AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”

17 Shk 2021
147 546 Shikime

#LuanaVjollca #AfterParty #AnaKauri
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALgones! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show!
Follow “After Party” on:
Instagram: instagram.com/afterparty_show/
ALgones: algones.info/crone/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: instagram.com/luanavjollca
ALgones: algones.info/crone/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Facebook: m.facebook.com/LuanaVjollca/

Komente
 • Ana para kredis

  Dea DeaDea DeaDitë më parë
 • Si tha ? Fatjonit do ti thoja .... se nuk kuptohet mund te m thoni ?

  kida kidaakida kidaa6 ditë më parë
 • Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.algones.info/crone/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

  Everything's about CarsEverything's about Cars12 ditë më parë
 • Nice 👍

  Vani MatoshiVani Matoshi13 ditë më parë
 • Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.

  sonila alicka Alickasonila alicka Alicka14 ditë më parë
 • Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din

  Gentian OsmalliGentian Osmalli14 ditë më parë
 • Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.

  five starsfive stars14 ditë më parë
 • Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎

  Donjeta GashiDonjeta Gashi15 ditë më parë
 • Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht

  Aventurat e JulitAventurat e Julit15 ditë më parë
 • Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨

  Lirie KaziuLirie Kaziu15 ditë më parë
 • hahahahahhahah ncncn qfar qike

  Ruana SulaRuana Sula15 ditë më parë
 • duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂

  Nefeli CraftsNefeli Crafts15 ditë më parë
 • A keni mikrofona a ca?

  Kledian KKledian K15 ditë më parë
 • Cne kjo videp tn ateher supozohej gjasme ana me arbrin🤦🏻‍♀️🤔fationi me melisen pfff skenare te shpifura bree

  his girlhis girl16 ditë më parë
 • Silikoni po plas.

  Enkelejda HabiliEnkelejda Habili16 ditë më parë
 • Si mund ta vesh kryqin mes gjoksit te ekspozuar o e pacipe. Ti s'di ca eshte feja as besimi moj idjote, ti mendon se kryqi eshte aksesor zbukurimi, injorante!

  elena elenaelena elena16 ditë më parë
 • bravo Ana, ke prespektive per pornostare 🔞

  elena elenaelena elena16 ditë më parë
 • Moj cfare sportive je ti trup jashte lakuriqe dite . Mos je meparkinsonn ti Anna se dridhesh shume

  Majlinda ZiuMajlinda Ziu16 ditë më parë
 • Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

  Ana KauriAna Kauri16 ditë më parë
 • A Vtm mua ma shpif kjo tipja 🤦🏻‍♀️😂

  Fationa IsionaFationa Isiona16 ditë më parë
  • Sje e vetmja. Me 2👋

   five starsfive stars14 ditë më parë
 • Kjo na paska nxjerr topat .medet

  AnitaAnita16 ditë më parë
  • Ka qe ne 2020

   rajan rajanrajan rajan16 ditë më parë
 • Qyrja pash familen veshje sportive a qyre qysh u vesh 😂😂

  Melos AhmetajMelos Ahmetaj16 ditë më parë
 • Per t gjith ju bukurosha qe po shani anen neper komente as te thoi i gishtit t vogel kembes majt nuk ja arrini dot asaj se eshte super femer e bukur dhe me vlera morale.kshuqe mos flisni shum se ju lodhet goja kot😚

  IDGFIDGF17 ditë më parë
  • @missymarsi red jo shpirt jam feministe

   IDGFIDGF15 ditë më parë
  • Poete mos je gje lesbike?😂

   missymarsi redmissymarsi red15 ditë më parë
  • s'ka gje se e arrijme te gishti i vogel i kembes djathte

   elena elenaelena elena16 ditë më parë
 • Kot se ftoi elvisi

  ALABANIA USAALABANIA USA17 ditë më parë
 • Ket anen e kisha hanger dit x dit 100%

  Andon YilmazAndon Yilmaz17 ditë më parë
 • Femer qe pjerdh dhe i pin vete pordht

  DARDANIDARDANI17 ditë më parë
 • Inshallah covid 19 traft hoo se mke gerdit

  Badboy BoyBadboy Boy17 ditë më parë
 • Ana je maemira ne perputhen bravo 👍 der

  Gili GiliGili Gili17 ditë më parë
 • Bej dhe trurin me silikon se do te duket bukur,se gjoksi duket qe ktu e ne kine qe e ka mbyt silikoni oj shushke...

