Plas debati midis jurise dhe konkurentes ne Style Star: Kontestohen piket | ABC News Albania

9 Pri 2021
137 504 Shikime

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.
Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algones.info
#abcnews#abcnewsalbania#stylestar

Komente
 • Kiara eshte nje debile do te kopjoje Boren e perputhen. Vec sherr do q t hape.

  MUSIC CLIPSYMUSIC CLIPSY4 ditë më parë
 • Wawww cfar idjotsiee. Pse ke vesh te kuqe si prezantuesja thot??? Oo Zot psee mi me kushtetut u ka ngjyrat prezantuesja. Ca budallikuuuu🤮🤮🤮

  Elvana RrasaElvana Rrasa8 ditë më parë
 • Ada cte duket vetja?? Mbylle goje se na hape barkun e sidomos veshjen sikur do korresh miser🤮🤮🤮🤮

  Elvana RrasaElvana Rrasa8 ditë më parë
 • Si Perputhen qekan keto ikin vijn sipas qejfit. 🤔🤔

  Elvana RrasaElvana Rrasa8 ditë më parë
 • Kjo Aida eshte kopje e nje koleges time,thash se ishte ajo kur e pashe ne fillim

  Den IsaDen Isa10 ditë më parë
 • Niko edhte cinik,mban Laureten ne program vetem pse ngjan ne nje aktore,qe Niko duket se e ka idhul.

  Era JahaEra Jaha10 ditë më parë
 • Miranda ⭐️⭐️

  Sonila DoqiSonila Doqi10 ditë më parë
 • Niko eshte pak autoritar, te gjitha ato qe e kundershtoj penalizohen ne vlersim.

  Era JahaEra Jaha10 ditë më parë
 • Fatima yll

  Sonia SoniaSonia Sonia10 ditë më parë
 • Personalisht me pelqen shume ideja e emisionit ,por stafi le shume per te deshiruar ,duke nisur qe nga prezantuesja

  Den IsaDen Isa12 ditë më parë
 • SAE bukur Fatima mashalla ❤️

  kosovëkosovë13 ditë më parë
 • Ktu e beni shume gabim viola nuk e meritonte

  Qenan AjetiQenan Ajeti22 ditë më parë
 • Bravo Rina , aty vetem me njoftesi shkojn gjitha spektaklet ne shqipri.

  Happy ilaHappy ila24 ditë më parë
 • Cesht kjo arrogance e vajzave pa pik edukate 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  pamm 1143pamm 114324 ditë më parë
 • Nje gje qe nuk me pelqen tek Kiara eshte qe i detyron vajzat te flasin negativisht edhe kur i thone shume here ‘te lutem nuk dua te flas’ !! Per mua me te mirat jane Fatima, Enxhi, Alda, Irisi dhe Dhespina, tjerat nuk krahasohen. Prap se prap, Niko duke u perpjekur shume per te qene ndryshe, nuk eshte kurr i sinqert!

  Anisa VatociAnisa Vatoci25 ditë më parë
 • miranda te lutem po Karl Lagerfeld ishte 1 dhe ngelet 1 vendos jo syze ti po cte duash max tek dera atelier Channel shkon o ndoshta e sheh mga xhami i nje fiati 500 aq ndjes po eshte copy paste keshtuq mos fol per imitimet e pershtatjet e ku di un bla bla bla pasiqe ju nuk dini vet cfar jeni dhe perfaqaoni ju thjesht beni copy paste

  Ornela BejajOrnela Bejaj27 ditë më parë
 • Mire ja beri Rina. Juria le shum per te deshiruar

  astritiableastritiable27 ditë më parë
 • Bravooo NIKO KOMANI , i tha taman fjalte qe desha aq shume me ja thon Dhespines. Per me u frymezu nga Sex and the City duhesh me shiku serialin se seriali osht i viteve 2000 ndersa filmat jane gjiru shume vone ne krahasim me serialin! Si nje person qe i kom shiku nga 7 here 6 sezonet e sex and the city nuk i eshte pershtatur aspak temes. 😂

