ditë më parë
 • Bravo👋jeni perfekt👍

  Tim JanssensTim Janssens4 ditë më parë
 • Si gjithmon super keng Te fal qetesi kjo kenge 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Xhilda XhizdariXhilda Xhizdari4 ditë më parë
 • Keng me kujtim bravissimi

  Raimonda aliRaimonda ali5 ditë më parë
 • Komplimenta pa fund per ju !! Teksa degjon kenget tuaja jeta te duket me e bukur....🥰🥰 Zeri juaj te qeteson shpirtin dhe te con ne nje planet tjeter.. Atje ku dashuria e paster dhe e sinqerte ekziston.. 👏👏

  Enkela MukaEnkela Muka6 ditë më parë
 • Bravo .super hit .Jeni shume te mire.

  Sajmira KoxhajSajmira Koxhaj6 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Nari CaniNari Cani7 ditë më parë
 • 🤗🤗😍😍😍😍😍 shum bukur venera 🙈✨🤩🤩🤩😍😍🤗🤗😍😍😍😍😍🤗😍🤗🤗

  your bæyour bæ8 ditë më parë
 • jeni super skeni nevoj për koment veç vazhdoni kshu si jeni ❤

  Lushi LulzimLushi Lulzim9 ditë më parë
 • Super ritem. Te ben te kercesh edhe shtrire nga krevati

  Besiana QoseBesiana Qose9 ditë më parë
 • E il destino vero E..

  Matilda BaliMatilda Bali9 ditë më parë
 • Super çift ,super zera ,super hit super kenge 👏👏👏👏👏👏💖💖💖💖

  Elida KaikuElida Kaiku9 ditë më parë
 • Fantastike kenga komplimenta

  SonFire 89SonFire 8910 ditë më parë
 • Bravo per kete kenge te bukur na kenaqet zemren dhe thjeshtesine tuaj

  Brunilda CenolliBrunilda Cenolli10 ditë më parë
 • Jeni kombinimi me perfekt....keng e mrekullushme ashtu si i keni te tjerat ku ka shuuuuum dashuri....shuuum alegri veeeeeec per njoni tjetrin.bravoooooooo......me te till dashurie qe ju frymzon te beni keng kaq te bukra u plakshi per ju dhe cdo cift i dashuruar.. .dashuria kurr mos shterrofte.zoti ju bekofte ju ndihmofte dhe ju ruajt 💖🧿🙏💥💥😍💖🙋

  Lulja ImeLulja Ime11 ditë më parë
 • Shumë e bukur....një bravo të madhe

  Nardi LameNardi Lame11 ditë më parë
 • Leo

  Oriona LumaniOriona Lumani11 ditë më parë
 • Bravo te dyve, shum originals 🤩🤩

  Orian BerishaOrian Berisha11 ditë më parë
 • Hiti me i bukur per kte ver bravo jeni cifti me perfekt 👏👏👏♥️

  Marsela AlimucajMarsela Alimucaj12 ditë më parë
 • super keng . ja vlen te pershendesesh shpirtin binjak me kete kong .🥰😍

  Reni LlaziReni Llazi12 ditë më parë
 • bravo të dy si dy yje zoti ju bekoftë mbarësi në jetë

  Kristina XhamajKristina Xhamaj12 ditë më parë
 • Super 👏👏

  Elona DineElona Dine13 ditë më parë
 • Clipi i vecant per shiptaret!!Super kenge,brqvo guys per thjestesine dhe antiracizmin qe percillni!!Besoj ja keni kaluar super backstage😜🧜‍♀️❤💋💋

  JOANA SKALAJOANA SKALA14 ditë më parë
 • Sa super sa thjesht pa racizem❤💙

  prin& princessprin& princess14 ditë më parë
 • Ju dhe Albani me Mirjamin jeni çifte shembull per shqiptarine.

  Visar ShehuVisar Shehu15 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Ela MyrtezaEla Myrteza15 ditë më parë
 • 👌👍👍👍👍👍👍🌸🌸💐💐🌷🌷🌹🌹

  Wolfgang LiedtkeWolfgang Liedtke16 ditë më parë
 • Sh e bukur kenga ..por dhe ju te dy si yje

  Luljeta ShkurtiLuljeta Shkurti16 ditë më parë
 • Respekt qift shum imir jeni 👏👏👏🥰🥰🧿🙌💍

  DoNA AjaziDoNA Ajazi17 ditë më parë
 • Ksaj kenges vetem qe skam mundesi por ja jepja 1 Miljard Wiew 🇦🇱🥰🥰🥲🥰🥲

