No video

Uniko - Perse u vra Floriani naten e Kurban Bajramit? Zbulohen pamjet (19 Korrik 2021)

19 Kor 2021
220 716 Shikime

Komente
 • Te lumt goja zonj, zoti te dhont durim edhe forc te perballoish ket situat, mos u ndal deri ne fund

  Miranda PicariMiranda Picari14 orë më parë
 • Nuk eshte nevoja te besh koment vazhdo rrugen qe ke nis..

  STUDIO REA2 HDSTUDIO REA2 HD2 ditë më parë
 • Burrnesh znj Dukate!! Jo te marresh gjak por ti torturosh njehere monstrat!!

  D. PerryD. Perry4 ditë më parë
 • .

  ladi aliajladi aliaj6 ditë më parë
 • Yes. This is albanian far west alla malokshe. Oj sadrie po pse kosovaret qekan te pabes apo te kqi. Oj myrvete mos i fut te tan me i thes se kosovaret jan te beses di jen te beses dhe do mbesin te beses .

  Alban CaniAlban Cani7 ditë më parë
 • Sa gjyna per kete djale o zot ne lule te rinis gjyna kjo nenen, Spartak te pergezoj per kete emision por ceshtja e soniles deri ku eshte mezi po e presim ate episod qe shofim ate kriminel te poshter ne hekura

  Juljana PinoJuljana Pino7 ditë më parë
 • tmerr

  Dorina RinaDorina Rina8 ditë më parë
 • Une nuk e kuptoj pse vazhdon te jesh e lire moj nene.Duhet te ishe ne burg…PER VRASJEN E ATYRE LEGENAVE.Do jetosh vitet e mbetura r qete dhe paksa e lumtur kur jeton me faktin qe ato 2 legenat jane nen dhe

  Albanian ForeverAlbanian Forever8 ditë më parë
 • Do ju dali dhe atyre Po mos u merzit

  Amarildo HysoAmarildo Hyso8 ditë më parë
 • Kriminelat e PD Po do ta shihni pidhin e nones

  Amarildo HysoAmarildo Hyso8 ditë më parë
 • Se kuptoj per ca arsye e kan vrar kete djal ca konflikti ka pas.. se un t jem kusheriri i keti e ta ken vrar kot i shuaj si familje ata q e vran i zhduk si familje m iken truri kr degjij kete nen... zoti t dhent forc po mer automatikun vet e ik e shuaj atje ku rrin

  labi vlorelabi vlore8 ditë më parë
 • Po je prej vendit,ku merr jetë kushtetuta e lekë dugagjinit moj zonjë,,, edhe po u dënuan ato nuk dënohet me vdekje,,, Zoti të dhashtë forcë të përballosh këtë tragjedi,, sepse ty të kanë vrarë 3 herë, një herë vrasjen e djalit,e dyta fshehja e të shkretit nëpër kanale, dhe e treta ty praktikisht të ka ndaluar koha,sepse djali yt i ka marrë të gjitha me vehte,,,sepse të është fikur hisja,,dhe sikur të kishte bërë krimet më të rënda djali yt,nuk është e pranueshme të vritet sepse është i vehtem,dhe lihet sa të bëhet baba,dmth të ketë trashigues,dhe pastaj atyre që ju borgjin duhet të ju ruhesh,, kështu që bën mirë mos t'a harrosh kanalin,,,t'a shtysh edhe 30 metra vendin e ngjarjes,, Zoti të dhashtë forcë,, Krishti e pastë ne parajsë,,,🙏...

  Gezim SheuGezim Sheu8 ditë më parë
 • Qou Enver pot therret shteti shqipetar pot therrasin nenat pot therret populli se pasha zotin se qeverit nuk po bejn asgje kunder krimit

  M. C 72 VM. C 72 V8 ditë më parë
 • Ka pjerdh kjo drejtsi...fashista...burg per kto kriminela.

  Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek Jsjsjsjjajsj9 ditë më parë
 • Te falte zoti ,.

