Vrau shokun e ngushte te “5 Maji”, cilat jane fjalet e autorit pasi u dorezua në polici | ABC News

11 Maj 2021
169 237 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: facebook.com/abcnews.al/

Instagram: instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: algones.info

Komente
 • R.I.P SHOKU

  Xhevo BushajXhevo Bushaj2 ditë më parë
 • ti zdon burg por don plumbin ne kok

  Kristjan KosuriKristjan Kosuri20 ditë më parë
 • Rip Tallman

  Aldo GamingAldo Gaming29 ditë më parë
 • Injoranca Nuk ka Fund Thenie NGA UNIKKATILI: SHQIPTARIT JEPJA ARMEN KTA MYTEN NDERMJET VETI

  Besir KaremaniBesir KaremaniMuaj më parë
 • Zoti i rujt te gjith ishalla ngushllime me vejen shum keq per rip tallmanin😰😞😢😢😢😢😪😪😪

  Antonela prendiAntonela prendiMuaj më parë
 • Ja qi Motren ky i pabes qe e vret shokin burg te perjetshum

  arben rafunaarben rafunaMuaj më parë
 • Te lumt dora, dhe prokurorit i lumt dora,

  Reci ArbenReci ArbenMuaj më parë
 • ore e kujt ishte pistoleta se kjo policia jone eshte vari karin si ashtu edhe gazetaret. se ndoshta ska qene e vetja e se ka dit me verte qe ka qen e mbushur. po ka qene e ktij te beje burg sa i takon

  Don FernandoDon FernandoMuaj më parë
 • Si drejtohet arma shokut o pis

  Erald HundaErald HundaMuaj më parë
 • "Po luanim me pistolete." Pse o idiot, loder eshte arma qe luan ti me te?? Ri ne burg nja 20 vjet ta maresh vesh qe arma nuk eshte loder.

  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXMuaj më parë
 • Po sikur shteti te degjon dhe me arm pa leje apo jan ndryshe ketea me emra ateher ligji nk esht per te gjith njesoj shtet leshi keta do dalin direkt jo i dashuri i kesaj jo ai jo ky cfar thua moj gazetare e leshit crendesi ka u mora nje jet e djali te ri turp per gazetaret dhe ajo dor u denoft sa me shum

  Fier FierFier FierMuaj më parë
 • Ajde shtet ajde polici lozin burrat me pistoletë sikur jan femije

  matinag lushkamatinag lushkaMuaj më parë
 • ju qifsha ropt beni si gangestera me arme dhe sdini ta perdorni po arma ka sigures o te qifsha familjen

  Callofduty videosCallofduty videosMuaj më parë
 • Mos luani me armen o idiota, se arma nuk te fal

  Smith SelimiSmith SelimiMuaj më parë
 • Bejn dhe si ganstera mjerin kujt I ka ra pistoleta ne dor o bish pistoleta do burra me majt e jo femije

  Erlis LamaErlis LamaMuaj më parë
 • Kan than dreqi e mush alltin😥

  Shqipe ForeverShqipe ForeverMuaj më parë
 • Shqipria esht e udhëhequr nga gangsterët😥

  Shqipe ForeverShqipe ForeverMuaj më parë
  • Qa lesh gangsterash qe bajn vidjo

   Reci ArbenReci ArbenMuaj më parë
 • Ne mes te dites ne bar duke pir kafe e duke praktikuar arm cfar pret te ndodh mor vellezer ci duet arma rinis ne kafene si ne filmat me kauboj far west albania 2021 sje i sigurt me ne as nje vend piet kafe me ne bar ne shqiperi me rini e pleqeri te armatosur turp per shtetin qe ka frik nga individ pistoliera po vazhdoi keshtu zoti kryeminister te erdhen ne surel keta prandaj plasja kokenmbrapa hekurave ku e kan vendin sa nuk esht von per 24 or i mblodhi saliu qe e ke shum qef per 12 or bie qetesi shqiperia po te duash ti kaq kisha un

  George MilanoGeorge MilanoMuaj më parë
 • shi ca budalli, nuk e dija thot qe kishte plumb, esht shum e veshtir ne fakt ta kontrollosh , duhet te jesh shum idjot te thuash nuk e dija qe kishte fishek brenda

