Nga lidhja e dështuar te "show dashurisë" Rrëfehet Erjon Geca:U bëra pjesë e telenovelës,u zhgënjeva

19 Shk 2021
88 806 Shikime

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 19 shkurt, 2021
Ai është një djal me origjinë nga Hasi,29-vjeç, i cili paraqet mjaft mire tiparet dhe karakterin e nje qytetari, që traditë ka bujarinë dhe fisnikrinë. Ky është Erjon Geca, i rritur mes dashurisë dhe përkujdesjes prindërore të cilët janë kujdesur me të njëjtën dashuri edhe për djalin tjetër, vëllain e Erjonit. Jeta e tij ka udhëtuar mes çasteve positive dhe ato negative, por shpirti i tij luftarak, ka përballuar gjithçka me sukses. Erjoni rrëfeu gjatë bisedës me stafin, se ka pasur momente që kanë lënë gjurmë negative në jetën e tij, aq sa edhe vet Erjoni ligështohet kur i kujton. Ishte viti 2018 kur Erjoni do të merrte një sinjal për alarm në punën ku ai edhe punonte. Ai niset me shpejtësi duke udhëtuar me motorrin që përdorte për punë dhe rrugës do të pësonte aksident. Një automjet i cili hynë gabimisht në rrugë do ta përplaste Erjonin duke i shkaktuar fraktura të rënda në gjymtyrë dhe krah. Por mes rrëfimeve me nostalgji gjendet dhe një moment i paharrueshëm që Erjoni e ruan si ditën më të lumtur të jetës, ajo e të bërit xhaxha për here të pare.Mes një ekperience si security brenda dhe jashtë Shqipërisë, Erjoni së fundmi u bë pjesë e një programi dashurie, i cili hyri brenda tij me qëllimin për të ndërtuar një marrdhenie dashurore. Pikërisht këtu lindin dhe pyetjet më të mëdha, se çfarë e detyroi një djalë si Erjonin të bëhej pjesë e një programi dashurie dhe pse pikërisht mendonte se jeta e tij do të ndryshonte pasi të kishte gjetur pjesën tjetër të zemrës, vajzën e ëndrrave. Sot për here të pare Erjon Geca mbërriti për të hapur zemrën, pikërisht aty ku rrëfehesh “Me Zemër të Hapur” Ndiqni emisionin.

Komente
 • Come mai hahahaha oo shqipri he italian morri fund shqipria jon

  nik morinsnik morins17 orë më parë
 • Hec more mos ja fut kot po kush je ti me dal ktu e me llamat

  Aulona LonaAulona LonaDitë më parë
 • Bravo psikologe te pershendes shum vete ti je e verteta ne fjalet tua qe thua rrespekt per Erjonin

  Fillorete MazrekajFillorete Mazrekaj2 ditë më parë
 • Seriozisht e ka ky?Me fal po ju skeni ca mbushni programin ?Me vjen keq qe ky program meret me keto gjera .OMG

  Elio ElioElio Elio3 ditë më parë
 • Bi bo lat Nam per zotin si ti qe shkon aty dhe ato qe drejtojn TV 🤔🤔🤔

  Αλκετα ΤσουκαΑλκετα Τσουκα3 ditë më parë
 • I bejme te gjitha realitet duke sjellur David Beckham ne studio. QR.

  Maverick 77Maverick 774 ditë më parë
 • Po mire e ke ti Erjon nuk doje fame dhe akoma nuk don fame prandaj shkove ne kosov u fute ne nje emision njelloj si emisioni qe ike se nuk don FAME

  lia sirilia siri4 ditë më parë
 • Nje gje nuk kuptova car kerkon ky djale ketu nga ku emisjon

  Jesjon PurballariJesjon Purballari5 ditë më parë
 • Kush me shpjegon arsyen e vajtjes tek ky emision 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Nazana AhmatiNazana Ahmati5 ditë më parë
 • Mire e ke Erion , ti po thua nje te vertet, kjo eshte bere nga .media 📺 sepse duan me klikime me shume.jane dhene mbas pas paras. Ti shiko me Alfred cakon me teori konspirative na flet kot . Nuk percjellin asnje pozitivit ne popull. Duhen te shikohen emision qe behen tv8

  Mira miraMira mira8 ditë më parë
 • Ma shpifi ky, 🤮🤮

  dallandyshe cakodallandyshe cako8 ditë më parë
 • Keni te dreit Perpufhja eshe Fallco

