Mevli - True Story ( Official Video 4k )

724 575 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗠𝗲𝘃𝗹𝗶 - 𝗧𝗿𝘂𝗲 𝗦𝘁𝗼𝗿𝘆 ( 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 𝟰𝗸 )

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗣𝗥𝗢's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMAGICPRO
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MevliTrueStory

____________________________

🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖 𝗣𝗥𝗢
🎥 Video: 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖 𝗣𝗥𝗢
🎵 Lyrics: 𝗘𝗥𝗚𝗬𝗦 𝗦𝗛𝗔𝗛𝗨
🎵 Arrangement/Mix&Master: 𝗝𝗘𝗥𝗜𝗦 𝗞𝗔𝗦𝗢
🎥 Lights by: 𝗩𝗜𝗦𝗨𝗔𝗟 𝗣𝗥𝗢
📌 Make Up by: 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘𝗦𝗜 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜𝗔

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗠𝗘𝗩𝗟𝗜 :
Instagram ► instagram.com/mevlanshabaa

🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗣𝗥𝗢 :
Instagram ► instagram.com/magic_pro__

🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗚𝗬𝗦 𝗦𝗛𝗔𝗛𝗨 :
Instagram ► instagram.com/ergys.shahu

🎵 Connect with 𝗝𝗘𝗥𝗜𝗦 𝗞𝗔𝗦𝗢 :
Instagram ► instagram.com/jeris_kaso

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg

____________________________


℗ & © MAGICPRO & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗣𝗥𝗢's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMAGICPRO 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MevliTrueStory

  MagicProMagicPro26 ditë më parë
  • 🐇🐇🐠🐠🐝🐝😘😘

   Antonela prendiAntonela prendi4 ditë më parë
  • 5 ky

   Aron DulevicAron Dulevic12 ditë më parë
  • Ks4u vyx

   Aron DulevicAron Dulevic12 ditë më parë
 • Ne refren ngjan me shum me Sinanin .

  Arjan DArjan D3 ditë më parë
 • Mevlani 1

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa4 ditë më parë
 • Eneida xhatufa ❤💘💋emila aris danjeli kavaje

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa4 ditë më parë
 • Dua tshof me ledinen se antonela osht monster

  Tana MacallaTana Macalla4 ditë më parë
 • Suksese Mevlan !

  Miranda CerovaMiranda Cerova5 ditë më parë
 • Bravo super yyyll te lumte goja ❤❤❤⭐⭐⭐❣🌟🌟🌟❣❣⭐⭐❣❣🌟🙏🙏🙏

  Evgjeni PjetriEvgjeni Pjetri5 ditë më parë
 • hidhe hapin Ledjana mos e humbe Mevlin leje xhelozin se po te shkojsh ke Mevli ai vec ty do te shikoj Braavo Mevli je i mire biri nenes

  Mimoza SeferiMimoza Seferi6 ditë më parë
 • Noizy ne kanotjere,,left the chat😂😂😂

  i am ii am i9 ditë më parë
 • Dashuria eshte e Bukur ❤❤❤❤❤

  Martin BrahoMartin Braho9 ditë më parë
 • Beje nje bashkepunim me Sinanin se keni te dy zerat me te embel ne Shqiperine e mesme

  Dhimiter KeqiDhimiter Keqi12 ditë më parë
 • Njher e ha macja gjalpin o mevlo ska me sukses

  Loni LoniLoni Loni12 ditë më parë
 • Je yll

  Mimoza sherifiMimoza sherifi12 ditë më parë
 • Kenga

  Shkelqim KanallariShkelqim Kanallari12 ditë më parë
 • ku e kam pa ket gocen

  lyr.ics10xlyr.ics10x13 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Albana VelajAlbana Velaj13 ditë më parë
 • Bravoo mevli kengt e tua t paktn kan nj kuptimm..jan super lart e m lart ..😊

