Opinion - Kush e ekzekutoj "kumbarin" e Shkodres? (5 Prill 2021)

5 Pri 2021
161 567 Shikime

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #ArtanHoxha #KlodianaLala #EltonQyno #ArbenHajdarmataj
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Elton Qyno, Arben Hajdarmataj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALgones for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Ore Kumbareeee akoma nuk mesove te besh komunikim, I transmetim??? Nuk po komunikon,, Dinamo partizani oooo kumbareeee

  altin gremialtin gremi5 orë më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

  Elton DailyElton DailyDitë më parë
 • Mbase Tom Doshi mund te thoj ndonje gje per kete lloj krimi

  Armando KamberajArmando KamberajDitë më parë
  • Clidhje ka Tom Doshi nket krim ?!

   Man WordMan Word22 orë më parë
 • Po ajo kuptohet,Kumbari I Ri i Shkodres.

  Dritan Ilirjan LamajDritan Ilirjan Lamaj3 ditë më parë
 • j

  Ismail HarokuIsmail Haroku3 ditë më parë
 • Krimi eshte I lodhur me politiken pra edhe komisjoni I zjedhjevet eshte me krimin duhet te futen ne Burk keta kriminela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎

  Tahir GifjrjTahir Gifjrj3 ditë më parë
 • jo e ekzekutoj por e ekzekutoi o klanniii

  Genc TatoGenc Tato4 ditë më parë
 • I bi

  Enrik PjetriEnrik Pjetri4 ditë më parë
 • Bardhoku asht njoft ne shkoder per burr i mir burr me lek . Por jo se ka urdheru ken deri aty ska ken . Njifet per trim po . Por jo te urdheroj ato bobat. Asht kot me fol per te meqe asht i vdekur ishalla zoti familjes ju lehteson dhimbjen. Mos shpifni per njerez o gazetar mutit.

  Shkoder PistoiaShkoder Pistoia4 ditë më parë
 • po pse nxirni saliun o dreqer? Apo po rradhisni kriminelet ?

  aladinaladin5 ditë më parë
 • ik o fevzo me gjithe saliun, po na nxjer kryekriminelin qe flet per kriminelet. A thua se nuk eshte pergjegjes direkt saliu edhe per degjenerimin e shtetit-drejtesise, edhe per shperndarjen e armeve.

  aladinaladin5 ditë më parë
 • Ore ky gazetari qe flet online paska harruar shqipen, gjithmon qe do te thojn jo, ja beka no no.

  Laert CelaLaert Cela5 ditë më parë
 • Të dhjefsha BE -në që ose nuk merr vesh ç'bëhet në Shqipëri , ose është e lidhur me kriminelët shqiptarë !!!

  andre andreandre andre5 ditë më parë
 • Po kte lalen ca e merr kot aman asgjë nuk ja ka haberin

  Do it well, Do it selfDo it well, Do it self5 ditë më parë
 • Artan Hoxha pse nuk thua e vran ata që kam intervistua un?

  Shkurt e ShqipShkurt e Shqip5 ditë më parë
  • Pse je kaq i sigurte per ata ? Ata skane pas ndonje konflikt

   Man WordMan Word22 orë më parë
 • Ngushellime familjes me te ardhe keq ngjarien ... Po ne shiptaret jena keshtu ,,,Parti Enver jemi gati kurdo here . Xhaxhi Enver ne na ka njofte elle ... turp per tane shiptaret elle me shum per keto gazetaret

  Edmond BabaniEdmond Babani6 ditë më parë
  • O ti qe e quanke veten "shiptar", shko meso te shkruash Shqip, pastaj eja dhe bej komente. Eshte Shqiptaret e jo shiptaret, eshte " dhe " e jo " ll ". Ose me mire shkruaj Serbisht dhe je ok 😉😉

   Rusjan74Rusjan745 ditë më parë
 • Se kuptoj kete emision per dike qe nuk jeton me blendo turp 🤐

  Bana AlbanaBana Albana6 ditë më parë
 • Ooo njerz ni karikatore automatikut ka 30 fishej jo 32 haha o gazetar

  Paulin LisiPaulin Lisi6 ditë më parë
  • @Ardian Gjini fiks po shumica shofin filma e thojne 30she 😂😂

   Shkoder PistoiaShkoder Pistoia4 ditë më parë
  • me liber e ka 32 maksimumin 31 ne karikator dhe nji ne fole shoku

   Ardian GjiniArdian Gjini5 ditë më parë
 • si nperfundim as ni mafijoz ne shqipri nuk pe gzon pasurin po vriten te gjith me vjen shum keq per kta djem tri nuk ka dit qe ska vrasje osht gjyna ngushllim per te gjith

