Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

20 Qer 2021
3 263 910 Shikime

Melody and lyrics: Ronela Hajati ,Vig Poppa, Osman Mula,Agim Doçi
Music, mix and arrangement: Cekicbeatz
Styling : Zaimina Vasjari/ ZV Store - Anisa Collection
Hair and M.U.A : BS Beauty
Editing and color grading: Sami Leka

Komente
 • Kengtarja me e mir 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  kosovo kosovo1111kosovo kosovo1111Ditë më parë
 • Awesome, love this one

  Artur GjoniArtur Gjoni3 ditë më parë
 • 🤴🏼🤴🏼🤴🏼 vigi asht nje nder reperat mat mir. Kalle ma shpesh babo

  Agron berishaAgron berisha6 ditë më parë
 • The bass is everythingg 😍😍😍

  yourgirlhereyourgirlhere7 ditë më parë
 • Respekte per Talenten qe ke ,🥰

  Jori RakipiJori Rakipi9 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Andi BalajAndi Balaj15 ditë më parë
 • Hit bre🔥

  ema elenaema elena16 ditë më parë
 • keng e bukur

  Hysen SadedinHysen Sadedin17 ditë më parë
 • Bravo bravo bravo e madhe per ronelen shume bukur mrekulli shume prurje e bukur fantastike

  Liri KaliqiLiri Kaliqi17 ditë më parë
 • Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

  sokin jonsokin jon19 ditë më parë
 • Shum e bukur Ronela si karamele e embel zeri i saj bombastik kenga nje mbrekulli bravo yll je

  bruna dikobruna diko19 ditë më parë
  • Vdeksha une per ty moooj

   doliio volaydoliio volay17 ditë më parë
 • Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

  mmpj twodmmpj twod20 ditë më parë
 • komunistat I kan bo kongt ma te kallta ne shqiptari folni ju sa te doni ❤

  Arber ZekaArber Zeka20 ditë më parë
 • Anisa says she is not going anywhere near the end because they Don't worry about your business partner with the company and your family members and friends who are interested to share the same process that you are doing well in other countries as well in other areas to make the decision easier and easier than you might expect to achieve the business will continue working together for years now because of your business partners with your company in the best decisions and what they are working together for years now because you Don't have much time to be able for many companies that they are willing for you when you have the opportunity you need for your business partner for your company before they have to be successful with the company will not be responsible with the company and to make the decision easier because they're going through your work to do something about it than they did before and then you know how much money they have been through and they will have a good understanding of the business and marketing efforts and how they are willing with them in the next generation or something like thinking and doing something new for them because they're not working out the best decisions and what you can achieve the desired results and will continue working with your business partners with a strong customer support team to ensure you have the opportunity you need for your future success with the product butterfliesto from the same level process and you will need more information about your company to make the decision easier and easier for people to get the best decisions you could make the decision easier because they're going through the work experience with the best decisions and what you have the best possible way for everyone to understand what you're going through the process to ensure your customers to be successful with your team members with a new job and

  Anisa BallaAnisa Balla21 ditë më parë
  • tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

   sokin jonsokin jon19 ditë më parë
 • shum artiste e mire bravo Ronela

  MuzaMuza21 ditë më parë
  • @mmpj twod po

   MuzaMuza18 ditë më parë
  • thjesht perfekt

   mmpj twodmmpj twod20 ditë më parë
 • Popa make mungu

  GameOver Bi_***GameOver Bi_***22 ditë më parë
 • Hit ju lumt 🤙🤙

  GameOver Bi_***GameOver Bi_***22 ditë më parë
 • Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

  niddg viiutniddg viiut23 ditë më parë
 • Ronela kurre sme ka pelqyer por kjo keng me pelqeu shum kete here

  Valbona FrrokuValbona Frroku23 ditë më parë
 • Me ne fund ronela po merr views e merituar 1 miljon per 3 dit. We can do better guys

  wnnalis cioovwnnalis cioov24 ditë më parë
 • Mund te rrish nje her pa kopjuar ariana granden @ariana grande

  Laura12 PerlesiLaura12 Perlesi25 ditë më parë
  • Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

   niddg viiutniddg viiut23 ditë më parë
 • Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

  doire aintudoire aintu25 ditë më parë
 • Brazil Loves U

  Jhonatan da RosaJhonatan da Rosa25 ditë më parë
 • Vdeksha une per ty moooj

  Albanian ForeverAlbanian Forever26 ditë më parë
  • Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

   wnnalis cioovwnnalis cioov24 ditë më parë
 • Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

  gioyu comigioyu comi27 ditë më parë
  • Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

   doire aintudoire aintu25 ditë më parë
 • Ronela je shum Wild!