  Rina BerishaRina Berisha27 ditë më parë
 • Bash po du me pa ne episodat ne vazhdim a po ju bjen ne mend me thir si te ftuar special nje stilist te Kosoves perderisa po shkoni me i thir stilistat italian! P.sh Valdrin Sahiti osht nje nder stilistat ma te mire ne Ballkan se jo vec ne Kosove me te cilin shume nga kengtaret Shqipetare e kom fjalen per ato te Shqiperise kane bashkupunu edhe vazhdojn te bashkepunojne! Per te mos permendur se sa shume stilista te tjere pervec Valdrinit qe ka Kosova! Mbetet te shihet... Perndryshe deri me tani I love this show 🙌🏻

  Rina BerishaRina Berisha27 ditë më parë
 • Se marr vesh pse flasin kaq keq me njera tjetren. Mungon edukata , respekti per njera- tjetren dhe takti kur thojne mendimin e tyre .

  J JJ J27 ditë më parë
 • Kjo miranda dupi a ka naj efekt nsy apo pse nuk i hek syzet kurr?

  L HL H28 ditë më parë
 • "dhe grejt get-sbaj" o zot vdiqa per the great gatsby e kish fjalen po ashu i doli

  Himena GrasiesHimena Grasies28 ditë më parë
 • kjo goca met zeza estrafagante dmth lot

  Himena GrasiesHimena Grasies28 ditë më parë
 • Bloggeret barkthara te shqiperise🤣🤣🤣

  B GlamB Glam28 ditë më parë
 • Qe ne fillim me pelqej Enxhi i shkonte shume veshja

  Leandra MalshiLeandra Malshi28 ditë më parë
 • Lat nam, jeni bere si " perputhen" Ne vend qe te shohim art shikojme ju qe ziheni.

  Etleva MucollariEtleva Mucollari28 ditë më parë
 • Fatime me e bukura 😍😍

  Xhoi HoxhaXhoi Hoxha29 ditë më parë
 • Kiara te lutem a mund te mesosh si te degjosh vajzat deri ne fund dhe mos t'u nderpresesh fjalen vazhdimisht kur flasin? Eshte shume veprim i shemtuar, per me teper qe je dhe moderatore dhe nuk te ka hije ty t'i besh keto lloj veprimesh.

  Danja's ChannelDanja's Channel29 ditë më parë
 • Uaaaaa kulmi duhej te eliminohej viola ore.

  Erberen TorteErberen Torte29 ditë më parë
 • Zot Sa PA lidhje desh e hengri te shkreten dhespin miranda.. Pse moj njesoj e kishte fustanin me kiaren Aman.

  Dritan ReciDritan Reci29 ditë më parë
 • Uaaa si i kupjojn shqiptaret Emisjonet po cfar jurie qenka kjo po qesht ai aty niko uaaaa e pash tani dhe i bera 💩 kti emisjoni dhe sidomos ksaj jurie baj mos qofsha kjo qe jam ne ju hellsha me syt ju o zott

  AAA LovAAA Lov29 ditë më parë
 • Omg hera par qe ndegjoj nje gje te till hahahahahhahhash qfar emisioniii omgg sbon me vesh ngjyreeen e njejt si prezantusja😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 Despina you are the best

  Erberen TorteErberen TorteMuaj më parë
  • 😂😂😂😂 Kot faree ..ska lidhje pse eshte vesh prezantuesja me te kuqe ? At her Kiara duhet te vij Nude qe mos te rastis me konkurrentet secila do te vishet si te doj 🤷‍♀️ absurditet ..per mendimin tim ti heqin nga Juria edhe Italianin edhe Miranden 😑te ftojn Dike qe vertet kupton ne modë dhe stil si psh Valdrin Sahiti nder stilistet me te mir ne Europ dhe nderkombetar 😍🙌

   Hannah RHannah R9 ditë më parë
  • Edhe un u habita 😳 se kan frik se po del dikush me bukur se prezantuesja WTF 😬

   Edmira DurakuEdmira Duraku29 ditë më parë
 • Kjo perkthuesja sa ze te tmershme paska

  Army forever BtsArmy forever BtsMuaj më parë
 • shum mendje medhaja shumica e konturenteve, mendjemadhesia egziston vetem te te pa edukatet.