  Kadri ShalaKadri Shala6 ditë më parë
  • und jom nga .mitrovica jetoj qe 20 vite neper nevrop ku eke pas

   Kadri ShalaKadri Shala5 ditë më parë
  • Po e kam pas ni shok me kët emer kadri shala per at te pyta

   Hanau ChedHanau Ched5 ditë më parë
  • @Hanau Ched ku osht se di

   Kadri ShalaKadri Shala5 ditë më parë
  • Po me duket emer i dëgjum mas ke ken ne elsenfeld Gjermani plako

   Hanau ChedHanau Ched5 ditë më parë
 • Me vjen keq per familjaret e femijet se nje i aferm apo nje prinder eshte pjes e shpirtit ne te gjitha rastet, por ne shqiperi po qerohet orizi dhe shpresojme te gjithe qe keshtu te vazhdoje te vriten midis tyre pa lenduar te pafajshmit, se une qe punoj ne fabrike dhe kur dal prej shpije nuk e mbyll deren me celc se skam probleme, varja te me bojne atentat... nuk te vret kurre njeri kot... do ti lani te gjitha ne mos ne ket bote ne tjetren....

  Spata QuohiSpata Quohi6 ditë më parë
  • Te vrasin kot te vrasin. P.sh nese je i aferm i ndonje armiku te tyre, per dyshime te pabaza, per prona qe duan te te marrin etj. Jane vrare mijra njerez kot ose pa faj ne shqiperi. Ne disa raste madje edhe kane ngaterruar objektivin pasi vrasesit e porositur nuk e njihnin viktimen dhe ne ate moment kur po e prisnin eshte afruar nje person tjeter rastesisht i ngjashem me objektivin dhe e kane vrare kot.

   ernest ernestiernest ernesti11 orë më parë
 • Ju nuk jeni gazetat pse akuzoni njerzit se keni pas prova pse nuk i keni cue ne prekurori ju jeni vec per rrena

  Ndricim TellosiNdricim Tellosi6 ditë më parë
 • GALLAT ALLA DEMOKRADHIJE ALBANISTAN...NUK LEJOHET TE KONTROLLOHET MAKINA E DEPUTETIT...SE DEPUTETI KA NJE NGARKES DROGE...KA NJE PERSON KRIMINEL NE MAKINE.APO KA NJE VIKTIME NE MAKINE...NUK LEJOHET TE NDALOHET DHE KONTROLLOHET....PRA MAKINAT E DEPUTETEVE NUK JAN GOJEDHENA QE MERESHIN E SHFRYTEZOHESHIN ME VITE PER TRANSPORT DROGE...DHE SI RASTESISHT MAKINA E DEPUTETIT FRROKU...

  Artin ArtiArtin Arti6 ditë më parë
 • Ky stan ate bulmet ka kete ta degjojn te gjithe ata si puna e kumbaros se asgje nuk mund te gezosh te asnje lloj pasurie me te mar jeten e tjetrit.

  Refat FierRefat Fier6 ditë më parë
 • Po na cat trrapin o gazetar ordinera me detaje kalamojsh jo e lagu jo se lagu e tu fol gjith per i her e po te njejtato gjona thoni, sa per kto tipa gjithmon do vriten se kshu e ka krimi bo sa bo e ha mas qafe pastaj. I gjo esht e sigurt qe kot ste vret njeri.

  Arber MecaArber Meca6 ditë më parë
 • Artan oxa mama dhia .... me kecet ujku blendi

  Fatos GongoFatos Gongo6 ditë më parë
 • O blendi e ke ber emisjon pralllash

  Fatos GongoFatos Gongo6 ditë më parë
 • Thuhet ekzekutoj apo ekzekutoi? U beme corap. Fol anglisht me mire o fevzo se u be shqipja qe nuk merret me vesh

  Gerald ZGerald Z6 ditë më parë
 • Ik moj kare injorante

  Cristina LincanCristina Lincan6 ditë më parë
 • Mexico

  Gashi G4shiGashi G4shi6 ditë më parë
 • Hahahaha.shtet mafioz.shteti i mbeshtet dhe shteti i ekzekuton kur do..pooo si ka mundesi qe ai paska shpi e ditur.paska makin e ditur.qenka ne kerkim dhe shteti se gjen dhe hasmi e gjen.ehh shtet mafioz te rera i di.i le gjalle kur i do i zhduk kur si do.

  Aida AidaAida Aida6 ditë më parë
 • Keta kometojne vrasjet si ndeshje futbolli.si nuk ftove njehere policine, prokurorat, gjyqtaret, qe merren me keto pune, amatore komplet, kjo lala duket e shitur, u prehte ne paqe viktima.