  Endi NexusEndi NexusMuaj më parë
 • A lozet me armen drejtuar more ca beni kshu po demostroni free fire livee?? Mjer ai qe iku e mjer ti qe mbylle jeten tende vlla

  Juli BracajJuli BracajMuaj më parë
 • Mereni pistoleten dhe ja fusni ne byth maskarait te kete nje fishek shkrepeni dhe te shikoj sa bukur eshte kur bejne vrasje ateher gjejne lloj lloj menyrash per tu justifikuar pse nuk luajn me gjera te tjera por luajn me arme gjynah per zotin

  Al PacinoAl PacinoMuaj më parë
 • Z

  Qemal ManrekaQemal ManrekaMuaj më parë
 • Ngushllime familjes

  vas_co me pak fjal.vas_co me pak fjal.Muaj më parë
 • Media kurv ai ka vdek ju beni reklam reperave media kurvvvvvv

  Xhek XhekXhek XhekMuaj më parë
 • Vrafsh edhe veten o bole

  toni tonitoni toniMuaj më parë
 • InshALLAH ZOTI XHENET

  Albi & GitaAlbi & GitaMuaj më parë
 • O

  Selina UkajSelina UkajMuaj më parë
 • Nuk kam faj këta.Faj kanë Policija që nuk ji merr të gjithëve armët një nga një.Jeni bërë si talibanën edhe Fëmijët në Shqipëri mbajnë armë në dorë🤮

  samuel lololsamuel lololMuaj më parë
 • Po ti vetem shok nuk ke qen mer legen....ti dhe pistoleten doje me ja fut rafmetliut..ti vetem vetvrasje nuk bo..Zoti te gjykoft ashtu sic e meriton...

  Aqif KapertoniAqif KapertoniMuaj më parë
 • Shtet kriminal.

  Anton SalvadorAnton SalvadorMuaj më parë
 • Ngushellime familjes xhynaf ai krimineli me burg perjetshem trrin aty

  Edison MukaEdison MukaMuaj më parë
 • kot ska ngel fjala urt e mbush shejtani.

  berati aniberati aniMuaj më parë
 • Cdhije ka i dashuri i kuj eshte , ju dhjefsha lajmet

  Oel PizzOel PizzMuaj më parë
 • Shum edukim t pist paske prandaj e mbron nje huligan ti

  Besa BesBesa BesMuaj më parë
 • eka vrar vet aij di cfare luhet ne ate mes

  Lorenc LenciLorenc LenciMuaj më parë
 • I dashuri i Baby G ishte para 2 vitesh jo tani 😅

  YLLIYLLIMuaj më parë
 • O idiot.. Cfare loje eshte ajo

  Leonard SulajLeonard SulajMuaj më parë
 • Aksidentalisht nuk esht o rob qir ju nuk pe shihni se si ja drejton kjo esht vrasje me dashje po mos rreni.

  Lai gjynahet e tuaLai gjynahet e tuaMuaj më parë
 • Merrni shembull mos mbani arm o rini e mos lozni me to se shife cfar te gjen

  Mario AlbMario AlbMuaj më parë
 • shok muti jeni ju tgjith

  raaabhgh Iraaabhgh IMuaj më parë
 • Baby G nuk eshte nga Kosova po nga Kuksi edhe Meritoni nuk eshte reper po prezantues . Edhe personi ne foto nuk eshte vrasesi por eshte marius demankatastrof kto lajme

  BIZZY Ent.BIZZY Ent.Muaj më parë
 • Shyqyr qe eshte kanuni,mos tja falin gjakun.

  Mercedes-Benz Mercedes-BenzMercedes-Benz Mercedes-BenzMuaj më parë
 • Te dali nje ligj per persona te tille me varje

  Bim BimmaBim BimmaMuaj më parë
 • U PREHSH NE PAQE TALLMAN R.I.P BROO

  STRESI 77STRESI 77Muaj më parë
 • Nk thojn kot armen e mbush shejtani

  Diana NikolliDiana NikolliMuaj më parë
 • Eh sa gjynaf sa her i shikoja bashk aty gjynah per fatkeqsin

  Diana NikolliDiana NikolliMuaj më parë
 • Jeni ber bosasaa ju bythgrisurit e albanistanit,mbushni hundet me mall e sdini ca beni,sesh loder arma o kafsh me fytyr njeriu. Fute ne byth tani pistolleeeen.

