Perputhen -ledjana Mevlani Antonela

24 Shk 2021
520 982 Shikime

Ledjana Mevlani Antonela

Komente
 • Ne pith ku do ti

  Musa BejkoMusa Bejko2 ditë më parë
 • Ft jjhhhvvhvaqpcvkm

  Leonora QengajLeonora Qengaj10 ditë më parë
 • Hahahahaahaha 😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰💞💞💞💞💞💕💕💖💝💘

  Nada DemiriNada Demiri14 ditë më parë
 • Fbrfhjnnn6eeh

  Emine TerkuciEmine Terkuci19 ditë më parë
 • Ledjana osht yll

  Suela TafilakuSuela Tafilaku21 ditë më parë
 • Kjo ledjana kot fare

  Barije DomiBarije Domi21 ditë më parë
 • Shimi Klm nimi.

  Sabri ZaskokuSabri Zaskoku23 ditë më parë
 • Keni nevoj mu permisu texhith stafi tufillu Prej ekonomit ederi Te moderatorja.

  Sabri ZaskokuSabri Zaskoku23 ditë më parë
 • Qao tuti allabidershi breteresh zonja nga mergata astalavista bejbi.

  Sabri ZaskokuSabri Zaskoku23 ditë më parë
 • Performancen eke Te jasht zakonshem Por je epasjelshum epacip epa moralshme juanderstend zonj e nderuar shum erespektuar.

  Sabri ZaskokuSabri Zaskoku23 ditë më parë
 • Antonela je ni breteresh Nr. van 1.

  Sabri ZaskokuSabri Zaskoku23 ditë më parë
 • Antonela je ni princess nokoment

  Sabri ZaskokuSabri Zaskoku23 ditë më parë
 • ku ja fut durt mar djal 🤣🤣

  first TIBUfirst TIBU23 ditë më parë
 • marshalla

  Blegina AliBlegina Ali23 ditë më parë
 • Haaaaaaa

  Drità NikaDrità Nika29 ditë më parë
 • 😂😘😘😂😘😂

  Adela FeratiAdela FeratiMuaj më parë
 • Goditi mama qunin haha

  Nertil KokaNertil KokaMuaj më parë
 • Antonella është alamet goce po koqja sja di vlerat është i dashuruar me atë bushtren injorante që ska lënë kar në Tiranë pa hëngër

  Luis LuizaoLuis LuizaoMuaj më parë
 • Ledjana je yll❤

  Age GjoniAge GjoniMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Emine SelimajEmine SelimajMuaj më parë
 • Smerret vesh kush o piçka !! Ai nmes apo ato tdyja onash 😂

  Andon MarkajAndon MarkajMuaj më parë
 • Antonela me Ledianen shoq jan bre po ato e bojn sa per fom

  sabinasabinaMuaj më parë
 • Ahaha buth trapi si buzet fake uuu ledjana

  semri arditsemri arditMuaj më parë
 • ❤Lediana dhe mevli shkojnë shum antonela nuk më pëlqen fare

  tina.s 0174tina.s 0174Muaj më parë
 • Avash se e hengre ledjanen 🤣🤣🤣🤣

  Saranda VloraSaranda VloraMuaj më parë
 • mn.

  gesa lindagesa lindaMuaj më parë
 • gallat hahahaha antonela si gomari pa samar😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  احمد الاقرعاحمد الاقرعMuaj më parë
 • 💝💝💝💝👻🎃🎃💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

  Emirjona PangjaEmirjona PangjaMuaj më parë
 • Zvogloj buzet pak oj ledjana se kuku wekkk

  Xona XonaXona XonaMuaj më parë
 • Lediana tamam lavire pikimi shoahk se ty si afrohesh antoneles askun

  Mirjan BallaMirjan BallaMuaj më parë
 • Ik futi llap

  Lulzim ThaciLulzim ThaciMuaj më parë
 • bravo andi

  Ylli HotiYlli HotiMuaj më parë
 • Befsh shjdadfaukd

  Klea OruciKlea OruciMuaj më parë
 • Po ti mi Lediana sikur kishe turp me u prek .....apo....

  Vjollca TafajVjollca TafajMuaj më parë
 • Po do ja fusi duart se melvani me ledianen do te perfundoje bashk do lidhen ato dhe muziken ja ka detikuaj ledianes

  Emilian MuratiEmilian MuratiMuaj më parë
 • Sa mir

  Folea AsllaniFolea AsllaniMuaj më parë
 • Ajo avokatja afer zoti ju rujt nga Antonela 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Memi OsmoniMemi OsmoniMuaj më parë
 • Ku ja fut durt mor 😂😂

  Ajo vajzaAjo vajzaMuaj më parë
 • Keni dalë. Shumë bukur

  Fatjona HoxhajFatjona HoxhajMuaj më parë
 • Iljazi me 2 geate e tij : )

  Ksel LeskKsel LeskMuaj më parë
  • 😂😂😂

   Arian ,Ines BrahjaArian ,Ines Brahja17 ditë më parë
 • Hahahahahaha

  Sinan BojaSinan BojaMuaj më parë
 • Hahahahahahahahahaha 😂😂😂

  Benjamin FazliuBenjamin FazliuMuaj më parë
 • shiko si futet kjo si 7 ke tremlleta

  Vjollca AmeriVjollca AmeriMuaj më parë
 • Ncncn turp me këto kudra Jan ba si Lopët në pazar merr e lë. Kakaka qfar morali kan këto e ata qe dot ti marrin.

