Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

27 Maj 2021
1 145 344 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘇𝗲𝗺𝗲𝗿 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLumaniL...

____________________________

🎵 Music by: 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► instagram.com/lind_islami/

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► instagram.com/veneralumani/

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► instagram.com/elgitdoda/

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► instagram.com/marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► instagram.com/papadhimitr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLumaniLindIslamiMeZemer

  Venera&Lind OfficialVenera&Lind Official2 muaj më parë
  • @Bona Shabanill

   Egerta RamajEgerta RamajMuaj më parë
  • @Bona Shabani la plopplpplplplplp

   Egerta RamajEgerta RamajMuaj më parë
  • P000000000000ĺ

   Saimira JonuziSaimira JonuziMuaj më parë
  • shume e bukur keng👏👏

   Fatjona LekaFatjona LekaMuaj më parë
  • @Bona Shabani ooo

   Ajten SulaAjten SulaMuaj më parë
 • Meritoni me shum se di si po ju japin vler njerzve qe skan ber asgje per karrieren e tyre,, ciltersia e te dyve te ben tju duash vetem per pozitivitetin qe percillni 🤗🤗❤️ Suksese.. Super Keng 👌

  Marsi AsllaniMarsi Asllani9 ditë më parë
 • Super, keng perfekte me gjuhen e nenes Shqipe super te paster

  Soni AsllaniSoni Asllani13 ditë më parë
 • Super kenge ❤

  Lajdon LamllariLajdon Lamllari18 ditë më parë
 • Sa me shume tju degjosh kenget aq me shume te beni tju duash🥰

  Matilda DakaMatilda Daka23 ditë më parë
 • Yihjjg

  Aurela SpahillariAurela Spahillari24 ditë më parë
 • Super kenge fik per dashurin time e pershendes jetn time 💫💫💫❤❤💋💋💋

  Irena SenkaIrena Senka24 ditë më parë
 • Super

  JOQ JULIJOQ JULI24 ditë më parë
 • Super❤

  Alesia TareAlesia Tare25 ditë më parë
 • Is it just me or is this song about leaning to forgiving each other for cheating on each other?WTF

  Louie DodaLouie Doda28 ditë më parë
 • All I can say is Beautiful Beautiful Beautiful

  Dhimitri GushoDhimitri Gusho28 ditë më parë
 • Te suksesshem si ne kenge😍😍

  Mimoza ImamiMimoza ImamiMuaj më parë
 • Jan bashke edhe ne jetë keta ? Duken shum mir edhe paskan talent !

  Louis XhemaLouis XhemaMuaj më parë
  • Po jane bashke edhe ne jete.

   alessiaalessiaMuaj më parë
 • Perfekt 👌⭐⭐

  Lindita bellajaLindita bellajaMuaj më parë
 • Super kenge😍

  Brikena GozhdariBrikena GozhdariMuaj më parë
 • Kjo asht dashuria e vertet shum pershtati per njani tjetrin 🥰

  salak salaksalak salakMuaj më parë
 • lum kush dashuron me zemer,,, flm zot qe un po e prjetoj nje dashuri te till 🙏 ❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👨

  Lela LelaLela LelaMuaj më parë
 • Oh zeri juaj eshte i mrekullushem 😍🤤💫

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • Kenget e juaja jane kaq te mrekullushem 😍💫

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • Eshte kryeveper❤😍💫

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • All day listening to this song❤😍

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

  Alb 🇦🇱Alb 🇦🇱Muaj më parë
 • Fantastike!

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱Muaj më parë
 • J

  Fatjona BenguFatjona BenguMuaj më parë
 • Auuu sa kenge e bukur me fjal me kuptim syper kengen yje

  Irena SenkaIrena SenkaMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Neni NeniNeni NeniMuaj më parë
 • 💓💓💓💓😍😍😍Keng e bukur 👏👏👏👏

  Fatjona LekaFatjona LekaMuaj më parë
 • Te dua shummm😊🥺🥰🥺

  salak salaksalak salakMuaj më parë
 • Super kenge Dashuri e vertete ❤️🧿⭐️😍

  Shefa ArdiolaShefa ArdiolaMuaj më parë
 • Bravo Venera vazhdoni keshtu se po e plotesini pazellin #SK & #IM qe dhe vete ti kishin shkruar keto tekste Nik do te mund to ndryshonin dot asnje presje. Suksese !!!