  Kristina BibaKristina Biba13 ditë më parë
 • Mevlan je super djal lum prindrit q t kan

  elidaaelidaa13 ditë më parë
 • Anisa has a great time to get a job and you can expect to be successful and profitable companies have become increasingly important companies in the future to become a better understanding and your business partners with the best interests of the company will be the first to be successful in developing your business and business development and support services that are not always on the next generation because they Don't want them to be able to make the most successful with your business partners will have a good understanding aboutthe world would be willing and willing for you when you're going through your business partner with your business and business development team's success when you have a job done with your team and your family and business owners and business development team's success and success in your company in terms with what you have the best decisions for your company before you have the opportunity for you to help them succeed in this industry to get to know them all together with the best decisions for you when you're looking forward to in your company to help them understand how to make the most of your business partner with your team and your family members and your business partners and business owners and their customers and customers who are interested in providing services that they will be responsible with the best interests you can expect to achieve the desired results and how you work and you will have to be able to get to your customers and our customers in this case because they are willing to work on the project manager and you have the right tools to be successful with your company before they have been working with your company to ensure you will have to be successful with your company to make sure that your business partners and business development team and the business and marketing her company and to make the decision to take the time and experience of this company that has been working with you before and then to make the most of it with a strong customer service experience and experience to provide you with the company will have the opportunity for them in Paterson in the best interests of their customers and our business environment in terms with what you're looking forward to in and how you can expect in your business partner to help you find your best goals

  Anisa BallaAnisa Balla14 ditë më parë
 • Mevlan je I papare allall Miku Im te gjitha te mirrat te uroj 👍👑

  Kristo AhmetajKristo Ahmetaj15 ditë më parë
 • Po sqetllat kur do i rrush o mevli hari ?

  Revange AbsolutRevange Absolut15 ditë më parë
 • Je me i miri Mevli

  Lucia Cup KateLucia Cup Kate15 ditë më parë
 • Plase duke thene vec ty te du me ty kam rane ne dashni Po kure e do perse rri me Ate srragante femer qe shkoje e u puthe dhe u palliative me Atdheun cfare je ti qe rri me nje femer plere te milanos Njeri duhet te mendoje si per vete do doje ti te rrinte dhe te ndante shoqeri me nje mashkull qe ka dashur jo Keshtu qe edhe ajo nuke do kete ta ka thene edhe Arjan Kolomi ne studjo jo Ledjana po asnjefemer sdo ta pranoje qe Antonelen ta mbashe shoqe

  Engjellushe PershakuEngjellushe Pershaku16 ditë më parë
  • O zonje, kengen s’e ka bere per askend thjesht per publikun ta degjojne e te kenaqen. Hiqe mendjen nga Per’puthen se le nam.

   E HE H14 ditë më parë
 • Suksese

  Besarta BarajBesarta Baraj16 ditë më parë
 • Bravo bravo bravo

  Rovena SulaRovena Sula18 ditë më parë
 • Kjo keng esht per Ledjanen🥰

  Aurora BufiAurora Bufi18 ditë më parë
 • Nuk je per kengetar ske ze mos folni kot nuk di te kendoj dhe shum demode esht

  Gostivar GvGostivar Gv18 ditë më parë
  • @Gostivar Gv Mos e degjo. Ke thene te verteten tende se s’ka te vertete absolute pervec Zotit dhe ligjeve te Tij. Hajt skip

   EriseldaEriselda12 ditë më parë
  • Kam then te verteten se naj shpifen muziken

   Gostivar GvGostivar Gv12 ditë më parë
  • Sa shpirt te zi qe keni. Bej skip pra ca do ketu? Merr kohe nga jeta jote ta degjosh po dhe ta komentosh. Lejini njerzit te bejne c’te duan e te ndjekin endrrat e tyre. Ik gjej endrrat e tua ti dhe mundohu ti plotesosh.

   EriseldaEriselda17 ditë më parë
 • Bravo gjigad

  Ermira NovruzajErmira Novruzaj19 ditë më parë
 • DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

  Иван РубиловИван Рубилов19 ditë më parë
 • sa mbaroi perputhen klikimet jane shume te pakta

  Hane PalushiHane Palushi19 ditë më parë
  • Nuk jane te pakta. Jane shume normal per nje kengetar shqiptar se vec 5 milion shqiptar jemi. Te tjeret i blejne klikimet. I shtojne nja 1 milion vet pastaj rriten me klikime reale. E kane thene dhe vet anetare te estrades kete gje qe klikimet blihen, per te ruajtur konkurrencen. Mevlani gjithmone ka arrit 1 milion per me shume se 2 jave, si ka arrit brenda dites apo brenda javes asnjehere, qe ti bien klikimet.