  Ylli KolgeciYlli KolgeciMuaj më parë
 • Degjenerim në kulm.

  Mario RenoMario RenoMuaj më parë
 • o Laviret e nones

  Crazy FrogCrazy FrogMuaj më parë
 • Hahaha gjelozja

  Dardan HajdariDardan HajdariMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  Imran ShehuImran ShehuMuaj më parë
 • Hahahaha

  Redon AsllaniRedon AsllaniMuaj më parë
 • uau😊

  Diana SadushiDiana SadushiMuaj më parë
 • Jefka

  Ermir KamberiErmir KamberiMuaj më parë
 • Antonela ooo Nutellaaa osht 1 zemren ja hangshaaaa

  NRW ErwinNRW ErwinMuaj më parë
 • Nuk e di për ju mua më duket se dy vajzat e duan mevlanin se është i famshëm kur se për ju është gjë tjetër antonela ishte vetem për mevlanin e doli me julin po ndryshe ledjana

  Gentiana StrugaGentiana StrugaMuaj më parë
  • Kaq

   Gentiana StrugaGentiana StrugaMuaj më parë
 • ugjjgmskj😎😍

  Beni KurbogajBeni KurbogajMuaj më parë
 • Stop kujdes themi se nje njeri eshte ne buz te gremines sa eshte shanci qe interi t shkoj ne championleague 😂

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅMuaj më parë
 • Ledjana mervlani cifti më i mir ❤❤❤❤❤

  Ana CamiAna CamiMuaj më parë
 • Pa lezet fare

  Irene OrologgioIrene OrologgioMuaj më parë
 • Ledjana eshte 2 biskota larg obisitetit

  Real FreedomReal FreedomMuaj më parë
  • M

   Qamil GjylaQamil GjylaMuaj më parë
 • Lediana tamam si ata tranvestitat braziljan

  Sy jeshilia LSITSy jeshilia LSITMuaj më parë
  • Y999

   ueeuu Shabaniueeuu Shabani8 ditë më parë
  • Wuwuehehe

   ueeuu Shabaniueeuu Shabani8 ditë më parë
  • Do i kepusi nje te qire Mevlanit qe mos te kthehet me nga gjermania :)

   Real FreedomReal FreedomMuaj më parë
 • Shkojn shum

  Gersa MrishajGersa MrishajMuaj më parë
 • Jeni qifti mëi bukur ju dy❤️❤️

  Ardit SadikuArdit SadikuMuaj më parë
 • Lediana Mevlan cift i persosur😄 Aman ajo Antonela eshte si mize ne mes te qullit😢ta dini lediana shkon me mevlan edhe pike.

  My Love JungkookMy Love JungkookMuaj më parë
 • Mevlani

  Geri ShehiGeri ShehiMuaj më parë
 • Antonela nuk ke lidhje ti 2 Metra vajz me donzhuanin merelan e mereshplan apo si mutin dreq si han e ka ky emrin

  no nono noMuaj më parë
 • Asnjeŕen nuk e do e kan vetem per ekran te gjith

  Mevlude ShabaniMevlude ShabaniMuaj më parë
 • Lediana si peshngritese.

  Enkelejda HabiliEnkelejda HabiliMuaj më parë
 • Shiheni krejt komplet ashiçare qe jini te gjithë fallco arsya pse pse krejt jeni veç shonqni atu ka luni jo per tu përputhur por vetem sa per sy e faqee thjeshtë fam

  Vanesa vVanesa vMuaj më parë
  • Nrm.ska diskutim...dhe ajo ana 2 qe doli...e kishte tjetrin qe e priste jasht.se kur e njihte veten si.ishte pse shkonte dhe behej pjes e showit...! POR THJESHT E KUPTUAN SI ESHTE STILI ATY THJESH FALLCO CDO GJE.QE THON.