  Oni'sOni's17 ditë më parë
 • Bravo

  Moza CahaniMoza Cahani17 ditë më parë
 • Bravi 👏🏻👏🏻

  Dritan HoxhaDritan Hoxha17 ditë më parë
 • Te thjeshte,te embel ju pelqej shume,jeni si cokollate e ngrohte ne netet e dimrit ! 🌞🌹

  de se la nde se la n17 ditë më parë
 • Kjo kenge esh ma e mira

  Tana TanaTana Tana17 ditë më parë
 • Sa klip mbreslenes ?! 😇😔👏👏👏

  Ervin GafurriErvin Gafurri17 ditë më parë
 • Kenge super

  edy dayedy day17 ditë më parë
 • Awesome 👍👍👍

  E- BlogE- Blog18 ditë më parë
 • Nese do kish shum venera ne kte bot..lufta nk do ekzistonte..je dashuri 😘😘

  Enigert GertiEnigert Gerti19 ditë më parë
 • 👏👏♥️♥️

  Marsela AlimucajMarsela Alimucaj19 ditë më parë
 • Bravo këngë 🎤🎵🎶👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi19 ditë më parë
 • Video shumë e bukur, kënga gjithashtu, komplimenta të dyve.

  Edmond IvaniEdmond Ivani19 ditë më parë
 • Semplicemente...Perfeta...mi fate,sonjare...the best....💓

  Oli MoneOli Mone19 ditë më parë
 • Kenga me e bukur e kesaj vere, bravo cifti 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Marsida YskollariMarsida Yskollari19 ditë më parë
 • Sa pozitivitet te jep kjo kenge, te kenaq

  Rexhina BaciRexhina Baci20 ditë më parë
 • 💋

  Nazmije KorbiNazmije Korbi20 ditë më parë
 • Sa keng e bukur tamam si kenget para90 bravo te dyve

  Serxho VloreSerxho Vlore20 ditë më parë
 • Jeni nder ciftet kengetar me origjinal e me te talentuar te momentit 😘😘

  Fatime DervishiFatime Dervishi20 ditë më parë
 • Hiti i veres thjeshtesia fiks artiste te medhenj n’a kenaqet zemren 💋

  ornela priftiornela prifti21 ditë më parë
 • Sa simpatik e i embel ky cift.. 😍😍👏👏

  Adelina KajoAdelina Kajo21 ditë më parë
 • Komplimente per kengen edhe per videoclipin bravo q po tregoni edhe nje an tjeter t kesaj bote pa lux po plot njerez t thjesht me nje buzeqeshje t madhe ❤️❤️❤️🌸🌸

  Kriss_ TKriss_ T21 ditë më parë
 • Kenge fantastike

  Enton ZykajEnton Zykaj22 ditë më parë
 • Wow super kenge dhe video 😍 urime te dyve jeni shume te mire ,komplimente producentit 🏆 , vetem hiqini ato cards suggested qe skan lidhje me Veneren dhe Lindin tek kjo kenge gjetet te reklamonit rap 😂

  Efi GjikaEfi Gjika22 ditë më parë
 • 😍😍❤❤

  Gladi ArapiGladi Arapi22 ditë më parë
 • Cfare kenge fantastik dhe nje cift perfekt hera e pare qe me pelqe nje kenge shqiptare e degjoj 5 here ne dite nje bravo te madhe jete e shendet te keni

  Tatiana ShkembiTatiana Shkembi22 ditë më parë
 • shuuum e bukur😍

  Blerina SherifajBlerina Sherifaj22 ditë më parë
 • Venera nje ze magjik 👌

  Valbone ValboneValbone Valbone23 ditë më parë
 • Underrated 😞Kjo eshte perle😍

  Alma NureAlma Nure23 ditë më parë
 • 24/7 non stop ne bashk do rrim 😍🎶🎶🎶🎶🎶💘💘⚘

  𓅓𝖊𝖑𝖊𝖒𝖊𝖓𝖙𓅓𝖊𝖑𝖊𝖒𝖊𝖓𝖙23 ditë më parë
 • Sa thjeshtesi ne kete videoklip shum i bukur bravi 👏🏻

  Fatbardha MemaFatbardha Mema23 ditë më parë
 • Super😍

  Matilda DakaMatilda Daka23 ditë më parë
 • Sa shume pozitivitet rrezatoni😚. Çift perfekt,kenge plot embelsi🌹

