Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

17 Shk 2021
4 140 138 Shikime

❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente
 • Kush eshte fans i Taynes like 👇

  Rudina HoxhaRudina Hoxha3 orë më parë
 • Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.

  Lussi GogaLussi Goga5 orë më parë
 • Tayna queen

  Fatjona HodajFatjona Hodaj5 orë më parë
 • Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  Magdalena VechiuMagdalena Vechiu13 orë më parë
 • Si ma bon jeten pa mu

  Fidana HFidana H15 orë më parë
 • Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir

  Bi BeeBi BeeDitë më parë
 • I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤

  Tayna TaynaTayna TaynaDitë më parë
 • Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔

  Bella 123Bella 123Ditë më parë
  • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

   CassieCassie6 orë më parë
 • Oj loqk skom ni ksi muzike të mir

  Lila AvdullahiLila AvdullahiDitë më parë
  • Tayna shum e bukur jee o shpirt

   CassieCassie6 orë më parë
 • b7sg7

  merita feratimerita feratiDitë më parë
 • 👌👌👌💯💯❤❤

  Henriett NèmethHenriett NèmethDitë më parë
 • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

  Erzen ZE1Erzen ZE12 ditë më parë
 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss2 ditë më parë
 • Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  erkida mhillierkida mhilli2 ditë më parë
 • غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

  Ինչպես ԻնչպեսԻնչպես Ինչպես2 ditë më parë
 • TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

  always winningalways winning2 ditë më parë
 • O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  LEART RLEART R2 ditë më parë
  • ...♡...

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss2 ditë më parë
 • 🤩

  Florina MuhoFlorina Muho2 ditë më parë
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Ptao TomPtao Tom2 ditë më parë
 • Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

  XhoniXhek FikuXhoniXhek Fiku3 ditë më parë
 • 🎶🎶🥰🥰🎶🎶

  Magdalena V.D.Magdalena V.D.3 ditë më parë
 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

  Anisa AliiAnisa Alii3 ditë më parë
 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  soinhu foitusoinhu foitu3 ditë më parë
  • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

   Ptao TomPtao Tom2 ditë më parë
 • 😍❤️❤️🌹💥💥

  Filiz ÖncüFiliz Öncü3 ditë më parë
 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

  Eni SulajEni Sulaj4 ditë më parë
 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

  Tayna kida xhensila QueenTayna kida xhensila Queen4 ditë më parë
 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  Kejsi IsufajKejsi Isufaj4 ditë më parë
  • Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

   Klea BaciKlea Baci2 ditë më parë
  • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

   soinhu foitusoinhu foitu3 ditë më parë
 • algones.info/global/scy-ZZqz22uPyZ8/video

  ANNAANNA4 ditë më parë
 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

  ANNAANNA4 ditë më parë
 • ...♡...

  Shpetim LushiShpetim Lushi4 ditë më parë
 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

  Elife SherifiElife Sherifi4 ditë më parë
 • Hit🔥

  Melek MobileMelek Mobile4 ditë më parë
 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Melek MobileMelek Mobile4 ditë më parë
 • Wow

  Melek MobileMelek Mobile4 ditë më parë
 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  Shqiponja BogiqiShqiponja Bogiqi5 ditë më parë
  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

   bodoti qwiubodoti qwiu4 ditë më parë
 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  Anila ThaciAnila Thaci5 ditë më parë
  • QWX

   bodoti qwiubodoti qwiu4 ditë më parë
 • Zeri embel flori

  Vaide AhmetajVaide Ahmetaj5 ditë më parë
 • We missed Florii😍😍😍

  Xanadu ColorXanadu Color5 ditë më parë
 • ma te miret jeni

  Tuana XheladiniTuana Xheladini5 ditë më parë
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Dee99nDee99n5 ditë më parë
  • Hahahaha

   Florian HysaFlorian Hysa3 orë më parë
 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

  Adas DzwAdas Dzw5 ditë më parë
 • du bist di schonzte fon der welt

  Esther Bumann HänniEsther Bumann Hänni5 ditë më parë
 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

  Bardhyl DyrnjajaBardhyl Dyrnjaja5 ditë më parë
 • 🇦🇱

  No NameNo Name5 ditë më parë
 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

  Xixa TVXixa TV5 ditë më parë
 • Tayna Magdalena Flori???????