   EriseldaEriselda17 ditë më parë
 • Bravo mevli shprsoj te gjesh dashurin e vertet qe meriton

  Nomi SinaniNomi Sinani19 ditë më parë
 • Bravooo Mevlan 👏👏👏! Talent je , urimet më të mira të uroj . Fati të ndjektë gjithmonë

  Seriale turke Me përkthim shqipSeriale turke Me përkthim shqip20 ditë më parë
 • DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

  Arianna HannahArianna Hannah20 ditë më parë
 • Suksese mevlan 🥰❤❤

  Lina HoxhaLina Hoxha20 ditë më parë
 • Sa fshatar sa keng pldh

  vanesavanesa20 ditë më parë
 • Je flori o Mevlan.

  Altin RamadhiAltin Ramadhi20 ditë më parë
 • Te ka mesuar Mir sabiani Jepi nje kafe se po' i vjeth stilin 🤣🤣🤣

  Ervin AllkjaErvin Allkja20 ditë më parë
 • MEVLAN je nje kengetar I shkelqyer nje djal flori po spo kuptojme pse s'bashkoheni me Ledjanen TE lutemi ,na tregoni arsyen ?

  Edmont ShaskaEdmont Shaska21 ditë më parë
  • Ishalla bashkohen sa ma shpejt

   Prizren PrizrenPrizren Prizren20 ditë më parë
 • Keng kot pz. Sa here ju humbin ndjenjat rruges beni kenge. Lat nam

  Mirvete DodaMirvete Doda21 ditë më parë
 • Te kunton kenget e viteve 2000

  Rie RieRie Rie21 ditë më parë
 • Ska ze ky per kengetar ksaj i thon me marr fam kot

  Andi CypiAndi Cypi21 ditë më parë
 • MEVLI LEDJANA TE FUNDOSI NAT REKLAMN E DETIT, MEVLI MEVLI I PAGUEN GABIMET E DASHRIS.

  Sefer KnapSefer Knap21 ditë më parë
  • Do bashkohen sa ma shpejt ishalla

   Prizren PrizrenPrizren Prizren20 ditë më parë
 • Sh bukur

  Blerina GociBlerina Goci21 ditë më parë
 • Famen😂

  Drita ToskaDrita Toska22 ditë më parë
 • Bravoooooooo Mevlan je me i miri vashdo keshtu mos e ke mendjen ke lediana ajo e mori ndaj teje pranaj kaq deshi te uroj fat te mir ne jet🙏

  Drita ToskaDrita Toska22 ditë më parë
 • Super kenge

  dita llomidita llomi22 ditë më parë
 • Sehr gut

  Abdelkader BenmertazaAbdelkader Benmertaza22 ditë më parë
 • more vesh ledjan ke mi ra pishman kshu thot mevli👀😂😂

  elsa pacanielsa pacani22 ditë më parë
 • 🤟

  Amarildo SkarraAmarildo Skarra22 ditë më parë
 • Ooo mvli kjo as mkesh spo dikaaaaa po bjatke kokaaaaa

  Besim BeqiriBesim Beqiri22 ditë më parë
 • neper mjet fames bejne gjithcka

  Kuksi AllaciKuksi Allaci22 ditë më parë
 • db 33333

  Erjon KociErjon Koci22 ditë më parë
 • hahaahahahhaahim the best

  Erjon KociErjon Koci22 ditë më parë
 • un jam muttttt

  Erjon KociErjon Koci22 ditë më parë
 • ahhahaahahsishe

  Erjon KociErjon Koci22 ditë më parë
 • Sh e bukur kenga bravo Mevlan vazhdon karrieren tende se dashurine e ke ne xhep patjeter me Ledi Di🇨🇵🇦🇱🥰🙏

  Tatjana DishajTatjana Dishaj22 ditë më parë
 • Bravo Mevlan te dua shum 😘😘

  Edisa GashiEdisa Gashi22 ditë më parë
 • Bravo Mevlan.! Suksese te metejshme!.