  Pullumbesha AhmetiPullumbesha Ahmeti8 ditë më parë
 • Xxx ź

  Kujtim LikaKujtim Lika8 ditë më parë
 • Per ca ka shku aty aman ktu vijn vec ato qe ndahen lol 😂😂😂 ky vdiq per vemendje

  Mirela SoMirela So9 ditë më parë
 • Bravooo psikologe fjalë me vënde ke folur nuk gjendet gruaja në emisjone dhe avokatja foli shummm bukur respekte për ju

  Diana ZeliaDiana Zelia9 ditë më parë
 • Erjoni flet shumm qartë që në atë emisjon ska dashuri bravooo avokate atje vetëm për famë shkojnë lanë nam atje tu u puth me të gjith cunat gocat për të mar fam avokate i bën olca këto që të dali çifte se fiton lekë olca kur i do publiku është shumm emisjon i pistë turp turp për vendin tonë me këto pislleqe

  Diana ZeliaDiana Zelia9 ditë më parë
 • kjo qeka si mamaja ime fizikisht dhe kur flet 😂😂😂😂

  beli belibeli beli9 ditë më parë
 • koqet e kanarit skan te mbaruar ne kte bot

  beli belibeli beli9 ditë më parë
 • Kerko vemendje ne cdo emision, sepse nuk je per vemendje por sot e kan mundesin te gjithe .

  Vera ImkaVera Imka10 ditë më parë
 • O erjon ike se nuk donte te dilte me asnje goc

  Sweet OnyxSweet Onyx10 ditë më parë
 • Ore pyke sa i sigurte qe flet. Garanton...sa budalla

  Sweet OnyxSweet Onyx10 ditë më parë
 • Qka kan desht me tregu ne ket emision

  Flo. floFlo. flo11 ditë më parë
 • Ehh more Erjion kot ke dal atyj se fetyra Po te tregon se je tyj genjy vet spo di qa Po thue

  Shyrete LillmanShyrete Lillman11 ditë më parë
 • Erjoni e dinte që do dilte nga emisioni . Se e dinte qe asnjë vajzë nuk donte të dilte më me të. Tani bën si lypsar haaaaaaaa la nam.

  Xhoana BuiXhoana Bui11 ditë më parë
 • Erjoni dhe Lulzimi i Perputhen 1jane te dy te semure rende per fame. Ai Lulzimi dukej qekur thonte kam me qindra fanpage, dhe ky u duk kur dilte gjasme do plaste bomba. .sa te mjere jane. Gjynah 2 djem te rinj

  BleAlBleAl11 ditë më parë
 • Vallahi asnje zemer ska rremby ky shkopi 😂

  Liam jolaLiam jola12 ditë më parë
 • Tim Tim nikolla

  Erland123 BabaxhaniErland123 Babaxhani13 ditë më parë
 • Zonja avokate keni shume te drejte Arsyetimi juaj eshte tamam sepse po japin shume shembuj te keqinj ne publik me sjelljet qe bejne ne perputhen.

  Angela HaxhillariAngela Haxhillari13 ditë më parë
 • Zonja avokate je e mrrkullushme je njeri shum i vertet te admiroj dhe te respektoj pa fund je nje njeri i rralle qe esht veshtir te jen shum njeres si ty

  Liri VataLiri Vata13 ditë më parë
 • Rritu dhe pak Erion e prit se ndoshta te pikon nga qielli ajo qe ti mendon e mos perfaqeso gjith veriun perfaqeso vetem veten tende

  Esma JaubelliEsma Jaubelli14 ditë më parë
 • Kisha respect per ty Erjon se dukeshe ndryshe po dukesh se per fame pate shku dhe ti ne Perputhen se meqen nuk shkoje te Its My Love ne Kosove🙄 njisoj jeni po h se t pelqeu 📺 😑😒

  GreissGreiss14 ditë më parë
 • KY KA VAJTUR TE EMISIONI KOSOVAR its mai love PER FAM QE TE FITOJ LEK QYLE

  E RIE RI14 ditë më parë
 • Pa lidhje...skeni me ca mbushni emisionin

  Eli KEli K14 ditë më parë
 • Do vrare olsa muhameti qe u gezuan qe kishin nje milion klikime

  vlora vloravlora vlora14 ditë më parë
 • Sa bukur dhe mire flet avokatja, por e the me pare jane te perdorur dhe te vetperdorur

  vlora vloravlora vlora14 ditë më parë
 • Po kush do e shikonte ne qofte se nuk eshte i vertete👎👎👎👎