  Ervis HoxhaErvis Hoxha9 ditë më parë
 • Bobo cte paska gjet moj nene mos u ndal kurr dhimbja te paska ber te forte

  Shqiponja BejajShqiponja Bejaj9 ditë më parë
 • Shum shtepi jan te braktisur fal atyre!!!! C'esht kjo!!!!!!? Kulmi

  Fatty DavidhiFatty Davidhi9 ditë më parë
 • Nuk e mar vesh se ca behet ne shqiperi

  A U S T R A L I ALA U S T R A L I AL9 ditë më parë
 • Futja kallash mas dridhet qerpiku

  rks gamingrks gaming9 ditë më parë
 • Mos heshte deri sa te gjesh dretesine e djalit kriminalet te varen

  Hadije IsmailiHadije Ismaili9 ditë më parë
 • Kriminalet duhen te varen jo te jetojne, se ai engjel nuk e meritonte te vdiste po inshalla shpirti I atij ne xhenet

  Hadije IsmailiHadije Ismaili9 ditë më parë
 • Si kuptoj perse hakmerret te njerëzit tjerë merr hak te ai qe ka lendu cfaj ka nipi q'ka ben daja njerëz mallkuar

  Emma EmmaEmma Emma10 ditë më parë
 • Bravo mos prit fare po fare drejtesi,po jepi drejtim vet atyre plerave

  Brikena LumaniBrikena Lumani10 ditë më parë
 • 6a

  Sheqere CelkavajaSheqere Celkavaja10 ditë më parë
 • Dhe ke shum te drejte moj zonje te marresh hak 😢😢😢😢😢

  Ροζα ΝτεμαΡοζα Ντεμα10 ditë më parë
 • Bir nena per djalin 😭

  Alive ToskaAlive Toska10 ditë më parë
 • Stvret njeri kot

  el hamdulila rabin aleminel hamdulila rabin alemin10 ditë më parë
 • Turp nuk ju vjen prej kosove me te ber pordh. Aty turp

  Leo KorcaLeo Korca10 ditë më parë
 • Mire është të tregoni drejt ç’farë problemesh keni pasur??? Nga Tropoja keni ikur ne Fier??? Zakonisht Tropojanet jane transferuar ne Tiranë,, ka shume prapaskena kjo vrasje.

  Idajet HaliliIdajet Halili10 ditë më parë
  • Tropojanet kan te drejte te levizin kudo ne Shqipri , nuk eshte e then te shperngulen vetem ne tirane. Ku e paske degjuar ti kte ?? Zonja kerkon drejtsi dhe prokurori duhet te zbuloje prapaskenat dhe vrasesit te Marrin denimin e merituar. Dhe degjoje me vemendje sepse parapaskenat jan treguar nga Zonja.

   Nela styleNela style10 ditë më parë
 • e njoh florin kam pas punuar ne nje fabrik kepucesh ne tiran dhe pas pune dilshim me te, dhe vertet ka qen djal i mir dhe i sjellshem mu ka thy zemra kur kam ni se ti sje mo R.I.P FLOR🤲📿🕋

  Ilenez OnireIlenez Onire10 ditë më parë
 • Qia ropt me be kosovart ne shqiperi sidomos ne fier si horra une ja qij motren kosovarit e Kush e ka ber kosovarin ja qij motren ja bej me zi se serbi ,, hajdeni beni ne lushnje keshtu hajdeni kerrcet kallashnikov me zdrekes te hidhen trutt te pallati tjetr

  Toto ManajToto Manaj10 ditë më parë
 • Sali krimeneli mblodhi te gjith vrasesit pran pd

  Jorgo JaniJorgo Jani10 ditë më parë
 • Të gjithë prokuror apo gjyqtar që kanë marë lekë nga krimi dhe korrupsioni duhet të kalojnë në sitën e spakut duke marë dënimin që ju takon simbas fajësisë dhe tu hiqet e drejta e profesionit dhe jo të kalojnë avokat siç ka ndodhur dhe po ndodh gjer tani se përsëri në sistemin e dretësis janë Florianit i ndrit shpirti dhe të marrë sa më shpejtë drejtësi që të prehet i qetë në paqe ngushëllime familjes

  Selfo RrokajSelfo Rrokaj11 ditë më parë
 • Na myten kosovaret....

