Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

31 Mar 2021
283 718 Shikime

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgones for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Kom cunin 10 vjec, po mendoj ta fusja te kandidonte per kryetar bashkie...Po ça i keni kta politikane???

  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPK10 orë më parë
 • 🙈😂🤣🤣i tuf shurrash barbone

  Albert BertiAlbert Berti12 orë më parë
 • Jane femijet e politikaneve keta..

  Eljona StroniEljona Stroni13 orë më parë
 • Ska ngel njeri pa u ber deputete 🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅 jam un gati me mer njeri 😅🤦‍♀️🤦‍♀️

  Fjorentina MucaFjorentina Muca13 orë më parë
 • Me nje fjal I bie që un jam minister I jashtem, se nuk ka emision e politikan si nuk e jam ndjekur vaj medet hallit

  N.D N.DN.D N.D14 orë më parë
 • Dashnorja kujt esht kjo

  InfinityヅInfinityヅ15 orë më parë
 • Ahahhahah 22 vjece e prekur nga politika e shketa, tjera 2 vjet ne Singapor 😂 vjen kantidon ne lac se ka qen jash te zonjen te zonjen

  Elidon ShehajElidon Shehaj18 orë më parë
 • O Blendi jane ca parti qe sjane te degjuara i thuaj emrin e kryetarit te partis qe te kuptojme te kujte partije jane se ne Shqiperi jane 10 veta nje partiqe paguhen nga parat e popullit

  POWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARAPOWER OF HOPE INSPIRATION - BRIKELD AGARA18 orë më parë
 • SINGAPURI HAHAHAHAHHAH😂😂😂😂😂😂😂😂

  azeroseven 107azeroseven 10721 orë më parë
 • Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮

  Lorenc KodraLorenc KodraDitë më parë
 • Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣

  Dhimitra AnoDhimitra AnoDitë më parë
 • Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe

  Bardhyl MerkoBardhyl MerkoDitë më parë
 • c jane keto bimbo, dhe zderre

  Alket KelliciAlket KelliciDitë më parë
 • Lumi qe muar. Mori. Vunon pse sqiu dhe. Qeparon

  Cristi GoiaCristi GoiaDitë më parë
 • Nuk e di perse kjo kandidatja i ka vetullat te bashkuara si 22.

  Albanian DictionaryAlbanian DictionaryDitë më parë
 • Kjo eshte shume mire qe te rinjt po futen ne parlament, te ikin ata te vjeter te koruptuar

  Dhionis TartariDhionis TartariDitë më parë
 • Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.

  Mim TironaMim TironaDitë më parë
 • Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!

  Lorenzo LenciLorenzo LenciDitë më parë
 • Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...

  Mercella RobertsMercella RobertsDitë më parë
 • Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.

  Gianmarco 07Gianmarco 07Ditë më parë
 • O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT

  banga gembanga gemDitë më parë
 • Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor

  Xheku CekajXheku Cekaj2 ditë më parë
 • Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene

  Ervin ZotajErvin Zotaj2 ditë më parë
 • Kjo ndimon njerzit

  Ervin ZotajErvin Zotaj2 ditë më parë
 • Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂

  Ervin ZotajErvin Zotaj2 ditë më parë
 • Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re

  Alma FerroAlma Ferro2 ditë më parë
 • Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte

  Sham Hala 72Sham Hala 722 ditë më parë
 • edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...

  ROMAN 3ROMAN 32 ditë më parë
 • Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣

  Tony MontanaTony Montana2 ditë më parë
 • Emisjon vari bolet ..

  Dritan HysaDritan Hysa2 ditë më parë
 • Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

  Adriatik IshmakuAdriatik Ishmaku2 ditë më parë
 • Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

  Elio KlioElio Klio2 ditë më parë
 • Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

  Maldin GarxenajMaldin Garxenaj3 ditë më parë
 • O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

  shky-pe I_lir'shky-pe I_lir'3 ditë më parë
 • Oi shipni e mjera shipni

  Cin TonejCin Tonej3 ditë më parë
 • "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

  eri albaniaeri albania3 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPK10 orë më parë
  • 🤣🤣🤣

   Xhoni ShollajXhoni Shollaj3 ditë më parë
 • Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

  orjado eraorjado era3 ditë më parë
 • Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

  Romeo MyzyrajRomeo Myzyraj4 ditë më parë
 • Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.

  Pali SefaPali Sefa4 ditë më parë
 • Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama

  Ludmilla MalajLudmilla Malaj4 ditë më parë
 • Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.

