Elgit Doda - Thare (Official Video)

26 Mar 2021
624 880 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗵𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► instagram.com/elgitdoda/
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► instagram.com/kondialban/
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► instagram.com/marenglen_boja/
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► instagram.com/fullmoon_production/
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► instagram.com/klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Thare #Folé

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare

  Elgit DodaElgit Doda18 ditë më parë
  • Mungon kenga ne Apple music😟

   Sara BllikuSara Blliku12 ditë më parë
  • 👌👌👌👌👌

   Real LoveeeReal Loveee14 ditë më parë
  • @Poxhani Fam foososo

   Ukshini BesnikUkshini Besnik14 ditë më parë
  • Super kenge Elgit Doda kenge shum e bukur bravo❤❤❤❤❤❤

   Mateo NeliMateo Neli15 ditë më parë
  • @Eva Ismajli mos i digj kaq shum se mdhemb shpirti si je duke folur mos tlutem please

   MrGhostmafiaMrGhostmafia16 ditë më parë
 • 😥💔👍🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyDitë më parë
 • 💔💔💔

  Zicaffy KarlZicaffy KarlDitë më parë
 • 👏

  Mihaela EllaMihaela Ella2 ditë më parë
 • Super kenge..

  Besiana GjokaBesiana Gjoka3 ditë më parë
 • 😭

  Nika XNika X3 ditë më parë
 • Hermosa canción y muy hermosa voz. ¡Me encanta!😇 No entiendo lo que dice en español, pero igual es muy profunda.😉

  more Alemore Ale4 ditë më parë
 • na rrenqethe me kete video super 👍👍👍

  abi tashiabi tashi5 ditë më parë
 • Ktu e gjej veten, shpresoj t’me gjesh edhe ti mua mes ktyre komenteve...💔

  Klevian ShahiniKlevian Shahini6 ditë më parë
 • Amore mio ti amo 😘

  Bleri IdaBleri Ida6 ditë më parë
 • algones.info/global/nZveeYfVxGtu24U/video

  Kidaime 2021Kidaime 20217 ditë më parë
 • Kenge shum e bukur.. respekt

  Chippi BallazhiChippi Ballazhi7 ditë më parë
 • Per ke esht dedikim ?

  Fjona ShahoFjona Shaho8 ditë më parë
 • Shjm prekse si kenge dhe super vidjo

  Jona PatraJona Patra8 ditë më parë
 • SUPER

  Laser PhotoLaser Photo8 ditë më parë
 • Amazing Singer. Love you Elgit..

  Kozeta SefaKozeta Sefa8 ditë më parë
 • Super bro!!!! 👐

  tuhin senguptatuhin sengupta9 ditë më parë
  • Super keng bravo 🙌🙌🙌

   Rock girlRock girl8 ditë më parë
 • I love all of your songs.You are so talented.Congrats!

  Areti TuraniAreti Turani9 ditë më parë
  • Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

   Rock girlRock girl8 ditë më parë
 • Super kenge bravo Elgid Doda kengetari im i preferuar ❤❤❤❤❤💓💓💓❤❤❤💘💘💘

  Endri Era LlangoziEndri Era Llangozi9 ditë më parë
 • Oooooo zot na hape plaget ,,,tekst sh i bukur 😍

  Marianna NelaMarianna Nela10 ditë më parë
 • the bes elgiti je i papar plako

  Mateo korcMateo korc10 ditë më parë
 • 🇲🇦❤️🇦🇱

  Mariam Ksh06Mariam Ksh0610 ditë më parë
 • 👀

  Izabela BashaIzabela Basha10 ditë më parë
 • 💣🔝💣🔝👏🏻👉👑👈⭐️♥️

  po nipo ni10 ditë më parë
 • Je mbreti i muzikes . Flor mumajesi dhe si ti nuk vijn me nket estrad

  Rock girlRock girl11 ditë më parë
 • 🥋

  Joker BJoker B11 ditë më parë
  • O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

   Rock girlRock girl11 ditë më parë
 • Fantastic 👏

  Kristina AKristina A11 ditë më parë
 • bravooo

  servis universalservis universal11 ditë më parë
 • Grande elgit ..! Super vlla..