  Luiza GjokaLuiza Gjoka23 ditë më parë
 • Bravo këngë shumë e bukur

  Eli CelaEli Cela23 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur

  Dajana MehmetllariDajana Mehmetllari24 ditë më parë
 • Më lejoni të prezantoj veten time: Unë jam shqiptare dhe disa ditë më parë verbalisht, unë u propozova nga një vajzë e mirë për ta ndihmuar atë të përhapte këtë mësim lutjeje. Padyshim që e provova së pari dhe pastaj, duke parë që funksionoi, provova dorën time për ta bërë atë. Unë nuk kuptoj asgjë për uebfaqen, por duke pasur parasysh moshën time bëj të paktën diçka të dobishme për ata që nuk e njohin dashurinë e Zotit! Të gjithë së bashku fëmijët e bashkuar, përfshirë këtu le të kthehemi te Ati i Përjetshëm !!! Të dashur vëllezër, në vend që të mendoni kot, duke përfshirë projekte të tjera të pavlera, ne zgjedhim gjithçka dhe për këtë arsye unë përfitoj nga rasti t'ju ofroj një bashkëpunim të ndërsjellë dhe kolektiv të kryer përmes lutjes. Më lejoni të shpjegoj menjëherë: në Facebook së bashku me disa nga ju, ne kemi formuar një grup lutjesh që kemi pagëzuar "Trinity Network", i cili përbëhet nga një bashkim i vëllazërisë universale bazuar në dashurinë e Zotit At. Çdo mbrëmje pas darke ose në çdo rast, para se të shkojmë të flemë, secili prej nesh kryen lutjet nga shtëpia e vet së bashku me pjesëmarrësit e tjerë, të shpërndarë në vende të ndryshme nëpër botë. Lutja bëhet duke u gjunjëzuar dhe me duar të bashkuara, duke filluar me një zë të moderuar me Atin tonë; Ave Maria; Lavdi Atit; (E rëndësishme ... le të mos i ndajmë duart tona, pasi që i Përjetshmi komunikon me shpirtin dhe ne humbasim kontaktin). Ndërsa fillojmë të lutemi, mund të shqetësohemi nga forca të jashtme, të tilla si mendime, gjëra të padobishme, digresione dhe më shumë. Përmes disa përsëritjeve të lutjeve, e tërë largohet, pasi edhe nëse do të donim të mendonim diçka, do të jetë e pamundur ta bëjmë këtë. Pastaj do të fillojmë me një përshëndetje drejtuar Zotit dhe me shprehjen "Përshëndetje At i Përjetshëm"; më poshtë, ka një llogari të problemeve ose problemeve që na shqetësojnë, me një kërkesë për ndihmë nga i Përjetshmi. Grupi ynë i lutjeve tërheq nga kisha tre lutjet kryesore, Ati ynë; Ave Maria; Lavdi Atit; (më e lehta dhe më e njohur për njerëzit) dhe i rrit ato me një bisedë të njohur me Zotin, në të cilën mund të flasësh për gjithçka me të Plotfuqishmin, duke filluar nga parëndësitë e përditshme deri te problemet serioze, me një fjalë një dialog i vërtetë në 360 gradë. Midis një anekdote dhe një tjetre dhe në fund të bisedës, është e nevojshme të përsërisim Atin tonë një herë; Ave Maria; Lavdi Atit. Për këtë arsye, duke u lutur së bashku, prania e Zotit është e njëkohshme në të gjitha zemrat dhe kjo lehtëson ndërhyrjen e Tij. Duke ndjerë dobinë, u vendos që të përsëritej lutja në mëngjes dhe / ose pasdite. Padyshim, nëse angazhimet e jetës së përditshme nuk ju lejojnë të luteni në mëngjes ose pasdite, mos u shqetësoni: mund ta zhvendosni atë në një kohë tjetër të ditës, i Përjetshmi e kupton dhe e di pse e bëni. Sidoqoftë, është thelbësore që namazi i mbrëmjes të bëhet pa vonesë. Unë ju garantoj përfitimin absolut të mësimdhënies së përdorur deri më tani dhe ju siguroj që dialogu me Supremin e çliron shpirtin nga papastërtitë dhe sjell paqe dhe mirëqenie. Bashkangjit përshëndetjet e mia më të sinqerta, në emrin tim dhe në emrin e vëllezërve të tjerë të grupit të lutjes, duke shpresuar të jenë gjithnjë e më të shumtë. Një përqafim Ermal Vejsiu! Këtë mësim lutjeje e kam marrë në një rrjet social nga një vajzë, e cila më këshilloi ta lexoja me kujdes, të mos e fshija, t'ia ofroja familjes dhe t'ua jepja miqve, sepse do të vlerësohet më mirë se çdo ushqim i mirë, pasi që është e dobishme për të përmirësuar shpirtin! ai e dërgoi atë për ta bërë të njohur Zotin Ju bashkëngjis lutjet tuaja! Shenja e kryqit, në emër të Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Ati ynë që je në parajsë, shenjtëruar qoftë emri yt, Eja mbretëria jote, Vullneti yt u bë, ashtu si në qiell, në tokë. Na jep sot bukën tonë të përditshme, na i fal borxhet ashtu siç i falim edhe borxhlinjtë tanë. Na ndihmo të mos biem në tundim, por na çliro nga e keqja. Amen Përshëndetje Maria plot hir, Zoti është me ty. Ju jeni të bekuar midis grave dhe i bekuar është fryti i barkut tuaj Jezus. Maria e Shenjtë, Nëna e Jezusit, lutuni për ne mëkatarët, tani dhe në orën e vdekjes sonë. Amen wwwpadrecelestecom Lavdi Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Siç ishte në fillim, tani dhe përgjithmonë dhe përgjithmonë. Amen

