Zef Beka & Govi Reka - Shih e Shkruj ( Eurolindi & Etc ) 2021

793 260 Shikime

Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Drejtor: Daut Avdimetaj
Tel: 0038349134115
Teksti & Muzika - Pjeter Kola
Orketrimi - Behar Neli
Style - Oli
Make Up - Renada & Fati
Vdeo Production - Dart Channel
Facebook: facebook.com/eurolindinfm
Instagram: instagram.com/eurolindimu...

Komente
 • O çifteli se na knaqe,ju knofte zemra🙏

  Dany KostaDany KostaDitë më parë
 • Ju kendoft Zemra , jeni te mrekullueshem

  A PA P2 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Adifet MemediAdifet Memedi3 ditë më parë
 • Ju knoft zemra

  Luk TushaLuk Tusha4 ditë më parë
 • Shum bukur keni kendu fjal tverteta👍

  Flore MarkuFlore Marku5 ditë më parë
 • Shumë bukur, suksese te mëtejshme per ty moter Govi Reka 👸👸👸 e per ty Zef Beka 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Arber RizajaArber Rizaja6 ditë më parë
 • Ja keni qellu bravo e mira esht e mire ju kendoft zemra

  Minushe SkarraMinushe Skarra6 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣✌

  Kuksjani UkttiKuksjani Uktti6 ditë më parë
 • Ju knoft zemra 🙏🙏🙏un cdo moment me kte kong e nigjoj mu ka bo fiksim🌹🌹

  Have LlotiHave Lloti7 ditë më parë
 • Te kendoft zemra o zef bega

  Dani LeliDani Leli7 ditë më parë
 • O ju kendoft zemra gjithmon

  Martin FrrokuMartin Frroku7 ditë më parë
 • Ju knofte zemra o bylbyla

  Gjyste PrekperajGjyste Prekperaj7 ditë më parë
 • ju kendofte zemra

  Sam KiesSam Kies7 ditë më parë
 • O ju kendofte zemra sa fjale te verteta jan bravooo🇧🇭🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Gjyste NdrejajGjyste Ndrejaj7 ditë më parë
 • shumm buker kendofshi gjithmon😍

  MelodieMelodie7 ditë më parë
 • Haha Govi nese te thote shpirt nuk te han lol luja Zef lol

  Aven TipsterAven Tipster8 ditë më parë
 • Mire e keq m'ka shkue mendja me t'largue nuk ma thot zemra.... Kur flasim per tekste kengesh,bravo !!

  Dj NikollaDj Nikolla8 ditë më parë
 • Ju lumte goja e u knofte zemra te dyve se e keni qa

  Alex GuriAlex Guri8 ditë më parë
 • O ju u knoft e bukura zemer 😘❤😘😘❤😘❤

  Klodi NdreuKlodi Ndreu8 ditë më parë
 • Shumë bukur ju knoft zemra gjithmonë

  sokl Leraysokl Leray8 ditë më parë
 • Oo ju kendofte zemrs Jeni te mrekullueshem 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Lirije BushatiLirije Bushati9 ditë më parë
 • Qq

  Fabio LicursiFabio Licursi9 ditë më parë
 • O zemra ju knoft gjithmon respekte per ju jeni me te mirt

  Besmir AhmatiBesmir Ahmati10 ditë më parë
 • Govi asht nje dashni 😍😍😍😍😍😍😍

  Mirela SoMirela So10 ditë më parë
 • Ju kendoft zemra se ma bukur ska e ma ralitet se asht kjo kg suksese bilbila

  Liljana MrishajLiljana Mrishaj11 ditë më parë
 • 9

  Jetonxxx ToviJetonxxx Tovi13 ditë më parë
  • ¹

   Jetonxxx ToviJetonxxx Tovi13 ditë më parë
  • Yj⁰o

   Jetonxxx ToviJetonxxx Tovi13 ditë më parë
 • Zemra te kendoft zef bega

  Marko NdojMarko Ndoj13 ditë më parë
 • Zemra. U. Knoft Bilbilat E. Malisis U Pershndes Nga. Drnica. Perkosisht Londra

  Xhovalin XhanmorkuXhovalin Xhanmorku13 ditë më parë
 • Shume bukur

  Kol BurgajKol Burgaj14 ditë më parë
 • U knofte Zemra shume Bukur

  Zef GjokaZef Gjoka14 ditë më parë
 • Ju kendoft zemra gjithmon 💚🎵💚 ☆.。.:*・゚

  RoziRozi14 ditë më parë
 • O zemer ju kendoft Govi Reka ❤ Je amelsina e kenges Shqiptare ⭐🔥

  Ermira MemajErmira Memaj16 ditë më parë
 • jeni te mrekullushem suksese

  Zef MhillajZef Mhillaj16 ditë më parë
 • Teksti, orkestrimi dhe vokali i zanit super super, origjinal SHQIP, ju lumt 👍👍👍👍👍

  Mirite KelmendiMirite Kelmendi16 ditë më parë
 • Ju kendofte zemera gjithe jeten !