  Omi OmiOmi Omi14 ditë më parë
 • Bukur e tha avokatja eshte me teper se aktrim ( nese eshte e vertete)👏👏

  Omi OmiOmi Omi14 ditë më parë
 • P roduksioni e servir dhe e mbeshte por jo te manaxhoje ndjenjat e çdonjerit Kjo nuk eshte fare bindese dhe aq me teper absurde. Vete konkurrentet mund te kene bere loje ne koston e vet por jo qe jane te menaxhuar Ky eshte mendimi yt personal supozimet tuaja 👎👎👎👎

  Omi OmiOmi Omi14 ditë më parë
 • Nuk ka mundesi qe te rihjte nga perputhen mund te menaxhihet Ajo qe te rinite shkojne per fame vetkuptohet por si tha avokatja mund te bien shume me keq

  Omi OmiOmi Omi14 ditë më parë
 • Shko mor pall k mbush naj mushk me dru se je shum vk idjot

  Halit MorinaHalit Morina14 ditë më parë
 • Une se kuptoj pse beheni kaq naive ose pse keta qe futen dalin e bejne pastaj ankesa.emisioni eshte show.kaq.ata qe futen nese skan mundur ta gjejne ne jeten e tyre ne nje tv shkuan ta gjejne???haha.te gjithe jan te vetedijshem se sdo gjejn dashurine aty po shkojn per show pse ankohen pastaj???bota esht e mbush me vajza e djem ne nje program do gjejn dashurine???programi esht show.faj ka rinia jashte qe i marrin seriozisht keto gjera gjeshajne neper komente ofendojn etikitojn njerez e persona ne ate emision.fajet i kemi ne jashte qe sillemi si mos o zot.jemi rini shume e deformuar.

  Aida AidaAida Aida14 ditë më parë
 • Ke ardhur dhe ketu hahahaha o sa njeri kot qe qenke mete pa vemendje tani erdhe ketu pastaj do shkosh ne its my love kosove duket kush po don pak fam qe spo e mer dot 🤣je per te ardhur keq 🤷‍♀️

  My KenoMy Keno15 ditë më parë
 • ky Erjoni bon gjithqka per me dal nTv , edhe ktu paska ardh 🤦🏻‍♀️

  Anita HAnita H15 ditë më parë
  • Ky burr qe e Quan veten, ka hyre tek it's my love😂 vdiqaa dmth! Ca spo ben per fam dhe thot jo sdua famen. O eshte legen komplet

   A ShA Sh13 ditë më parë
 • Evis kujdes se do te ta mbylli emisionin Olsa😂😂

  Ergi TabErgi Tab15 ditë më parë
 • Publiku i don si dojn ata vet buliku kthehet si pelqehen ata mren mendoj kshtu

  Honem HonemHonem Honem15 ditë më parë
 • Cfare prisni nga nje emisjon si top Chanel ku ne krye e hudheheqin bucet

  fredi avdulifredi avduli15 ditë më parë
 • Erjoni sduhet gjykuar edhe nese do famen te pakten spo krijon qift fake

  Marge AMarge A15 ditë më parë
 • Zj, Margarita Kola fole shum mir po per fat te keq kur njerzit dojn famen e lekt skan problem se cenohet lidhja tyre e vertet, llogjika njerzve ne ditet e sotme nuk eksiston, njerzit po bejn jet te dyfisht pa pas fam e jo ma per fam e lek, vlera njerzve sot eshte veq interresi dhe asgje me shum

  Marge AMarge A15 ditë më parë
 • duhet te keni kujdes kur te ndaheni nga i dashuri apo e dashura se rrezikoni me e pa veten tek emisioni me zemer te hapur..hahhaah

  Vojsava PrishtinaVojsava Prishtina15 ditë më parë
 • Definitivisht ja vlen te diskutohet per Programin me te pavlereshem Perputhen. Ki program perdor shume te ri nga dobesia e Shqipetareve qe kan eshte Fama. Duke dashur qe gjithe diten te bejne Reklama e mos te prekin pune me dore. Kane munges morali te pamoralshmem

  Lavdim AjetiLavdim Ajeti15 ditë më parë
 • Sa kot vjen ne emision per cfare???qa zgjidhi??apo thjesht me dal prap ne TV?? Shko ma djal mas len nam se ste gjen dashurin kush po gjeje vet