  Vlora VloraVlora VloraMuaj më parë
 • Vk

  Ani CaniAni CaniMuaj më parë
 • Ky kari e ka bere me dashje kte gje jo padashje

  jani muskajani muskaMuaj më parë
 • I gjori...i mbylli deren familjes

  ៚SnoW WhiTe៚SnoW WhiTeMuaj më parë
 • E po cti bosh keshtu eshte kur i merr Derrat nga muti somes. shkojne neper bote bojne ja dy cika lek vin e hapen byllesh ne Tiron mush hunet e pastaj vriten . ngushellime familjes .

  Klodi DinaKlodi DinaMuaj më parë
 • Hera e sate eshte kjo qe ndodh? Edhe sa vrasje te tilla duhet te ndodhin ne Shqiperi qe ta merrni vesh ju djemte e rinj qe s’duhet te lozesh me arme? Apo se merrni vleresimin e shokeve si gangsterra kokekrisur nese s’beni budallalliqe? Po gjeja me ironike prej ketyre te rinjve qe kane ngelur me gjendjen mendore te nje gjimnazisti eshte se aq shume flasin per “vllazni, jo une bej per shokun, jo shokun e kam si vella” e perdite vetem degjon sesi ky vrau shokun per pazar droge, ky tjetri per motive te dobeta e madje madje edhe pa dashje se s’dine ti kontrollojne pistoletat me te cilat mburren se gjasme s’u ndahet dore. Po rrini mor ne shpi meqe s’dini si te silleni kur jeni me njerez. Mos i merrni njerezit ne qafe. Mylluni mrena e mos u socializoni me te tjeret meqe kaq te pashmangshme e keni mos te vrisni njerez kot se koti. Ja ju rrofshin tani kenget e postimet e budalliqet per “shoqnine”. Djemte tu mbush 30 vjec merren me lojera kalamajsh tu marr ne qafe njeri tjetrin e familjet e tyne te shkreta. Ka mbet vec me cu djemte 30 vjec neper shkolla riedukimi se ketu s’ka zgjidhje tjeter.

  alter egoalter egoMuaj më parë
 • po ik k te qifsha robt si e ke bo pa dashje kur ke qellu 3 her m me pistolet me qellu 3 her duhet me shkrep kamzen 3 here

  Mirko GGMirko GGMuaj më parë
 • O edi rama forco ligjin, arresto qdo vrases deno sipas ligjit e vepres. Vendos sigurin shto kontrollin beje sigurin e qytetarve mos lejo qe te vriten jerzit si derrat..

  S PS PMuaj më parë
 • Qa ta fole or ti e? Hasjanet e Londres nuk bajne keshu gjanash, or ti e. Hajde rini Shqipetare hajde, roje Shpijash ne Angli e shofera kokrrash. Mallista, fuckers, spaç per keta.

  djalingatropojadjalingatropojaMuaj më parë
 • vipa blloku jan kto kokat hangshit legena

  leone leoneleone leoneMuaj më parë
 • Te qifsha rinine qe po rritet edhe prinderit qe nuk i edukojne.

  Papi papuPapi papuMuaj më parë
 • Ik mor legen si mund te luash me arme

  Flora KovaciFlora KovaciMuaj më parë
 • Nuk kam fjal me u shpreh , nuk di nga tja nis sepse injoranca nuk ka fund ne shqiperi . Di vetem te them qe sa vjen dhe njerezit ne shqipri behen te pa vler .

