Sa shume te reja nga Iliri & Gilberta ne 'Abc e pasdites'. Festa private ne Permet dhe jeta ne Itali

19 Kor 2021
264 849 Shikime

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP.

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: facebook.com/abcnews.al/

Instagram: instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente
 • Një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Hamide GovoriHamide Govori11 orë më parë
 • Shoni shum mir bashk

  Myftar KullaMyftar Kulla13 orë më parë
 • Si shpirt jane

  AlbaAlbaDitë më parë
 • Anjehere mos u ndani po veren tjeter me nje bebe ishalla.💋💋❤❤⭐⭐

  Lac SerLac Ser2 ditë më parë
 • Ju uroj gjith të mirat zoti madh u befte sa më shpejt me fëmijë , ju jeni çifti me i vertet ju uroj jete gjatesi e u plakshi bashke qofshi gjithmonë të lumtur e te qeshur☺️🥰❤️❤️🌟🌟

  Renis XhokaRenis Xhoka3 ditë më parë
 • Iliri duket burre zotni lum ajo qe e ka ne krah

  UserUser4 ditë më parë
 • Jeni te dy te mire po Gilberta mos qesh si kot mi goc

  Tahip PersiperTahip Persiper5 ditë më parë
 • Super jete te lumtur

  fatbardha hazizajfatbardha hazizaj5 ditë më parë
 • Gilberta , vetem qesh se te shtohet jeta Je per se mbari Nga e qeshura nuk te gjen gje nga intrigat kini kujdes

  Pranvera DukaPranvera Duka8 ditë më parë
 • Ilir gilberta jeni te dy fantastik ,po iliri eshte me i mire se eshte permetar

  Mirjeta ZeqillariMirjeta Zeqillari8 ditë më parë
 • Gilberto intelligente ter kohes giligicet dhe qesh .

  Resmie IladisiResmie Iladisi10 ditë më parë
 • Te jane zene veshet me dyll o ilir qe ja duron kakarisjen

  Loreta MUÇAJLoreta MUÇAJ10 ditë më parë
 • Cifti I mir

  Shqipe RamajShqipe Ramaj10 ditë më parë
 • Iliri dhe Gilberta eshte nje cift i bukur dhe me kulture ju uroj te plakeni bashke

  Xhina MemushajXhina Memushaj11 ditë më parë
 • Zemer poso poli sagapo dhe do sikoni isimban olo afto

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Zemer gjumi me ka pelqyer shume dhe fliA shume nuk edi po eshte emire kjo

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Ma Femer te flliqur dhe pa fije bukurie si kjo Gilberta, rralle se mundesh me gjet.. A meret kjo Femer per Grua??? Ma mire kurre mos me u martua, se te marish nje Femer si Gilberta.. Iliri esht ok. Po me Gilberten ka gabuar shum!!!

  Bes BauBes Bau12 ditë më parë
 • Zemr ime ti po fle tani do. Isha me eqete te shia te flie iqete dhe i lumtur kjo gje me gezon

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Se di a me kupton tani

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Si mund ta kuptoj qe sishte zoi pa dri ten es yve te mi

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Sikur jetoje nendonje vend tjeter sikur do dilje ne rruge te shinin syte emi

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Zemer si mund te jetoj nje njeri kur puet per te dashurin dhe motra ime me tha ka vdekur qe ate caste du te ishia me ty

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Saelumtur do isha te degjoj mekenge te lumtura te jesh shume shuume i lumtur

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
  • Te jetoj me magji ne ta

   Elinda ZikajElinda Zikaj4 ditë më parë
  • Apta kapnit emi dua te thithe lumturi me cibuk krisi rruha krisa

   Elinda ZikajElinda Zikaj4 ditë më parë
 • Korona grama izoimu pag gjume dhe shume pune ponao

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Kardhiamu ne du zjarre jame endjej trupin tim te lerosur poli dhe do bej ndonje cmendi

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Nuk edi them vetes jam treli nuke edi zemer

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Gjushja idha gurit te keqen zoti uca idha drurit utha njeriu ishkrete iduroj te gjitha

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Gjushi im ithoshte nje shoku jeta eshte vper

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • A ma thuaj sa mund te duroj nje njeri

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Apo angjima qe eka nje njeri mu lipis poli bej ipomoni

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • Sa me mungon dashuria ime qe vjet ne pune isha si ne magji te mbullesh sute dhe per nje kohe te gjate te ndjesh lumturi

  Elinda ZikajElinda Zikaj12 ditë më parë
 • me ta shpif kjo Gilberta tu qesh me zor

  Lekë DukagjiniLekë Dukagjini12 ditë më parë
 • Te dy yje 🙏🙏❤❤🤗🤗

  Monika HoxhajMonika Hoxhaj12 ditë më parë
 • Bobo akoma se ka lene kjo Gilberta kete te qeshuren kot me se koti .. sa debile..