  Sllavica MemoSllavica MemoMuaj më parë
 • Suksese yje,super keng si te gjitha kenget tuaja🙌

  Anna LisaAnna LisaMuaj më parë
 • Nje duhet shume I bukur e teksti super ❤❤👏👏

  Jeta CalaJeta CalaMuaj më parë
 • 🔥🔥

  Andernalda CiliAndernalda CiliMuaj më parë
 • ♥️♥️🤍🤍💙💙

  ana hoxhaana hoxhaMuaj më parë
 • Venera nje balad e vetme perfekt do ishte

  Donart ShabaniDonart ShabaniMuaj më parë
 • 💙💙💙💙

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 💫💫💫💫

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 🤍🤍🤍

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • ❤❤🧸🧸

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 😍💝❤🤍💘💞

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 😍😍😍❤❤❤💘💘💘

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 💝💝💝💝

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 🤍🤍🤍❤❤❤

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 💘💘💘💘💘

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • 💞💞💞💞

  alessiaalessiaMuaj më parë
 • Un them me pas kenduar 🇬🇧 kjo kenge do ishte hit ne te gjithe Boten ju jeni dy ⭐⭐

  Beatrix VojaBeatrix VojaMuaj më parë
 • Kenga ime e preferuar ❤

  Klodiana LekaKlodiana LekaMuaj më parë
 • 🥰🥰🥰

  El MelEl MelMuaj më parë
 • 2 zera t mbrekullushem br super jeni tdy

  Ardian ÇoçajArdian ÇoçajMuaj më parë
 • Jeni te 2 super kengetar bravo

  Ardian ÇoçajArdian ÇoçajMuaj më parë
 • Shum e bukur tani po e degjoj complimenti

  Xhoana BardhiXhoana BardhiMuaj më parë
 • 🌷

  Ela CelikuEla CelikuMuaj më parë
 • Bravo Elgit Doda 👏🏻

  artur neliartur neliMuaj më parë
 • Super kenge & super cift 😍😍

  Esmeralda BylykuEsmeralda BylykuMuaj më parë
 • Adhurim kjo kenge 🤍🤍✨✨

  Brikena KoniBrikena KoniMuaj më parë
 • Super 😍😍

  altida pillatialtida pillatiMuaj më parë
 • Shum bukur me pleqeni shum

  Gena MargaritaGena MargaritaMuaj më parë
 • Shum e bukur dhe fjal te përsosura per dashurin e vertet dhe zemre kela elson kjo esht perju qe e meriton por nuk po e realizohen dot dashurin 😭😭😭😭

  Kullafi ElsonKullafi ElsonMuaj më parë
 • Superrrrrrrrrrr

  E. S. S. AE. S. S. AMuaj më parë
 • Si dy yje jeni mashalla! Ke qef tu degjosh muzike te paster, te lehte te thjeshte , jeni shume te mire jeni vetvetja klipet i keni shume te bukur! ❤️❤️

  Marsela FrasheriMarsela Frasheri2 muaj më parë
 • Per mua jeni qetesia e shpirtit tim ne cdo kenge🤗 faleminderit qe ekzistoni 😊

  Edi NovakuEdi Novaku2 muaj më parë
 • Bravo cifti!

  sehhi vootysehhi vooty2 muaj më parë
 • Me fat cdokush qe perjeto njeher ne jete ndjenjen e dashurise .

  Alketa NezajAlketa Nezaj2 muaj më parë
 • shum keng e bukur

  Selman BarjamiSelman Barjami2 muaj më parë
  • Super kenge ❤❤

   sehhi vootysehhi vooty2 muaj më parë
 • Shum e bukur 🥰😍🤩💋😘 Shum dedikim i vecant per personin qe kalon jeten

  Dorina LorinaDorina Lorina2 muaj më parë
 • Bravo cifti!

  ariela elmaziariela elmazi2 muaj më parë
 • Bravo , shume bukur

  Diana GuloDiana Gulo2 muaj më parë
 • Jeni dashuri qe te dy 🥰

  DORI DDORI D2 muaj më parë
 • Very nice song good work

  ravindra kumarravindra kumar2 muaj më parë
 • kto qe japin dislike me duket nuk.degjojn do jen shurdh memeca Ilove this song ❤️

  Ina DoriIna Dori2 muaj më parë
 • qofshi te lumtur gjithmone dhe suksese.e gjej veten tek kjo keng jam shum me fat per dashurin e jetes sime kemi 10 vite lumturi dhe nje djal si flori.