  Daily ThingsDaily Things6 ditë më parë
 • O Fevzo nuk e ve re qe saher e pyt kte surrat lepjeten per nji gjo ajo thot gjithmon ndryshe, Po e filloj kshu Po e filloj ashtu n’a çau trapin derr derr Po nji muhabet. I bi fyllit me nji brim

  Fehmi VeseliFehmi Veseli6 ditë më parë
 • 43:45__44:11

  Ultras 12Ultras 126 ditë më parë
 • Vrasje do kete per sa kohe qe kokat e krimit jane ne presidence.ne kryeministri.ne te gjitha ministrite.ne bashki..dhe parlamut

  Haki BresaHaki Bresa6 ditë më parë
  • kokat e krimit jane edhe ne partite e tjera qe nuk jane ne pushtet.

   aladinaladin5 ditë më parë
 • Po pse nuk i thoni emrat e politikaneve qe kane bashkepunim me krimin...gazetare te felliqur

  Haki BresaHaki Bresa7 ditë më parë
  • Politikanet shqiptar i ben presjon 2 amerikanve qe benin kondraband armesh se tha ishte djali i sales

   Eneriko BegajEneriko Begaj5 ditë më parë
  • Sesht e veshtir IlirMeta e din gjith shkodra

   Παυλος ΓκεγκαιΠαυλος Γκεγκαι6 ditë më parë
 • Kush thua ti, dhe pse nje qe shikon punen vet nuk e gjene gje.

  Milan 99Milan 997 ditë më parë
 • Keshtu eshte fundi i kriminelve.

  Mr. DreeMr. Dree7 ditë më parë
 • O fevzi une vetem ty te ndiqja si emision, por gabim, ty ti ben pronat e paqena te tuat u bere me miliona dhe tani kujton se je zoti, por jo more

  VIP. ALVIP. AL7 ditë më parë
  • Tamam

   Toni PriftiToni Prifti6 ditë më parë
 • Ca i boni kaq reklam nji cop hajduti qe ka vra lloj lloj njeriu te pafajshem nji cop ordineri dhe atij qe paska mor hakun e vllait halla tja boj zoti ai do titull nderi se e kapas nji arsye te fort ka mor hakun e vllait jo se kto pabuksat dil vidh vrit pa lidhje......

  Orges DuneOrges Dune7 ditë më parë
 • Me duket se kto vrasje i pagujn televizionet per te pas ca me thon me bo emisjone e me fitu lek

  Orges DuneOrges Dune7 ditë më parë
  • paskemi te nejtim mendim shok ,te pershendes !

   Gentjan AhmetajGentjan Ahmetaj2 ditë më parë
 • Ju ANALISTA.Keshtu si komentoni ju.Me shum sjellni ..KONFLIKTE..Ne vijim.Zoti ishalla e ndalon doren.E mos te kete vrasje te tjera.Se ste fal kush.Pak..KOMENTE..E shum pun per ...POLICIN..OK

  Kastriot VukajKastriot Vukaj7 ditë më parë
 • Ekzekutoj thotë!!!... O Klaniiiiiiiiiiiiiii, ekzekutoi or analfabetë

  Florenc HoxholliFlorenc Hoxholli7 ditë më parë
  • Xhungel

   Gerald ZGerald Z6 ditë më parë
 • O Fevzi ça bon kto lloj temash në TV si nuk bën tama për rinin,kulturën Shqiptare

  kubanezi copacabanakubanezi copacabana7 ditë më parë
 • Qerosi duhet te bente nje emision per Becettin , per gjith ato miliona euro qe do paguhen nga shqiptaret !! Ajo esht me e rendesishme sesa nje vrasje !!

  Diamond11Diamond117 ditë më parë
  • @Deti D , te rrosh vete se mendja te paska lene.

   aladinaladin5 ditë më parë
  • @Gentian Lleshi NUK E morì as Sala AS BEGETI ate K.... PO RAMA PO NA E FUT TY DHE MU EDHE GJITHE TAKSA PAGUESVE SE PER FAT TE KEQ KJO QEVERI E KA HUMBE PERFUNDIMISHT GJYGJIN RAMA GABOJE SE GJERAT NUK BEHEN ME INAT DHE PRESIONE NUK E DI SA MINUTA OSE SA ORE UNE DO PUNOJ PER BEGETI TE pershendes 🇦🇱

   Deti DDeti D5 ditë më parë
  • @Gentian Lleshi ti qenke shteti???meqe thua-ne si shtet.hahaha.vaj medet me keto sufllaqet e partise