  Ermal VejsiuErmal Vejsiu24 ditë më parë
 • Super kenge😍 Jeni shume te mire , transmetoni vetem pozitivitet 👏

  Irma EleziIrma Elezi24 ditë më parë
 • Thjesht.... Bravo!

  Enis BajramiEnis Bajrami24 ditë më parë
 • O zot sa ze te embel kan qe te dy bravoooooooooooooooo

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj24 ditë më parë
 • 🌠🌠🌠⭐⭐

  Fatbardha DervishiFatbardha Dervishi24 ditë më parë
 • 👏👏👏❤❤

  Gresilda MukeGresilda Muke24 ditë më parë
 • Muzika me e buku ne bot

  Selim AlliuSelim Alliu24 ditë më parë
 • sa kenge e bukur te kenaq shpirtin bravo.Mimoza.

  Vladimir NazerajVladimir Nazeraj25 ditë më parë
 • beaudiful

  Vladimir NazerajVladimir Nazeraj25 ditë më parë
 • Sa here qe degjoj aq me shume me pelqen.🥰🥰🥰🥰 Nuk arrij ta kuptoj se ku e pane dhe e degjuan qe eshte TALLAVA. Apo kur nuk kane se cfar difekti ti gjejne fillojne dhe flasin kot😏😏😏😏😏

  Drita XhimaDrita Xhima25 ditë më parë
 • Talent dhe thjeshtesi ❤️

  Elbasan AlbaniaElbasan Albania25 ditë më parë
 • Kenga supeeer na kenaqet , jeni nje cift perfekt dhe shume te mire bravo 🥰🥰🥰

  Ani AniAni Ani25 ditë më parë
 • Me duket se rash ne dashuri me kete kenge

  Emilio MucajEmilio Mucaj25 ditë më parë
 • 10,7,2021,🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🙋‍♀️

  RozalitaRozalita25 ditë më parë
 • Jeni te shkelqyer kenga shume e bukur na kenaqet 💗💓💗💓💗💓

  Zana ZZana Z26 ditë më parë
 • Suksese ,,jeni per mashallah te dy 🥰🥰

  eriona tocieriona toci26 ditë më parë
 • Albanian Camilo and Evaluna 😍

  bin mbin m26 ditë më parë
 • marc antony dhe jlo shqiptare

  Bruna AroniBruna Aroni26 ditë më parë
 • mund te kete kenge edhe me t klikuara por ky eshte klipi vitit. shume urime.

  Bruna AroniBruna Aroni26 ditë më parë
 • Dy yje ......

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj26 ditë më parë
 • 🥰🥰💃💃💃

  Dur 1Dur 126 ditë më parë
 • 👍👍👏👏👏

  Manuel TaljaManuel Talja26 ditë më parë
 • Kur merzitetm e ndegjoj ket kenge me kenaq jeni shum te mir

  anisa ahmetajanisa ahmetaj27 ditë më parë
 • Fantastikee🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱27 ditë më parë
 • 😍🔥🔥

  Tiziana AdriTiziana Adri27 ditë më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë

  Elton DailyElton Daily27 ditë më parë
 • Ma t’mirët ❤️❤️super këng👌🙌👏👏👏

  Aferdita JakupiAferdita Jakupi27 ditë më parë
 • Me te miret muah muah

  Manushaqe ZykaManushaqe Zyka27 ditë më parë
 • Bravo jeni yje qe shkelqeni pafund 🌟🌟

  Ana AnaAna Ana27 ditë më parë
 • Shum keng ebukur

  Egla AgolliEgla Agolli27 ditë më parë
 • Shum bukur

  bright side Kurabright side Kura28 ditë më parë
ALgones