Ardian Bujupi X Finem - ADRENALINA (prod. by MB & Unleaded)

2 259 749 Shikime

► Die neue EP "10" & "ADRENALINA" hier streamen:
ArdianBujupi.lnk.to/zehn
ardianbujupixfinem.lnk.to/Adr...

► Follow Ardian Bujupi:
Instagram: instagram.com/ardianbujupi
Facebook: m.facebook.com/ArdianOfficial ...
Tik Tok: www.tiktok.com/@superardian

► Follow Finem:
Instagram: instagram.com/itsfinem/
________________________________________

► "ADRENALINA" produced by:

Unleaded
instagram.com/unleadedofficial

MB
instagram.com/officiallmb

Mixed by Unleaded
Master by HP Mastering
________________________________________

► "ADRENALINA" Video by:
entermedia.tv
instagram.com/entermedia.tv

Komente
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI12 orë më parë
 • Beautiful!

  fouoii gyhhfouoii gyhh16 orë më parë
 • 👏 hit 2021

  Liridona NeziriLiridona NeziriDitë më parë
 • Super

  Luljeta ShehuLuljeta ShehuDitë më parë
 • 👄👄💝💝💝💝💝💝😶💝💝💝💝💝💝💝zenrata e mija

  Huzri ShehuHuzri ShehuDitë më parë
 • I er bare så gode sammen 🤗

  minij hooiminij hooi2 ditë më parë
  • Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

   fouoii gyhhfouoii gyhh16 orë më parë
 • Keng Bomb, Shum E Bukur!!!🇦🇱❤️🦅💎😈💯🔥💣💥

  Blue MonsterBlue Monster2 ditë më parë
 • Nice Finem Adrian Recpect.

  FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMING4 ditë më parë
 • super kenge bashkpunim super o boosa👊👊👊😈😈😈😉😉👍

  Rikardo HamitiRikardo Hamiti5 ditë më parë
 • 1:07

  FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMING5 ditë më parë
  • 💪🇽🇰🤝🇦🇱💪

   FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMINGDitë më parë
  • 🇦🇱

   minij hooiminij hooi2 ditë më parë
 • 1:27

  FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMING5 ditë më parë
  • 1:7

   FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMING5 ditë më parë
  • 1:24

   FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMING5 ditë më parë
 • 2:27

  FF KINGBOY GAMINGFF KINGBOY GAMING5 ditë më parë
 • Sa like per mretin finem 👇🔥🔥

  Casey🔗💎Casey🔗💎5 ditë më parë
 • Finem dhe Adrian bojupi 💋💋💋💙💙💙

  Ervin ViniErvin Vini5 ditë më parë
 • FINEM always shinee ✨ Number onee love youuu🥰

  Gio MazzellaGio Mazzella6 ditë më parë
 • Finem

  Drita UkajDrita Ukaj6 ditë më parë
 • Ter ai video klip kendon si pederast

  Eduard GogoliEduard Gogoli7 ditë më parë
 • Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

  bowen voowybowen voowy7 ditë më parë
 • Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

  Hekuran TufaHekuran Tufa8 ditë më parë
 • O finem je jet 🥰🥰😍😍😍😍😍😌😌😙😙😙😙😙😙😙vazhdo kshu

  Hekuran TufaHekuran Tufa8 ditë më parë
 • Ardianooo

  Sikerm OlumSikerm Olum8 ditë më parë
 • Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

  zijuiy wttuyzijuiy wttuy8 ditë më parë
  • INAINAINA YEYEYE

   bowen voowybowen voowy7 ditë më parë
 • 🇦🇱

  ich iich i8 ditë më parë
 • LOVE TIS MUSIC

  Ptao TomPtao Tom9 ditë më parë
 • 123

  xhensila sulajxhensila sulaj9 ditë më parë
 • Bestes Lied

  Iljas717Iljas7179 ditë më parë
 • Super💗❤

  ItsFinemItsFinem9 ditë më parë
 • Kenga me vk ne histori stresi ty te mer n maj te gernetes

  ujku 94ujku 9410 ditë më parë
  • 💯❤🔥

   Ptao TomPtao Tom9 ditë më parë
 • 🔛🔝👏👏👏🇦🇱🇦🇱 🎉🎉🎉 🔛🔝

  Albxshoter AlbaniaAlbxshoter Albania10 ditë më parë
 • Finemi 2 llafe ka thon konga ishte e ardian bojupo

  alvin bodllialvin bodlli10 ditë më parë
 • Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