  Djana GjymengaDjana Gjymenga22 ditë më parë
 • Bravo shum keng e bukur

  Loni LoniLoni Loni22 ditë më parë
 • Po' kush nuk te ben lajk ty ansi edhe komen je super

  Samira HoxhaSamira Hoxha23 ditë më parë
 • Bravo mevlani Ike ber njerzit per vete edhe kenget Ike ber fantastike

  Samira HoxhaSamira Hoxha23 ditë më parë
 • Kjo nuk eshte me e bukur se lediana

  Sikal AlupSikal Alup23 ditë më parë
  • Kjo as te gishti i komes te ledjanes si afrohet ledjana eshte 100 moj her me e bukur

   Prizren PrizrenPrizren Prizren20 ditë më parë
 • Kuptohet qart o Mevlan qe ja ke detikuar Ledjanes ket keng por nuk vlen per ty ajo femer o Mevlo ka mendje per aventura

  Ariol BrittanyAriol Brittany23 ditë më parë
 • Kengeebukur

  Nadire BroliNadire Broli23 ditë më parë
 • Kenga e bukur por te mashtroi prostituta e milanos ti bajt gjynahet ajo bushter se u mundua ne gjitha menyrat per tju ndare dhe nuk u tregove i kujdesshem me ledjanen por u plotesoft vullneti i zotit nese vertet duheni njeri me tjetrin

  Stara BakaStara Baka23 ditë më parë
 • Bravo urime

  Bujar DemarkuBujar Demarku23 ditë më parë
 • 👍📞SHUM BUKUR MEVLI JA KE KNAQ ZEMRN💟 LEDJANS 💟TASH ASHT RENDI ME I KERKU 🎎💎💟💎💟DORN💎💍 LEDJANES 💍💎ME NI DARSM TE BUKUR ,ME RESPEKT NGA PRAHA

  Sefer KnapSefer Knap23 ditë më parë
  • Amin sa ma shpejt

   Prizren PrizrenPrizren Prizren20 ditë më parë
 • Rrofsh mevlan me qite mallin e Artan Hoxhes

  Moli CyrbjaMoli Cyrbja23 ditë më parë
 • 😍👏

  Gladi ArapiGladi Arapi23 ditë më parë
 • Super amo besoj e ka ba për ledjanen

  Olsa GashiOlsa Gashi23 ditë më parë
  • Po e ka per ledjanen komplet kengen♡♡

   Prizren PrizrenPrizren Prizren20 ditë më parë
 • Super

  melisaa12melisaa1223 ditë më parë
 • Na e keni shpif me kto tatuazhet.

  denis jorgodenis jorgo23 ditë më parë
 • Brava mevlan

  Mano NgucajMano Ngucaj23 ditë më parë
 • Super👏👏👏

  Marjeta MukjaMarjeta Mukja23 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Tuana MusliuTuana Musliu23 ditë më parë
 • Seriozisht?

  Arlind TafaArlind Tafa24 ditë më parë
 • 👍💃

  Milot BerishaMilot Berisha24 ditë më parë
 • 👍💃

  Milot BerishaMilot Berisha24 ditë më parë
 • Mos komentoni mo Ledianen me Mevlin dhe doni ti shikoni bashke me zor .... Mos u lodhni kot se historikisht Shqiperia mesme nuk ka shku me maloket i kan ra pishmanit...!!