  Xhuljan HysiXhuljan Hysi11 ditë më parë
 • Nuk kam pa I nan kaq te fort ne jeten time zoti te bekoft oj nan madheshtotore past drit e dielli djali

  Mic RamajMic Ramaj11 ditë më parë
 • Vetgjyqesi moj nen se gjaku vetem me gjak lahet.Te uroj shendet e te jesh e forte e gjithmone

  Ani QeliAni Qeli11 ditë më parë
 • Zoti ta hetsoft dhimjen

  labinot shaqirilabinot shaqiri11 ditë më parë
 • Me rastin e Soniles ca u be do e vazhdojn me qe tw zbulojn vrasin e saj plizz

  Kleodora MemajKleodora Memaj11 ditë më parë
 • Ti none shkret mvjen shum kec upreft ne paqe heke cat zinxhir se mare se gjal ski

  Veliu AslihaneVeliu Aslihane11 ditë më parë
  • Pse e shikon si diçka te keqe? Ndoshta e ka kujtim nga i biri e shkreta!

   EDEN edenEDEN eden11 ditë më parë
 • Ozot shfar ndoth nshqipri per nipul ivret 5 vet😍

  Veliu AslihaneVeliu Aslihane11 ditë më parë
 • Ah moj nene..ke te drejt ..mos ja fal gjakun e djalit..zoti te dente force qe ta cosh deri ne fund..kurajo kurajo

  Anida VelediAnida Veledi11 ditë më parë
 • Qija ropt si ka mundsi me kan tropojan kaq te dobt o vlla pse rrini kotpni e shfarosni vlla a jeni tropojan a jo

  Hysi TropojaHysi Tropoja11 ditë më parë
 • U prefte ne paqe 😭😭😭

  revora revirevora revi12 ditë më parë
 • O zot sa gjynah. Merre ligjin ne dore moj moter. Mos prit nga shteti

  Klarenta TambaKlarenta Tamba12 ditë më parë
 • Ngushellime

  Bedrije AdemiBedrije Ademi12 ditë më parë
 • Jeni emisjoni qe respektoj me shum. Ju lutem shkojini deri ne fund kesaj ngjarje 🙏

  Paskualo UjkaPaskualo Ujka12 ditë më parë
 • Oh zot😭as malli sme mer t vi n vendin tim😭

  Amir NerjovajAmir Nerjovaj12 ditë më parë
 • Edhe shani kanunin ju. Po vec kanuni i ndal kto pillropsha. Duhet me marr gjak me i vra 2-3 te fisit te tyne. Edhe thik nqaf e jo plum si burrave se sasht plumi per kta kurva. Edhe shohim pastaj a bejn me tfortin. Ska gja noshta tvrasin po nuk jetohet si kurva. O zot mos ja qo kuj kto halle po kur ska shtet ske qa ban.

  ophiuchusophiuchus12 ditë më parë
 • Vetgjygjsi ska rrug tjeter

  engjull prengaengjull prenga12 ditë më parë
 • Oj non ti nuk ke nevoj per avokat ti ki nevoj per drejtesi e ty hallall per provat qe ke

  Jaja AxhamiJaja Axhami12 ditë më parë
 • Zoti na rujte e i rujte djemte shqiptare. Ca vlere ka drejtesia kur me mire mos me ndodh fare?! Rujna o Zot!

  Era NEra N12 ditë më parë
 • Ore njërës pse ikni nga fshati mblidhuni të gjithë siç jeni dhe varni në mes të fshatit të gjithë rracën e qelbur që janë bërë bosat e fshatit sulan i vini flakën mos prisni nga shteti bëni vet gjyqësi .

  Gladiola 1992Gladiola 199212 ditë më parë
 • Vdekje kriminelve qe snjohin as komb as shtet as fe , çdo vend ka llumin e vet jemi me ty zonjë e nderuar dhe kerkojm drejtësi per djalin tend

  Makfire KrasniqiMakfire Krasniqi12 ditë më parë
 • I hongert mortja me gjith polici , sa pagujm taksa kot. Sdijn me bo punen e vet

  Meli MasonMeli Mason12 ditë më parë
 • Ah moj zonje te dhefte zoti force pa peri keputet atje ku eshte me iholle uprefte ne paqe qofte iparJses