  Tila BudinTila Budin17 ditë më parë
  • Un them nuk esht femer kjo

   Benardi GjokajBenardi Gjokaj3 ditë më parë
 • Bobo sa make up i ke vene gjoksit pupu

  evi evievi evi17 ditë më parë
 • Asgjo skam mor vesh 😒

  Emiljan UkaEmiljan Uka17 ditë më parë
 • Gjoksi ca e nxjer ashtu se e ke te ber edhe nuk te duket bukur po te duket shum keq

  Gazmend NuhajGazmend Nuhaj17 ditë më parë
 • Super woman ❤️

  BarbiBarbi17 ditë më parë
 • 0:19 sje nrm hahahahahahaha

  Hello It'sMeHello It'sMe17 ditë më parë
 • Cke e i si pernridhesh si prositut, hik ri lavire eeeee shpifaraqe sec ju duket vetja 🤮🤮🤮🤮🤮

  Stella stellinaStella stellina17 ditë më parë
 • O ana po pse e vendos gjithmon doren para gojes kur qesh? Sa femer e ulet edhe kur flet srri dot qet🙄

  swizzhoneyswizzhoney17 ditë më parë
  • Po le ti rregullonte dhembet jo buzet😂

   swizzhoneyswizzhoney15 ditë më parë
  • Se i ka dhembet shtrema-shtrema si te thyer.

   missymarsi redmissymarsi red15 ditë më parë
 • asigjo skam marr vesh qr

  AssassinAssassin17 ditë më parë
 • E plase per vemendje nxiri te gjitha jasht hiret e tua se vetem me ato mburresh se me trut aha

  Dona FushaDona Fusha17 ditë më parë
 • Pordha madhe sikur vjen nga mbreteria e shteteve te bashkuara te leshit Shko moj bej naj giveway dhe ti dhe zhdukuni te gjith sic jeni Shum njerez lavira kte her ne perputhen. Shumica!

  geralda Tgeralda T17 ditë më parë
 • Ca ropqireje

  Mr_ NinjaMr_ Ninja17 ditë më parë
 • Koe

  Tattooss CameleonTattooss Cameleon17 ditë më parë
 • algones.info/global/fNzaeqWYkWmfqo0/video

  Don tom TravelsDon tom Travels17 ditë më parë
 • #AnaKauri si fationi nuk gjen dot aty brenda emisionit ta kesh qart shtrig ebkr qe ben si kur do njeri aty emision ti yyyyyyyyyyy sa kot vl 🤣🤣🤣🤣🤣

  Julian FierJulian Fier17 ditë më parë
 • Silikon he bac

  noname nonamenoname noname17 ditë më parë
 • Veshja shume e papershtatshme mendoj une per nje emision zbavites me lojera madje edhe ana vêt dukej ne siklet edhe ne program e Kam ven re megjithate Po te ishte ambient tjeter do ishte yll🌟

  Anna AnushiAnna Anushi17 ditë më parë
 • Ana veshje sportive thot po shi si o vesh

  FF ZOMBIEFF ZOMBIE17 ditë më parë
  • E për me lujt vishet sexi,,seriously???????

   five starsfive stars14 ditë më parë
 • O Zote sa palidhje e dredhon kte zerin shum je fallco,sa mir dukesh kur nuk i ben kto gjeste palidhje,edhe ne disa takime ce ke dal me kto lazdrime ce nuk te kan hije,edhe mos u bej aq serioze se nuk je ato gjint me silione ce i ke nxjerr ate,te ti shohen te gjith,e kur flet kurese jam serioze,nuk e dij cka drecin shohin djemt te ti.

  Zodiac QuestZodiac Quest17 ditë më parë
 • Silikoni qe ke ne gjoks verehet qe nga aeroplani e dashur!!

  Jeta 1Jeta 117 ditë më parë
  • @missymarsi red 🤣🤣🤣

   Jeta 1Jeta 115 ditë më parë
  • Silikon dhe make up gjoksi.

   missymarsi redmissymarsi red15 ditë më parë
  • jo silikon po makeup cice

   HACK ITHACK IT16 ditë më parë
  • Problematika shqiptare algones.info/global/p7TRiY22pGeE2Y0/video

   Doni ShukaDoni Shuka16 ditë më parë
  • Pak ma larg se aeroplani 😂😂😂😂

   Badboy BoyBadboy Boy17 ditë më parë
 • Yll esht😍😍😍😍😍🥰

  StAr's ChannelStAr's Channel17 ditë më parë
  • 🤮🤮🤮ytqr

   Mr_ NinjaMr_ Ninja17 ditë më parë
 • Veshje sportive thot😂🙄🤦 Sa perdridhet sikur do kputet😳

  GreissGreiss17 ditë më parë
  • ....Zgjedh veshje sportive😏 Në" kush luan" (zh)vishet sexi🤔 Sa kontradiktore je me veten moj aaaannnnnnaaaaaa☹ sa përdredhje o zot I madh, shuuuuum acarueseee e shum prej fjalve s'ti kuptum❌ Si përfundim: Edhe ti do t'kesh neps per grosh, siç thot Loco😅shtoja edhe ni pilaf on top🍛 (💨me rigon)❌

   five starsfive stars14 ditë më parë
  • Veshje sportive me gjoksin jashte.