  Oxford UkOxford UkMuaj më parë
 • Pupu ca qenka kjo e reja sju myllka goja

  shella shellashella shellaMuaj më parë
 • Fatima ti je arsyja pse e shikoj kete emision, je shum pozitive , e embel, e dashur dhe ke nje stil shum te bukur 🥰

  Ilajda LokaIlajda LokaMuaj më parë
  • @Hafize Pajaziti edhe unee

   Neti NetiNeti Neti23 ditë më parë
  • Eshte me e mira e dua shum

   Hafize PajazitiHafize Pajaziti24 ditë më parë
 • Vajzat vec kopjojne veshje pa asnje stil personal, cfare po gjykon kjo juri kopjimet?! Pa interes fare !

  A comoA comoMuaj më parë
 • 🐦🐥🎼algones.info/global/oLqra3icr6eNr4k/video🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi GogoliMuaj më parë
 • vitet 90 kan qen me byth jasht kjo shurra thot skan qen te hapura

  leone leoneleone leoneMuaj më parë
 • Ky program sedi pse nuk më tërhjek. Në Turqi ishte ndryshe, kishte me shum elemente, ktu jo. 1. Emri duheshte të jet në shqip. Psh ,,Shiko stilin tim,, etj. 2. Juria duhet të jet 3 dhe nje special, dhe ata te ishin që bëjnë show. 3. Goca duhet të ket shum tipe, grindavece, llafazane, specifike, kritikuese, humoristike. Ktu ska show nga vajzat. 4. Emisioni ska kolon zanore te veten. 5. Prezantusja nuk provokon, eshte lineare. 6. Kur ndonje konkurente vetterhiqet ateher nuk ka eliminim. Nje doli vet, ka nxoren edhe Aiden qe ishte super. Pastaj Kristina sju pelqeu por ajt se eshte e re sben te dali, del Aida me tre jav aty. Ccccc Vetem per Fatimen e shof, shpejte e shpejt te ajo pjesa e saj dhe çao...

  Sami NebiuSami NebiuMuaj më parë
 • ❤Despina❤

  M DmkM DmkMuaj më parë
 • po kjo miranda pse mban gjithmon syze

  xhunjela necajxhunjela necajMuaj më parë
 • Aldaaa is the best je shume e mire 😍🥰

  Suprina MuratiSuprina MuratiMuaj më parë
 • Kiara pse behesh e bezdishme kur nje vajz nuk donte te fliste si psh. Aida, pse i merr veset e kqija sikur Bora, ah kur u bo gjethkush “prezantuse”🤢

  Sara 85Sara 85Muaj më parë
 • Po kjo Miranda pse si heq syzet apo esht pjes e moda

  Blerta DevollajBlerta DevollajMuaj më parë
 • Me falni , po kjo Miranda a ka bere te pakten 8-vjecare, a ka lexuar ndonje liber, se flet fjali pa kuptim fare dhe eshte shume e varfer ne te shprehur. Vendosni more ne juri njerez qe ke qejf ti degjosh edhe nqs nuk bie dakort me gjykimin e tyre, jo njerez mëk-mëk.

