Moti i keq përfshin Shqipërinë, reshje të dendura shiu, rrufe e bubullima në qytetin e Fierit

18 Kor 2021
66 603 Shikime

Per me shume video dhe lajme klikoni www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Komente
 • Jezusi nuk ben keq kurr te lumet ne qe e kemi

  Ardit CubiArdit Cubi16 ditë më parë
 • nuk na gjindet.karari neve ka nevoj te pastrohet kjo tok nga njerzit qe mban se po renkon

  Mini 8nuMini 8nu16 ditë më parë
 • Kara Zoti nehall me neve pakan broblem e bani shi rahatshem sa san skaba duhet mera si negjermani Zot Falminers qepona freskon🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😍

  Atid ItarbaAtid Itarba17 ditë më parë
 • Bereqet 🌦🌦 Bereqet. Eshte shiuuuuuu

  RozalitaRozalita17 ditë më parë
 • Jo mo cfar shiu Vlore ok plazhi.

  Aro DalipAro Dalip17 ditë më parë
 • Do zoti bie ndonje rrufe andej nga parlamenti

  Agim QosjaAgim Qosja17 ditë më parë
  • Nuk i gjen gje se s bie rrufeja ne hale

   K.A 1K.A 117 ditë më parë
 • Aaaaaaa zotin e permenim veq kur jem n rrezik kurse kur jem t knaq rrall her

  Dini KrasniqiDini Krasniqi17 ditë më parë
  • Zoti tbjen nmenje kur ndjen ndjenjen e frikes

   Mistrec BeratiMistrec Berati17 ditë më parë
  • Ke te drejte ather kur kemi keq na shkon menja .se kur jemi rehat shkojn bojn plazh e cdo tjeter gjo e spo i bjen menja ne zot,suphanalla zot na fal .🙏🙏👐👐🕋🕋👁️

   Hamide HoxhaHamide Hoxha17 ditë më parë
 • Politikane bastarde shikojini qente e shkrete rrugeve pa buke duheshin azile per kafshet o kanibale zoti ju shuajte si rrace hajdute te pa shpirt

  Fredi ProgaFredi Proga17 ditë më parë
 • Keteja nga Saranda jemi ok plazh

  •Killer• •Wolfie••Killer• •Wolfie•17 ditë më parë
 • Keteja nga Saranda jemi ok plazh

  •Killer• •Wolfie••Killer• •Wolfie•17 ditë më parë
 • Kena doren e zotit qe na ruen🙏🙏🙏

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.17 ditë më parë
 • Edhe n shkoder vetetima e bubullima,shi por edhe diell.

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.17 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣 Ha mo tallni karin Nashi dhe ju

  Emi EmiEmi Emi17 ditë më parë
 • Po ne vlore pse nuk po bje ore aman

  Bosi BosiBosi Bosi17 ditë më parë
  • @Tom Gallone vajzen e vlores e mer nuse fisniku se hajduti nuk ulet dot ne qoshen e vlonjatit dhe ti do jesh hajdut qe ste kan dhene nuse ik mer ne fier se jane goxha vajza me emer ne vlore more vesh VLONJATEVE SU HAFROHEN DOT HAJDUTET E KRIMINELET

   Bosi BosiBosi Bosi17 ditë më parë
  • @Bosi Bosikeshtu ju ka dale nami o.vlla as nuse nuk te jepni po qe se nuk je hajdut e kriminel i zoti🤑🤡

   Tom GalloneTom Gallone17 ditë më parë
  • @Tom Gallone pse jemi hajduter ne ne jemi 💎e ballkanit me te gjitha te mirat ju qe vini na qytetet e tjera e qelbet vloren e ndotni dhe ajrin jo me qytetin VLORA KA NJEREZ TE ZOTE DHE BUJAR JO HAJDUT

   Bosi BosiBosi Bosi17 ditë më parë
  • Ju ka nemur zoti se jeni hajdute

   Tom GalloneTom Gallone17 ditë më parë
 • shyqyr qe ra se u pervelume

  Arian GjataArian Gjata17 ditë më parë
 • Ishalla na run zoti tanve e nuk bjen shi shum e s'bahen përmbytje🧡😁♥️❤️

  Dallendyshe DagistaniDallendyshe Dagistani17 ditë më parë
  • @Tom Gallone . ' thisMikeiban

   Durim BallguriDurim Ballguri17 ditë më parë
 • U LAN dhe ata qen te pakten.

  Hamide HoxhaHamide Hoxha17 ditë më parë
  • Po' Edhe rruget. Desh te shtoja

   Oljon KapajiOljon Kapaji17 ditë më parë
ALgones