  Klea SulajKlea Sulaj5 ditë më parë
 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  Esmerald EleziEsmerald Elezi5 ditë më parë
  • Mbehet qefi 😁

   Esmerald EleziEsmerald Elezi4 ditë më parë
  • Edhe une :P

   Elife SherifiElife Sherifi4 ditë më parë
 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

  Huanito BuciHuanito Buci5 ditë më parë
 • QWX

  X__X __X__5 HDX__X __X__5 HD5 ditë më parë
 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  Horse PowerHorse Power5 ditë më parë
 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

  viktoriaramaviktoriarama5 ditë më parë
 • Like kush do taynen

  lauralaura5 ditë më parë
 • Bukur Flori..

  Frances XhFrances Xh5 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire Menkshi5 ditë më parë
 • Jom myt tu pi per ni dashni

  Rifat RufaRifat Rufa5 ditë më parë
 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

  Rishav kumarRishav kumar5 ditë më parë
 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  Aneri BalaAneri Bala5 ditë më parë
  • Vetem ti

   bardhyli77bardhyli774 ditë më parë
 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  Bjorna DraciBjorna Draci5 ditë më parë
  • 😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

   Melina VisaMelina Visa2 ditë më parë
 • 6/10

  Mangekyou SharinganMangekyou Sharingan5 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

  Rinesa BeqiriRinesa Beqiri6 ditë më parë
 • Alle Songs bis jetzt Baba

  Helan GuruHelan Guru6 ditë më parë
 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

  ar. lindaar. linda6 ditë më parë
 • YLBETËShYIIKA

  Yllka MustafaYllka Mustafa6 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Yllka MustafaYllka Mustafa6 ditë më parë
 • Flori✨

  Saranda Jaha - HasaniSaranda Jaha - Hasani6 ditë më parë
 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

  Eljana BuciEljana Buci6 ditë më parë
 • Uau ka dal shume e bukur kenga

  alket molialket moli6 ditë më parë
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

  lyrics songslyrics songs6 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lea AnaLea Ana6 ditë më parë
 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  bodoti qwiubodoti qwiu6 ditë më parë
 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

  Romesa HalitiRomesa Haliti6 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

  Xhuana MazelliXhuana Mazelli7 ditë më parë
 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  Dormer TekstDormer Tekst7 ditë më parë
  • Tajna quen👸

   bodoti qwiubodoti qwiu6 ditë më parë
 • Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

  alalal alalalalalal alalal7 ditë më parë
 • wow

  nazmie karajnazmie karaj7 ditë më parë
 • Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ALgones no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  OFFICIALLY SPARSHOFFICIALLY SPARSH7 ditë më parë
 • Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

  Giaco MoneGiaco Mone7 ditë më parë
 • Shume e bukur me pelqen shume

  Lea AnaLea Ana7 ditë më parë
 • Jav qifsha nanen

  lapo geelapo gee7 ditë më parë
 • Shum bukur ❤️❤️❤️😘

  Arijeta AhmetajArijeta Ahmetaj7 ditë më parë
 • Love it ❤️

  Elion EnadaElion Enada7 ditë më parë
 • parritshem trujt zoti yll bote ....

  bofooit gojobofooit gojo7 ditë më parë
 • Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

  Senad ArifiSenad Arifi7 ditë më parë
 • Magdalena 💕

  Angjelo DajaAngjelo Daja7 ditë më parë
 • α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

  Ruana SulaRuana Sula7 ditë më parë
 • O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  LiraLira7 ditë më parë
  • MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

   bofooit gojobofooit gojo7 ditë më parë
 • Tajna quen👸

  Isnije OsmaniIsnije Osmani7 ditë më parë
 • ❤❤

  SokolSokol7 ditë më parë
 • Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

  Nila NilaNila Nila7 ditë më parë
 • kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

  Aldo BandilliAldo Bandilli8 ditë më parë
 • Katastrof muzik

  Problex AlbProblex Alb8 ditë më parë
 • Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

  KKKKKK8 ditë më parë
 • Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  Kejsi IsufajKejsi Isufaj8 ditë më parë
  • she is amazing

   matilda lulimatilda luli7 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  Blend AbdullahuBlend Abdullahu8 ditë më parë
 • Shum vari lesht si kenge

  keli merkokeli merko8 ditë më parë
 • Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

  Herbal LifeHerbal Life8 ditë më parë
  • Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

   bardhyli77bardhyli774 ditë më parë
 • Noch nie so schön Tayna 💖💘

  Azra ZendeliAzra Zendeli8 ditë më parë
 • Special❤tayna

  Berat QufajBerat Qufaj8 ditë më parë
 • Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Besim GerqinaBesim Gerqina8 ditë më parë
 • Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  BESABESA8 ditë më parë
  • Qyqja😂

   Edisad DelajEdisad Delaj8 ditë më parë
ALgones