Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)

27 Mar 2021
989 122 Shikime

INSTAGRAM instagram.com/shkumbinismaili1
FACEBOOK facebook.com/shkumbinismailiofficial
Listen : backl.ink/146034079
Web : shkumbinismaili.com/
Music: Shkumbin Ismaili
Lyrics : Alketa Dervishaj
Studio : Online Music Records
Mastering : Simon Duggal
Video : Visual Production - Directed by : Dario J.
2021 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
SHKO
Ti mendove se çdo gjë
blihet me para
në jetën time erdhe ti
shkel e shko bëre gjithçka
Krejt çfar kisha unë ti dhash
çfar kërkon më shumë
asnjëherë ti s'më ke dashtë
kot besoja unë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Askujt nuk i besova
më shumë në këtë jetë
u mundova të jem me ty
gjithmonë unë i sinqertë
asnjëherë nuk e mendova
jetën unë pa ty
vehten time e harrova
për një dashuri
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë

Komente
 • Te lumt goja! Bravo!

  Tefta SinanajTefta Sinanaj8 minuta më parë
 • Shko Btte las mich einfach! Mit dir ist nur schmerze!!

  Besim JashariBesim Jashari6 orë më parë
 • Shkumbim jam ra ne hall me kënget e tuant. Po deprimoj ka pak.

  Isen IbraimiIsen Ibraimi22 orë më parë
 • Shume e bukur

  adriana Xfradriana Xfr23 orë më parë
 • refren , Shkumbin je talent

  opzz xsinopzz xsinDitë më parë
 • Secilen Këng qe e kendon ka kuptim.... realitetin e jetes se padrejt per shum ne ....po kjo esht jeta skemi qte bejm😔

  Antoneta BalajAntoneta BalajDitë më parë
  • momente të bukura duke të ndëgjuar!

   minij hooiminij hooi5 orë më parë
 • Shum e vertet une mendoj ky asht kengetari me i miri ne shqiptari 👍🌟

  Antoneta BalajAntoneta BalajDitë më parë
  • Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔

   minij hooiminij hooi5 orë më parë
 • Ylli

  anxhela loveanxhela loveDitë më parë
 • super suksese te uroje...!!!!

  ilir hysenajilir hysenajDitë më parë
  • Fjalet Jan te pakta je super

   opzz xsinopzz xsinDitë më parë
 • ❤👏

  Elvira CocioabăElvira Cocioabă2 ditë më parë
 • Shume Kengtar i mir e modest , kesht duhet Te jet nje kengtar. RESPEKT !

  Avni KryeziuAvni Kryeziu2 ditë më parë
 • e vertet vajzat e sotme ose meshkujt vetem per para dashuria e vertet HUMBI ,,,GONE,,,😢

  model star71model star712 ditë më parë
 • refren , Shkumbin je talent

  soinhu foitusoinhu foitu2 ditë më parë
 • Asnjeher smund ta blesh dashurin 🤨🤨🤨

  Kushtrim MorinaKushtrim Morina2 ditë më parë
 • Super këngë bravo je me i miri

  Andrit FiloqiAndrit Filoqi2 ditë më parë
 • Shko ne rrugen tende

  Meni KociMeni Koci2 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Olta ToupaOlta Toupa3 ditë më parë
  • O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

   soinhu foitusoinhu foitu2 ditë më parë
 • Shum fjal te bukura sukses👍👍

  Klodjan MukaKlodjan Muka3 ditë më parë
 • Sei unico super bravo 👏👏👏👏

  Salihe HysenbelliuSalihe Hysenbelliu3 ditë më parë
 • Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔

  Juana GerduqiJuana Gerduqi4 ditë më parë
  • Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

   Emily AnEmily An3 ditë më parë
 • Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!

  samuel lololsamuel lolol4 ditë më parë
  • munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

   Emily AnEmily An3 ditë më parë
 • Fjalet Jan te pakta je super

  Kesara ShametajKesara Shametaj4 ditë më parë
 • 🎶👏❤️

  violeta dedvukajvioleta dedvukaj4 ditë më parë
  • Je kengetari me i mire.

   niduoe streniduoe stre3 ditë më parë
 • Rrofsh o hallall kengetar

  Jeton GashiJeton Gashi4 ditë më parë
  • me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

   niduoe streniduoe stre3 ditë më parë
 • Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate

  Nusret EleziNusret Elezi4 ditë më parë
 • I vetmi këngëtar origjinal shqiptar

  Anjeza MucaAnjeza Muca4 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑

  Rinora MetajRinora Metaj4 ditë më parë
 • Super super 👏👏👏

  Γεωργία ΤόντιΓεωργία Τόντι4 ditë më parë
 • Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...

  chin leechin lee4 ditë më parë
 • O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

  minij hooiminij hooi4 ditë më parë
 • Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏

  Vera AlikajVera Alikaj4 ditë më parë
 • Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃

  Engjull Lo.Engjull Lo.5 ditë më parë
 • Perfect ❤️

  Aleko KrongoAleko Krongo5 ditë më parë
  • Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

   minij hooiminij hooi4 ditë më parë
 • Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

  Bruno AlliajBruno Alliaj5 ditë më parë
  • E vertet

   Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj Albana3 ditë më parë
 • Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

  Resi HysaResi Hysa5 ditë më parë
 • me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

  niduoe streniduoe stre5 ditë më parë
 • Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

  Liri BakuLiri Baku5 ditë më parë
 • Je kengetari me i mire.