  Lushi Kulla KullaLushi Kulla Kulla12 ditë më parë
 • Ngushellime kesaj familje per vdekjen e djalit. Allahu e meshirofte dhe ju dhente durim prinderve per kete sprove qe ju ka rene. Por ku dihen autoret dhe burgosen sa per sy e faqe, pa zbardhur te verteten dalin te lire , atehere vete shteti eshte bashkpuntor me vrasesit. Mjere kujt i bie ky hall , po sa degjojme cdo dite keto lloj vrasjesh jane bere sikur po vret nje zog pule , dhe jo nje jete qe me zor rritet per vite me radhe. Vdekja eshte e dhimbshme per cdo familje , dhe lus Allahun qe njerezit te ndergjegjesohen , e ta duan jeten para se te duan vdekjen. Cdo mosmarrveshje munde te zgjidhet me biseda mes njerezish te arsyeshem, dhe jeta te vazhdoje , sepse nje e keqe pason edhe te tjera te keqia.

  Ruejda RazaRuejda Raza13 ditë më parë
 • Zoti ti fale xhenetin.

  Hatixhe XhemoHatixhe Xhemo13 ditë më parë
 • Kto dashkan bomben ne shpi me ja humb faren

  Jnxjxina Z4!inaaaJnxjxina Z4!inaaa13 ditë më parë
 • Qfar polic ka shqipri zangaq 🐖

  Shqiptar i kosoves Misini farukShqiptar i kosoves Misini faruk13 ditë më parë
 • Kjo zonja e paska "eduku " çunin ashtu si është vetë., KRIMINEL! Kjo po gënjen 🤮

  Bevis AllainBevis Allain13 ditë më parë
 • O mozomakeq per ket popull pa shtet! Si more zoti ju marroft lejuni t'ju vrahet rinia neper rruge.

  Arben LArben L13 ditë më parë
 • Oo shkerta nana une qe pe shoha dhe gati me ra te fikte po kjo pask forc!🥺🥺🥺🥺🥺

  wewe13 ditë më parë
 • ne fillim prokurorave duhet ka ni plumb nball pastaj kriminelave

  Ridvan AdemiRidvan Ademi13 ditë më parë
 • Shko pushkatoj e mos prit qykaten

  Ylber BojaxhiYlber Bojaxhi13 ditë më parë
 • O Zot i math .un nuk pres per drejtesi ne kete rast po e bej vet . O Zot mos na jep dhimbje te till. Un se kuptova arsyen pse e kan vrar?

  Elia L.Elia L.13 ditë më parë
 • Keto gjera vetem ne shqipri i gjen ne keto raste mos prit kete shtet kurv bej vet drejtsi

  Ergest KajaErgest Kaja13 ditë më parë
 • 😭😭😭😭

  Marie DudiMarie Dudi13 ditë më parë
 • kanuni i lek dukagjinit esht ne fuqi akoma. hekuran billa i shpetoj ligjit anglis ligjit shqipri por jo dukagjinsve e vran ne mes te tiranes

  illyrians warriorsillyrians warriors13 ditë më parë
 • Nan e dashur un jam nga kosova jam Katolik Kerko drejtesi deri ne pik te fundin vetgjykimi nuk asht zgjidhje ti ke humbur djalin dhe nese ben vetgjykim humb dhe veten Edhe nese nuk sbardhet sot do ndrrohet politika gjykatsi dhe do ti vij dita ketyre kriminelve kshtuqe qendro e fort Zoti te lasht shnosh e djali yt pushoft i qet ne Paqe

  Robert BerishaRobert Berisha13 ditë më parë
  • Un veten per femijet e humb e hakun pa marr se le

   Emma EmmaEmma Emma10 ditë më parë
 • KJO ZONJE E NJOH SE KA PATUR DYQAN ME RROBAT TE PERDORURA 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪GJYNAH KORBA KJO .NGUSHELLIME E DASHUR ,ZOTI TEDHENT FORC.

  FIER I FIERIFIER I FIERI13 ditë më parë
 • Zot i madh ku jetojme Kjo familje kerkon ndihme , ku eshte Rama Berisha Meta qe bejne si palaço, perse more horra nuk shikoni dhe degjoni çfare ndodh ne ate vend. Sduhet te merni hah tek ata qe dushoni por tek ata qe e kane vrare per here te dyte

  Petrit KozupaPetrit Kozupa13 ditë më parë
 • Ooooo zoti ti rujt men e kokes .ooo zot .🙏😭😭😭😭oo cfar nanet ee fort

  Luljeta KrasniqiLuljeta Krasniqi13 ditë më parë
 • O Zot pse pse pse me vra djalin e ri, a kane gjak keta njerez, qe marrin jete njerzish ,moter bonu e forte ,por per fat te keq ne vendin tone nuk ka per te pasur kurre drejtesi ,me udheheqes mafiose.