  Selmani SelmaniSelmani Selmani10 ditë më parë
 • 1:32 motorri ne te djatht me nje drit 🤣😂

  Lorenc PubgLorenc Pubg10 ditë më parë
 • Shum e lodhem kjo kenga

  Orjald MemaOrjald Mema10 ditë më parë
 • Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide11 ditë më parë
  • This is like "andiamo" but andiamo is for me still numero uno ❤️❤️

   opzz xsinopzz xsin10 ditë më parë
  • Finemiiii fireeeeee ♥️💥

   opzz xsinopzz xsin10 ditë më parë
 • LOVE TIS MUSIC

  Anesa QyqallaAnesa Qyqalla11 ditë më parë
 • INAINAINA YEYEYE

  Anesa QyqallaAnesa Qyqalla11 ditë më parë
 • 0:17😍

  feex ghifeex ghi11 ditë më parë
 • Jeg skulle aldrig have sat jer sammen 🤔😂

  bofooit gojobofooit gojo11 ditë më parë
  • Einer der grössten Ardian Bujupi 👑 Respekt dhe Hallal tkoft Brudi 💫♥️ was ein Song der beste Sommerhit ☀️

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide11 ditë më parë
 • Das ist ja fast ein Afrobeat und hört sich bisschen nach Maitre Gims sape comme jamais an😂

  Yakob AdziwonouYakob Adziwonou12 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI12 ditë më parë
 • O finem te rujt zoti sa I mir qe je🥰🥰🥰

  Lume KukaLume Kuka12 ditë më parë
 • 💯❤🔥

  Maria Mirabela BellaMaria Mirabela Bella12 ditë më parë
  • Musik bithqirash

   bofooit gojobofooit gojo11 ditë më parë
 • Ska me 1Milion views per 1 dit 😅 Si ka ble dot Finemi ktu 😱😱😱

  Ard DaullxhiuArd Daullxhiu13 ditë më parë
 • 🔥

  DebaDeba13 ditë më parë
  • Super kenge jeni dy kengetaret me te mire be shqipri

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy12 ditë më parë
 • Super

  Klodiana ReciKlodiana Reci13 ditë më parë
 • Boni Like Finem ❤️💋💌💖

  Zini LulajZini Lulaj13 ditë më parë
 • Solon

  Zini LulajZini Lulaj13 ditë më parë
 • Bej keng tjeter me Solom ❤️💛💙💚🧡💜😘

  Zini LulajZini Lulaj13 ditë më parë
 • 😇😇😇

  fëllëza muhametajfëllëza muhametaj13 ditë më parë
 • Einer der grössten Ardian Bujupi 👑 Respekt dhe Hallal tkoft Brudi 💫♥️ was ein Song der beste Sommerhit ☀️

  hen kohen ko13 ditë më parë
 • super bashkpunim

  BNL GAMINGBNL GAMING13 ditë më parë
 • Finem👑👑🍁🍁💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Jorgo VerushiJorgo Verushi13 ditë më parë
 • Sa kang kot deshtim 👎👎

  Mirjan DuliMirjan Duli14 ditë më parë
 • Musik bithqirash

  pabloescobar994pabloescobar99414 ditë më parë
  • Bravo super

   hen kohen ko13 ditë më parë
 • E ka kopju taynen,Tayna un kam qef me ndru lojen,Finem:Ndron moti ndron loja😊

  aswer huioaswer huio14 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Eli Rezart3Eli Rezart314 ditë më parë
 • Super kenge jeni dy kengetaret me te mire be shqipri

  Gaz PrognajGaz Prognaj14 ditë më parë
 • 🇷🇸

  JovicJovic14 ditë më parë
 • Dgf🚗🏎️💯

  Αdi SulajΑdi Sulaj14 ditë më parë
  • 🇮🇹🇦🇱💪⚔️🇪🇺

   aswer huioaswer huio14 ditë më parë
 • Zjarr🔥🔥

  Aleandro SulajAleandro Sulaj14 ditë më parë
 • 1:00 adriani 🤗🥰☺🤗🥰😇☺😘🤩😍

  Lavdrim RamaLavdrim Rama14 ditë më parë
 • Adriani ma bukur se finem

  Lavdrim RamaLavdrim Rama14 ditë më parë
 • Tiktok ?