  marieta marietamarieta marieta12 ditë më parë
 • Jeni shummm te mir te drejt po Gilberta shumm po qeshet ndalu pak mos e prish

  Emine SylajEmine Sylaj12 ditë më parë
 • Ramazzoti

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.12 ditë më parë
 • Eros Eamazzoti asht super

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.12 ditë më parë
 • Te mir Do Jen budalleni Po Te mos e vlersojne lidhjen qe Kane

  Bruna NBruna N12 ditë më parë
 • Gilberta je shum e mir mos u vish me kaq te shkurtra

  Fabiana SulaFabiana Sula12 ditë më parë
 • Sa te bukur jan dyt ⭐⭐🙏

  Hysnije DuriqiHysnije Duriqi12 ditë më parë
 • Vetem ne shpr ndothe te quajn plak ne moshen 40 vjece🙉 ne europ ateher e fillojn jeten.

  Silva MekshiSilva Mekshi13 ditë më parë
 • zoti ju bekoft

  Elivera PultiElivera Pulti13 ditë më parë
 • Aman o Gilberts po boll me këtë të kakarisur në çdo fjalë. Po nuk je 15 vjeç o grua. Në moshën tënde po martojnë femijet. Ngelë ki ki e ka ka ka Hahahahahaha. Qofshi të lumtur . Paci jete e shëndet. "Hahahahaha boll me Giberte"

  VALENTINA PRiFTIVALENTINA PRiFTI13 ditë më parë
  • Pse plak eshte 40 vjece, vetem ne shpr te quajn plak kur je 40 vjece🙉jeni mesuar ne shpr te martohen gocat 18 vjece, ne europ martohen 30 e lart. Jeni nje cifte shum simpatik💑

   Silva MekshiSilva Mekshi13 ditë më parë
 • Keni kumbinu shkelgjyshem ne te folur edhe ne trup yll zoti ju rujt

  Delina LukajDelina Lukaj13 ditë më parë
 • Urime jeni te pelqyeshem

  Lea LelaLea Lela13 ditë më parë
 • Mos e tepro me te qeshuren shuuuum e pavend Me e kontrolluar rriti vlerat vetes se nuk je ADOLESHENTE Cdo gje e tepruar te acaron ! Mos e nis gabim lidhjen se jo larg do behesh e pa duruar Konsideroi serjozisht keshillat

  Ylvije MalajYlvije Malaj14 ditë më parë
 • Nuk e di Po qe ne fillim ju kam pare si cift .Qofshit Te lumtur perhere .Gilberta eshte me fat qe ka ne krah nje permetar .

  sabrina fortinisabrina fortini14 ditë më parë
 • ALLAHU ju ruajt sa te mir jeni se bashku,ju pafshim keshtu gjithmon IshALLAH 🙏🙏🙏🙏

  Banush HashaniBanush Hashani14 ditë më parë
 • Nuk ke kembe per t'i nxjerre ashtu moj vajze, si trungje. Luaj moshen qe ke.

  Inna TachiInna Tachi14 ditë më parë
  • @Inna Tachi po ka lidhia i ka te drejt te bukura, ka mendia ka trupi i ka te gjitha, mire eshte te mos mbajme ne goje se jane vajzat tona shqiptare, te krijoje jeten dhe te lumturohengjithmon u duam te miren se jane te gjitha vajzat tona te bukra e te mira.

   Krisanthi KaisariKrisanthi Kaisari10 ditë më parë
  • Dashuria vajze e mire nuk ka moshe edhe ne pleqeri jo ne moshe qe jane ata te dy qe eshte koha ne e bukur e jetes, te pjekur dhe pa gabime kur nuk eshte vone, te rrojne dhe ta gezoje jeten sic po e gezojme.

   Krisanthi KaisariKrisanthi Kaisari13 ditë më parë
 • Ilori kur llafos jeni i MREKULLUESHEM e ben Gilbertente te doje edge me Shume Respect per ju uroji gjithe te mirat

  Lindita PjetriLindita Pjetri14 ditë më parë
 • Sapo filloji programi ne Perputhen +40 me keni pelqyer si gjithmone jeni Mrekulli Njerez Suksese gjithmone me nje femije sa me shpejt ju Pergezoji

  Lindita PjetriLindita Pjetri14 ditë më parë
 • Nga gjithë emisjoni përputhje ky është çifti më i sinqert dhe pa mashtrime Bravo

  Lucy PashaiLucy Pashai14 ditë më parë
 • Nje verejtje per Gilberten mos qesh palidhje edhe kur nuk asht per te qeshur sepse po del.shum.keq.Bonu ma serioze tjerat jeni shum.te mir te dyt .