   ៚SnoW WhiTe៚SnoW WhiTeMuaj më parë
 • Emisjoni ma kot dhe ma idiot i tana kohnave..qdo gja e programume krejt fallco..tpakten mad i qitni ita filmime ta besojm se emisjoni.asht i vertet..ju.me ita filmime e tregoni.se asht fallco gjithqa

  bb4live interbb4live interMuaj më parë
 • Jeni te mbrekullueshem ju pershendes

  Mumin BerishaMumin BerishaMuaj më parë
 • Ohhohohoho mevlan cilen don me shum ledjanen apo antonelen ledjane eshte me emire kurse antonela eshte qeloze nuk i pusho goja llapallapa

  ff pitbull 94ff pitbull 94Muaj më parë
 • Sa e mire Antonela

  Arvi BonoArvi BonoMuaj më parë
 • BOAAAAA ANTONELA ANTONELA.. PO KSHTU LEJON TI NJE NJERI QE THUA DO TA BEJ PER VETE A?? ZHGENJIM TOTAL.. PO A KE MBETUR QE MEVLANI TE TALLET ME TY A?? PLUS PARA NJE POBLIKU AQ TE MADH 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. PO MOS MOJ VAJZE SE E DEMTON VETEN TENDE NE KET MENYRE. . MUND TE NDODH QE MOS PERPUTHESH ME ASKEND NE EMISION... PO KTA VIDEO NEPER RRJETET SOCIALE SIGURT DOT MBETEN.. MENDOHU PAK

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • Debili me dy baxhellat🙈😡😡🤮🤮👎

  Lili KarfiaLili KarfiaMuaj më parë
 • BRAVO MEVLAN MBAJE FORTE LEDIANEN SE MOS TE IKI 🤴🤴👍👍

  ARBEN LUSHAARBEN LUSHAMuaj më parë
 • 😀😀😀

  Liridon MehmetiLiridon MehmetiMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣

  Sevina FeraSevina FeraMuaj më parë
 • O mevlan mos u merr me antuneten po merru me lidianen se ashte shum e mir❤️❤️⭐⭐🌹🌹👃👃

  Bali KatanjaBali KatanjaMuaj më parë
  • Super I ke thane

   Arista MuharremiArista MuharremiMuaj më parë
 • 😃😃🤣🤣😃🇦🇱

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • Mos e prek hahahahahaha

  anxhela Sinanianxhela SinaniMuaj më parë
 • Me vjen keq per zgjidhje qe bane a mos po gabon se ajo Ledjana tte vlerësoj ty ti u çove e zgjodhe Antonelen kjo asht fyerje ti spo din me u sjell me fal qe po ta them se Antonela po don me u tall me ty dhe po don mos me te lan me u klill me Ledjanen gabim e ke do pendohe po punet tuaja i din vet .

  Vortex ClanVortex ClanMuaj më parë
 • Hahahahahah. Sagallat

  Anxhela MucaAnxhela MucaMuaj më parë
 • Antonela merre vesh moter qe ska interes mevlani per ty. A se sheh qfar sjellja ka me ledianen. Kurse ti si len rehat, dorzohu goce se ike la duart nga mevlani. Ndiqe nga pas da te duash. Dhe dashuria me zor nuk shkon moj goce. Gjithqka duhet te jet me peqlimin e dy paleve. Ata jan ber per njeri tjetrin. 🤗🤗

  Hyseni AlbertHyseni AlbertMuaj më parë
  • Hahahha mir e ki po nuk po dihet kush ke po e don

   Fast LifeFast LifeMuaj më parë
 • Futja duart p0 jo ne .... ne pi..

  Romeo GamingRomeo GamingMuaj më parë
 • Br

  Rexhep RexhmatiRexhep RexhmatiMuaj më parë
 • Bravo mevlan mos nje njeri me magnet si potnjek antonela po me liljanen pelqeni shim bravo🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️

  Hafize BersihaHafize BersihaMuaj më parë
 • Ahhahhaaha oh Antonela 🤣🤣🤣🤣❤

  Dashurije KryeziuDashurije KryeziuMuaj më parë
 • Jen çifti më i bukure ju të dy 💖💖💖💖💋💋💋💋💋💖💖💖

  Rinora MetajRinora MetajMuaj më parë
 • Hahahaha💕💕💕

  King. lori_fanpageKing. lori_fanpageMuaj më parë
 • Lediana. Love. You. Largoje ate. Ushujzen. Qe Nuk ju len rehat. Hahahaha

  Ana LleshiAna LleshiMuaj më parë
 • Atdhe e ka syrin. Me. Difekt. Me duket. Shum e lun synin hahaha

  Ana LleshiAna LleshiMuaj më parë
  • Atdhe e ka syrin. Me.

   Sanije FejzullahuSanije FejzullahuMuaj më parë
 • Bravo mevlan je ylle

  Valbona KlobocistaValbona KlobocistaMuaj më parë
  • Hahahahahahaha 😂😂😂😂😂😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

   Klodian KrrusaKlodian KrrusaMuaj më parë
 • Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

  Ana KauriAna KauriMuaj më parë
  • Nga thellësia e zemrës përshëndetje-përshëndetje,,se je Ana Kauri vërtet apo jo,,prap fjalën e mir the ,,ska as gjë të keqe je apo sje ajo PËRSHËNDETJE dhe RESPEKTE

   no nono noMuaj më parë
 • Ledjana 🌟💞💞

  Shpresa HasaniShpresa HasaniMuaj më parë
 • Xhelozd antonel

  ermond rexhaermond rexhaMuaj më parë
 • Hahahhaha♡♡♡

  Prizren PrizrenPrizren PrizrenMuaj më parë
ALgones