  Erinda LugaErinda LugaMuaj më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂 kot fare, kokrra e injorantes. Asnjeri nga juria nuk ja vlen , vetem te ftuarit special

   astritiableastritiable27 ditë më parë
 • Emisioni nuk ka pik hijeshie per aq kohe sa mbani Vjolen si konkurente. Femer banale komplet

  Just MeJust MeMuaj më parë
 • Me pelqen shume ky emision,dicka e re per ekranet shqiptare.bravo

  Diletta BelliniDiletta BelliniMuaj më parë
  • Diletta Bellini 👏👏👏👏o yll ,po ku pelqejn gje keto ,vetem vrere dine te nxjerrin nga goja,shume bukur gocat te gjitha me stilin e vet,ca te keqe ka 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

   Blerinatito BlerinatitoBlerinatito Blerinatito27 ditë më parë
  • Jo une nshqiperi jetoj po kam studiar jasht tetit per mode kshqe nuk e ofendva shqipetraet dhe shqiperine po per pjesen e modes kaq po un jam nga veriu dhe jam malsore Jo maloke po dhe maloke sh. Mir

   Himena GrasiesHimena Grasies27 ditë më parë
  • @Himena Grasies pse ti mi jashtetse sqeke shqipe kshu??qe thu edukaten qe keni si shtet 😂😂oj maloke un jetoj ne londer sjetoj aty fare iher thjesht mpelqen si emision nuk tkerkou njeri mendim ty kshu qeeee dil jasht

   Diletta BelliniDiletta Bellini27 ditë më parë
  • shum emisonin dhe njerez komplet kitsch per fushen e modes kaq por duke dikur edukaten dhe formimi qe keni per mode ne si shtet uk ju ve faj qe ju pelqen

   Himena GrasiesHimena Grasies28 ditë më parë
 • Te komentohesh se pse ke vesh nje fustan me te njejten ngjyre si prezantuesja vetem ktu kemi pa 😓😓😓 a thu se e mori me tapi te kuqen kjo prezantuesja rude qe sle njeri te flasi.

  Jora HJora HMuaj më parë
  • @Miss G Pse qa ka kiara

   Stina QollakuStina Qollaku9 ditë më parë
  • @Besa Besa Debile o zot besoj qe ju keni deshir te jeni ne vendit ku jane ata

   Stina QollakuStina Qollaku9 ditë më parë
  • 😂😂 jemi anku kot me bora zemanin

   Miss GMiss G10 ditë më parë
  • @Jora H Rude ta quash dike repsekt e quan ti jo jo mos e mendo ky eshte vetem diqka qe ti e mendon dhe nese je sadopak njeri i mire mendo per vete jo per te tjeret mirupafshim dhe mos ben repley me se filloj te flase me keq

   Stina QollakuStina Qollaku21 ditë më parë
  • @Jora H Me mu mos u kap se nuk ta qet qaq

   Stina QollakuStina Qollaku21 ditë më parë
 • Fatima eshte shume cute🥰🥰🥰🥰

  Aurela GjAurela GjMuaj më parë
 • O vjola o pabukse nga parku , u bere ti moj t flasesh per leket babit ? Boll genjeve njerzit dhe mendjen tate kot

  Lady In redLady In redMuaj më parë
 • Faqja e zez jurija, me ti shti ethet nbark stilista te leshit

  Luljeta NilaLuljeta NilaMuaj më parë
 • Cfar barbonesh mor zot , kur shoh vajza te tilla ne ekran me bejn te behem maskiliste

  Pamela GjinajPamela GjinajMuaj më parë
 • O zot kjo viola sa keq perkthen italishten 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Rosela BaliRosela BaliMuaj më parë
 • Kjo goca e re kok kuqe qenka shume JARE🤣🤣🤣 Ahhh mavri çoç i duket vetja lot looottttt

  Bebu ZZBebu ZZMuaj më parë
 • Oj Viola a sheh veten qfare njeriu negativ je A te jep ndonje keshill familjaret e tu qe nuk ben te jesh kaq njeri i neveritshëm🤢

  Sara 85Sara 85Muaj më parë
  • @Mari Maria ti japi pa ofenduar, edhe pa ber si llastic, te tregoj stilin me veshjet, Jo me gojen e madhe ...

   Arev NellaArev Nella17 ditë më parë
  • Se kuptoj pse duhet ta gjykoni kte vjolen, vec se jep gjykime e mendime per veshjet, a esht emision I atill, dhe skeni pse permendni familjenn e cdo konkurrente.

