Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

19 Shk 2021
1 191 811 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALgones Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Merrni mar qunat mos I lini as nje pa puthje se ju ngel merak oh dalshi fare mjer prinderit qe ju kan keni dal të kerku burra ne tv se sen gjeni se jeni të dalme fare turp turp mjer familja qe ju ka

  Hyrije BiciHyrije Bici4 ditë më parë
 • Nje big up per MURATIN dhe MEVLANIN 👏 kan mesu me i tregu vendin ketyre pordhaceve

  dolita windodolita windo7 ditë më parë
 • O Mevlan mavria, kur do ta kuptosh qe Antonela sdo tja dij per ty fare, po fare, shiko si u be tym te takimi Atdheut, xhelozi e paster jo tallje e batuta si te takimet e tua

  abbsnn coseabbsnn cose8 ditë më parë
 • Antonela dmth eshte 24 vjece. Antonela dhe Lediana minimumi ngjajne 38

  doire aintudoire aintu9 ditë më parë
 • Mevlani sun e baj kishe jam dikushi ik more dy ftyrsh

  Zima NzrZima Nzr9 ditë më parë
  • anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

   dolita windodolita windo7 ditë më parë
 • Juli eshet shpirti bardh and we have protect him at all costs. Arian Konomi you are a legend 🙌🏼

  Nora KrasniqiNora Krasniqi9 ditë më parë
  • O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

   abbsnn coseabbsnn cose8 ditë më parë
 • Arjan me fal per emisjonin por nuk i ben shqiptaret europjan se varet nga edukata e familjes atdheu eshte nje mashkull qe e ul femren ne tok vetem kur flet eshte shum seksual

  Gentjana LazajGentjana Lazaj9 ditë më parë
  • kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mu

   doire aintudoire aintu9 ditë më parë
 • Vetem un se kam par kte programmin perputhen po ka dhe persona qe se kan iden?

  Dora kleaDora klea9 ditë më parë
 • Shyqyre qe I doli zeri Marisiiiit Bobo nipi I marisit cfare do ket menduar per ate takimin atdhe-sara

  Mr. MorningstarMr. Morningstar10 ditë më parë
 • E puth Atdheun qe ne takim te parë ,dhe menjeher thot ,e kam pak te veshtir ti ul ato barrierat e mija SARA Pffff 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  bilinas minibilinas mini10 ditë më parë
 • Atonela as nje nuk ki si atedhui munde thome oshte 1 ska mo aty

  Urim SalihiUrim Salihi10 ditë më parë
 • Emision kushtuar atyte qe s kan familje dhe atyre qe s dine SHQIP do mesojne prandaje po vine nga ana eanes per ... E ANES

  Akexandra SitnovaAkexandra Sitnova10 ditë më parë
 • E ky qingji vogel tani Andi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Kralb OzKralb Oz10 ditë më parë
  • BORDELLË

   bilinas minibilinas mini10 ditë më parë
 • Atdheu osht injorant e idiot me sjellje. Gjynaf se qka pelqen sot ni femer shqiptare! Ska faj Ky Atdheu a naj injorant tjeter si ky!

  Kralb OzKralb Oz10 ditë më parë
 • Antonela 24 vjec ndrkoh duket 30😂

  Djana TushaDjana Tusha10 ditë më parë
 • Po marisi cbn akoma aty 😂

  Djana TushaDjana Tusha10 ditë më parë
 • Puthje mirseaedhje 😂

  Djana TushaDjana Tusha11 ditë më parë
 • ilahi

  Agnesa RashitiAgnesa Rashiti11 ditë më parë
 • Si qesh kjo sara shum fallco, mos u mundo aq shum o goc

  Inna DInna D11 ditë më parë
 • anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

  sokin jonsokin jon11 ditë më parë
 • O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