  Ardian CekuArdian Ceku5 ditë më parë
 • I mrekullushem nje kenge super

  robe dariusrobe darius5 ditë më parë
  • Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

   niduoe streniduoe stre5 ditë më parë
 • Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭

  Silva IvanajSilva Ivanaj5 ditë më parë
  • Yygggy

   Brisi KociBrisi Koci5 ditë më parë
 • Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!

  ihave thedreamihave thedream5 ditë më parë
 • Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅

  KristinaKristina6 ditë më parë
 • 😍👌🤗

  Siba sainiSiba saini6 ditë më parë
 • Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍

  Familja DociFamilja Doci6 ditë më parë
 • O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj Albana6 ditë më parë
 • Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏

  Anduel SylaAnduel Syla6 ditë më parë
  • @Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi4 ditë më parë
  • Je ma i'miri kengetar

   Emily AnEmily An6 ditë më parë
 • Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏

  lena nuculajlena nuculaj6 ditë më parë
  • loved the new video?

   Emily AnEmily An6 ditë më parë
 • Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

  Age BiblekajAge Biblekaj6 ditë më parë
 • Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔

  din hdin h6 ditë më parë
 • SHUME E bukur ...

  Ελενη ΑσημακόπουλουΕλενη Ασημακόπουλου6 ditë më parë
 • O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim

  Vlore VloraVlore Vlora6 ditë më parë
 • Talent ☺️✌🏻👏🏻

  Hajrije BiçakuHajrije Biçaku7 ditë më parë
 • 😍😍😍🌟🌟

  Julie IvezajJulie Ivezaj7 ditë më parë
 • Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

  Landi ShkullakuLandi Shkullaku7 ditë më parë
 • KUSH MENDON WOW SHKUMBIMIN ISMAILI NO 1 ALBANIAN SINGER 👍👍👍

  model star71model star717 ditë më parë
  • Un 👍👍❤❤

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi6 ditë më parë
 • Vous êtes une vraie découverte pour moi. J’adore votre musique. Merci

  page persopage perso7 ditë më parë
 • Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim asnjeher dashurin😊👌🏻👌🏻🔥🔥

  JoannaJoanna7 ditë më parë
 • Shipëria ka dy këngëtarë më të mirë tek zhaneri muzikor I baladave dhe ata janë Alban Skënderaj & Shkumbin Ismaili ❤❤👏👏

  Adriana GanellariAdriana Ganellari7 ditë më parë
 • Bravo te qoft ty je ma i mir zoti qoft me ty gjithemon

  endri bibaendri biba7 ditë më parë
 • Shum bukur si gjithmone kenget tuaja me plot kuptim ju lumte 👏👏👏👏👏👏👏👏

  Hajrije ManxhukaHajrije Manxhuka7 ditë më parë
 • Je ma i'miri kengetar

  Fabjan GegaFabjan Gega7 ditë më parë
  • Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   JoannaJoanna7 ditë më parë
 • Mund ta blesh ti gjith boten asnjeher DASHURIN 😭😭

  Emily AnEmily An8 ditë më parë
  • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ përshëndetje 05.04.2021. Gëzuar 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 12:08h

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi7 ditë më parë
 • Shume e bukur bravo Shkumbin Ismaili

  Edison HadriEdison Hadri8 ditë më parë
 • sukses i rradhës i padiskutueshëm, nuk e di ndonjë këngë jo të mirë të Shkumbinit.

  Besa KKBesa KK8 ditë më parë
 • Skam fjal per ket kengetar..me Te gjithat Te mirat me kang qe Nuk Te bezdiset kurr bravo..je kengetari me I mir ne diaspor dhe ku folet shqip

  vliduu zeebvliduu zeeb8 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Originalrezept! BonabonaOriginalrezept! Bonabona8 ditë më parë
  • O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

   Emily AnEmily An8 ditë më parë
 • Mos e lini te kendoj me kete😅te na leri rehat te harrojm pse na i kujton

  Erald HamatajErald Hamataj8 ditë më parë
 • Edhe një këngë që të le pa fjalë😍 Çfardo komplimenti është pak. Je gjigand

  Lila SulaLila Sula8 ditë më parë
  • Me i miri!!!

   vliduu zeebvliduu zeeb8 ditë më parë
 • 🌟🌟👏👏

  Valdete ShaqiriValdete Shaqiri8 ditë më parë
 • Dashuria as nuk mundet të blihet, as nuk mundet të shitet. 🙂🙂🙂🙂🙂

  Fuat LaziFuat Lazi8 ditë më parë
 • 💔

  Pajki PajkiPajki Pajki8 ditë më parë
 • Urime per videoklipin shkumbim! Sa me kuptim plot nje kenge e kapshme per trurin dhe e ndejshme per zemren suksese....