   Mari MariaMari Maria18 ditë më parë
  • Teper e neveritsshme , fshatare pa stil , llastic dhe negative

   Arev NellaArev NellaMuaj më parë
 • Kush eshte bre qikjo Miranda Dupi Po a ka respekt kjo niher per veten e saj tani per publikun? Ok nje puntat i len njeriu syzet ne ambijente te mbyllura kishe per styl poor jo ti lesh çdo natë. Te ishe e “verbër” te kishim kuptuar plotsisht amo nje njeri qe sheh super e ti vëndosesh ashtu gjat gjithë kohes eshte Turp dhe mos respekt per neve teleshikuesit. Nese e sheh ketë komentim te kisha sugjeru hiqi syzet se besoj dukesh ma buker dhe ma femrore😊

  Sara 85Sara 85Muaj më parë
 • Irisi shkelqen 🥰 Femer qe flet paster me qetsi dhe miresi 💙❤️🥰🥰🥰

  Adriana BeqiriAdriana BeqiriMuaj më parë
 • Enxhi stil? Po ti ishe veshur njesoj si ajo aktore. Nese Audrey do ishte ne ate panel do ndihej e ofenduar nga ky copy paste i swear.

  Mimii BonitaMimii BonitaMuaj më parë
 • Nooo aida personi më cute💗💗

  11Muaj më parë
 • Kiara fake 👎

  B BB BMuaj më parë
 • Fatima yll e bukur super stil e vecant dhe shum e kulturuar❤️❤️

  Brikena LukaBrikena LukaMuaj më parë
 • Eh zot i madh c kohe po jetojme,t vishesh si idiot do t thote mode

  Daisy MalkaDaisy MalkaMuaj më parë
 • Fjona te mungon shreku ne sjellje je katastrof

  Claudia BellaClaudia BellaMuaj më parë
 • Nje arroganc e teperuar e vajzave, nuk pranojne keshilla dhe te mesojne por vetem justifikohen dhe justifikohen, shtroni bythen vajza mbyllni gojen dhe punoni sillni style 😉

  Arev NellaArev NellaMuaj më parë
 • Nuk thuhet ashtu titulli filmit Great Gatsby, o ftyre katunare 😂😂

  Marco CaniniMarco CaniniMuaj më parë
 • Fatma shum e bukur tama si nje zonje e vertet ❤

  nora noranora noraMuaj më parë
 • Ah sa mir ja bere asaj vjoles...se e mban burri be pllemb te dores...hej zot

  Genta BardhiGenta BardhiMuaj më parë
 • Fiona FLAK FARE SI SHQIPJA TE PERPUTHEN BONI MA SHUM DEBATE JU FEMNAT SE SPO KQYRET QETSI

  eta Krassniqieta KrassniqiMuaj më parë
 • meqe e keni te gjithe kaq te veshtire ta shqiptoni style star , me mire i kishit vendosur nje emer tjeter emisionit. 😆 kjara : sta star, miranda : star stal 😂😂😂

  ni nani naMuaj më parë
  • Style=(stajëll) e vura re thoshin stajl😊

   DeadBoi666DeadBoi66623 ditë më parë
  • Nuk esht duke e shqiptuar mir dhe te them me plot vetbesim dhe pervoj me anglishten sepse jetoj me amerik dhe osht shum gabim qfar thot bile kur e thot qesh disi dhe shiqon verdal de e din de qka gabim

   Albina BalajAlbina Balaj24 ditë më parë
  • Emer koti i kan ver, si nuk kan ide tek ne per emra shqip. Aman sa mgjallin neveri

   Sami NebiuSami NebiuMuaj më parë
  • @blerta greca dhe dicka tjt,nqs mendon se po komentoj per ta share me beso do kisha kapur shum detaje te tjera (jo personale besoj kuptohet)

   ni nani naMuaj më parë
  • @blerta greca ca lidhje ka qe na permend kjara autorja kjara kshu kjara ashtu. futu ne google dhe degjoje si shqiptohet pastaj krahasoje me si e shqiptojn ata aty.