  Enkeleida MaenhoutEnkeleida Maenhout15 ditë më parë
 • Nuk e besoj Erjon Geces. Nga vet fakti se tha kam nje audio bombe per te mar followersa. 3 dit na beri reklama do shfaq bomb edhe pastaj e hodhi te njejten gje qe e kish hedhur kur doli Shqipja. Do nxjer tha nje bomb por me duhet ta pyes nje Personazh qe eshte Mrenda ne Perputhen. Genjeu Erjoni se nuk nxorri asni gje. Sa i perket Emisionit te gjithe jan fake. Emision pa vlera

  Lavdim AjetiLavdim Ajeti15 ditë më parë
 • Ky eshte idiot fare ..ne fund i ben thirrje te rinjve : Mos shkoni ne show..se Perputhja eshte show.. Dhe pastaj tregon se do mare pjese ne nje tjeter SHOW te tille ne Kosova Cfare TRAPI ..

  K LK L15 ditë më parë
  • @Lili Adamo flas per personin .."Mos bej sic bej une"

   K LK L13 ditë më parë
  • Idjot dhe kurva Jane ato qe i Marin mbare te gjith se naten neper bordelli dhe diten neper TV turp tju vije ne radh te pare prinderve qe i lejojne Edhe TV qe cfaqin bordelli ashi qare turp turp tju vije funderinat

   Lili AdamoLili Adamo13 ditë më parë
 • PERPUTHEN eshte nje SPEKTAKEL dhe ndiqet si I tille. Nuk eshte BISNES si agjensi. Ju po ngaterroni cdo gje. Spektaklet ndiqen ne GJITHE BOTEN . S P E K T A K E L e dini kuptimin te 4 ju atje ?

  K LK L15 ditë më parë
 • Shqipen gati e ke MAMA Ejon +Shqipe= ndarje ne diten e dyte .MAMA bli dorashka boksi ti kesh kur te takosh Shqipen.

  K LK L15 ditë më parë
 • ERJONI rend akoma pas fames . Shkon nga nje TV ne tjetren duke peshtyre ata qe I dhane nje shans..Cfare karakteri!!!

  K LK L15 ditë më parë
 • Per mendimin tim ti Erjon mund te jesh djale I mire per nje rreth te vogel gocash, po nuk ishe i pelqyer nga ndonje goce atje.Takimi yt ishte me ate goce atje ishte me i vjeter se ne komunizem, pa ndjenja, pa emocione. SHUME KEQ qe del ketu si fitimtar dhe viktime e emisionit.Ty tu dha shansi , nuk dhe ASGJE. MOS DEMASKO VETEN ME SHUME. Shkon nga nje TV ne tjetrin si e si te fajesosh emisionin.. Kerko problemet ne vete.

  K LK L15 ditë më parë
 • moj zonja po ku jetoni ju qe beheni sikur si kuptoni perse behen show ne Shqiperi per te mbushur xhepat regjisoret dhe producentet , gjejne ca vicktima femra meshkuj per te bere love story dhe perputhen , po keto show ne europe apo Amerika jane tamam show jo te mbushin xhepin disa duke shkelur ne privacy e ketyre qe marrin pjese duke ju premtuar qiellin me yje sa ti futin ne lak e pastaj i shfrytezojne kush fiton famen , dikush fiton perbuzjen , por kush po pyet per ndjenjat e njerzve kur flet moj zonja avokate per prinderit e ketyre njerzve kush i pyet prinderit perderisa ata qe i rekrutojne ne te tilla show ju bejne lavazh truri,,,,,,,sa turp

  Nick SanxhakuNick Sanxhaku15 ditë më parë
 • Shum fejk asht si program! Por e verteta e hudhir te rinje te sotem.

  ardit markuardit marku15 ditë më parë
 • Po shum e vertet! Asni nuk asht per dashurin ! Po shkoj per eksperienc e fame , pastaja po doli gje mir . Po nuk doli behem i famshem.

  ardit markuardit marku15 ditë më parë
 • Avokatja e ka degjuar emisionin padashje se ja vinte mamaja, pastaj nja dy shkrime i dolen para "tangencialisht", pastaj e shtypi like ne instagram te faqja perputhen padashje, pastaj komentoi per debatet padashje...😂😂😂 Avokate u mor vesh qe e ndjek si dreqi po leri justifikimet. Ku i gjete moj programet ligjore qe na shihke te tilla ne oren 6😂🤥🤥🤥