  Dita RexhajDita Rexhaj14 ditë më parë
 • Çifti më i mir bravo ju qoft

  Lucy PashaiLucy Pashai14 ditë më parë
 • Shkoni shumë si cift ishalla me në bebi

  zare Kacizare Kaci14 ditë më parë
 • Bravo

  Terezina BinakuTerezina Binaku14 ditë më parë
 • Gilberta te lutem mos qesh aq shum sepse dhe. Qeshja ka vendin dhe lezetin e vet

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj14 ditë më parë
 • Gilberta i paska nzjerr shalet si vajz 15 vjece 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Zonja nga Tirana 123Zonja nga Tirana 12314 ditë më parë
 • Ose kshu floket ky plaku

  Ntrip Shqip mixNtrip Shqip mix14 ditë më parë
 • Jeni super te dy 🤗🤗u plakshit bashke ishalla 🤲

  Aida PesaAida Pesa14 ditë më parë
 • Jeni me imire , njeri se tjetri , dy yje💥💥

  Miranda CerovaMiranda Cerova14 ditë më parë
 • Sa te mire dhe sa te thjesht 😍😍

  My LoveMy Love14 ditë më parë
 • Mbaroi duke u perkedhelur dhe me hijen e vete perkedhelet. Iliri djal i mire po i italianizuar dhe kur flet sikur flet italisht... kane nga 20e kusur vjet ne itali dhe flasin shqip perfekt

  S CS C14 ditë më parë
 • Sa njeri i mir iliri

  Casa De papelCasa De papel14 ditë më parë
 • Goblerta qesh veq sa meba zhurem Shum Falls

  Have BerishaHave Berisha15 ditë më parë
 • Jete te lumtur bashke

  Raimonda ProkoRaimonda Proko15 ditë më parë
 • iliri pas 1 muaji do jet komplet tuallcc 😊Gilberta eshte nga ato gra qe nuk ngopet me. seks 😋

  Fation.Kuqari OfficialFation.Kuqari Official15 ditë më parë
 • Ilir si permetare qe jam dhe qe njoh gjithe familjen tende te uroj lumturi te pafundme me Gilberten.Jeni cift shume simpatik.Besoj se ke gjetur gjysmen tende.Urime.

  marita sadikumarita sadiku15 ditë më parë
 • ⭐⭐⭐⭐🔥🔥🔥🔥🌷🌷🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍

  Marie MerkuriMarie Merkuri15 ditë më parë
 • Gilberta eshte me e sinqerte .

  Kei KeiKei Kei15 ditë më parë
 • futun te burat kerkojn te qin edhe kurvat per burr shikoni cfar jete keta dalin ne tev jutube e behen me lek nga lajket futunj o shqipetar ne jutube nxirrni karin edhe lek ju jep interneti ja keta qe te mbaruar jan ne jet e del edhe ky per te ber emisjon qe un edhe ju shqipetar ta shikoni o te shkruani si mua ha hi hu khhhhhh

  daniel kapajdaniel kapaj15 ditë më parë
 • Si drita te rroni e te gezoni

  Roza MersalaRoza Mersala15 ditë më parë
 • Ju kam ndjekur gjithmone te lumtur jeni shum te mire

  Nikoleta VidhiNikoleta Vidhi15 ditë më parë
 • Sa te lezetshem si cift🙂

  enisa lezoenisa lezo15 ditë më parë
 • Vetem se Gilberta me kto mini fundat disi nuk e ka kohen per to ..Gilberta nuk je 16 .17 vjeqe por je 40+ shif Iliri sa bukur eshte veshur edhe ti te ishe veshur me nje fund pak me te gjate ose ose pantollona nje bluze besoj se do te dukeshe me zonje sepse jeni ne nje emision e jo ne plazhe

  Nurten SeNurten Se15 ditë më parë
  • @rosa Imed Po Rosa nese Gilberta te ishte martuar ne moshen time edhe ajo do te ishte gjyshe sod 👌🤣🤣🤣por secili e ka stilin e vet te jeteses 👌sidoqofte te pershendes❤🤗

   Nurten SeNurten Se12 ditë më parë
  • @Nurten Se Epo ajo seshte gjyshe moj zonje eshte ne moshen e saj ,,,sa gjykim i shkurter ,,ajo seshte e moshuar te besh krahasim me mbesat e niperit .

   rosa Imedrosa Imed13 ditë më parë
  • @rosa Imed ka moj Rosa ka lidhje mosha si ska .Do te vishem une me mini funda se bashku me mbesen time po sipas teje ska lidhje jo se mendja nuk plaket kurre

   Nurten SeNurten Se13 ditë më parë
  • Njeriu vishet Edhe si ndihet ne shpirt ,,,paragjykime shqiptaresh ,, po' Ca lidhje ka mosha se ngelet tek ky faktor ,,njeriu do sillet do bej si ndihet ne shpirt

   rosa Imedrosa Imed14 ditë më parë
  • Mesazhi me real qe eshte shkruar,respekt per ju! Ajo prezanton veten me ate veshje! Bravo Iliri ka lezet me veshjen dhe prezencen e ti! Veshja eshte prezantimi I pare !