  Jsis KsksjJsis Ksksj15 ditë më parë
 • O finem je tigri

  Ylli XhixhaYlli Xhixha15 ditë më parë
 • Keng shume e bukur

  anita xhahuanita xhahu15 ditë më parë
 • Bravo super

  Nikol FrrokuNikol Frroku15 ditë më parë
 • Boss......finem😏🤜🤛

  Nadja GremiNadja Gremi15 ditë më parë
  • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   Nadja GremiNadja Gremi15 ditë më parë
 • Jeg skulle aldrig have sat jer sammen 🤔😂

  tralala tralalatralala tralala16 ditë më parë
 • Super kenge per mua

  Behar KasaBehar Kasa16 ditë më parë
 • 🇮🇹🇦🇱💪⚔️🇪🇺Respect

  ItalianEagle🦅ItalianEagle🦅16 ditë më parë
 • Adriani from Kosovo❤️❤️❤️ 🦅🦅🦅🇽🇰 and ky tjeri garant 🇦🇱 😂😂😂

  KOSOVO is doing the best music in EuropeKOSOVO is doing the best music in Europe16 ditë më parë
  • A nuk jemi 1 ne?

   Dejvi CucuriDejvi Cucuri15 ditë më parë
 • Me rop shpie sara esht ajo ?

  GRANDER STUFFGRANDER STUFF16 ditë më parë
 • Super keng

  Romeo HysiRomeo Hysi17 ditë më parë
 • Bliv ved

  tralala tralalatralala tralala17 ditë më parë
 • 💓💓

  tralala tralalatralala tralala17 ditë më parë
 • Det står skrevet det er ikke skørt

  tralala tralalatralala tralala17 ditë më parë
 • I er bare så gode sammen 🤗

  tralala tralalatralala tralala17 ditë më parë
 • ✅✅✅✅

  mara beautygirlmara beautygirl17 ditë më parë
 • Finem adrian 👑👑🇦🇱🇦🇱😎😎

  Vasil VasoVasil Vaso17 ditë më parë
 • Bliv ved drenge I kommer frem af jeg har adopteret jer 👍👍❤️❤️❤️

  tralala tralalatralala tralala17 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Nertila GremiNertila Gremi17 ditë më parë
 • Kong kari

  Silvio MiciSilvio Mici17 ditë më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDI17 ditë më parë
 • Ti krejt i pate Ti krejt kang kote

  Elisa_ taynaElisa_ tayna17 ditë më parë
 • me duhet emri asaj bjondes ne fillim per nje projekt ne shkolle

  JonaJona17 ditë më parë
  • ayip

   cybleXcybleX17 ditë më parë
 • Super hit

  Fabjo AlilanjFabjo Alilanj17 ditë më parë
 • O finem ky Jani te kopjon fjalez

  Anila GojaniAnila Gojani17 ditë më parë
 • ❤️🤑💣🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Luis TarjaLuis Tarja17 ditë më parë
 • Super

  Elida AliajElida Aliaj17 ditë më parë
 • 💙💙💙💙❤❤❤❤

  JoannaJoanna18 ditë më parë
 • ADRIAN KETE VIDEO E KE BERE SHUPER

  liljana Elmazililjana Elmazi18 ditë më parë
 • 1,4Mio

  Agatay ErtanAgatay Ertan18 ditë më parë
 • 💪💪👏👏👏

  Toshi DajaToshi Daja18 ditë më parë
 • Liebe deine songs bin auch albana 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙👍🥳🇦🇱🇦🇱

  Hava FeriziHava Ferizi18 ditë më parë
  • This is like "andiamo" but andiamo is for me still numero uno ❤️❤️

   JoannaJoanna18 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏

  Selma ZyberajSelma Zyberaj18 ditë më parë
 • Jeni yje

  Indrit XhikaIndrit Xhika18 ditë më parë
 • shum shum shum kot

  AL GᴇʀsɪAL Gᴇʀsɪ18 ditë më parë
 • O finem je super yll rrepit edhe kengen e rradhes e ke bere super hit 😜💪😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇦🇱🇧🇪🇦🇱 respekte nga Germany

  serry ciokserry ciok18 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Suada ShkurtiSuada Shkurti18 ditë më parë
 • Shumë e mirë

  red scorpionred scorpion18 ditë më parë
ALgones