  Valentina BeguValentina Begu11 ditë më parë
 • U bet Zar I botes pfff

  Valentina BeguValentina Begu11 ditë më parë
 • Nje observim per kete vajzen e re por edhe per fenomenin perputhen ne teresi: Me beri pershtypje nje moment i cili u kalua pa u vene shum re. Vajza e re tha ne takim, "A mund ta xhirojm edhe nje here kete skene sepse nuk doli ashtu sic doja une" Ky moment eshte shum i rrendesishem sepse tregon ate cka eshte kjo vazje ne te vertete. Harrohet dicka ne kete emision, shumica e kontestuesve te cilet shprehen se kan ardhur per te gjetur dashurine, ne te vertete jane personalitete NARCISTE te cilet kan rene ne dashuri me EKRANIN. Por pse lidhet dashuria ndaj ekranit me narcizmin? Ekrani per personalitetin NARCIST eshte si pasqyra ne doren e personazhit te shtriges ne perrallen e borebardhes. Ne fakt simbolikisht kjo perralle perfaqson dy anet e femres, pastertine dhe narcizmin. Pra kamera per nje NARCIST eshte si pasqyra, ai ose ajo dashuron vetveten permes pasqyers. NARCISTET kan nje kualitet po aq te semure aq sa edhe te cuditshem. Ata dashurojne vetveten po ashtu si nje person jo-i semure dashuron partnerin e vet. Pra kur shikojne veten (ose kameren) atyre fillojne tju krijohen flutura ne stomak, i qesh fytyra etj, pra simptomat e nje te "dashuruari" Nese doni nje ilustrim briliant te nje NARCISTI klasik shikoni Edi ramen. Shikoni se sa vemendje i kushton ai KAMERES. Shikoni se si ai del neper emsione jo per te DEBATUAR, por per te perjetuar dashurine e shfrenuar ndaj vetvetes nepermjet KAMERES. Shikoni se si ai dialogon me KAMEREN sikur me nje partner qe do ta bej pe vete. E shikon shkarazi, gati sa e injoron, dhe e josh me perulesi fallse dhe me lavderime boshe. Pra keto personalitete te semura si per shembull kjo vajza e re, apo sindi edhe shumica e vajzave ne kete emsion jane njerez me komplekse narcizmi te theksuar, kjo shpjegon se pse ato gjithmone shfaqen te dashuruara ne cdo takim. dhe keta BUDALLET mendojne : "Ja e shikon se si me sheh, ajo me dashuron mua" Ne fakt ajo nuk dashuron askend pervec kameres pra vetvetes. Prandaj ajo shfaqet e dashuruar ne cdo takim sespe, aty pervec partnerit qe ndryshon cdo here, gjendet PARTNERI i VERTETE i cili kurre nuk ndryshon dhe eshte gjithmon prezent, PASQYRA pra kamera. Si konkluzion ju bera kete shpjegim qe kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mund te dashuroje dike. Zemra e tij apo e asaj, eshte gjithmone e dashuruar vetem me partnerin e jetes, VETVETEN, dhe perball ketij partneri, cdo gje tjeter eshte vecse nje dicka pa vlere.

  Ascension of the EagleAscension of the Eagle11 ditë më parë
  • Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

   sokin jonsokin jon11 ditë më parë
 • Mbarove mu puth moj @Sara A kujton se ishte nje arritje e madhe me Kap Atdheun 😅qe erdhe flak fare

  Bely DanceBely Dance11 ditë më parë
 • Jasemina me nxjerr mallin e nje shoqes time. Ngjan goxha me te😍

  Saida GohanSaida Gohan11 ditë më parë
 • Fgq222ŕre

  Miftar AliuMiftar Aliu11 ditë më parë
 • Fg

  Miftar AliuMiftar Aliu11 ditë më parë
 • BORDELLË

  entri bouletsientri bouletsi11 ditë më parë
 • Sara :ky emision quhet perputhen Marisi dhe ne : Perputhen jo pall*m

  Leda JoriLeda Jori11 ditë më parë
 • Bravo Marisi

  Leda JoriLeda Jori11 ditë më parë
 • Like eshte per JULIN ❤

  Sallah HalitiSallah Haliti11 ditë më parë
 • Ktu askush nuk don mu perputh Po jan ardh veq me dal ne Television

  Sadije SejfijajSadije Sejfijaj11 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Kaloshi ArapiKaloshi Arapi12 ditë më parë
 • Shembull i bukur per rinin Puthuni