  Gjovalin PrendiGjovalin Prendi16 ditë më parë
 • Lepa pesma ❤️

  Violeta BolmströmVioleta Bolmström17 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra gjithmone Bravoo!! Respekte per ju bilbilat e Tropojes !!Govi !🙏🙏❤️❤️

  Ελενα ΣαρικαΕλενα Σαρικα17 ditë më parë
 • A ka njerz qe ngojn kshu kangesh??

  F SumaF Suma17 ditë më parë
 • Si gjithnjë Pjetër Kola na suprizon me tekste të shkëlqyera dhe muzik identike Shqiptare. Këto kur orkestrohen nga i madhi Behar Neli dhe këndohen nga bylbylat veriut përundimi është FANTASTIK. Goja ju lumtë Zef Beka dhe Govi!

  NOPIABATNOPIABAT17 ditë më parë
 • Shum Bukur Ju kendoft gjithmon zemra bilbilat e kombit❤️🌺👑👑☀️☀️⭐️⭐️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

  Fatime AbdyliFatime Abdyli18 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra,dy zera mr timper e intonacion shume te veçante,por dhe zoteria qe i bie çiftelise mjeshter i madh,bravoooo..

  Frange CuniFrange Cuni18 ditë më parë
 • E keni pikur kete keng ju kendofte zemra 20 her ne dite e nigjoj shum bukur respekte

  Agostin ZymeriAgostin Zymeri18 ditë më parë
 • Jeni te pa pare

  Saimir ShahiniSaimir Shahini18 ditë më parë
 • Numer 1

  Saimir ShahiniSaimir Shahini18 ditë më parë
 • Keng me shum domethanje ju lumt .Govi jeni kengetarja ime e preferuar

  Feti MustafaFeti Mustafa18 ditë më parë
  • Ju pershendes nga zemra

   Govi RekaGovi Reka18 ditë më parë
 • Shum e bukur kenga urime

  Amarildo MuhaAmarildo Muha18 ditë më parë
 • Te dyve ju knofte zemra gjithmone

  Marjana MarkajMarjana Markaj19 ditë më parë
  • Duet i mrekullueshëm.

   Jahja MjekiqiJahja Mjekiqi14 ditë më parë
 • Shume kange e bukur me tekst te perkryer e kenduar nga dy kengetare me ze te perkryer rrespekte per Zef Beken dhe Govi Reken

  Ilir PapaIlir Papa19 ditë më parë
  • Faleminderit vlla

   Govi RekaGovi Reka18 ditë më parë
 • Zemra u knoft gjithmon.

  Gjevalin GjokaGjevalin Gjoka19 ditë më parë
 • Zemra ju knoft

  Mira vata MiraMira vata Mira19 ditë më parë
 • Ju lumte goja ❤❤

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE19 ditë më parë
 • E vertet asht vetem mu marr me fjal te kota kendofshi gjith mon rrespekt👏🏻👏🏻

  Lindita RrustemiLindita Rrustemi19 ditë më parë
 • O Ajo Zemer Ju Knoft O Dyet I Bukur I Malsis Gjakoves Kendofshi Gjithmon O i Nderuari Zef Beka E nderuara Znj Govi Reka

  Nebi DautiNebi Dauti20 ditë më parë
 • qe 15 her veq sonte e ndegjova

  syart vitiasyart vitia20 ditë më parë
 • U knoft zemra gjithmon

  albina lekaalbina leka20 ditë më parë
 • Ju knoft Zemra Zef Bega 🌹🍷🍹👋🎻👍

  Hile LushajHile Lushaj20 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem ju knoft zemra sa me shum bashkpunime ju lutem ♥️😘

  albania albaniaalbania albania20 ditë më parë
 • SI GJITHMON ZEFI DI TE GODAS KUR DO ESH PAUZ SE NA TRANOVE TMERRESISHT

  Filloreta GecajFilloreta Gecaj20 ditë më parë
 • 😘😘👏👏⭐🌟🍻🥂🍻🥂🍻🥂🍻🥂

  Agustin VucinajAgustin Vucinaj20 ditë më parë
 • 15,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

  RozalitaRozalita20 ditë më parë
 • Zef te Kendoft Zemra

  Lindita KolajLindita Kolaj20 ditë më parë
 • Bravo Ju Lumte kendofshi gjithmon bilbilat e tropojes respekt kenge e jashtezakonshme kombinim perfekt

  Hidaver RashitiHidaver Rashiti21 ditë më parë
  • 1⁷p8⁸

   Dila GjergjiDila Gjergji17 ditë më parë
 • Super keng ,kush ka tru I kuptn gjerat

  Kleo GjoniKleo Gjoni21 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra jeni te shkelqyer sa e bukur kjo kange na knaqet mbi 5 here e kam degju vetem sot suksese gjithmon

  Davida MargjiniDavida Margjini21 ditë më parë
  • Qu

   Leonel KacurriLeonel Kacurri21 ditë më parë
  • As

   Leonel KacurriLeonel Kacurri21 ditë më parë
  • Ära

   Leonel KacurriLeonel Kacurri21 ditë më parë
 • 👌👌👌👌👌👌

  Agim DurakuAgim Duraku21 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra o zot