   ni nani naMuaj më parë
 • Fatima❤️

  Greta KumeGreta KumeMuaj më parë
 • Uroj ta bejne cdo vit, program shum i bukur

  Mafa's ChannelMafa's ChannelMuaj më parë
 • Vjola ha aq shume m... sa mban er te qelbur

  Arev NellaArev NellaMuaj më parë
 • Alda me e mira nder vjaza!😍

  Ardiana MiliciArdiana MiliciMuaj më parë
 • Aida dashuri je ti. Good luck ne jeten tane. Je shum e mir😘😘⭐️

  flutura sheqeriflutura sheqeriMuaj më parë
 • fiona vulgare ne veshje dhe komunikim.

  ALbanian GirlALbanian GirlMuaj më parë
 • Si palaço ky italiani..😂😂😂, edhe Miranda me ato syze🤦‍♀️

  Ardiana MiliciArdiana MiliciMuaj më parë
 • Me emision kot me keto rroba gabi edhe te qepura shtrembet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ vetem stil ska ky emision aq me teper vet juria niko me miranden 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ pa lidhje

  Anna AnushiAnna AnushiMuaj më parë
 • Viola fituse e meriton

  Shpresa HotiShpresa HotiMuaj më parë
 • Viola

  Shpresa HotiShpresa HotiMuaj më parë
 • Viola yll ma knaq syrin o viola

  Shpresa HotiShpresa HotiMuaj më parë
 • Vajza me pantolla me kmish te bardh eshte perfekt ka stil dhe gjithqka te bukur

  Shpresa HotiShpresa HotiMuaj më parë
 • Ky emision I njejt eshte ne Turqi! "ISTE BENIM STILIM" Nejse suksese duket shum interesant si emision, risi interesante.

  A ShA ShMuaj më parë
  • @Hannah R po Nuri ka vdek nga kanceri

   Sami NebiuSami Nebiu6 ditë më parë
  • @Sami Nebiu Pse ? Ka vdek Nur Yerlitaş 😮

   Hannah RHannah R9 ditë më parë
  • @Rekeep Real nuk thash gje! Thash qe duket interesante dhe qe mu duk e njejta me ate ne Turqi, sepse e kam ndjek.

   A ShA Sh26 ditë më parë
  • Po pse "Dua te bej te lumtur' .."Te perputhen " Nje mesazh per ty" Portokalli " ...."Fiks fare" etj etj etj. .etj...etj...nuk jan copyright? ?? Te pakten ky duket qe nuk eshte i stisur. .Pastaj ne Shqiperi po kopiojn njeri tjetrin (Portokalli - Kalfornia - Al pazar - Kosheria )... ( Fiks fare -Stop.) .etj etj etj etj.. Kiara ka bere dy emisione. .Doktor Plastik dhe kete. .risi ne Shqiperi. .

   Rekeep RealRekeep Real26 ditë më parë
  • Iste benim stilim e paske pare, ça behet aty show fantastik, si nga prezantusja, si Ivana Sert si e ndjera Nur Yerlitas pastaj vajzat eshte interesat ta shohesh edhe pse nuk eshte ne gjuhen ton. Kta duan te bejn nje gje dhe e bejn sa per sy e faqe. Kjara e pyet nje goc dhe aq po le mi le te fali cila doj mbase e ben interesant...

   Sami NebiuSami Nebiu28 ditë më parë
 • Oj mirande heki sizet se ma mire dukesh

  Bali AjetBali AjetMuaj më parë
 • kjo Violaaa kuqkkk e gjall , do demoralizoka dike kjo kur vet esht e demoralizuar 🤮🤮🤮🤮kam pershtypje qe kte Violen vetem per showw e mbajnn se skaa diqka tjeter ne kte mess 🥶🥶🙌🏻

  Bella’s channelBella’s channelMuaj më parë
 • Fatima je ylllllll😘😘😘😘😘😘

  Lendita DaLendita DaMuaj më parë
 • Irisa i kishte te gjitha embelsine stilin menyren e komunikimit..suksese te metejshme😍

  Sona LamceSona LamceMuaj më parë
 • Alda 😍

  Kristina FKristina FMuaj më parë
 • Shumica e gocave pa edukate arrogante edhe komplet pa stil shume vulgare Si e keni sjell ate italianin per te pare kto pacavure Turp !