  Ismet HaxhijaIsmet Haxhija4 ditë më parë
 • oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee

  HappyyyHappyyy4 ditë më parë
 • Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha

  landi interistilandi interisti4 ditë më parë
 • 😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌

  xhoi belaxhoi bela4 ditë më parë
 • a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?

  v mv m4 ditë më parë
  • GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha

   Narcos BishaNarcos Bisha3 ditë më parë
 • 🙈😂🤣🤣 ça bohet

  Albert BertiAlbert Berti4 ditë më parë
 • mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi

  frrgc czynnfrrgc czynn5 ditë më parë
 • mjer ne o zot

  Agji BajramiAgji Bajrami5 ditë më parë
 • Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-IT5 ditë më parë
 • Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot

  al shqiperial shqiperi5 ditë më parë
 • Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci5 ditë më parë
 • Do vazhdoj me shum termet

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci5 ditë më parë
 • O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura

  Bardhyl KuciBardhyl Kuci5 ditë më parë
 • pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!

  strawberry piestrawberry pie5 ditë më parë
 • o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj

  urania kurajurania kuraj5 ditë më parë
 • Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.

  76REDscorpio76REDscorpio5 ditë më parë
 • Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet

  Albana FasliaAlbana Faslia5 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂

   Emiliano EEmiliano E2 orë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣 bashke me mocen time.

   D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKD.N. GLOBAL CONSULTING SHPK10 orë më parë
 • Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve

  robert likajrobert likaj5 ditë më parë
 • A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende

  robert likajrobert likaj5 ditë më parë
  • @B Saliu Eshte emision live o bos.Seshte gje e lehte

   Emiliano EEmiliano E2 orë më parë
  • @Nertila Fjerza veshtire ti ikesh

   robert likajrobert likaj2 ditë më parë
  • Mua me zuri 🤣🤣!

   Nertila FjerzaNertila Fjerza2 ditë më parë
  • Me ke mu bo si i forte koqe e bo emisionin lomsh skupto asnje gje atyi pelqe vetja shume i duket vetja i mencem

   B SaliuB Saliu2 ditë më parë
 • Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt

  the worldthe world5 ditë më parë
  • @Nertila Fjerza hapi rrug budallati 🤣

   the worldthe world2 ditë më parë
  • Hahaha po kam qenë gjithmonë e rrethuar nga biseda politike në shtëpi. Ma thuaj një vend ku nuk flitet për politik! 🤣🤣

   Nertila FjerzaNertila Fjerza2 ditë më parë
 • Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave

  Claudiu PopescuClaudiu Popescu5 ditë më parë
 • hahahahahhahahahahahah

  faik konicafaik konica5 ditë më parë
 • Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq

  Keta HaxhjijaKeta Haxhjija5 ditë më parë
 • Kjo e ka mendjen vetem per rroçk

  Enyeny EnieniEnyeny Enieni5 ditë më parë
 • Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve

  Guido TentoniGuido Tentoni5 ditë më parë
 • O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve

  M MM M6 ditë më parë
 • Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj

  Enes SherifiEnes Sherifi6 ditë më parë
 • mbajeni mend dita qe vjen eshte me e keqe se dita qe kaloi, Pejgamberi Muhamed A.S

  Service ToolsService Tools6 ditë më parë
 • Po ca flisni kot aman. Vini aty ulur ne ca karrige dhe filloni te flisni per politike sikur te ishte nje loder per ta shitur e per te fituar para. Shqiperia nuk eshte nje vend i lodh....esht i vdek. Te pakten me kto ftyra qe po e udheheqin se zgjat dekaden. Per shqiperin sben as rama as luli as monika as iliri dhe asnji nga keto qe njohim dhe qe jan sot ne pushtet. Shqiperia do nje rini te paster qe te ngrihet dhe ti rrezoje te gjitha forcat politike ne fuqi dhe te formoje shtetin nga fillimi. Un per vete e du vendin tim dhe nk du qe te largohem. Se kudo qe te shkosh sado qe te rrish ne nje shtet tjt do jesh gjithmon e huaj. Por me kte sistem drejtesie politike shendetsi dhe arsim jo vetem shqiperia por asnje njeri ska nje te ardhme ktu. Shko puno robi si kafsh ne pike te diellit e ne shi e debore e merr 10 mij lek maksimumi ne dite. Po na e bejn mire se nk dime si te ngrihemi gjithe shqiperia e tua fusim kembet ne nje kepuce. O te bejn nje shtet ashtu sic eshte per te qene ose te shporren se ka shume te rinj qe me vrt e dun dhe sakrifikojn per vendin e tyre

  Klea AbdullajKlea Abdullaj6 ditë më parë
 • I shikon qe nga surrati i patinuar se cfare idealesh politike kane. Mendohuni mire o njerez per ke votoni se keta e kane ne terezi. U be deti kos per te gjithe...pffff