  Kledio 32Kledio 3212 ditë më parë
 • Kush u Q/Robt Turqve na kane vrare dhe prere per 500 vjet,Produksioni duhet te fuse aty Shqiptaret e Malit te Zi si djemt dhe vajzat se jane si Yje, Turqit te vene ne Turqi

  marino leskajmarino leskaj12 ditë më parë
 • Nderkoh olsa ne vesh antoneles Olsa:Zgjidh julin qe mos te na shajn me ne rrjete sociale. Antonella:Ok shefe 🤣🤣🤣🤣

  Amarda GolemiAmarda Golemi12 ditë më parë
 • Shqiptaret nuk jane akoma gati per keto lloj programesh. Deri ne fund te shekullit te kaluar ishim nje vend me me shume se 90% te popullsise me banim ne fshat e zona rurale. Kemi kaluar nga feudalizmi ne komunizem dhe nuk mjaftojn keto 20 vite (kapitalizem atipik) per te pjekur e konsoliduar civilizimin social. E them kete me keqardhje sepse po digjen etapat dhe ne kete menyre me shume demtohet se kultivohet civilizimi i shoqerise.

  pinko palinopinko palino12 ditë më parë
 • Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

  Endi ZhukriEndi Zhukri12 ditë më parë
 • Marisi është shumm cun i mir dhe. Mir thot këto puthen me të gjith cunat pse nuk e zgjidhni marisin si skan turp këto qelbesira puthen me të gjith këta çunat shqiptarë janë ber dhosha si do ti merni ato tu u puth me të gjith po kaloni kohën sa të merrni famën o cuna

  Diana ZeliaDiana Zelia12 ditë më parë
 • SARA: kam veshtire te ul muret e mia 🤦nderkohe puthje franceze qe ne takimin e pare

  mikea hiooimikea hiooi12 ditë më parë
 • Me i miri eshte juli

  Leku TepelekuLeku Tepeleku12 ditë më parë
 • Marisit si ka ardh shanca me puth asnihere aty ne emision prandaj flet

  Ismal BerishaIsmal Berisha12 ditë më parë
 • Lediana e bukur si kur zana shikimin edhe zemren te ti e ndala e bukr dhe magjike

  Era DurakuEra Duraku12 ditë më parë
 • Jasmina si gjel deti kur qesh hahahhahahha

  emb Ediemb Edi12 ditë më parë
  • do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

   mikea hiooimikea hiooi12 ditë më parë
 • Bora: a esht e tepert kjo puthje qe n takim t par Marisi: un mendoj qe po, kte emision mund ta shikoj edhe nipi imm

  Aurela KryeziuAurela Kryeziu12 ditë më parë
 • kjo n takim t par para ni publikuu del puthet me ni person qe se njeh as sun pe paramendoj qa ka ba me djem tjer mas kamerav 😩😩 tmerr e vin ktu n emision me gjet burraaa po kush ju merr juve oj t mjera

  Aurela KryeziuAurela Kryeziu12 ditë më parë
 • Antonela a super

  Rory MashajRory Mashaj12 ditë më parë
 • O arian do te pelqente ti puthte te gjith bashkshortia jote

  Aleks GjiniAleks Gjini12 ditë më parë
 • Ekeni ber bord..... jopo te puthen me gjth aty dhe ta mare nje pastaj por ta njohesh por jo ta puthesh njifi nje her pastaj puth kush te pelqen

  Aleks GjiniAleks Gjini12 ditë më parë
 • sara shum femer terheqese edhe komunikative br te koft vajz ishalla ke te ardhme te bukur 😎

  Fatlum SejdiuFatlum Sejdiu12 ditë më parë
 • Olsa trego njeriun qe ta dorzoj arushn mos eshantazo Meblanin

  Monika KnapMonika Knap12 ditë më parë
 • Dde

  Dream EagleDream Eagle12 ditë më parë
 • 43:42 aju dok si zhurm qeni kjo ulerim?

  Aesthetic EditsAesthetic Edits12 ditë më parë
 • Juli shum bad boy....cuna te hedhur keta ka jugu

  B14 PowerB14 Power12 ditë më parë
 • Dua ti them Anes te jesh me e ngrohte ne takimin me Rinianin. Ai mezi pret nga ty nje sinjal pozitiv..E kupton ?