  Eridnkh EridnkhEridnkh EridnkhMuaj më parë
 • Me duket duan te behen si perputhen

  Enea DociEnea DociMuaj më parë
  • Fiks e ke gjet! Emision i deshtuar

   Just MeJust Me29 ditë më parë
 • aman kush eshte kjo qe perkthe, si te jete zgjuar nga gjumi letargjik

  Lala D LumturieLala D LumturieMuaj më parë
  • E vertete

   Lp LPLp LP26 ditë më parë
  • Loddddd e pra

   learn morelearn moreMuaj më parë
 • Po kur u bene dhe shqiptaret te japin mendime per moden. Ajde suksese po me mir te mbushun njer barkun pastaj meruni me mode

  Gango GangoGango GangoMuaj më parë
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂

   Anna BejkoAnna BejkoMuaj më parë
 • Kiara nje super yll mbrem ⭐️❤️

  Jona MankoJona MankoMuaj më parë
 • Do shume energji te mbash maçokun ne krahe?! 🤯

  Lilith 1Lilith 1Muaj më parë
  • Dhe une ate po mendoja dje ne 3 te nates kur po e shikoja hahah

   Mimii BonitaMimii BonitaMuaj më parë
 • Idk po e pref ime ngelett DESPINAA

  A DemajA DemajMuaj më parë
 • Despina meriton me shume :)

  A DemajA DemajMuaj më parë
 • Show i vërtetë jeni shumë të mire🥰

  neda caushllarineda caushllariMuaj më parë
 • Dhespina shumë e kulturuar😍

  Kleopatra KLKleopatra KLMuaj më parë
  • Poo💗

   A DemajA DemajMuaj më parë
 • Sa toksike nje pjese e vajzave 😓 na bejne mos ta shohim emisionin fare

  Eni DedejEni DedejMuaj më parë
  • Eni Dedej 👏👏👏👏 super bukur e ke thene 👌👌

   Blerinatito BlerinatitoBlerinatito Blerinatito27 ditë më parë
  • @Bad bunny kam studiuar psikologji

   Eni DedejEni Dedej28 ditë më parë
  • @Eni Dedej termin “toksik” ta sugjeroj ti besh nji rikerekrim ne google 🙄

   Bad bunnyBad bunny28 ditë më parë
  • @Bad bunny termi "toksike" i referohet sjelljes, ku shfaq gjykim te ulet, kapesh ne menyre personale me dike (kur as nuk e njeh), kalon kufijte e etikes, eshte sjellje manipuluese dhe narcisiste. Une Boren se kam ndjekur, por besoj qe te dyja prezantueset jane te reja per te patur nje stil prezantimi personal te dallueshem. Prezantueset sic kane kuratore pamjeje, kane edhe trajnues per komunikimin dhe u caktohen objektiva per te arritur. Objektivat e ketyre te dyjave mund te jene te ngjashme, per pasoje stili mumd te duket i ngjashem. Per pjesen toksike, Kiara s'ka ofenduar njeri, s' ka mbajtur ane, ka qendruar profesionale dhe mua si shikuese kaq me intereson.

   Eni DedejEni DedejMuaj më parë
  • Me toksike esht kjo prezantusja q perpiqet t kopjoj boren kur flet 🙄

   Bad bunnyBad bunnyMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂kjo Vjola gjoja ekishte babin bos 👎 e kte tu net te gabi me ore te tera per te kombinuar rrobat .

  Ioana IoanaIoana IoanaMuaj më parë
  • 😂😂😂😂

   Just MeJust MeMuaj më parë
  • 🤣🤣🤣🤣

   Maj MajMaj MajMuaj më parë
ALgones