  Michele PanzavoltaMichele Panzavolta15 ditë më parë
 • Ky do me u bo i famshem me zor 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ per ca e beri ky kte emisioni

  Jo NaJo Na15 ditë më parë
 • E kam thene un nje dite do marre edhe Tean dhe Beartin kjo evisi

  Dona HoxhaDona Hoxha15 ditë më parë
 • 👩‍🦰🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🇩🇪🇽🇰🇩🇪🇽🇰

  Loris DelijajLoris Delijaj15 ditë më parë
 • Mos ja fut pordh o shok.Un e kam njoft burrin para 30 vitesh dhe ka ndodh ne momentin dhe kohen e duhur.Shoku;leri fantazitë qe te marresh vemendje.Ore majmun!ik te lutem dhe mos kerko me bo shou siper shurres tande.Turp

  Majlinda PergegaMajlinda Pergega15 ditë më parë
 • Kto slen me degju

  kkjfgyh Lohgfgkkjfgyh Lohgfg15 ditë më parë
 • Avokate i ke ren pikes bravo

  Antoine KetaAntoine Keta15 ditë më parë
 • O erion mos ja fut brockudhave kot edhe ktu ke dal me marr fam edhe ti

  Antoine KetaAntoine Keta15 ditë më parë
 • Ky qenka per fame the flet per te tjerte shko mor cun shiko jeten tende te jeshe i mire nuk rri 30 vjece la martu

  Ardiana BykuArdiana Byku15 ditë më parë
 • Çfar kërkon ky ktu aman...lat nam

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhz15 ditë më parë
 • Po ketu qfar ke kerkuar more Erion apo veq sa per te dal ne tv 🤦‍♀️🤦‍♀️ qfar nuk po shikojm Pse se ke marr dhe Shqipen me vete kishit dalur me te besueshem 😂😂

  ADobraniiADobranii15 ditë më parë
 • Margarita Kola je me e mira avokate ne shqiperi

  Elona EnyartElona Enyart15 ditë më parë
 • Mirdita quhem bekim jetoj ne gjermani qytetin dusseldorf dua te njoftoj nji zonj shqiptare pre 23 der 47 vite jam nga kosova kam bisnes banes luksoze makin audi me te riun limousine automatik vishem firmato jam gjentllmen i edukuar dhe me nji zemer te madhe por ju lutem prap ju lutem vetem thirrje serioze nga nji zonj shqiptare nuk ka lidhe prej cilet troje per mua vetem nese flet gjuhen time aq nuk dua me teper pra zonj nese egzistoni ne ketë jet ne ket botë nuk do te pendoheni zoti asht nji dhe besa jonë shqiptare num im telefonik 0163-8608894 thirrni ose mesazh whats app viber dhe hyrja per gjermani 0049 nese keni pengesa ne telefonat shkruani këtu ne mesazhe flm

  Leon MrnLeon Mrn16 ditë më parë
  • Bekime-te lutem munde te me ktheni- nje-pergjigje?

   Jasemin BreguJasemin Bregu4 ditë më parë
  • Une sapo lexove mesazhin tuaj- mendova te shkruaj.kam deshire te njohe

   Jasemin BreguJasemin Bregu5 ditë më parë
  • Pershendetje si je

   Jasemin BreguJasemin Bregu5 ditë më parë
 • Ky flet kot vajti per fame po sja vari asnje vajze e kuptoi dhe iku vete dhe bene si viktim nuk i pushon goja ngeli duke folur,clidhje ka ardhja ketu ne emision ,dhu e di ti qe shikuesit te donin

  Dallandyshe MysajDallandyshe Mysaj16 ditë më parë
 • Nuk I ka mare njeri me pahir ato cupa moj zonja

  Violeta SeitiVioleta Seiti16 ditë më parë
 • She ti ishe idiot nuk te zgjodhen me vajzat pis fjale

  Violeta SeitiVioleta Seiti16 ditë më parë
 • E pelqeve programin ,aplikove nuk te detyrovi njeri , nuk te moren me zor ??????

  Manuela MuratajManuela Murataj16 ditë më parë
 • Asgje smora vesh pse ka shkuar aty

  lavdim E. Lalavdim E. La16 ditë më parë
  • Ja pra per thashatheme Me shajt tv 📺 te tjera programet te tjer 🤔😡😔

   Eni HidaEni Hida14 ditë më parë
 • po kte a e ka fut kush me zor nk e kuptoj ca jan kto mor zot 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  inw inwinw inw16 ditë më parë
 • Avokate je Njesh sot - komplimente .