   Aida AidaAida Aida6 ditë më parë
  • Bechettii ka fituar nje vendim gjykate, ne si shtet kemi fituar 2 gjyqe.tani kemi edhe nje te fundit ne gjykaten supreme. Do fitojme dhe kete , dhe Mr.Bechettii do marrin k...., bashke me salin

   Gentian LleshiGentian Lleshi7 ditë më parë
 • Bandat jane te lidhur me PS ne

  Gjergj RrucaGjergj Rruca7 ditë më parë
  • Ne fakt ky trimi po bente fushat per lesh e line (lsi) degjoje mire kur thuhet qe po ndihmonte fushaten e lsi ne shkoder..

   Artin ArtiArtin Arti6 ditë më parë
 • Vriten njerz Ju bani show sa turp

  Aleksander PrengaAleksander Prenga7 ditë më parë
 • O lala po ik e ha nej sufllaqe ma mir se sje per ket pun ti

  Gabriel TestaneraGabriel Testanera7 ditë më parë
 • Emision pse u vra nje funderine

  Edi EleziEdi Elezi7 ditë më parë
 • - Garipat i perdor politika pasi prdhojne para informale dhe i vret ose burgos kur nuk u duhen me per ti zevendesuar me te rinj. Kur Garipat te perdorin pak me shume trurin dhe jo forcen atehere do te rrokulliset historia. - Kur makinat e deputeteve nuk ndalohen , imagjino si do te jene shtepite e barkderrave politikane plot e per plot me kriminele.

  Baka ZonbiBaka Zonbi7 ditë më parë
 • Artan hoxha je gjeni e ke mendjen kompjuter

  Ilir HoxhallariIlir Hoxhallari7 ditë më parë
  • Epo po te rritesh i trembur nga çunat e lagjes behesh gazetar kriminalistikes

   VIP. ALVIP. AL7 ditë më parë
 • Hoxha dhe Lala si gjithmone mezi presin te vritet njeri, se mbushin barkun me buke duke dale neper emisone, duke analizuar viktimat ne detaje

  john gottijohn gotti7 ditë më parë
  • HARROVE DHE QEROSIN FEJVZIUN...😁😁😁

   Artin ArtiArtin Arti6 ditë më parë
  • Po lere se jane te zgjuar qe te dy, sa te vriten e dine keta pse u vrane, sa jane gjalle nuk ja mban bytha tja permendin edhe germen e fundit te emrit

   VIP. ALVIP. AL7 ditë më parë
 • I akuzuar per trafik te qenjeve njerezore thuhesh , dmth esht marr edhe me trafik femrash , shum familje po i lajn hesapet tani mbasi e kan mbushur kupen nga te katerta anet ! Une jam i habitur ne fakt si nuk ka me teper vrasje per kta qe kan rrembyer dhe shfrytesuar motrat , bijat , kusharirat e bijeve te nenave .

  Avni RustemiAvni Rustemi7 ditë më parë
  • Qdo gja lahet ne ket jet gjaku nuk humbet kurr sa per shkodren skemi pa gja akoma esht vetem fillimi ne shkoder ka 30 vjet se nuk ka shtet

   Παυλος ΓκεγκαιΠαυλος Γκεγκαι6 ditë më parë
 • Dolen kta falconet dhe borselinot e shqiperis mes tyre silvia conti kta mezi presin te vritet ndonje qe te llapin si llapaqen

  Dritan ShollajDritan Shollaj7 ditë më parë
 • O Artan Hoxha o mashtrus ordiner , o byth lepires Rames!! Mos e shtrembero realitetin per t’i lehtesuar lidhjet e pushtetit me te vrarin!!

  Diamond11Diamond117 ditë më parë
 • KUMBARI I VERTET ESHT TOM DOSHI NSHKODER ARTAN HOXHA APO DO FLASESH PASI TVRITET??

  A qA q7 ditë më parë
  • Kumbaret jan vec 2 Fise ne shkoder tjeret vin pas tyre ose jan masha e tyre . Ska Tom as bir kurvet ne shkoder mbi ato 2 Fise vec kush flet kot tash ...