  Liri MokuLiri Moku12 ditë më parë
 • Wow 😱 Ta prek shpirtit 😌

  Alexa Ema DevaAlexa Ema Deva12 ditë më parë
 • Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

  Ornela BreguOrnela Bregu12 ditë më parë
 • Super keng bravo 🙌🙌🙌

  Oljan SefaOljan Sefa12 ditë më parë
 • Bravo super keng 😘😘😘

  Anna DoukaAnna Douka12 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Siti ZarianaSiti Zariana12 ditë më parë
 • mach ein lied mit flori M. das würde sich mega anhöten mit euren stimmen 😍

  Sam SannySam Sanny13 ditë më parë
 • Uuueee c'kengeee 🥵🥵🔥🔥

  FABIOO EPOKAFABIOO EPOKA13 ditë më parë
 • Big Like Për Ktt Këng :V

  eioshen boboieioshen boboi13 ditë më parë
 • Ajo qe shkon nuk kthehet kur 😭😭😭😭😭

  dj- bigi Albaniadj- bigi Albania13 ditë më parë
  • Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

   eioshen boboieioshen boboi13 ditë më parë
 • Big Like Për Ktt Këng :V

  dcoog anmldcoog anml13 ditë më parë
 • Superr kangg 🎶🤍🎶

  Bessa FeriziBessa Ferizi13 ditë më parë
 • O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

  Goranski VeVoGoranski VeVo13 ditë më parë
 • Dëgjova dikur këngëtarin tek e ulëret dhimbjen (Child in time) dhe sot, këngëtarin që e belbëzon. Më la pa fjalë...dhe pa mësim. Replay gjithë ditën, e cila do të bëhet muaj, e sigurtë.

  Monar AmMonar Am14 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤

  SHORENA CHUBINIDZESHORENA CHUBINIDZE14 ditë më parë
 • Super

  Vojsava KajoVojsava Kajo14 ditë më parë
 • Super 💓💓

  Stefania stefaniaStefania stefania14 ditë më parë
 • Like kush e kaluar kete situat!😢😢

  alien landed on earth alien landed on earthalien landed on earth alien landed on earth14 ditë më parë
 • bravo elgitttt

  Dyli LleshiDyli Lleshi14 ditë më parë
 • Mer pjes te kenga magjike se esht nje keng e ndjer dhe patjeter e ke te fituar cmimin .

  Nisa HysaNisa Hysa14 ditë më parë
 • Super 👌👌🙏🙏

  marina sinanajmarina sinanaj14 ditë më parë
 • Vk

  Redi AmsterdamRedi Amsterdam14 ditë më parë
 • Na kujton histori shume prekse 😥

  Gabriel VrapiGabriel Vrapi14 ditë më parë
 • Pięknie spiewasz . Naprawdę bravo .Pozdrawiam z Polski .👏😊😉

  Monika MajewskaMonika Majewska14 ditë më parë
 • Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

  Anja JollaAnja Jolla14 ditë më parë
 • Po këndon sikur sa je zgjuar nga gjumi elgit. Nuk të shkon as ky rol....

  Ermira ErmiraErmira Ermira14 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Dijellza ZyberiDijellza Zyberi14 ditë më parë
 • Shumë keng e varfër ... ...pa ngjyra .keng bardh e zi...😞

  Ervin HeqimajErvin Heqimaj14 ditë më parë
 • 🥺

  Sonilaa MucaaSonilaa Mucaa14 ditë më parë
 • Kenge e mrekullueshme....edhe sidomos njerezve qe e kane humbur lirin edhe ndodhen neper burgje......

  Klement NushajKlement Nushaj14 ditë më parë
 • Je krenari ne hite te uroj sa me shum suksese. Kush nga ju me ben subscribe e falenderoj

  Nje zemer E LenduarNje zemer E Lenduar14 ditë më parë
 • Hey miq kush nga ju e ve doren ne zemer dhe me ben subscribe zoti e ruajt

  Nje zemer E LenduarNje zemer E Lenduar14 ditë më parë
 • Can someone translate some lyrics or tell me what's the song about? Thank you 😁

  andreea radesandreea rades14 ditë më parë
  • The clip and lyrics describe the feeling when you are lost,suffer too much because of a failed and painful past love experience. He says i loved you too much,my other half was with you,i can't forgive myself.

   Real MadridReal Madrid14 ditë më parë
 • Sa me fat ata qe dhane e moren dashuri , e sa te mjere e te pafat ata qe dashurin se njohen....

  DebianDebian15 ditë më parë
  • Vertet sa te pafat ata qe e refuzuan dhe nuk e njohen dot dashurine..