   missymarsi redmissymarsi red15 ditë më parë
  • Po' pra veshje sportive +4 kg iluminant 😵

   ginger 07ginger 0716 ditë më parë
  • O zot sa kam qesh

   Djellza JoteeDjellza Jotee17 ditë më parë
 • Kjo do der

  Eljo EljoEljo Eljo17 ditë më parë
 • Pse nxirren me vones vidjot

  Dejvi LamucaDejvi Lamuca18 ditë më parë
 • Per at që se dgj Ana i tha fatjonit “qendro kështu sic je” … se flet me pordh kjo dhe nk dgj 🤦🏻‍♀️

  Deniz YilmazDeniz Yilmaz18 ditë më parë
  • Hahahah flm se une se degjova qka tha,mikrofonin e paska pas ndal ndoshta

   D DD D15 ditë më parë
  • @Una Tina robt fiks, po kerkoja nje sms te sigurohesha qe tha ashtu apo jo, asnje fjal si kam marr vesh, le me ze te ult por edhe thuthuqe , trapja

   Endi NexusEndi Nexus17 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt...e kisha kthyer 10 here ta degjoja 😅

   Una TinaUna Tina17 ditë më parë
 • Ca do i thonte fatjonit kjo se nuk e degjova???

  Reneo BalaReneo Bala18 ditë më parë
  • Qendro keshtu sic je

   Elsa GashiElsa Gashi17 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺🥺🥺

  Ana JahajAna Jahaj18 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮

  Ana JahajAna Jahaj18 ditë më parë
 • Fationit do I thoja? Sen nuk degjova

  Amir HaliliAmir Halili18 ditë më parë
  • Qendro keshtu sic je

   Elsa GashiElsa Gashi17 ditë më parë
 • Shum mimik te shemtuara ke ana

  Atird AtirdAtird Atird18 ditë më parë
 • O zot sa fake, dhe sa ne siklet ishte me at “fustan” kurvash, nje zonj e vertet shifet nga veshja

  Atird AtirdAtird Atird18 ditë më parë
  • @missymarsi red E di dhe une shume dakort jam po sot vajzave su intereson fare ku te nxjerrin pak trupin dhe kshu por as mua sme pelqen klasi mbetet vertete klas

   Stela D.Stela D.15 ditë më parë
  • @Stela D. c'lidhje kane koherat.Klssi mbetet klas.Fustani i saj ishte teper vulgar.Gjoksi komplet jashte.

   missymarsi redmissymarsi red15 ditë më parë
  • Mir e ke ti po kane ndryshuar koherat

   Stela D.Stela D.17 ditë më parë
  • Sa injorante

   Djellza JoteeDjellza Jotee17 ditë më parë
  • Pzz

   naiviv vivnaiviv viv17 ditë më parë
 • Veshe sportive ahhaa ik mi bulle vit veten atehere pse je vesh seksi 😂😂

  Endri DimoEndri Dimo18 ditë më parë
  • @klejd ixm Pikerisht 😅

   Stela D.Stela D.17 ditë më parë
  • Se është interviste.

   klejd ixmklejd ixm17 ditë më parë
 • Ana nje yll😍

  MarinelaaMarinelaa18 ditë më parë
 • Kjo eshte me e bukura aty ne emision! 💜

  LindaLinda18 ditë më parë
  • Ma kur.. e mesheft ashte me besoni se kjo ashte shum e mesheft e shumtuar ne karakter si vjen pak durb per mu mir me pa keshto a ne ralitet hm zdi qa them me tjter

   djal mergimtardjal mergimtar17 ditë më parë
 • Sa skandaloze 😏

  Lala D LuLala D Lu18 ditë më parë
 • 💁‍♀️

  Melisa LleshiMelisa Lleshi18 ditë më parë
 • Kjo ngaj karakteri mir qenka marshalla 🤣😂😆😂🤣😂

  best- onebest- one18 ditë më parë
  • Fake "KARAKTER"(Silikon)

   missymarsi redmissymarsi red15 ditë më parë
 • Kur do e kupton kjo qe kamera nuk e don Semudje per tru te njeriut