  Suada KrasniqiSuada Krasniqi8 ditë më parë
 • 🖒🖒🖒🖒

  Rezon IdriziRezon Idrizi8 ditë më parë
 • 💫👑👑👑

  sony sonysony sony8 ditë më parë
 • Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  carla natividad del mar benitescarla natividad del mar benites8 ditë më parë
 • Je unik sa me shum e degjoj aq me shum me pelqen je i vetmi kengetar qe e degjoj pa più merzitje te gjitha kenget e tua

  Ndricim LiziNdricim Lizi8 ditë më parë
 • Like qofse mendoni se Shkumbin ismajli dhe Elita 5 jan legjenda dhe kan zerin dhe kenget e njojtit stil

  smile foryousmile foryou8 ditë më parë
 • Shkumbini qe te ndiqet ska nevoj per videoklipe me makina luksi me vajza te zhveshura Mjafton zeri i tij dhe tekstet e bukura dhe behet hit

  Albana DoraciAlbana Doraci9 ditë më parë
 • O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

  Lela LelaLela Lela9 ditë më parë
 • Ah more shkumbin na kenaqe me keto kenge

  ilir lezajilir lezaj9 ditë më parë
 • Eshte nje kenge me shum kuptim per ato qe kuptojene

  Fatjon RrapiFatjon Rrapi9 ditë më parë
 • Me i miri!!!

  Mirela GapajMirela Gapaj9 ditë më parë
 • O Zot 2021 😭😭😭😭😭😭💔

  merita salihimerita salihi9 ditë më parë
  • 2221😀😀😀😆😆😆😄😃😂🤣🤣😂😂

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi6 ditë më parë
 • Mund ta blesh gjith boten asnjeher dashurin😌😌

  Levi Munishi ShehuLevi Munishi Shehu9 ditë më parë
 • I pazevendesueshen ne cdo keng tenden ndjej veten brenda, suksese i madh👏👏

  Irma HekaliIrma Hekali9 ditë më parë
 • Kjo keng eshte relaks

  Mondi CorrejMondi Correj9 ditë më parë
 • Te Lumet te Deshiroj Shendet edhe shum Sukses

  Kosova FerizajKosova Ferizaj9 ditë më parë
 • Dashuria nuk blihet por fitojet ......!

  giannis sucigiannis suci9 ditë më parë
  • Shum bukur

   giannis sucigiannis suci9 ditë më parë
 • Shko ne rruget tende me ler ne fatin tim mund te blesh ti gjith boten asnjeher dashurin, shum te verteta te gjitha kto fjal te lumt goja

  Luce KalariuLuce Kalariu9 ditë më parë
 • Bravo super kengetar je veq vazhdo

  P.sekiraqi5 P.sekiraqi5P.sekiraqi5 P.sekiraqi59 ditë më parë
 • Per mua je kangetari numer 1 ne globin toksor

  Sokol JakuSokol Jaku9 ditë më parë
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍✅✅✅✅✅✅✅GRANDE

  Mendi MislimiMendi Mislimi9 ditë më parë
 • Nje kengetar me sharm,shik dhe i pazevendesushem,bravo

  Basri HasaniBasri Hasani9 ditë më parë
 • Je gjigand shkumbin

  Shefki HysaShefki Hysa9 ditë më parë
 • respect per ty vllaa me kenge tuaa un knaqem 👍😊

  #Gentel# Menn##Gentel# Menn#9 ditë më parë
 • Bravo super kenge plot dashuri ,super talent,gjithmon kenget tua te japin emocione.Suksese!

  Leon VocrriLeon Vocrri9 ditë më parë
  • Përshëndetje 06.04.2021 18:46h 🤗😊

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi6 ditë më parë
 • Wow great voice

  Spark CultureSpark Culture9 ditë më parë
 • Mund t'a blesh gjithë botën, asnjëherë dashurinë. Vargjet më me kuptim. Sigurisht, e gjithë kênga është perlë

  Altin ShytiAltin Shyti9 ditë më parë
 • Shkumbini i ka "blere" kto dislike sa per te qene i besueshem🤣

  Altin ShytiAltin Shyti9 ditë më parë
 • Kènga mè e bukur braavoo

  Ermelinda SefaErmelinda Sefa9 ditë më parë
ALgones