  Florian XhedikuFlorian XhedikuMuaj më parë
 • 🤨🤔 qysh luhet me Arm???? Nc nc nc

  Saa MiiSaa MiiMuaj më parë
 • Uaaa ça po bëhet kështu

  Emilia EmiEmilia EmiMuaj më parë
 • do ju kushtoj ky gabim po ishit lart

  donald harisdonald harisMuaj më parë
 • Cfare fatkeqesie :(. U shkaterruar kaq shume jete te reja dhe familjet e tyre per nje gabim adoleshent! Gjithe keta cuna, te bukur si drite, dhe 'lozin' me pistoleta, sikur te ishin lego. Ngushellime familjes :(. Cdo humbje jete eshte e dhimbshme por kur shikon se te ka humbur femija per nje arsye kaq banale, eshte akoma me e rende . Si nene, as mundem ta imagjinoj dot kete lloj fatkeqesie.

  IllyriumUSIllyriumUSMuaj më parë
 • Kurr mos Boni shaka tilla kurr sep me ka ndodh vet tu bo shaka me motren do gjuj e thika i ngatërrohet neper flok e ka ngel doreza thikes dor 😭ose me shaka me shoqnin do hedhim pus qem tu hedh tjetren me shaka pus kurr kurr jeten tuj mos Boni tilla shaka kurr

  Zana ZanaZana ZanaMuaj më parë
 • Po' ky si ka mundesi qe mbante pistolete ne d'ore dhe nuk e dinte se kishte fishek Brenda ? Po' PSE keta kriminela mendojne se njerezit Jane budallenj dhe kush ja DHA pistoletdn ketij kriminelif vrases eshte per Pak sekonda eshte per te qeshur kur vrasesit thote qe nuk e dinte se kishte fishek Brenda ketyre vrasesve thote i vjen keq qe bravi shokun dhe nuk i vjen keq qe do te beje Burg atehere nje pyetje si ka mundesi qe ky trim vrases kriminel thote paturp PA fytyre qe loste me pistolete ne drejtim te viktimes ky genjen per ti mbushur mendjen drejtesise qe ligji te kete meshire ky eshte nje mashtrus me lek se RAM beu

  Lili AdamoLili AdamoMuaj më parë
 • Beni mbledhjet e armeve ....shteti

  Mari OxaMari OxaMuaj më parë
  • Shteti leshon armet kur Kane te shkaterojne appartamento shtepia private e kinemate stadjume Teaterin Kombetaratehere armet i leshojne tane ha u Kane dhene armet qe drogmenet ajdutet te lozin me armet sikur po' lozin me pulat po' mire nje pyetje PSE nuk luajti ne shtepi me pistolete t'ja drejtonte .otres o te jemes babes o ndonje familjari tjeter por vrasesit ka pasur ndonje asmedi te vjeter o te di keshtu eleminohen rrinia Ca' ikin Ca' i vrasin

   Lili AdamoLili AdamoMuaj më parë
 • Po luanim thot me nje pistolet,!! Pse ca ishte pistolet loder me uj

  Fred TakerFred TakerMuaj më parë
 • Mos komentoni jo po edukata prindit jo po kjo ajo. E njoh personalisht nene e Majusit,eshte nje grua zonje,nene e dy djemve por te dy me karaktere te ndryshme. Djali i madh ka qen dhe eshte nje djal shembullor,kurse Marjusi edhe i vogel ka qen çapraz! Kshq te dy nga nje nene jan rritur dhe edukuar por qellon qe devijojn rruges. Majusin e mbaj mend qe ka qen nje djal i dashur,capken....nuk di sme eshte besuaar sps kur jam larguar nga shqipria e kam len diku 17-18 vjec. Keq ardhje per te dy viktimen dhe Marion!

  Dior RDior RMuaj më parë
 • Mos le armet ne dur te fmive SE shif CA bojne arma Nuk drijtohet shokut Po Ju Jeni bala qe keni Marr njani tjetrin ne qaf dhe dilni.folni dhe per burrni e per seter gjumgjakiza si e paske shok.me.i drijtu armen Po menje madhsija eshte tu Ju qakertu

  Erjon ZafiratiErjon ZafiratiMuaj më parë
 • Si mor aksidentalisht?a jeni n vete?ti qe e vrave shko q** n burg dhe mos dalsh mo legen

  Tani trTani trMuaj më parë
 • ngushllime familjarve

  Kushtrim HalimiKushtrim HalimiMuaj më parë
 • Ne mes te Tiranes ne local njerezit lozin me pistoleta e automatic bravo shteti dhe policia. O sa mir me qen Shqiptar

  fatmir kucofatmir kucoMuaj më parë
  • @Artur Zathas o daku esht nuk esht arsyetim po them ku ndodhet kuptojee pastaj fol

   Albania Show BizAlbania Show BizMuaj më parë
  • @Albania Show Biz edhe?! duhet te jete se sben ne mes te turmes/tiranes... ceshte ky arsyetim.