  Nada BtsNada Bts6 ditë më parë
 • Po pse mos futet dhe ajo U fut Reme Lala 22 vjec me leket e bait te droges, i bleu dibranet per 50 mij lek , dhe jo llafe kto por e dim gjith dibranet .Ne kto raste me vjen turp te them se jam dibran

  nardi nardinardi nardi6 ditë më parë
 • Ndaj shqiperia vete keq e me keq se e kan marr me lesh e me byt.... Leshi lesh te le dhe by byth te ben me falni per shprehjen mir po ja bejuni nje pyetia ca shkolle kan ato o zoti fejzi qe duan te udhezojen nje shtet Po beni dicka mo burr mos e leni shqiperin ta fundosen se sa per te shkaterruar e kan ber ktu e ko Respekte zoti fejzi

  Afrim AfrimAfrim Afrim6 ditë më parë
 • Burdello politika shqiptare ku do na cojne kurvat e çfar nuk pret nga keta politikane nuk lane cobene ne këmbë futini edhe keta ne parlament se e ndritet ju mir ja beni kur do ngrihet populli ti vere perpara

  Gazi KacellariGazi Kacellari6 ditë më parë
 • Ua te lesh trute ,,,ku ka perfunduar Shqiperia ,,,me cfare individesh perfaqesohemi ,,, Do behen dhe keta si shoket e tyre hajdut me diploma Duke perdorur imazhin ... Ua ua cfare behet

  rosa Imedrosa Imed6 ditë më parë
 • l.Te gjith me ide sa te ulen ne karrike .i duhet rroga qyl .

  Zhani NelajZhani Nelaj6 ditë më parë
 • Te gjith kuckat ne nje te ardhme ne pushtet phuuuuuu fare e flliqt

  Roland KrrashiRoland Krrashi6 ditë më parë
 • Athu mos po behet perputhen ne ket show por ne model politike ....

  ALKUKESALKUKES7 ditë më parë
 • Po ikni se late name.pika qe su bie.

  Clirim MahoClirim Maho7 ditë më parë
 • Me përdorimin e migrofonit duhet të jenë me përvoi të kënaqëshme🎤🎼🎼

  Dhimo kuDhimo ku7 ditë më parë
 • SHIKO AI TJETRI VLONJATI E ZEZA O PERENDI NUK DI TE FLASI, PO ESHTE AI PER NE POLITIK ESHTE DHE PROFESOR , ORE PO ME LEK E KE MAR ATE TE SHKRET DIPLLOM, PO MOS TE DISH TE LIDHESH DY FJALE , FLET SIKUR PO FLE GJUME. JA AJO QE PUNON NE RADIO TEK TOPI E TEMERSHME ESHTE AJO PER POLITIK, AJO SJA KA HABERIN FARE SA KATIDATURA JAN, QESHI E GJITH DYNJANJA KUR THA AJO 20 . LA KOKREN E NAMIT. IKNI MOJ MORTJE IKNI LANI NDONJE ENE NE SHTEPI SJENI JU PER POLITIKE. POLITIKA DO BYTH, JO SI JUVE SI KRIMBAT E DHEUT

  ChIngchangchin ChinChIngchangchin Chin7 ditë më parë
 • SKE FAJ QE VE DUART NE KOKE, SHIKO KTE BUDALLACKEN QE SMER FARE VESH NGA POLITIKA THOT 20 Katindatura🤦🏻‍♀️ HAHAHA 🤣 OHHH BASHE I KE GJETUR KTO BUZET ME QUMESHT SI LLOGARIA QE BEN VETE 7x7=42. PO KUR MER VESH AJO 22 VJECE NGA POLITIKA , AJO SKA ASNJE LLOJ EKSPERIENCE NE POLITIKE. ORE POPULL I TRASH MBARON UNIVERSITETIN NE ANGLI DHE NUK TE FUT ASNJE NJERI NE PUNE DHE ME UNIVERSITET TE JESH, TI VETE RREGJISTROHESH PER PUNE AI NUK TE FUTE TE THOT SKE EKSPERIENCE, DY VJET JU DESH VAJZES TIME QE MBAROI UNIVERSITETIN NE LONDER PER JURIDIKE, DY VJET JU DESH TE MIRTE EKSPERIENCE , PA TE FILLONTE PUNE RREGULLISHT, CI KENI KTO PA EKSPERIENCE NE POLITIKE 22 VJECARE PU PU PU PU DHE PRET TI TE BEHET AI VEND ATY

  ChIngchangchin ChinChIngchangchin Chin7 ditë më parë
 • Po pu ća pornostare kjo bjondja

  Rake RRake R7 ditë më parë
 • Tani e kuptoni se çi keni bër Shtetit dhe Kombit ? Si harriti kjo dit e dini ?