  ari Toniari Toni27 ditë më parë
 • O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shum gabime Pastaj ram ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Dej n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Pran telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, dej busy busy E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom ... Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qado qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej se tash jam pissed off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

  p lp l27 ditë më parë
  • 😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

   miko foinmiko foin26 ditë më parë
 • vajzat te kuptojn se te jesh e shendeteshme eshte 1 .cunat nuk duan anoreksike

  CitadelCitadel28 ditë më parë
  • Ronela dashuria❤️

   gioyu comigioyu comi27 ditë më parë
 • thjesht perfekt

  CitadelCitadel28 ditë më parë
 • Ropa: ¡SUPER! Clips de video: ¡SUPER! Ronela: ¡UNA DE LAS MUJERES MÁS HERMOSAS DE ALBANIA! Saludos desde España

  abbsnn coseabbsnn cose28 ditë më parë
 • Ronela dashuria❤️

  aola wiliaola wili29 ditë më parë
 • Bravo 👏 Vig Poppa sa ka kumb pesh dukesh mire

  Stela BelaStela Bela29 ditë më parë
 • Ни чего не понимаю, но прикольно слушать

  alida flusalida flusMuaj më parë
 • Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

  Gjinovefa DritaGjinovefa DritaMuaj më parë
  • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

   abbsnn coseabbsnn cose28 ditë më parë
 • Sa 🌟je Shum Respekt

  Vjosa PangjaVjosa PangjaMuaj më parë
  • Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

   aola wiliaola wili29 ditë më parë
 • Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

  Fikret BujziFikret BujziMuaj më parë
 • Zemra ime sa shum t kam perze.mer ronela😍😍😍😍

  TIBETI QEPANITIBETI QEPANIMuaj më parë
  • Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

   alida flusalida flusMuaj më parë
 • Ca dreqin doni qe bastardoni kenget e vjetra

  Altin KitaAltin KitaMuaj më parë
 • 😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

  MYNYRMYNYRMuaj më parë
 • Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • منم حاجاتی هستم

  Nader HajatiNader HajatiMuaj më parë
 • Ronela dashuria❤️

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • Energjia e zerit qe ka Ronela rralle kengetare e ka!

  Joy SenaJoy SenaMuaj më parë
 • Super Ronela ⭐🤗

  Edlira NikolliEdlira NikolliMuaj më parë
  • 😍😍😍😍😍😍😍😍😘

   dolita windodolita windoMuaj më parë
 • algones.info/global/aZLUsmuyz3mlnp8/video

  my everythingmy everythingMuaj më parë
 • Nje artiste e vertet

  Fatjon SuliFatjon SuliMuaj më parë
  • @aola wili edhe ti si dive po dukesh na e trego pak veten 😉

   Fatjon SuliFatjon SuliMuaj më parë
  • O Diva e artisteve shqiptar

   aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • algones.info/global/gcveqpDdt4x_y5E/video

  FLORDIFLORDIMuaj më parë
 • Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

  Lea's WorldLea's WorldMuaj më parë
 • A ban me dit pse u nda Vig Poppa me Lumi B qe jan kan ne grup

  iPhoneShqipiPhoneShqipMuaj më parë
 • Sa e bukur ☘️

  Lina LanaLina LanaMuaj më parë
 • Super 🤩

  Visar IsmailiVisar IsmailiMuaj më parë
 • Omg Vig Poppa Sa esht dobesuar , I shkonte me shum shendeti ,, his killing it tho !!

  valbona Bonavalbona BonaMuaj më parë
 • Shume bukur , fantastike ,, vig poppa super rreper ,,

  Mentor UjkuMentor UjkuMuaj më parë
 • 😋

  MYNYRMYNYRMuaj më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😘

  MYNYRMYNYRMuaj më parë
 • remix me nicky jam

  saan babysaan babyMuaj më parë
 • Vig poppa 🔥🔥🔥🔥🔥

  Ansel AnselAnsel AnselMuaj më parë
 • O Diva e artisteve shqiptar

  Toni PeposhiToni PeposhiMuaj më parë
 • Marshallah bicepsi per vdekje

  Nikolas AlekuNikolas AlekuMuaj më parë
 • Shum palidhije shum shum katastrof oj lop se si lop je ber

  KubaneziKubaneziMuaj më parë
 • Paska ra n'Pesh Vigi 👊🏻

  YoutubeDiscriberYoutubeDiscriberMuaj më parë
 • Super 💟💪

  Kena princeesKena princeesMuaj më parë
 • Lyrics Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja S'e fsheha lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shume gabime Pastaj rame ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Deri n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Prane telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, del busy busy E ti po menon qe jam me tjeter kon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom What you're talking on? Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qa do qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej,se tash jam pised off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x S'e fshehem lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

  Rinolga KaraçiRinolga KaraçiMuaj më parë
 • 👌🏻🥂

  Kevin EdmondKevin EdmondMuaj më parë
 • 👏👏👏💝

  Alma ShahuAlma ShahuMuaj më parë
 • Thjesht wowww

  xhoi visixhoi visiMuaj më parë
 • A ti je tu mi ra tel ka 1 or pa nalu

  Orgito XHixhaOrgito XHixhaMuaj më parë
 • Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

  xrrxy vvoixrrxy vvoiMuaj më parë
 • Nikki tutorials talks Albanian?

