Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

3 781 586 Shikime

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Murderer

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Executive Producer POPI KOLA
Starring :
Igli Zarka and Krist Lleshi

Music Produced: Mixey Music & Apollo
Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced : Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer : Nexhat Ternava
Gaffer : Kastriot Hasani
1st AC : Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Editor & Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra Ara

Komente
 • awesome-оффигенно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Блеск ИзумрудаБлеск Изумруда13 orë më parë
 • Great Arilena and Noizy the rest It looks like they tried too much to bring something special but somewhere it didn’t click

  Happy MemoriesHappy Memories22 orë më parë
 • This song will have more then 100M!💪

  MayaMayaDitë më parë
 • ❤❤❤

  Ida BrajaIda BrajaDitë më parë
  • Noziy nuk te kam degju shum me pare, po me kete kenge e ke mbyt fare....DAMN. Sa per Arilenen ska koment aty dihet!

   mikea hiooimikea hiooi17 orë më parë
 • Korca City nice

  Gunner ArsenalGunner ArsenalDitë më parë
 • Mua me peleqen super bashkpunim

  Landa KadiuLanda KadiuDitë më parë
 • algones.info/crone/yrJGy44e_FTYDrbDcU2X3w

  Shem BunShem BunDitë më parë
 • Kot fare 🤕

  Spiro .BSpiro .BDitë më parë
 • Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

  hoiy vinosahoiy vinosa2 ditë më parë
 • Kqre mo s to kan nxhit n telifun

  Besim CocajBesim Cocaj2 ditë më parë
 • 🧿🧿🧿🧿💎💎💎💎🌏🌏🌏🎆🎆🎆🎆

  Erisa HitaErisa Hita3 ditë më parë
 • Sukses super

  Erisa HitaErisa Hita3 ditë më parë
 • I love this song and her voice sooo much and I am so glad I found this great artist! Much love from germany ❤️❤️

  Leopard-Drückerfisch yayLeopard-Drückerfisch yay3 ditë më parë
  • The best one . The top 👌 👏

   hoiy vinosahoiy vinosa2 ditë më parë
 • Pjesa me policine e xhiruar ne korce 😍

  Johny KoJohny Ko4 ditë më parë
 • Bashkepunimi dhe kenga me e bukur qe kam pare deri tani ne shqiperi ,urime urime bravo te madhe

  00. x.x.x.x00. x.x.x.x4 ditë më parë
 • Kenge e nivelit boteror.

  Kleand RreraKleand Rrera4 ditë më parë
 • Great collab.

  babe 83babe 834 ditë më parë
  • Ky është super bashkëpunim 💥

   niddg viiutniddg viiut3 ditë më parë
 • Noziy nuk te kam degju shum me pare, po me kete kenge e ke mbyt fare....DAMN. Sa per Arilenen ska koment aty dihet!

  r sr s4 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍

  Nobibe TvNobibe Tv4 ditë më parë
 • Arilena po i erreson perdite Elvanen,Dafinen me shoqe...Eshte epoka e Arilenes tani.

  marsimarsi4 ditë më parë
 • Fama kesaj vajze do jetoj ne shekuj, kengetarja numer 1 e shqiptarve. Suksese 🎼🔝🔝🙏

  FabiFabi5 ditë më parë
 • Jj. VH;;; JM ku

  Luan MustaLuan Musta5 ditë më parë
 • The best one . The top 👌 👏

  Gentian TopuziGentian Topuzi5 ditë më parë
 • Je nona arilena

  Irida SfiriIrida Sfiri5 ditë më parë
 • Mua nuk më pëlqen hiç se është kot fare arilena po jo noizy

  Ajla & Era CullhajAjla & Era Cullhaj6 ditë më parë
 • Ooo they killed it > >> Murderer 💣💣💫💫🤍🖤

  LogosLogos6 ditë më parë
 • Me shume se gjysma e klipit e xhiruar ne korce

  Marsi QirjajMarsi Qirjaj6 ditë më parë
 • Ky është super bashkëpunim 💥

  Arian SulaArian Sula7 ditë më parë
 • 💋💋💋⚘💋💋💋💞

  Дилмурод БекпулатовДилмурод Бекпулатов7 ditë më parë
 • Ka marr 3.3M views fal noizyt😂

  don1 ytdon1 yt7 ditë më parë
 • Arilena ka talent qe rralle kengetare e ka Noizy legjende si gjithmone