  Besa BesaBesa Besa13 ditë më parë
 • Ca Jan kta qyrrasha ropqira qe merren me te moshuar ...klysha kurvash

  olly muhaolly muha14 ditë më parë
 • Shpirti te dhemb kur e dëgjon ketë nënë ! Drejtësi , drejtësi dhe vetëm drejtësi kërkon kjo nënë.. Veç kisha dasht te hjek termin "Kosovarë" sepse shumica e Kosovarëve ndiejn dhimbje për Florianin !

  Xhem LamaXhem Lama14 ditë më parë
  • Shum te dhimsh me Kto Fjal te Nens Per ket Nan Kosovar Nta e Kurban Bajramit Nana krejt Jemi po Shka Me Ba Te mjerat Nana Kosovare Kush Ka Evlad E DYN Dhimbjen Mjer Aj Qe Ka Ba Ket Vrasje Nan Kosovre Ban Gajret ALLAHY Nan TE NDYHMOFT ZOTY JUNDYHMOFT TE ZXYTHVE SY YKA KRYUE ZOTY

   Ramadan SpahiuRamadan Spahiu11 ditë më parë
 • Bravo moj grua e forte 👏

  Raimonda ProkoRaimonda Proko14 ditë më parë
 • Vdekshin o zot te gjithe ata gjyqtare qe moren para dhe nuk denuan ata kriminela

  Raimonda ProkoRaimonda Proko14 ditë më parë
 • Oh car dhimbje O Zot.Ah ju vraft ai Zot o plehra qofshi mallkuar😥😥😥😥😥😥😥😥😥

  Leda MataLeda Mata14 ditë më parë
 • Burnesh

  Ereni ErneitEreni Erneit14 ditë më parë
 • Per zoten tjem un ne vendin e ksaj familje kurr nuk ja fal gjakun. Oj moter dergoju haberet me kanun sepse kanuni kryn pun ne shqipri

  Mercedes-Benz Mercedes-BenzMercedes-Benz Mercedes-Benz14 ditë më parë
 • Fillojeni nga prokurori u shkerdhefsha gjininè te gjithe prokuroreve dhe pushtetareve te tere sa janè pasi eshte e pamundur te mbyllet nje ngjarje e tille siç kan berè duke luajtur me dhembjen e shqiptereve ne pergjithesi pasi ky nuk eshte i vetmi rast qe prokurore e gjykates marrin para dhe mbyllin çeshtjet dhe hapin dyfish plaget e nje familjeje ne zi...Nuk falet gjaku ne familje sidomos te nje djali dhe ne atè moshe kaq te re..KURRÈ!!!

  Santi SantinoSanti Santino14 ditë më parë
 • O zot ca bëhet kshu 😔😔😔

  Silviooo PhotographySilviooo Photography14 ditë më parë
 • Djal tjeter ske jeta ska gjat duhet mo nji djal dhe ate ta kan marr kshu qe nen bou e fort merr nji kashallash qiu ropt se shteti jon nuk te zgjith gjo dhimbja jote shuhet vetem me gjak

  inax crinax cr14 ditë më parë
 • po ky vend ka mar fund...vetem vetgjyqesi...ce do te jetosh

  DARI LIFTECHDARI LIFTECH14 ditë më parë
 • Si ka mundesi te vijne Kosovaret dhe te vrasin e te shperngulin shqiptaret nga shtepit e tyre????Dhe te zaptojne trojet tona??? Perse jetojne ne shqiperi???Dhe sjellin kaq sh krime, dhe ne duhet ti lirojme tokat e te parve tona atyre “kosovare “ Kjo eshte cmenduri-ne I ndihmojme ata na vrasin!!!!