  Luli LuliLuli Luli21 ditë më parë
 • Sa bukur zemra ju kendoft 💫💫🇦🇱🇦🇱

  Gezime BadallajGezime Badallaj21 ditë më parë
 • lezha ka legjenda.💯💯💯

  Ervin NdrecajErvin Ndrecaj21 ditë më parë
  • Fatmiresisht s'eshte nga lezha asnjèni,,po jane nga atje ku rrjedh jeta nga Tropoja the best

   Moza PrekperajMoza Prekperaj6 ditë më parë
 • Julumt goja ylla jeni te dy ♥ 🇦🇱🇦🇱🎻🎻⚘⚘👏

  Niko BroziNiko Brozi22 ditë më parë
 • Kenga me e pelqyer qe kam degjuar shum duet i bukr zemra ju kendoft te dyve e degjoj shum here ne dit me kenaq shum fjal reale respekt tropoja👏🙏🙏

  ferist tropoja ferist tropojaferist tropoja ferist tropoja22 ditë më parë
 • Kenge me vlere dhe kuptim plote ,kurre se ndal dimri pranveren vetem hijes se tyre u qesin fjale.

  Zxes ZeteZxes Zete22 ditë më parë
 • Shum bukur super

  Ermelinda LajcajErmelinda Lajcaj22 ditë më parë
 • Ta hangsha zëmren o Govi😍

  Chelsea FcChelsea Fc22 ditë më parë
 • Ju knofte zenra👏👏👏👏👏

  marcomarco22 ditë më parë
 • 👍👍👌👌

  Fatmir TahiriFatmir Tahiri22 ditë më parë
 • Bilbila jeni shume bukur

  Dona ToliDona Toli22 ditë më parë
 • Shum kënge e bukur ju përshendet Ilirida Tetova 🇦🇱

  The_eagle21 eagleThe_eagle21 eagle22 ditë më parë
 • O Zef c ben kshu o vlla se more gjithe vemendje me keto kenge kaq te bukura. Respekte pa fund. Ti je kengetar i lindur.

  Seadi SeadiSeadi Seadi22 ditë më parë
 • O yjet e qiellit ne veri shum bukut rrespekt

  Mark GjokaMark Gjoka22 ditë më parë
 • Super keng respekte

  Gjergji DushiGjergji Dushi22 ditë më parë
 • Bravo shum e bukur

  Edison MuhametajEdison Muhametaj22 ditë më parë
 • Bravo ju knofte zemra gjithmon

  Mentor PashaMentor Pasha22 ditë më parë
 • shkelqushem ju lumtë se na kënaqet zemrën rrofshi sa malet

  Xhafer OsmaniXhafer Osmani22 ditë më parë
 • Bravo ukjofte,,ju jeni yjet e kenges,,super super,,🌟⭐👏👏

  Agustin VucinajAgustin Vucinaj23 ditë më parë
 • Brravooo

  Bahrije BytyqiBahrije Bytyqi23 ditë më parë
 • Gjithmon kendoshi te dy o yje se kanga shum e bukur e vertet sot vec kan qefthash e themet 👑👑⭐️⭐️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  nicola niknicola nik23 ditë më parë
 • te lumt goja Govi reka

  genti londergenti londer23 ditë më parë
 • Ju kendofte zemra bilbilat e veriut 🙏🙏 kjo kenge do te jete hiti i 2021

  Drita CukaDrita Cuka23 ditë më parë
 • Ju knoft zemra e u lumt goja se tama kang me vend e me shum kuptim👌👌

  Domeniko NecajDomeniko Necaj23 ditë më parë
 • Perfekt duet bravo. Ju lutemi vazhdoni me ksi duetesh. Sa bukur po ju shkon kjo kang.

  O KO K23 ditë më parë
 • Besoji zemres ,e jo fjales,suksesee!

  E askujt E askujtE askujt E askujt23 ditë më parë
 • ALLAH VAS NAGRADIJO SELAM

  Semso CuljevicSemso Culjevic23 ditë më parë
 • Shume bukur..

  Burbuqe HoxhaBurbuqe Hoxha23 ditë më parë
 • Bravo yje jeni suksese

  Aleks HoxhaAleks Hoxha23 ditë më parë
 • Nje muzikë qe ja vlen me degju keto fjale jan fjale reale duhete me i besu vetese jo njereze te lige

  ermand xhekaliuermand xhekaliu23 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

  Shqipe HasanajShqipe Hasanaj23 ditë më parë
 • Ju lumt goja që të dyve ju knoft zemra dhe shpirt gjithmon ishalla nostalgji dhe respekte për ju rrofshi e këndofsh këndofshi gjithmon

  myrteza kullaimyrteza kullai23 ditë më parë
 • Zemra ju kendoft gjithmon jen 🌟🌟I muzikes respect 🇺🇸

  Zylfije JusufiZylfije Jusufi23 ditë më parë
 • Ju lumt goja me ket ze te bukur naj knaqte zemrat ju pershendes nga zemra

  Azem LuguAzem Lugu23 ditë më parë
 • Super jeni te dy ju knofte zemra gjithmon

  Luiza PerpalajLuiza Perpalaj23 ditë më parë
ALgones