Mandi - Panda

816 770 Shikime

Artist: Mandi - Panda
Music & Lyrics: Mandi
Arrangement: Mikel Elmazi
Video: Alvid
Prod. By: Mustafa Records
Publisher: @Almus Music


Mandi performing his official single "Panda"
All rights are reserved © Mandi, Mustafa Production, Almus Music

Komente
 • Ju falenderoj te gjitheve per mbeshtetjen. ♥

  Mandi Mustafa ProductionMandi Mustafa Production2 muaj më parë
  • Mandoioooo

   Andrea TolaAndrea Tola21 ditë më parë
  • 👌👌👌👌👌👌👍👍👍

   Sebastjan MetaniSebastjan Metani22 ditë më parë
  • Ich liebe diese Lied 🥰🥰🥰

   Nevzal useiniNevzal useini22 ditë më parë
  • Mandi You Are from...which country🤷‍♂️

   Ata SofiAta SofiMuaj më parë
  • W

   Bilal HoxhaBilal HoxhaMuaj më parë
 • Uauuuuu...super

  fjalet qe sti thash kurre!fjalet qe sti thash kurre!Ditë më parë
 • Po tkishte pas muzik orkestrim tjeter do ishte megahit 🤗 gjithsesi bukur

  Klevis FashoKlevis Fasho15 ditë më parë
 • Na cmenden vetem.rreklama pa fund

  Bekim MuratiBekim Murati24 ditë më parë
 • Shum e bukur muzika ♥️♥️

  Grasiela PantazoGrasiela Pantazo28 ditë më parë
 • What is your language?

  Rezkar RezkarRezkar RezkarMuaj më parë
  • @Infomative 😍

   Rezkar RezkarRezkar Rezkar9 ditë më parë
  • ALBANIAN

   InfomativeInfomative9 ditë më parë
 • Super

  Miklovan HaziziMiklovan HaziziMuaj më parë
 • Mbreti muzikes mandi 💪💪💪💪

  Alket CaniAlket CaniMuaj më parë
 • Kjo keng meritonte klip do harrinte si lali te ka shpirt

  landi llarilandi llariMuaj më parë
 • Po e le muziken ti man vdiq muzika shqiptare

  Kledion GjikaKledion GjikaMuaj më parë
 • Oooooooo

  Xhilda DrizaXhilda DrizaMuaj më parë
 • Respekte mandi nishtulla gjiganti balkanit 🌹🔥🔥🔥

  klajdi kovaciklajdi kovaciMuaj më parë
 • Ja ke kalu mbretit me kte keng

  Ergi XheliliErgi XheliliMuaj më parë
 • 👍

  Gerold KolaGerold KolaMuaj më parë
 • 😍😍😍

  βανεσα σαϊκοβανεσα σαϊκοMuaj më parë
 • JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥

  Mimosa HassaniMimosa HassaniMuaj më parë
 • Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎

  Seide BallashitiSeide BallashitiMuaj më parë
 • Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Zana MitaZana MitaMuaj më parë
 • Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse

  Ibraliu CristianIbraliu CristianMuaj më parë
 • Nice . Like 👍

  ☆ Baby_Jote ☆☆ Baby_Jote ☆Muaj më parë
 • I love this bre🤤

  lyrics_bebilyrics_bebiMuaj më parë
 • Si kuptoj ca njerez pelqejne budalliqet me fjale pista jo nje ze të tille perle brilant gjnaf mandi meriton me shum ka ze brilant 🥰❤️

  Majlinda TuciMajlinda TuciMuaj më parë
 • 👉King je per muzik Mandi👈 veq kush ta ka inat ..je ma i madhi prej krejt te mdhajve konga perfekt

  Shahin PacolliShahin PacolliMuaj më parë
 • Hello from Turkey 🇹🇷🇹🇷🙋

  Görkem DurmuşGörkem DurmuşMuaj më parë
 • Kjo këngë është më e bukura 👏👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️

  Shpetim QershijaShpetim QershijaMuaj më parë
 • Te na ndaloj njeri se ngelem tu e degju

  Enkeledi BallaEnkeledi BallaMuaj më parë
 • BESTTT

  Gertjan HoxhajGertjan HoxhajMuaj më parë
 • Super

  klevis bulkuklevis bulkuMuaj më parë
 • Speciale..bravo legjend..i bukur teksti muzika dhe menyra e kendimit

  Enkeledi BallaEnkeledi BallaMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  BROTHERHOODBROTHERHOODMuaj më parë
 • 🥵🥵🥵🥵🥵

  BROTHERHOODBROTHERHOODMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  BROTHERHOODBROTHERHOODMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱

  Anxhela MyrtjaAnxhela MyrtjaMuaj më parë
 • Bravoooo mandiiii 👏👏 hallall ta beft zotii

  Elmaz KananiElmaz KananiMuaj më parë
 • Sukses sa me.larte te shoh 🌟🌟👑👑👑👑🙏🙏🙏🤗🤗

  Marsela ShurdhaMarsela ShurdhaMuaj më parë
 • Suksese mandi 🥰🥰

  Djambazi BekimDjambazi BekimMuaj më parë
 • 👍

  Antonio ZyberiAntonio ZyberiMuaj më parë
 • I like u r voice ur songs wow great superb dooper 👍👍👍

  MD-SUMAAN KHANMD-SUMAAN KHAN2 muaj më parë
 • I love you

  Sara MilaimiSara Milaimi2 muaj më parë
 • ajd o mandi per tallavaaaaaa😘😘😘😘

  Pilafi RihannaPilafi Rihanna2 muaj më parë
 • I love your music!!! From Ro🔥🇷🇴

  Melisa IoanaMelisa Ioana2 muaj më parë
 • E KU KCEN PANDA ME TAKA ..? 😂

  Haki AlijaHaki Alija2 muaj më parë
 • E ke myt. Hallall

  Mariola DoraearteMariola Doraearte2 muaj më parë
 • Shum bukur bravo.Mandi

  KELMENT ZYLALIKELMENT ZYLALI2 muaj më parë
 • Sa e bukurr 🥵😍😍😍

  Artiola CobajArtiola Cobaj2 muaj më parë
 • Të lumt goja je mbret i tallavasë muzikës ma bukur

  Majlinda TuciMajlinda Tuci2 muaj më parë
 • O mand t pafsha lart e me lart 🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Kasandra❤️Kasandra❤️2 muaj më parë
 • Mbreti mandi 👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥👌💃💃👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  anjeza Anja asanjeza Anja as2 muaj më parë
 • Shum bukur kenga me pelqen shum 👏💖💓

  Sonila LaloshiSonila Laloshi2 muaj më parë
 • Po eshte kengetar i mir Mandi Beni s a me shume lajke

  Migena DemcajMigena Demcaj2 muaj më parë
 • Голем си брат 👌

  KIKTHESAMURAIKIKTHESAMURAI2 muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Elton LicollariElton Licollari2 muaj më parë
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Ken NecheeKen Nechee2 muaj më parë
 • Trehere me e mir,

  ergi shuliergi shuli2 muaj më parë
 • Ti je flori

  Xhuljana HimaXhuljana Hima2 muaj më parë
 • A jan ne terezi keto njerez alamet kenge ska Views degjon nje keng kot ka 15 mil 🙈🙈🙈🙈🙈kush e ka degju cdo video ne TikTok ket keng jasha mandi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Mondi JataMondi Jata2 muaj më parë
 • Bravo mandi nish je

  manuela theodhorimanuela theodhori2 muaj më parë
 • bravo mbreti tallavas

  erjol Papajerjol Papaj2 muaj më parë
 • 🤩🤩😍😍😜😜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇿😝η😁😁😁😁

  Adonia MakriAdonia Makri2 muaj më parë
 • Je 1shi ne shqiperi suksese

  Hajredin ReciHajredin Reci2 muaj më parë
 • ❤❤❤❤💛💛💛💛

  Kujtim KovaciKujtim Kovaci2 muaj më parë
 • Kalle 👏👏👏

  Aida MuqaAida Muqa2 muaj më parë
  • 👌👌👌👌

   Aida MuqaAida Muqa2 muaj më parë
 • Si gjithmon 👑👑 ne europ na kenaq me kenget e tua

  Mandi KukesiMandi Kukesi2 muaj më parë
 • kjo kang duhet te degjohet ne kejt botenn me mar veshh se qfar talenti je tii ❤️

  qendrim halitiqendrim haliti2 muaj më parë
 • Respekt e vazhdo sa më lart

  Luman LumanajLuman Lumanaj2 muaj më parë
 • From morocco bro New sbscurib 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦

  Reda MeknessiReda Meknessi2 muaj më parë
 • O sherbet po pse nuk e bone vidio klip ket kong po pra bravo e kam thon dhe po e them tije gjigandi ska sy ty vlla suksese po takishe bo vidio klip ket kong do isht me super respekte gjigand