  Elton SakosElton Sakos14 ditë më parë
 • NJI GJE ESHT KONTRADIKTORE KTEJ ISHTE I SJELLSHEM KTEJ VURI FLAKEN MAKINES 😕BERI BURG😕 SDI ZOTI FALTE GJYNAHET O BIR

  Aterda AterdaAterda Aterda14 ditë më parë
 • ME THEN DREJTEN KJO HISTORI VJEN ERE SHTETI ATA I KA FUTUR KY SHEF POLICISE TA VRISNIN MEQE I DOGJI MAKINEN ,I PAHARRUAR DJALI,

  Aterda AterdaAterda Aterda14 ditë më parë
 • Turp policia turp drejtesia turp kuvendi ,njejt si n ks si n’shqiperi

  Tijuana MexicoTijuana Mexico14 ditë më parë
 • Kallashin ne kra zoj edhe merri para

  Rali MilanoRali Milano14 ditë më parë
 • ELHAMDULILAH Allahu u dhente jet e shendet e force ta kaloni kte sprov te madhe .Allahu u dhente xhenetin firdeus ne boten tjeter

  Florida FejzajFlorida Fejzaj14 ditë më parë
 • Spartak mos e harro sonilen duam te dime si po vazhdon si do perfundoj

  Anja DrAnja Dr14 ditë më parë
  • Aman ste ze gjumi per Sonilen .

   Giorgia NitaGiorgia Nita14 ditë më parë
 • Mjer njerzit e shkret, nuk I lejojn te jetojn ne hallet e veta. Ja marrin jeten kot per kapriqo

  Ilirjan GrabolliIlirjan Grabolli14 ditë më parë
 • Nuk mjafton vetem kaq duhet te ket estime dhe te dénohen kriminelet. Por ti i vetem nuk e ben dot o spartak. Bej kujdes se veq kur te gjendesh dhe ti i vrar aksident alisht sepse shteti vret ata qe zbardhin te vertetat. Qofsh me jet spartak . Ruaj koken sepse puna jote qe ben te rrezikon koken.

  Luiza LuizaLuiza Luiza14 ditë më parë
 • Ne shqiprin e mjere nuk ka paqe Te vrasin te Therin pa patur shkaqe

  toto riinatoto riina14 ditë më parë
 • BRAVO NENE HEROINE DHE UNE DO E KISHA BERE KETE DHE JO VETEM ATI KIR PLEREN FTYR ARDHUCKA PO GJITHE FAMILJE E BEHN BURGUN PO E BEHNE TAMAM PO DUHEN NGRIT GJITHE POPULLI NE PROTESTE PO E FUSIN NE BURGE KETE NENE SE GJYQTAR ET JANE KRIMINELI PER, ASNJE MOTIV NUK MUND VRITEJ SKA TE DREJTE ASNJE TI MARI JETEN ASNJERIUT OH ZOT SI SHOF DOTE FOTOT E DJALIT 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔

  ela elaela ela14 ditë më parë
 • Mos deksh ti pa i pa ka Han dhe at pisa

  Albanian AlbanAlbanian Alban14 ditë më parë
 • Te shkretat nana shqiptare sa kan vujt e sa vujn😭😭😭😭.

  EmLuEmLu14 ditë më parë
 • Bravo tqoft, kurr mos e fal gjakun e birit

  GACHA_TV AGACHA_TV A14 ditë më parë
 • Do na vere amerika drejtesi 😂se keshtu na thot juri o pika popullit shqipe qe i bojne komplimente kesaj jurit dhe e besojne ato kane interesin e vet po nuk i pikoi shiu te bacja vet sta fishkellejne fare o popull shqipe bashkohuni te gjithe bashke se vetem ju e rregulloni ate vend duke qene te bashkuar

  linda Dedjalinda Dedja14 ditë më parë
  • Ke te drejt. Asnji nuk na ndihmon ne , vec la bla

   Giorgia NitaGiorgia Nita14 ditë më parë
 • O spartak te pergezoj je fiks ne gjurmet e asaj qe te dha nje ndihmes per kte profesion aida shtino, ah moj nen e nderuar vec vetgjyqsia te ben pun

  Jam Nga MallakastraJam Nga Mallakastra14 ditë më parë
  • E Vetmja gje qe s'me pelqen eshte muzika. Sikur po ben dokumentar per natyrën .

   CHIPMUNK CheckmateCHIPMUNK Checkmate14 ditë më parë
ALgones