   Shkoder PistoiaShkoder Pistoia4 ditë më parë
  • Keshtu flet ky the paska taku ne sarand

   Gjeto GjekaGjeto Gjeka6 ditë më parë
  • @Gentian Lleshi veshtir esht ,do ishte nje Ender per te gjith shqipetaret Po te ndollte kjo mrekulli

   Marjo CycymeniMarjo Cycymeni6 ditë më parë
  • @VIP. AL sali ram berishes do ti vije dita baske me Vipat qe i shkojne mbrapa

   Gentian LleshiGentian Lleshi6 ditë më parë
  • @Gentian Lleshi a lumadhi ti te qenkan fikur dritat te sali berisha

   VIP. ALVIP. AL7 ditë më parë
 • pasi vriten flasin me detaje kaq lirshem.ku ishit para vrasjes

  A qA q7 ditë më parë
  • @illyrans warriors hahaha epo skane me cfare meren tjeter, me keto gjera kane shume material e prandaj te gjitha emisonet ne shqiperi flasin per te forte e krim. Kulmi! Niveli kulturor ne shqiperi skandaloz.

   ernest ernestiernest ernesti11 orë më parë
  • pushka bam zagaret ham edhe emisionet ne shqipri

   illyrans warriorsillyrans warriors6 ditë më parë
  • Kane folur edhe para ngjarjes po keta gazetar per te gjitha ngjarjet por jane te pashmangshme ngjarje te tilla...

   Dritan KaliaDritan Kalia6 ditë më parë
 • Besoni skeni ju me Turista te huaj po as shqiptar shteti ma I poshter ne EVROP ndoshta edhe me gjer... Turp te them qe jam shqiptar... Enveri juve ju ka tregu. Vetem aj e ka dit qfar plerash jeni cdo dit vrasje

  Bedro TetovaBedro Tetova7 ditë më parë
  • @Petref Mazllemi ca lesh trimi thu tu u vra pas shpine me njoni tjetrin.

   ernest ernestiernest ernesti11 orë më parë
  • @Visualizeyourgoal po ngaqe ky na qenka Norvegjes a suedez e po na ben moral ne shqiptareve, me te ba me qesh me zor

   Juljan JackJuljan Jack6 ditë më parë
  • Po pergjitheson 3 Million njerez në një epitet te perbashket. Je gabim. Kujdes fjalet.

   VisualizeyourgoalVisualizeyourgoal6 ditë më parë
  • Ne shipni kemi nje fjale qe pushka e trimit e fjalet e kurvave nuk ndalen, kuptoje vete ti pastaj

   Juljan JackJuljan Jack6 ditë më parë
  • Kokat le te han nuk te vret njeri kot e Kan pasur nje arsye te forte...

   Agron RacakuAgron Racaku7 ditë më parë
 • E dini ju si zhduken minjte Kur ju bie semundja kafshojn njeri tjetrin Dhe ne shqiperi e njejta gje ndodh me te fortet Se po te jet per shtetin Ata dalin 5 her ne pesion

  Petref MazllemiPetref Mazllemi7 ditë më parë
  • Po u bene 30 vjet me kete pune

   ernest ernestiernest ernesti11 orë më parë
 • Ca i ke keto reklamat e PS ne elran o Blendi

  A. B NazerajA. B Nazeraj7 ditë më parë
 • Frroku ne ate rast duhej te ishte ne burg per bashkpunim Me krimin. Por keshtu esht kur ligji esht i forti dhe leku ne shqiperin kolumbi 🙈 Fuck nga Zvicrra. Shteti kupola e krimit🙈

  niko neko niko nekoniko neko niko neko7 ditë më parë
  • @Shkoder Pistoia ioioiiiiii.i Ioiiiiiiii Io. Iiiiiiiiiiiiiiii..ioi.oioi I jokiii Ioi..i..i.i I

   Gertis HyseniGertis Hyseni3 ditë më parë
  • I ioiiiiiiiiiiiiiii 0 0 . . .. . ... 00 .iopoioioioi.ù.iiiiiiiiiiiii Iopooi..io iii I . Im ioioioioiiiipipiiiiiiii I Io.ioi I iim ..i.ioiooii.i oi oio.i, #ii ioioio Ii#ii

   Gertis HyseniGertis Hyseni3 ditë më parë
  • @Shkoder Pistoia I00000 ..o oooim Io Ki...i.iiiii .i.iii I iiii o ioioi o.iiiiii.iiiii iiii .ii.i..ioi.. I.oi I.iòi. I.i. io Ii.iim..iiiii.i..i.oio.iiii.io..io.i...ii.mium.io.ìuì Ooi..i...i.oi.i.oioi... I Iii0o ooooooi...i

   Gertis HyseniGertis Hyseni3 ditë më parë
  • Leku asht ne tan boten edhe aty ne zvicer ku je ti e hajne lekun .

   Shkoder PistoiaShkoder Pistoia4 ditë më parë
 • O fevzi leri edhe tjeret te flasin

  Korb RrapiKorb Rrapi7 ditë më parë
ALgones