   Vezire DemaVezire Dema15 ditë më parë
 • O Zot si ylla keni lindur per njeri tjetrin 👌💙❤

  Nurten SeNurten Se15 ditë më parë
 • Bravoo ilir je shumm i zgjuar dhe i edukuar dhe gilberta e mir por me atë të qeshurën ma cpif ju uroj të jeni gjith jetën bashkë

  Diana ZeliaDiana Zelia15 ditë më parë
 • Çift ideal.

  PIRO PIROPIRO PIRO15 ditë më parë
 • met vertet jeni simpatik u befshit familhe e madhe me do femi ashtu si ju qe jeni te buzqeshur

  Halime GashiHalime Gashi15 ditë më parë
 • shum tmir jeni te dyt pershtateni kalofshi ter jeten keshtu te buzqeshur e meritoni

  Halime GashiHalime Gashi15 ditë më parë
 • Ju shkoft jeta veç me dashuri 🤲🤲🤲

  Veriana BushatiVeriana Bushati15 ditë më parë
 • Gilberta shum nje vajze e edukuar dhe ka marr djalin me te mir ne perputhen.

  Valentina LalaValentina Lala15 ditë më parë
 • 🥰🤩💗💗

  Valentina LalaValentina Lala15 ditë më parë
 • Që në fillim kur ju pash kam thon se këta të dy ishin për njëri tjetëri bravo

  Nexhi ShiniNexhi Shini15 ditë më parë
 • E ëmbël ju shkoft jeta me humor të ëmël si çësht vet gilberta e qeshur e lumtur bravo jet dhe dashuri të pa shtershme

  Nexhi ShiniNexhi Shini15 ditë më parë
 • Ju lumtë ,,, vendim i duhur,,, shkoni shume,,,

  Deshira RukaDeshira Ruka15 ditë më parë
 • Te dy shume solar

  lili demollarilili demollari15 ditë më parë
 • Marshalla sa te mire duken bashk Ishalla martoheni trashrgoheni bashk❤️❤️ Njerzit nga permeti jan shum njerz te mire Kam vjerren dhe mezi pres ta vizitoj si vend kur te vete shqiperi

  Blerina NdokaBlerina Ndoka15 ditë më parë
 • Sa illogjikshem esht iliri po dhe gliberta esht emir shum ❤❤☀️☀️urime

  Stefania StefaniaStefania Stefania15 ditë më parë
 • GULBERTA JE PROFE ,MASHALLA PER VESHJEN TENDE.

  Champions LeagueChampions League15 ditë më parë
  • Sidomos ne kete studjo shkelqen veshja e saj nje yll i bukur o zot sa e bukur me hiku menja

   Kristina RudiKristina Rudi13 ditë më parë
 • Jeni nje cift simpatik. Ju uroj me nje bebush se shpejti.

  Mimoza ImamiMimoza Imami15 ditë më parë
 • Sa te mire jan

  Elifara HavaljaElifara Havalja15 ditë më parë
 • Jeni cifti me perfekt

  mplerta xusaimplerta xusai15 ditë më parë
 • Nuk u lodh tu qesh kjo si e marre.copa mishit.aman o abc mosnaenxirrni me kete seeshte e shpifur

  Diana EstrefiDiana Estrefi15 ditë më parë
 • Gilberta je shume e mire po qesh si pa lidhje sikur me qen falco

  Eglantina AgaEglantina Aga15 ditë më parë
 • Jashtzakonisht bukur Telashet jane bashkeudhetare te jetes por me Gilberten nuk ke per ti ndjere Ajo eshte shume pozitive ( le te kuptohet) Gilberta ka qene shansi dhe zgjedhja me e mire me beso Respekt per te dy👏👏👏 U plakshi bashke si thone shqiptaret❤️❤️

  Omi OmiOmi Omi15 ditë më parë
 • Jeni cifti me i mire dhe me i bukur,jeni cifti me simpatik.Qofshi gjithmon keshtu.Jeni cift model.Tani me nje trashegimtar💏❤👄💋💞💕💖💗

  Katia FrashriKatia Frashri15 ditë më parë
 • Jeni shum cift i bukur ishalla u plakshi bashk

  Viktore HoxhaViktore Hoxha15 ditë më parë
 • Shkoni shume urime

  Klara SevoKlara Sevo15 ditë më parë
 • Ju uroj lumturi .

  Meri DumaniMeri Dumani16 ditë më parë
ALgones