  Enton DalaniEnton Dalani7 ditë më parë
 • Turp per ju qe komentoni jeni mesuar me ujqerit e vjeter, shqiperia ka nevoje per ndryshim dhe me mire sec mund ta beja rinia t vjetrit skane per ta bere kurre!

  Omer KodraOmer Kodra7 ditë më parë
 • A CU PLAK BERLUSKONI SE I QAN SHPIRTI PER DASHNORE...KETO DO JEN DEPUTETE PER GOJORE SIDOMOS 22 VJECARAJA ESHT SI AJO KENGA LABE...ME MUA MEJO ME MUA SI GJATARI ME LANGUA

  DJAL NGA SHQIPERIADJAL NGA SHQIPERIA7 ditë më parë
 • Po ku i gjete mo blend , ja shkaterrimtaret e erdheshem te shqiperise

  Ro liRo li7 ditë më parë
 • Bravo do bahet shqipria me kto dele e dhi, o Zot ku po shkojme.

  Alex BrittiAlex Britti7 ditë më parë
 • Nga Ismail Qemali burr shteti ja ne qfar plastikash,tmerr

  Meriton 326Meriton 3267 ditë më parë
 • Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

  Ergest KajaErgest Kaja7 ditë më parë
 • Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

  Ergest KajaErgest Kaja7 ditë më parë
 • O zot ooo zot

  Jasmin VeseliJasmin Veseli7 ditë më parë
 • Lum SHQIPERIA QE JU KA...

  Antonio NakoAntonio Nako7 ditë më parë
 • 22 VJECE KANDIDATE AUUUU

  Anesti HoxhajAnesti Hoxhaj7 ditë më parë
  • e kupton se per ke dueht te paguaj taksa shqiptart 🤦‍♂️🤦‍♂️ per nji 22vjecare, te punoje fort ajo zone se duhet me i ble breke te brendeshme edhe buzkuqe goces se pastaj vjen vera shpejt edhe ndoshta i fut naj pale pushime ne jale apo sarande ne schiuma party ne bikini 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Olsen LleshajOlsen Lleshaj6 ditë më parë
 • E pa rritir mire

  Luli OsmaniLuli Osmani7 ditë më parë
 • Ku kan studjuar keto per politik hahaha po ajo 22 vjecarja ne vend te ishte ne ibiza per pushime parti do te behet politikane pa sudjuzr ne universitet per politik ca di ajo nga politika me gjith respektin per to le te nehjn politik po te studjon per politik jo si rama basketbollist berisha doktor meta karrocier me bashen dhe ja ku esht shqiperia pra pas 30 vjet jasht evropes se Sduan politikanet xe u prishen pazaret dhe vuan populli pse keshtu do ecim prap 30 vjet me ju

  Adrian BallaAdrian Balla7 ditë më parë
 • Hahah turp I madh Pasha zotin po si ka mundi asnjera ska lidhje me politik po kandidojn ne politik qka do regullojn kto kur skan lidhje haha ore si ka mundsi as ne afrik nuk ndoth nje gje e tilla largohuni o shqiptar hikni larg keti vendi te ngelin veq kta e te vriten mes veti keta meritojn kta njerz ne shqipri. Zoti I bekoft shqiptaret

  Urim ShahiniUrim Shahini7 ditë më parë
 • My god??

  Aleksander SuçiAleksander Suçi8 ditë më parë
 • Ku janë akademikët profesorët?

  Aleksander SuçiAleksander Suçi8 ditë më parë
  • Ka 7.5 vjet qe e kam lene Shqipërin Sepse unë besoj tek vlerat .

   Aleksander SuçiAleksander Suçi6 ditë më parë
  • ZOTI I BEKOFT PATRIOT NACIONALSTËT SHQIPTAR QË JANË GATI TË JAPIN GJITHÇKA PËR KOMBIN

   Aleksander SuçiAleksander Suçi6 ditë më parë
  • Po' se mendon se ka meritokraci ne Shqiperi ,,,ketu eshte turp po' nje turp i madh ,,,te vjen te vjellesh me keto qe Dalin ,,, Truri shqiptar ka ikur dhe la bere mire ,,po' mjere ne qe jetojme ketu.

   rosa Imedrosa Imed6 ditë më parë
 • Per te ber lek duhet te hysh ne politik. Tani keto do e knaqin

  Ali BabaAli Baba8 ditë më parë
 • Sa turp me keta kandidat. Mjer Shqiperia mjer

  Ina SadikajIna Sadikaj8 ditë më parë
ALgones