  Demi MilkurtiDemi Milkurti7 ditë më parë
 • Fantastic

  Rudina Am-AmRudina Am-Am8 ditë më parë
 • Dyshja që kurr s'mendonim se na duhej🍻

  bowen voowybowen voowy8 ditë më parë
 • Arilenaaaaa🥰❤️

  Rozeta FerkoRozeta Ferko8 ditë më parë
 • Me eshte bere fiksim kjo kenge

  Denisa DhanaDenisa Dhana9 ditë më parë
 • korsetomfkyrekourkut

  joel lacijoel laci9 ditë më parë
 • Arilena e kompletuar

  Shprese IlaziShprese Ilazi9 ditë më parë
  • Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

   bowen voowybowen voowy8 ditë më parë
 • TOTTI means shit in Hindi

  Surendra PradhanSurendra Pradhan9 ditë më parë
 • Perfect song 👌 🇲🇽🇲🇽🇲🇽

  Nicos ShalaNicos Shala9 ditë më parë
 • So beautiful this song

  Lucian AlexandruLucian Alexandru10 ditë më parë
 • OMG this song is so underrated, it needs way more views, waiting to see them growing. Arilena is one of the most talented artists of Albania, you go girl!

  ShpresaShpresa10 ditë më parë
  • tek.youtubi...rrespekte

   mllop aeetmllop aeet7 ditë më parë
 • Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

  mllop aeetmllop aeet10 ditë më parë
  • 🌅

   bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
 • Amazing song. Both of you are superstars. Congratulations.

  flora kamberajflora kamberaj10 ditë më parë
 • Nje keng e mrekullueshme e nje cilsie te rralle. Brravo Arilena dhe Noizy na kenaqet veshet dhe shpirtin.

  VisaVisa10 ditë më parë
 • Kjo e paska zerin e mire

  labi dlabi d11 ditë më parë
 • Super...një bravo të madhe

  Nardi LameNardi Lame11 ditë më parë
 • Super e bukur, dryshe nga tjerat. bravo×2!!

  Filip GajtaniFilip Gajtani11 ditë më parë
 • Greetings from Greece❤️‍🔥

  CassieCassie11 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

  Maria TitiMaria Titi11 ditë më parë
 • Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

  bla blubla blu12 ditë më parë
 • Noizy

  Arjeta AlimiArjeta Alimi12 ditë më parë
 • Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

  Kozeta XhaniKozeta Xhani12 ditë më parë
  • Po

   marsimarsi4 ditë më parë
  • Jo

   Elma. SulejnaniElma. Sulejnani10 ditë më parë
  • Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

   CassieCassie11 ditë më parë
 • shum lodhse

  GiorgosGiorgos12 ditë më parë
 • Super

  Flori FloriFlori Flori12 ditë më parë
 • 2:08- 😍🤩💃

  Orsolya HorákOrsolya Horák12 ditë më parë
 • 🌅

  Thoma GjoshajThoma Gjoshaj12 ditë më parë
 • Perfect match💃🏼🕺🏻😍Music🇦🇱🇬🇧🔥Both sing amazing❤️More like this music🔥🔥🔥

  MsJasmine68MsJasmine6812 ditë më parë
 • Kush karin i bon dislike ksaj kenge?

  Kejdisi 007Kejdisi 00712 ditë më parë
 • Noizy

  Lonii SaqipiLonii Saqipi12 ditë më parë
 • Uauuu,rastesisht e degjova,tn smbahem me,vetem replay. Fantastiiiiikeeee.

  Bona HoxhaBona Hoxha13 ditë më parë
 • Vras mendjen , kta qe kan ber dislike cfare shiti degjojn valle ???! Se nga muzika duket qe skane er fare …. 🧐🧐

  Byshra KurtiByshra Kurti13 ditë më parë
 • E kan myt 💥💥🔥🔥❤️

  Andi Dervishi MusicAndi Dervishi Music13 ditë më parë
 • 🌇🌇

  Thoma GjoshajThoma Gjoshaj13 ditë më parë
 • Super🇦🇱

  Fatty DavidhiFatty Davidhi13 ditë më parë
 • Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

  roland mollaroland molla13 ditë më parë
  • Me ke dalir ne enderr 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

   roland mollaroland molla13 ditë më parë
 • Dhe kengen me Alban skenderaj eka arilena super

  Ervin ZotajErvin Zotaj13 ditë më parë
 • Keng ma kot ska me

  Dajana GjetaDajana Gjeta13 ditë më parë
 • Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

  mikoy huiomikoy huio14 ditë më parë
 • Uaaa cfar zeri te dy bashkpunimi me I bukur mishi kokrra