  Ari LondonAri London24 ditë më parë
 • 👏👏👏

  nezia rushaninezia rushani24 ditë më parë
 • Bravo mevli ❤❤❤

  Blerta CapollariBlerta Capollari24 ditë më parë
 • Gru e ka melvali ketaaaa 🥺😡

  Frau mahrFrau mahr24 ditë më parë
 • I shtoshe edhe 100 euro me shume o plak e merrje nje modele te hajrit

  Ylber ShehuYlber Shehu24 ditë më parë
  • Pse me e mir esht ajo? Ske ça ti shash

   MsTironceMsTironce22 ditë më parë
 • Aman se ky mu ka shpif mu ka bo si ato grat e kqia,meshkuj pa seder fare

  Ana AnaAna Ana24 ditë më parë
 • Shumm bukure bravo

  alesja alesjaalesja alesja24 ditë më parë
 • Kopje sinan hoxhes

  Fabi HarshiniFabi Harshini24 ditë më parë
 • Bravo Mevlan suksese kenga super i meriton te gjitha komentet pozitive

  Dhimiter KeqiDhimiter Keqi24 ditë më parë
 • Suksese Mevli

  football09football0924 ditë më parë
 • Super kenge si gjithmone

  Plati OfficalPlati Offical24 ditë më parë
 • bravo mevlan je yll

  elidaaelidaa24 ditë më parë
 • Bravo Mevlan përshendes Emiljan Lekën nga Kavaja

  Leonard SinaniLeonard Sinani24 ditë më parë
 • O mevlan floriri te qofte hallall gjiei i mamas tende zoti te rujt nalt e me nalt te shohim se e meriton shum te qofte gjithmon rruget e jetes tende te lehta me gjith me ledjanen bashkoju se ke fatin me te mir ne bote me te mire bir nene

  Lize GenciLize Genci24 ditë më parë
  • Amin ishalla bashkohen me ledjanen

   Prizren PrizrenPrizren Prizren20 ditë më parë
 • Suksese te metejshme

  Donika IbraimiDonika Ibraimi24 ditë më parë
 • Super

  Aiden RamiAiden Rami24 ditë më parë
 • Nuk eshte e thene se eshte vajza brune ne video klip perfasqeson Ledianen, keshtu jane femrat njera brune njera blonde njera flokekuqe.

  drita gjyriqidrita gjyriqi24 ditë më parë
 • Te gjith hitet e veres dolen ne korrik Bravooo 2021

  JOQ JULIJOQ JULI24 ditë më parë
 • 🤮

  monica Jimenez Quinonesmonica Jimenez Quinones24 ditë më parë
 • Bravo mevli suksese

  Jurgen GjeciJurgen Gjeci24 ditë më parë
 • Mendja te Ledjana te ka ngelur o Mevlan???

  Adelajda SpahoAdelajda Spaho25 ditë më parë
  • Po te ledjana nrm se e don me zemer ishalla bashkohen sa ma shpejt

   Prizren PrizrenPrizren Prizren24 ditë më parë
 • Si kengetare je cop cop. Dhe ate gocen e paske ma cop cop. Zhgarravitur nga koka der tek kembet dhe I mbarojne ne vrym te bythes tatuazhet. Zhgarravine krejt. Shko e gjej pun o Portacer se nuk bohet leku me ca klikime te qelbura. Shumicen e lekve po I hargjoni duke bler klikime. O rrumpalla sju vje turp

  CARPEDIA UKCARPEDIA UK25 ditë më parë
  • @andi I kame nja 12 kanale me 1 dhe 2 milion secila. Jame ok. nuk kame inat. Vetem po tregoj te verteten se cfare bojne vet quajtur vipa te shqiperis. .

   CARPEDIA UKCARPEDIA UK24 ditë më parë
  • @CARPEDIA UK qenke ekspert blerjesh klikimesh ti shoku qenke i zanatit pse te vje inat nqs e bojn dhe te tjeret

   andiandi24 ditë më parë
  • @andi palla satom. ka website falas nese dine nga kto gjona. po ku mer vesh mos komento hiq. watch and learn . no chat shyt before thinking, ya botyhole

   CARPEDIA UKCARPEDIA UK24 ditë më parë
  • Klilimet i blejne ata qe kane 1 milion per 1 dite o pall jo ata qe arrijne 1 milion per 1 jave-2 jave si Mevlani. Melisa, Ana Lleshi blejne klikimet se arrijne 1 milion per 1 dite 😅

   andiandi24 ditë më parë
ALgones