   Artur ZathasArtur ZathasMuaj më parë
  • kan 1 lokal tvetin te 5 maji ku esht i vecuar nuk jan ne mes te tiranes

   Albania Show BizAlbania Show BizMuaj më parë
 • Baby G osht e kuksit dhe Jo e kosoves dhe se ka mo t dashur

  Anxhelo GangAnxhelo GangMuaj më parë
 • Kurr familja mos tja falin ,populli thote me grua dhe me arm mos luaj.

  Halil CelajHalil CelajMuaj më parë
  • @ermal pula , ÇKA KE MOJ LAVIRE ,, TE QISHA FAR E FIS E GJALL E VDEKUN O BYTHQIRE, TA FUS KARIN NE GOJ O ZOGU, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER FAMILJARISHT ,,

   Fatmir LameFatmir LameMuaj më parë
  • Kush don me luaj me arme tja drejtoje vetes vet armen

   loni gjetaloni gjetaMuaj më parë
  • @Fatmir Lame a e kupton mir se çfar po deklaron?? Apo po je dhe ti i pir dhe i droguar.. shko thuaje kët budallik familjeve që kan humbur të dashurit e vet..

   ermal pulaermal pulaMuaj më parë
  • Zot mis na provo! Por mema ra njeriun tim se jan ngatrrua spo probleme te tjera .Shoqeria miqesia fisi ,takerkojne faljen duke ta argumentuar se skeni patur te keqe me njeri tjetrin.Te detyrijne fishi dhe te gjith dhe falet e pajtihdn ,oor ti lun me arm dhe vret ,dhe arma jote .Ekerkin fslje un kurr se fal ,ndishta smevjen mundesia dhe rasti per 100 vet .Por se fali ,ate sekond qe vrasesi largohet ne nji shtet tjeter .Ateher ma mundeson me vra kush te jete maj miri.luj me arm vraj njerzin , e ateher me fal , cfar eshte kjo.

   Halil CelajHalil CelajMuaj më parë
  • PA DASHJE JAN ME DHJETRA PERSONA QE JAN VRAR NE SHQIPRI ,, KAN KEN SHOK ,, PER MENDIMIN TIM DUHET FALUR ,, KAN QEN TE DROGUAR , DHE TE PIR

   Fatmir LameFatmir LameMuaj më parë
 • O zot cfar nuk po noth tevrasish shokun kot pa asnje lloj motivi

  Gon DibraniGon DibraniMuaj më parë
 • Tmerr. Me lujt me arme si nje femijë. Po si mbahet arma midis qytetit aq haptas? Kur Mafia e ka shtetin ne dor, ndodhin keso sende

  BEKIM SHALABEKIM SHALAMuaj më parë
 • Aksidentalisht???

  Nama namaNama namaMuaj më parë
 • ngushllime familjes kurse kta nuk pi njoh i ka mbulu harami Lekun dhe Alkoholin e quajn zot Femija 5 vjeqare e di qi nu luhet me arm jo se kta GOmart

  PEKKA SmashPEKKA SmashMuaj më parë
 • Tamam shok i ngusht💩

  jonas15 Jonasjonas15 JonasMuaj më parë
 • E bythqir e bythqir muti gangsterr ti mer halabak millosh

  Juli JulianJuli JulianMuaj më parë
 • Mbushuni hune me kokain pastaj ndodhin keto gjera

  Illyrian AlbanesiIllyrian AlbanesiMuaj më parë
 • Bravo djema ashtu vrituni po jo nga 1 po nga 5 a 6 ne dite . Varu lesht dmth djema te digjeneruar nga droga .