  Joy joyJoy joy16 ditë më parë
 • Sa ka dale nga studio Erjoni i eshte bere nje pyetje Anes nga Arjani : mos doli Erjoni sepse e ndjeu qe ti do e eleminoje ??? Ku e dinte Ai cfar mendonte Ana??? Pse do eleminohej Erjoni nga Ana ????

  Joy joyJoy joy16 ditë më parë
 • Hahahaha ne nuk kemi ase politikanet ne nuk kemi ase telvizore ne nuk kemi ase rini mjer populli i shkret dhe mjer familjet shiptare

  Bujar DarsiBujar Darsi16 ditë më parë
 • Po ik o pall karit mos ban gjsme si din diqka varikars ka ik koha e dashuris ik punon diku

  alex tomaalex toma16 ditë më parë
 • Kujt ja ka rremby zemren more ky, o zot qfar tmerri eshte ky 👎👎👎👎

  Lume BajramiLume Bajrami16 ditë më parë
 • Qka ke lyp aty oj kafshe 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Lume BajramiLume Bajrami16 ditë më parë
 • 3 jave ke nejt plot fjali e me nejt 1 vit sa fol ky si grat e lagjes bla bla

  Dona LilaDona Lila16 ditë më parë
 • Nuk ka qen per fame dhe thot se do shkoj edhe ne kosove sepse atje na qenka ndryshe 🤦🏼‍♀️ Po shkojn pas fames si qeni pas ..

  Angel MalakAngel Malak16 ditë më parë
 • lat nam ca ikini kto ky sesht mir me mend dhe ju si emision na zhgenjyet

  Keta AlketaKeta Alketa16 ditë më parë
 • Eshte e vertet qa thot djali

  Petrit PrendiPetrit Prendi16 ditë më parë
 • Pse nuk e dije ti zoteri se eshte spektakel ? Kudo behen spektakle ne Amerike eshte *The Batchelor *..kush je ti qe del kunder SPEKTAKLEVE ? ti ke nje shans te vogel te lidhesh po kryesori eshte spektakli. Mesohe kete

  K LK L16 ditë më parë
 • Ca jan kto karlliqe a ke shku vet atje o djal

  Emilio RamoEmilio Ramo16 ditë më parë
 • Ky eshte budallai. Po TI del ne takim me anen dhe i tregon te dashuren tende qe e ke tatuaxh dhe TI prisje Ana te te zgjidhte TI. Falenderoje anen per fame qe more dhe del neper kanale dhe flet. Ana eshte super femer.

  Kostas BanisKostas Banis16 ditë më parë
 • Bisha ne ket bot egziston e kunderta ku i pa dituri te jep dituri dhe i pa drejti ndan drejtesi

  alba niaalba nia16 ditë më parë
 • Erjon loqja

  God's FavoriteGod's Favorite16 ditë më parë
 • O kamarjer ca bon ne tv, hajde sillna kafen !

  God's FavoriteGod's Favorite16 ditë më parë
 • po ti ore djale nuk dukeshe ne emision qe kerkoje vemendje,nga te hypi kjo deshire apo pe shqipen dhe more vrull.Mungese profesionalizmi nga ky emision.

  Or LandoOr Lando16 ditë më parë
 • Ngelen njerzit tek evisi o zote cfare beni e zgjidhet problemin

  Hamzo AlushiHamzo Alushi16 ditë më parë
 • U degjeneru rinia Shqipntare ,shif Italine bo edhe keta, u bete si Barbara Durso ne canale 5 , TV bordello.

  Besa BesaBesa Besa16 ditë më parë
 • Po ky për të treguar fotot ka ardh këtu??

  deivoxz Favideivoxz Favi16 ditë më parë
 • O ta falt zoti gojen oi avokate se shkoin per fame e jo per dashuri osé me gjet noi pun ne televizor, cifti ka dal me dashuri jo me publik

  Henduela DokuHenduela Doku16 ditë më parë
  • Nuk po' e kuptoi pse ka ardh ne ket emision ky cfar problemi ka, e ka kap halli i djemve te tjer e vajzave cfar ka ardh me ndreq tek emissioni me zemer te hapur apo asht tu kerkue pun edhe aty 😄😄😄

   Henduela DokuHenduela Doku16 ditë më parë
ALgones