  It's Already Yours (Manifest Anything)It's Already Yours (Manifest Anything)Muaj më parë
 • 😍😍

  arta kolndreuarta kolndreuMuaj më parë
 • Cdo gje e vjeter e artisteve te medhenj dhe tani ne new version blen dhe vjen shume bukur...

  stela kapuranistela kapuraniMuaj më parë
 • 🙏

  Lela KovaciLela KovaciMuaj më parë
  • Je shum e mir

   xrrxy vvoixrrxy vvoiMuaj më parë
 • Ronela duhet te ec me miliona klikime nuk e ka braktis kurr publikun sidomos vitet e fundit ka shperthy me fort vetem ❤️❤️🙏🏻

  Emily AnEmily AnMuaj më parë
 • kush shkoj e dëgjoj këngën origjinale?🔝🇦🇱🔝

  ANDERSON GJEKAANDERSON GJEKAMuaj më parë
 • ❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛♥️♥️♥️♥️💚💚💚💚🤍🤍🤍🤍

  Anxhela MijaAnxhela MijaMuaj më parë
 • Track gefällt so gar nicht. Sugar pop 🤮🤮🤮

  Kristofer ColumbusKristofer ColumbusMuaj më parë
  • Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

   Emily AnEmily AnMuaj më parë
 • Vig popa 🔥🔥🔥

  DESSAalbozDESSAalbozMuaj më parë
 • SA BUKUR KJO KENGE ME TE MADHIN LUAN ZHEGU , SA GJETJE E BUKUR SHUMEEE , KA LEZET DHE KENGET ATHERE T EKUJTOHEN SUPERRRRRRRRRR GJETJE

  clarita gorniclarita gorniMuaj më parë
 • Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

  fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
 • Alo nje kenge sh e bukur te lumte zemer

  Marina PesjakaMarina PesjakaMuaj më parë
 • Kisha nje pyetje per te gjith kush e sheh komenton tim a smundet vetem keshtu muzika te nxjerin artistet shqiptar me patjeter duhet muzika me kokaina dhe sharje te ket bravo ronela

  Driteron MakjelaraDriteron MakjelaraMuaj më parë
  • Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

   fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
 • algones.info/global/fMvYoamp2qSy36M/video

  BekoBekoMuaj më parë
 • Shume nice Kenga po bajat me keto paruke behesh ronela

  Lia GLia GMuaj më parë
 • je fantasike Ronela je e perferuar ime gjithashtu .. e ke sjell shume te fresket kete kenge ..(alo alo.}. e ke qare..suksese!!!! sa por performance e sta kalon kush!!!

  Lira KotsaniLira KotsaniMuaj më parë
 • Je shum e mir

  Alisona VokriAlisona VokriMuaj më parë
 • Super

  Evi Allamani YTEvi Allamani YTMuaj më parë
 • 🇦🇱🇽🇰

  ValoNValoNMuaj më parë
 • This melody 🦋🥵🔥

  CassieCassieMuaj më parë
 • Dyt super 😍😍😍😍

  Melisa RexhepiMelisa RexhepiMuaj më parë
 • Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

  Eltklo KucajEltklo KucajMuaj më parë
 • ... por nuk mujnd ta zavendesoje "Mala Gata" kengen tende me te bukur

  Kalorsi_i nates Dark walkmannKalorsi_i nates Dark walkmannMuaj më parë
 • Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

  vliduu zeebvliduu zeebMuaj më parë
 • Sh bukur.te lumte

  Marina PesjakaMarina PesjakaMuaj më parë
 • Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

  X PersonX PersonMuaj më parë
 • Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

  misolou foutmisolou foutMuaj më parë
  • Rikthim i veçantë! 5* Urojmë që edhe këngëtarët e tjerë të ripërpunojnë magjinë e këngëve shqiptare të shekullit të shkuar.

   vliduu zeebvliduu zeebMuaj më parë
 • Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

  liouy cnnyliouy cnnyMuaj më parë
 • 😍😍😍😍

  Shema diellzaShema diellzaMuaj më parë
 • Shqiptaret jan budalla . Pse thoni ju : se ne nuk ndihmojm njeri tjetrin po shofim kta

  432hz GOD432hz GODMuaj më parë
  • Super kenge super hit super dy yje bravoooo hit veror ❤😘🥰😍😍

   liouy cnnyliouy cnnyMuaj më parë
ALgones