  Edi ShkozaEdi ShkozaMuaj më parë
  • Edi Shkoza fjale me mend jam me ty le te vriten nga 10 ne dite keta drogaxhinj kriminele ajdute perdhunues dhe pakesohen te zhduken nga faqia e dheu

   JIMMY HJIMMY HMuaj më parë
  • @Edi Shkoza më fal Nuk të tha ty.... vrit veten i thot atij që vrau shokun

   Kodër 1975Kodër 1975Muaj më parë
  • @Albania Show Biz Vrit ti veten o pithrop se une ca si puna jote i kam me çojne Qenin xhiro e i paguaj 10 euro ora .

   Edi ShkozaEdi ShkozaMuaj më parë
  • Varikarsa me patetn se tjen burra nuk lujn me arm

   LeonLeonMuaj më parë
  • ik o rrot kari vrit veten

   Albania Show BizAlbania Show BizMuaj më parë
 • Po i vogel ishe ti qe nuk e dije qe arma kishte apo jo plumba. Po mjere ai qe iku dhe mjere ajo nene qe u vesh me te zeza. Ato llafet qe thua ti skane vlere

  Naim HoxhajNaim HoxhajMuaj më parë
  • @Goni Tafhasaj ju befte mire droga juve. Ja si perfundoni.

   Bashkim NeziriBashkim NeziriMuaj më parë
  • Po ka qen dru me vlla ska dit qa esht tu bo a se kpt

   Goni TafhasajGoni TafhasajMuaj më parë
 • Po ca behet ne ate shqipri te vuajtur nga Hallet dhe mos papunsia boll mor cuna mos luani me jeten nuk kemi shtet ne po mjere shqipria ngushellime familjes 🙏🙏

  Lorenc ProtoduariLorenc ProtoduariMuaj më parë
  • @Endi Nexus Amerika djep demokracie ??? Ate ligj qe the e kena pas ne kohen e xhaxhit. Neve sna pelqejti xhaxhi dhe morem jurispudencen amerikane. Amerikani esht si puna priftit,thot beni cka them un e mos beni cka bej un.

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
  • @Elvis Shahu per raste te tilla duhet ligj ekstrem. Amerika i ka keto ligje me egzekutim ne elektrik dhe nuk esht ne komunizem por esht djepi i democracis boterore. e kan edhe shum shtete.

   Endi NexusEndi NexusMuaj më parë
  • @Endi Nexus Deshe demokrati ti apo komunizem ne shqiperi ?

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
  • @Elvis Shahu te vendoset ligji kush vret te vritet pa gjygj ne karrige elektrike, plus kesaj familja dhe fisi i vrasesit te dergohen ne kamp perqendrimi te gjithe mbi 10 vjet, dhe ateher shife ti si behet Shqiperia

   Endi NexusEndi NexusMuaj më parë
  • Cfar të bëj shteti kur kan marr njerzit kot. Sdo vriteshin nga pistoleta do vriteshin nga thika.

   Elvis ShahuElvis ShahuMuaj më parë
 • Biseda mbas vrasjes do ket qene me interesantja midis ketyre barbonve

  Bruna NBruna NMuaj më parë
  • @Drru apo Drras Po ta shikosh me vemendje, e ka vrare, pastaj Te gjallet kan fahehur armen dhe jan zhdukur duke e lene shokun ne shesh Te pergjakur Grup vrasesish Te gjith si tavoline perfshi Edhe ate qe iku

   Bruna NBruna NMuaj më parë
  • Mbas vrasjes kan fol srz se i ka dal doza

   Drru apo DrrasDrru apo DrrasMuaj më parë
  • @Bruna N Po flas per femijet tane qe mbaruan arsimin e larte me rezultate te larta dhe jane pa pune dhe kur na kerkojn lek per kafe thon flm ky eshte realiteti i hidhur ne shqiperi

   Jorgo MusarajJorgo MusarajMuaj më parë
  • @Jorgo Musaraj mundesia qe Te vrihesh qorrazi Esht shum e lart, dhe Po rritet dita dites

   Bruna NBruna NMuaj më parë
  • Po aty munde te kete njerez ne kafe cfar behet iu lutemi te rinjve mos te shkojn ne kafe se paska te rinje qe luajn me arem ozot ca behet mafja e mbyti shqiperin

   Jorgo MusarajJorgo MusarajMuaj më parë
 • 🇩🇪Tek kanali ynë mësoni gjermanisht.

