Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

3 Pri 2021
46 488 Shikime

Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

Komente
 • Zotri Hoxhaj, po Flet për Demokratie...po qfar Demokrati më jeni ju, kur tër Kohen ke qëndrime Ofenduese-Nënqmues tek gjithë të tjerët për Mendimet dhe Qëndrimet e tyre " të NDYSHIM ndaj tëndës" . Është Shokuese në moshën tënde që thelbi i Sjelljes tuaj është thjesht i Lirë, Sfiduese përshkak se keni dështuar, humbur ju dhe Partia juaj Besim tek Populli. Gjë që është Fakt dhe shumë i mirë! Ju nuk jeni as në gjendje të pasqyroni Sjelljen tuaj Aritokrate, edhe mundoheni ti Vulosni dhe Fajsoni të tjetër. Kjo është krejtësisht Paradoksale qfar Flisni dhe shihet vërtet qart se sa Ju die PDK ia dëshiron të mirë Kosovës dhe Popullsis saj.

  Sel LaknaSel Lakna8 ditë më parë
 • Plasni me mlefin e juaj qe e kini

  Benz FmlBenz Fml8 ditë më parë
 • Pash Zotin Hajd Gazetar hajd,,,,kur secili bahet gazetar.

  Zemrak SinaniZemrak Sinani9 ditë më parë
 • PDK Mafij kriminela ne kryje Enver Hoxhaj

  Badin DzabiriBadin Dzabiri9 ditë më parë
 • Shyqyr Zotit qe e degjova qjyshin Sot qe tha se murr fun LDK per te,se u kan nxor edhe gjyshja u dufke me votu LDk ha ha ha jam mir njohs Atyne 3 LDK qe nuk votun,Mrritum Gjyshin me bind se nuk jan njerz ata Te LDK super 👍 ha ha ha ha

  adi raadi ra9 ditë më parë
 • Shtet Ligjor ushtri polici gjyqsi media analista Arsim shendetsi drejtsi gjykata te forta dhe te pavurura me atdhedashuri moral dinjitet Patriot esht ai qe paguan tatim per shtetin punon per kombin mjaft me skenare te panit pronto skenare te nates pazare tendera terminale Klane milonera stop tregoni burni 300 mij vota merkeli i kosoves

  Liria Shqipëri etnikeLiria Shqipëri etnike9 ditë më parë
 • Kush nuk mer ne kuvend pjes. duhet te perjashtohet per gjithmon.

  Badin DzabiriBadin Dzabiri9 ditë më parë
 • Vjosa osmani.presedente

  Badin DzabiriBadin Dzabiri9 ditë më parë
 • Përshendetëje Senka e paq shendetin

  Enver BehaEnver Beha9 ditë më parë
ALgones