  Hatixhe KaloshiHatixhe Kaloshi14 ditë më parë
 • 🔉🔉🥇🥇🥇🔥🔥🔥

  DeeJay D.I.P.DeeJay D.I.P.14 ditë më parë
 • 😍 Super

  Ornela DanaOrnela Dana14 ditë më parë
 • Best song ever ☄️☄️☄️

  Crafty AnjaCrafty Anja14 ditë më parë
  • Super kengetar

   mikoy huiomikoy huio14 ditë më parë
 • Supër këng 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🇦🇱🌴🏝

  S DS D14 ditë më parë
 • Amazing super star 💥💥🇦🇱🇦🇱bashkpunim I bukur Arilena noizy nje hit I vertet

  Korca AndiKorca Andi14 ditë më parë
 • 😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳🙏🏻🏝🏝🏝🏝

  S DS D14 ditë më parë
 • Gjenerate e shkredhyer

  Albo shortehhAlbo shortehh14 ditë më parë
 • Freaky nasty kush mendon ndryshe thjesht ja kan inatin ☄

  Dej JavuDej Javu14 ditë më parë
 • WOW 👑

  PUMAPUMA14 ditë më parë
 • Une perulem para kesaj kenge, shume interpretim i bukur, gjithashtu dhe video,dhe noizy me pelqen,arilena meriton te jet ne skenat nderkombetare,po te kishte qen ne angli o amerik do ishte bere e famshme,dhe ky stili muzikes i shkon shume 👏🏻👏🏻

  Ana BoriciAna Borici15 ditë më parë
 • Jeni te mrekullushem ❤❤❤❤❤❤

  Etleva RexhaEtleva Rexha15 ditë më parë
 • Arilena ta shpif

  Romi TrociRomi Troci15 ditë më parë
 • Super 😍😍

  alma dajcajalma dajcaj15 ditë më parë
 • god you pretty

  komo4o 7ma1komo4o 7ma116 ditë më parë
 • 😂superkombinim kane bere

  CRAZY》 ytCRAZY》 yt16 ditë më parë
 • Super kengetar

  gatimet e Angjelinesgatimet e Angjelines16 ditë më parë
 • Arinela eshte errrezikeshme zeri saje te terheqe si magnete .aseshte keshtu ?

  shshs shshsshshs shshs16 ditë më parë
  • Po po Arilena keto fjale i thote per Jeten time ( NOIZY-IN )

   Laura MekshiLaura Mekshi16 ditë më parë
 • Super keng bravi👍

  Nevi KociNevi Koci16 ditë më parë
 • Zo me ta pushtu zemren, nuk e di pse nuk e qojn Arilenen në Eurovizion kur vendi i pare do i takonte Arilenes. Bravooo Arilena

  Medaura FazlijaMedaura Fazlija16 ditë më parë
  • E kan cu vjet rri pa merak!!

   fjo Sejdinifjo Sejdini13 ditë më parë
 • Noizy&Arilena 🌟🔥🔥🔥🔥

  Enkeleda MehmetiEnkeleda Mehmeti16 ditë më parë
 • Super keng 😘♥️

  ♥️🤕😞♥️🤕😞16 ditë më parë
 • Greetings from Greece❤️‍🔥

  JoannaJoanna17 ditë më parë
 • 💯🚽

  Sacha ThönenSacha Thönen17 ditë më parë
 • Nje dive e vertet zeri juaj briland

  Nadia FezullauNadia Fezullau17 ditë më parë
 • Te dridhet mishi kur i degjon bravo😗😍

  Nadia FezullauNadia Fezullau17 ditë më parë
 • Kjo eshte Arilena dhe vetem Arilena super ⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Valentin LleshajValentin Lleshaj17 ditë më parë
  • かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

   JoannaJoanna17 ditë më parë
 • Super hit. Arilena me ke qmendur me zerin tuaj brilant

  Yll DervishiYll Dervishi18 ditë më parë
  • Greetings from Greece❤️‍🔥

   hen kohen ko15 ditë më parë
 • Sa e bukur kjo makina e studio xhimit

  Strange BrawlerStrange Brawler18 ditë më parë
 • Arilena e ka zerin unique . Kenga shum e bukur🔥🔥

  ND BogdanovicND Bogdanovic18 ditë më parë
ALgones