  Blerina SherifajBlerina Sherifaj2 muaj më parë
 • Nuk ngopem duke e degjuar ❤❤Nota zemre e shpirti.

  suada daxhasuada daxha2 muaj më parë
 • Yje jeni ,si këngëtar por edhe si çift 🧿🧿❤❤

  Evjola DervishiEvjola Dervishi2 muaj më parë
 • Kto meritojn te marrin miljona klikime dhe jo ato te perputhen se skan lidhje fare po fare . Me muziken . Ku ka arrit muzika shqiptare ....

  Danjela gjoniDanjela gjoni2 muaj më parë
 • Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

  seeni gztyseeni gzty2 muaj më parë
 • Si cdo kenge kryeveper🥰🥰Realizoni kenge qe te kenaqin ❤️🥰🥰

  Vilma MataVilma Mata2 muaj më parë
 • Zoti ju ruajt. Hallall shum bukur kenga, perfekt te dy

  Avdi fetajAvdi fetaj2 muaj më parë
  • Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

   seeni gztyseeni gzty2 muaj më parë
 • Jeni shume te mire ❤️❤️🌟🌟💎💎💎

  Vjollca SuciVjollca Suci2 muaj më parë
 • Super kenge ❤❤

  Elena MinajElena Minaj2 muaj më parë
 • respekte per ju!kenge e bukur,videoklip i bukur pa vulgaritet si po shohim rendom ne shume videoklipe.tekst me kuptim dhe melodi qe te pelqen ta degjosh.

  elis tanaelis tana2 muaj më parë
 • Ooou po dilka bukur klipi dhe kshu thjeshet😁ashtu sic dini te jeni vetem ju. Jeni te bukrit e dheut🌟🌟qe prej fillimit e kshu do jeni gjithje.

  Majlinda SerdariMajlinda Serdari2 muaj më parë
 • Oo sa te mir ini qe te dy

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj2 muaj më parë
 • Superrrr keng Bravoooo 😍😍😍😍😍

  stamatis nasisstamatis nasis2 muaj më parë
 • Ooo ju jeni yjeeee😍😍😍😍😍😍

  Angel AngelAngel Angel2 muaj më parë
 • Sa ze te bukur, sa ze te embel melodik te 2. shum shum genge se te ben te udhetosh, ne shpirtin e vetes tende edhe te dashurish tende. Dashuria eshte ilaq. Bravo bre lalke per udhetim melodik se na jepni.❤🇦🇱

  FERJOLA CaushllariFERJOLA Caushllari2 muaj më parë
 • ⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐

  Elisander BejdoElisander Bejdo2 muaj më parë
 • Super kengë interpretimi pa koment 👏 jet te Lumtur per te dyt👌

  Wiener NeudorfWiener Neudorf2 muaj më parë
 • Ju uroj të plakeni bashkë. Dhe një herë tjetër të mrekullueshëm!! Ju pershendes...

  Jonida DociJonida Doci2 muaj më parë
 • Dy zera te mbrekullueshem

  Luis DhimitriLuis Dhimitri2 muaj më parë
 • Super

  Luis DhimitriLuis Dhimitri2 muaj më parë
 • Kenga super vidoklipi le per te deshiruar Looks cheep to much krevat e ferkime

  irena 3irena 32 muaj më parë
 • Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

  Sonila dakaSonila daka2 muaj më parë
 • Bravo. Jeni te mrekullushem.

  a sota sotaa sota sota2 muaj më parë
 • 💜💙

  Xhesiana DedaXhesiana Deda2 muaj më parë
 • Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

  asioe kiouasioe kiou2 muaj më parë
 • Aman se ju du shum keni lindur per njeri,tjetrin zoti ju bekofte 🙏🙏🙏🙏

  Aferdita LikaAferdita Lika2 muaj më parë
 • Super kenge

  Albana RexhaAlbana Rexha2 muaj më parë
  • Artista si ju i duhen vendit tone. Me te mbush shpirtin plot me keto kenge te bukura. Vetem suksese te keni gjithmone .

   asioe kiouasioe kiou2 muaj më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Zhaneta ÇakalliZhaneta Çakalli2 muaj më parë
 • Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

  itsAnidTV AnidarmyitsAnidTV Anidarmy2 muaj më parë
 • Në jetë dëgjon me mijëra këngë por të vetmet këngë që ti i degjon pafund dhe nuk mërzitesh por i ridëgjon me po të njëjtën ndjenjë janë Perlat e kënduara nga Venera dhe Lindi!Super këngë me super ndjenjë dhe pastërti!🔥🔥🔥👌

  silva ukajsilva ukaj2 muaj më parë
  • 🙏❤

   Venera&Lind OfficialVenera&Lind Official2 muaj më parë
ALgones