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
  • @maik. tirona hallo Leute, ich habe die Seite Elton Daily gefolgt und seit eine Woche lerne ich deutsch. Sei wie ich 😂 abonniere Elton Daily 😂

   ErbloErbloMuaj më parë
  • Wolkswagen golf.... Haaaaaa

   editreditrMuaj më parë
  • Nein der geht nicht weg bis die Leute deutsch gelernt haben

   maik. tironamaik. tironaMuaj më parë
  • 😂😂😂😂

   Panos PanosPanos PanosMuaj më parë
  • Uns doch scheiss egal, verpiss dich

   ErbloErbloMuaj më parë
 • Te gjithe jane nga veriu I shqiperise keta behen kriminele vrases shume njeres te dobet e me edukate te dobet iken nga malet erdhen ne qytetet dhe shiko cbejne I papari mos pafte kure

  JIMMY HJIMMY HMuaj më parë
  • @Erblo ti ma haj karin oj taj oj malesor dhajsh

   JIMMY HJIMMY H11 ditë më parë
  • @fredi fredi Ti sdi shqipen o katundar pa shkolle e pa edukate shko kullot dhite o kuku

   JIMMY HJIMMY H11 ditë më parë
  • @Rudina Gjetaj une jetoj ne amerike moj rudina me pelqen emri juaj ju nga jeni

   JIMMY HJIMMY H24 ditë më parë
  • @Aqif Kopertoni ati je ni muslimut nga ata siris

   bossi bossbossi bossMuaj më parë
  • @Aqif Kopertoni o tcift kari ropt mos bo sikur sdi shqip se tnjof mir ti je ni kljysh turko arabi si jeto fshatra tjugut ka permeti a ku i civa ropt

   bossi bossbossi bossMuaj më parë
 • Po ata bithqirat e mutit qe veq emrin kan shqiptar as me lujt prej karrige kalamoj mamaje

  Adem LushiAdem LushiMuaj më parë
 • COP MISHI ME DY SY IDJOT SI LUHET ME PISTOLET PU PU MJER NENAT E KETYRE DHE BABALLARET

  ela elaela elaMuaj më parë
 • Mjafton tju shikosh surratin ta tregoj perfundimin..me kta lloj ftyrash sduhet as.mei flliq lajmet..se marrin ranci shum emnat e tyne..meturina tfiquna..me arm nbrez u qufsha shtetin..vend kot shqipnia

  bb4live interbb4live interMuaj më parë
 • 😓😓

  Malvin KolaMalvin KolaMuaj më parë
 • Ty duhet me te qrrrr mor barbon se sje femije mos me dit se nuk kish plumb arma

  Alberto AlbeAlberto AlbeMuaj më parë
 • Po loznim me pistolete !!!?

  John “Smith” JohnJohn “Smith” JohnMuaj më parë
 • Mos e gjykoni sepse psikologjia e esht 0 jepini forc jepuni kurajo

  Andonila LatifllariAndonila LatifllariMuaj më parë
 • sa idjota qe jane, kulture getoje

  vasjan lenovasjan lenoMuaj më parë
 • Kta jan shokt e sodit..hajn bashk pin bashk. Dhe ja fut plum.. Turp ishallah e kalbin nburg per jet ket qelbsir

  Dub dub Dub dubDub dub Dub dubMuaj më parë
 • Robqim i ndyre

  Santi DardanSanti DardanMuaj më parë
 • Ropt qifsha i pabes

  Edison LikaEdison LikaMuaj më parë
 • Te ikesh per lesh kari per gallat eshte qr! Sdi ca te them!

  hello worldhello worldMuaj më parë
 • sa mir neper bare me kamera luajn me pistolet😏😏😏😏

  Illyria IllyriaIllyria IllyriaMuaj më parë
ALgones