  Arkivashqip GysiArkivashqip Gysi2 muaj më parë
 • Hit🔥😅

  Anja's LifeAnja's Life2 muaj më parë
 • Nuk esht shum e bukur vet biti esht shum i moll por teksi kot fare per mendimi tim

  Bledi MejdaniBledi Mejdani2 muaj më parë
 • Flak fare! ❤️💣 🔥

  Federik HetaiFederik Hetai2 muaj më parë
 • Te ishe ne 🇬🇧🇬🇧 Do tkishte rrespektu vllai 👃 Plot me senin ma tmir jo zhavorr Na knaqe me ket kang 👏👏🤝

  I Am DoctorI Am Doctor2 muaj më parë
 • Pse sja bane nje klip o gjigand ktu je si legjendat botrore pop rock Gjithsesi urime se super hit super vokal 👍🤩

  I Am DoctorI Am Doctor2 muaj më parë
 • ti je mreti tallavas sksese

  matia lleshanakumatia lleshanaku2 muaj më parë
 • ma.e.mira se madona roleksin te dora super si gjithmon

  Eri BrEri Br2 muaj më parë
 • Suksese vlla dhe sa më sipër

  Panda Julius of the godsPanda Julius of the gods2 muaj më parë
 • KETU KUR MUZIKA BEHET ME PASION 🙏

  KLLAK KLLAKKLLAK KLLAK2 muaj më parë
 • MBRETI JE SKA NOIZY EDHE STRESI PARA TEJE ❤🔥

  Lyrics pagesLyrics pages2 muaj më parë
 • Ke then diku qe the pse jam Gabel sme vlersojne.........te hane mutin troc fare.Te kane zili sepse je i pa arritshem e te gjithe kercejne me kenget e tua.Respekte

  ROBERT SHKURTIROBERT SHKURTI2 muaj më parë
  • Po fiks se e shajne « gabel » Po harrojne se te gjithe gabelet marin neper dasma Je yll mando

   Onerta TabakuOnerta Tabaku27 ditë më parë
 • Suksese mandela allahu trujt 🙏🤲

  iamorggiamorgg2 muaj më parë
 • Nje nga kenget me te mira

  Ledi Ledi1Ledi Ledi12 muaj më parë
 • LIKE PANDA

  danqi Luandanqi Luan2 muaj më parë
 • Mandi nishtulaa

  Rr RrRr Rr2 muaj më parë
 • Kjo këng më ka pëlqyer shumë👏👏👏👏👏

  Anisa KaloshiAnisa Kaloshi2 muaj më parë
 • 🎶🎶🎶🔥🔥🔥📌

  Shkodra ShqipShkodra Shqip2 muaj më parë
 • Gjiganti tallavas

  luli loshiluli loshi2 muaj më parë
 • 💥💥💥💥💥🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺

  Nertila RamadaniNertila Ramadani2 muaj më parë
 • Dukesh qe sje i rregullt me profesion tat o Mandi. Kishe bo nje klip dhe kengen siduhet jo kshu neper emisione.

  Ernest KasaErnest Kasa2 muaj më parë
 • Femrat dislike 🤪

  andi kumaniandi kumani2 muaj më parë
 • super këng bravo mandi mbreti tallavas 👑🙏

  Miklovan 1Miklovan 12 muaj më parë
 • Super keng

  Zoje KarajZoje Karaj2 muaj më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤

  Orgito KananiOrgito Kanani2 muaj më parë
 • Pak bulizem per te shendoshat ketu apo bej gabim🤣🤣😢😢

  Lorena GriniotiLorena Grinioti2 muaj më parë
 • Zjarrr o legjenda e muzikes

  Fabi XhulajFabi Xhulaj2 muaj më parë
 • Cit gjith gocave bombastike

  Fabi XhulajFabi Xhulaj2 muaj më parë
 • Hiti i veres 2021 👏👏👏💃💃

  Kristi NdrejajKristi Ndrejaj2 muaj më parë
  • Love😔😔😔😔😔❤❤❤

   Shpend MalajShpend MalajMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏😁😁😁

  Edi VarkaEdi Varka2 muaj më parë
 • Shum bukur eshte kenga super

  Nada NadaNada Nada2 muaj më parë
 • Zjarr 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Dila ZmaliDila Zmali2 muaj më parë
 • Ma i madhi qti veni

  Para LaçiPara Laçi2 muaj më parë
 • Mandi😘😘😘😘😘😘💗❤❤

  Bona KananiBona Kanani2 muaj më parë
ALgones