  Kuti KutatKuti Kutat18 ditë më parë
 • E paskembyt gjoksin me shum silikon

  itsAnidTV AnidarmyitsAnidTV Anidarmy18 ditë më parë
 • Mi i mbyllur ftusanin

  Heras HerasHeras Heras18 ditë më parë
 • me i gjate se una

  Sofie kociuSofie kociu18 ditë më parë
 • 😍😍😍😍

  ajsa ajsaajsa ajsa18 ditë më parë
 • Ana je shum e mir te dua ❤❤❤❤❤

  Egzona BelaEgzona Bela18 ditë më parë
 • Shumm keq veshjen ❌🤦🏽‍♀️

  Meral MeralMeral Meral18 ditë më parë
  • @Esli Sefaj exactly por te pakten mos te jemi njerezit qe i bejme te tjeret te ndihen keq per zgjedhjet e tyre

   Luiza ShkambiLuiza Shkambi17 ditë më parë
  • @Luiza Shkambi O motra te hysh te merresh me njerzit sja del kurre ne kete jete. Sindin e shajn se eshte e virgjer, Anes e shajn se qet gjoksin, Melisen se qet bethen. Njerzit gjithmon flasin, prandaj une e jetoj jeten si dua dhe per te tjeret I don’t give a fuck

   Esli SefajEsli Sefaj17 ditë më parë
  • @Luiza Shkambi Mir moj une nuk thash gje. E ka te bukur pse mos ta ekpozojn🤪

   Esli SefajEsli Sefaj17 ditë më parë
  • @Esli Sefaj si mos te kishit pare kurre gjoks beniii.

   Luiza ShkambiLuiza Shkambi17 ditë më parë
  • @Luiza Shkambi karakteri i kishte dal ne drit😂😂😂

   Esli SefajEsli Sefaj17 ditë më parë
 • O ana dashuri♥️♥️♥️♥️

  Cal BoyCal Boy18 ditë më parë
 • Sa shpejt e hodhet

  VIDEO ARGETOHUVIDEO ARGETOHU18 ditë më parë
  • hahahha

   Adela FAdela F12 ditë më parë
  • uvoj

   mjaftime Shainimjaftime Shaini17 ditë më parë
  • Hahahah po pra

   Laura DLaura D18 ditë më parë
 • Berati on top😈🔪

  DL ϟ EULEXDL ϟ EULEX18 ditë më parë
 • menemadhe shum o

  ArditaArdita18 ditë më parë
 • Pse hyna un ktu me ja prish nervat vetit 🙄🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

  Besarta HaliliBesarta Halili18 ditë më parë
 • Poe keqe

  Almir GjocajAlmir Gjocaj18 ditë më parë
 • Kur e e pash after partyn thash mos Kum hi tshoh millfa gabim

  feratferat18 ditë më parë
  • Problematika shqiptare algones.info/global/p7TRiY22pGeE2Y0/video

   Doni ShukaDoni Shuka16 ditë më parë
  • @kodi kodi per zotin se di🤦‍♀️...

   Nilsa AslinNilsa Aslin17 ditë më parë
  • @Nilsa Aslin ben demek sikur nuk e din

   kodi kodikodi kodi18 ditë më parë
  • Qa jan millfa-t

   Nilsa AslinNilsa Aslin18 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤪🍾🥂🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣

   Brunette LadyBrunette Lady18 ditë më parë
 • Ajde cica ajde 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😲

  Devis liloDevis lilo18 ditë më parë
  • Gjoks*

   Stela D.Stela D.17 ditë më parë
  • Hahah si bustanat kur marrin formen hhaha

   djal mergimtardjal mergimtar17 ditë më parë
  • @itsAnidTV Anidarmy tamam

   Devis liloDevis lilo18 ditë më parë
  • Ajde silikon ajde

   itsAnidTV AnidarmyitsAnidTV Anidarmy18 ditë më parë
 • Oi si flet kjo sikur e ka te ngulur

  Orkide OfficialOrkide Official18 ditë më parë
  • @Elona Gjata Si bo tipin kot me emer fake o ta shkaperdhefsha rracen stil gjarpri

   GERIGERI17 ditë më parë
  • @Elona Gjata rrofsh kari

   Orkide OfficialOrkide Official17 ditë më parë
  • @Orkide Official aaaa dmth ti po hamendesoje aaaa brra brra brravo kari brravo bravo

   Elona GjataElona Gjata17 ditë më parë
  • @Elona Gjata o trap lexoje mir ca kam then.kam then sikur.jo qe e kam par

   Orkide OfficialOrkide Official17 ditë më parë
  • @Orkide Official po ti ia ke par

   Elona GjataElona Gjata17 ditë më parë
 • Anaaaaaaa

  Genita LimaniGenita Limani18 ditë më parë
 • 1

  Menara MamutiMenara Mamuti18 ditë më parë
 • First

  Blinera BerishaBlinera Berisha18 ditë më parë
 • 1

  Erona BicajErona Bicaj18 ditë më parë
 • 1

  vlog yesvlog yes18 ditë më parë
ALgones