   Fatma AliajFatma Aliaj3 ditë më parë
 • 😢e kam then ky njeri esht krijuar per te ber muzik vertet rrenqethese 😍

  Agnesa annaAgnesa anna15 ditë më parë
 • 💣

  Armela HasiArmela Hasi15 ditë më parë
 • sa prekse 🥺

  Ariela IbiAriela Ibi15 ditë më parë
 • Fantastico ✋✋💪💪❤❤❤

  TheKristinemarkuTheKristinemarku15 ditë më parë
 • Cdo kenge e jotja eshte perle nuk kam fjale 🥺 me renqethe ❤

  Maria MarulkaMaria Marulka15 ditë më parë
 • Ze brilant

  Rovena DervishiRovena Dervishi15 ditë më parë
 • 😔😔😔

  Rambo0012Rambo001215 ditë më parë
 • 😢

  Lucas PereiraLucas Pereira15 ditë më parë
 • 🥺🤍

  Aldona QerimajAldona Qerimaj15 ditë më parë
 • Me i miri per balada super kemg suksese elgit✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻😘

  Ersa ErsaErsa Ersa15 ditë më parë
 • in love with this video :)

  Mira MarianaMira Mariana15 ditë më parë
 • ❤❤❤

  Adriana Ramona SanduAdriana Ramona Sandu15 ditë më parë
 • 👍👍👍👍

  Claudio Rs7Claudio Rs715 ditë më parë
 • Jonny -Аллея Russia version

  Imuk AsimovaImuk Asimova15 ditë më parë
 • Elgid doda💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤thare💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa15 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa15 ditë më parë
 • 1💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💘💖💝💗❤❤💔💔

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa15 ditë më parë
 • Cdo kenge e jotja esht plot ndjenje 😕😘

  Paola DakaPaola Daka15 ditë më parë
 • Videoklipi shume i vecante.

  Real MadridReal Madrid15 ditë më parë
 • Bravissimo!!!!!!!!!

  Concetta BallacchinoConcetta Ballacchino15 ditë më parë
 • Ogni parola arriva al cuore ❤️

  Concetta BallacchinoConcetta Ballacchino15 ditë më parë
 • Super kenge Elgit je me te vertet njishi bravo po nje bravo te madhe super dhe suksese ❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋

  Mateo NeliMateo Neli15 ditë më parë
 • Sa e bukur

  Arta liçoArta liço15 ditë më parë
 • I love this song but I don't understand A single word

  Frostika GameholicFrostika Gameholic15 ditë më parë
 • l

  Roberto RObyyRoberto RObyy16 ditë më parë
 • 😍😍😍🇦🇱🇦🇱

  Sabina IsufiSabina Isufi16 ditë më parë
 • Bukur shume , teksti interpretimi e muzik

  trebeshina henatrebeshina hena16 ditë më parë
 • Praktikisht këtë këngë nuk e ndjej , as në ritëm as në vargje por për origjinalitetin dhe krijimtarin që ka është 1000/10 vlerësimi.

  Mr JokerMr Joker16 ditë më parë
  • @Mr Joker per kuriozitet, shko degjoje kengen

   espanjola qoseespanjola qose15 ditë më parë
  • @espanjola qose a thua ?? 😌

   Mr JokerMr Joker15 ditë më parë
  • Mua m ngjan shum me jony-love your voice ne version sad

   espanjola qoseespanjola qose15 ditë më parë
 • Hallall Elgit !! 🇦🇱

  hatia ardihatia ardi16 ditë më parë
  • Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

   Nje zemer E LenduarNje zemer E Lenduar14 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  arjana bekshiuarjana bekshiu16 ditë më parë
 • BeibA 11’💔20’

  Artur DarkArtur Dark16 ditë më parë
 • 😍

  qazimekaceli papaqazimekaceli papa16 ditë më parë
 • Like kush e gjen veten tek kjo kenga 😭

  rizla_ alrizla_ al16 ditë më parë
 • Nje keng orgjinale tekst vidioklip BRAVO.

  Melda ThothoriMelda Thothori16 ditë më parë
  • Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

   Nje zemer E LenduarNje zemer E Lenduar14 ditë më parë
 • algones.info/global/i5avjouapIuIqHA/video

  To travel around the worldTo travel around the world16 ditë më parë
 • Nice 👍

  King ZeciKing Zeci16 ditë më parë
 • Super,, 👏👋👏👋👏👋 shume kenge e bukur

  Ερτιλα ΜπαλιουΕρτιλα Μπαλιου16 ditë më parë
 • Shume e bukur

  Oskeida NazerajOskeida Nazeraj16 ditë më parë
ALgones