  Liljana PrezaLiljana Preza12 ditë më parë
 • Me fal per komentin e sekondes se fundit. Ok ?

  Liljana PrezaLiljana Preza12 ditë më parë
 • ANDI--- Doren ne qafe, dhe gishtin ne bythe. JULIT. U ben te gjithe shoket me te mire te JULIT. Aaaahhh ta dinte SINDI qe JULI kishte emer. Do i kishte kerkuar paracetamol tek HOTEL.😙😘😘😘😘😚😗😎

  MR.FLORI.33MR.FLORI.3312 ditë më parë
 • do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

  Katerina PapajorgjiKaterina Papajorgji12 ditë më parë
 • Like kush e pa qe njeri nga stilolapsat nuk e kishte ate tapen siper😂😂

  Keng ShqipKeng Shqip12 ditë më parë
 • Hahahahhaha akuarium pa uj e pa peshk

  Bossi DidBossi Did12 ditë më parë
 • Atheu ka ngaterru Spanjen me Cuben sepse ne Spanj ben edhe dimer Bile bile sivjet ka pas edhe zona qe ka shkuar deri ne temp -35 , sa per kuriozitet 😅😅

  Nozg PapaNozg Papa12 ditë më parë
 • Sara : e kam veshtir ti ul ato muret e mija Nderkoh Sara ne sekonden e 38 me Atdheun u zhveshen u puthen ngeli shtatzan

  Nozg PapaNozg Papa12 ditë më parë
 • Kur bëjnë publicitet kuptohet sa të vërtetë janë !

  Kliton BylykuKliton Bylyku12 ditë më parë
 • Shqipja dhe ju na tregoni kti edukatën:" sara une nuk i pyes prinderit fare"..oo me mire se te prinderit muk ka dhe kush te rriti ty..Qe para disa viteve kishim vuajtje per buk e gjëra..dhe del tv nuk pyes..Ke pak turp nga prinderit..Atdheu qe ben puthje si e lejojne femrat te ulen aq poshte per nje djal qe ta shpifff...Dhenqe nuk i intereson qe femra e tij qe e puth te puthet me te tjere...Kete ju tregone te rinjeve sepse te rinjet e shohin..Ketu flasin per sinqeritet..besnikeri.dashuri..gjithqka mund te kete vetem dashuri bindje sinqeritet nuk kaa.. Me vjen keq...nje njeri ne mosh duhet te servoje te rinjeve diqka te mire jo diqka degjeneruese dhe per te vjell..turp atdhe turp sara..turp jasemina turp andi..turp te gjithh perveq Muratit sindit anes elvisit erit dhe ledjanes..Dhe turpi me i madh i qoft olses..bores qe ka femije opninionistit kane familje mesa duket...siju duket qe femijet e juaj te rriten keshtuu apo juve ju interesojne vetem femijet e juaj jo te tjereve...gjyhna do ta kuptoni fama..like..paraja dhe asgje nuk eshte e vlefshme sesa fjala e mire..dhe nje rruge e drejte per ta percjell nje rini..

  krasniqi Krasniqikrasniqi Krasniqi12 ditë më parë
 • Ishalla svje sindi edhe nja 1 jave se na ran veshet qetesi

  Klajd TiranaKlajd Tirana12 ditë më parë
 • Aman Arjan je ber dhe ti nje i poster,te pelqejn shum keto putanat po me duket. Aaaa Arjan aaaa

  Aliu EmiljanoAliu Emiljano12 ditë më parë
 • Ajo Antonela preferon shum groshet dhe ka shum p****

  Sergen AdriSergen Adri12 ditë më parë
 • Min 49 Atdheu bobo car loje jan tu bo mor burr 😄 😄🤣

  Albion VeliuAlbion Veliu12 ditë më parë
 • Ti Lediana rri kot se ty të pret tjetri jasht

  mia miamia mia12 ditë më parë
 • O popull hajdar po shifni Marin Memen lerini kto plehra pervec (Arjan Konomit)

  Busi LondonBusi London12 ditë më parë
 • Si 7-13 off -.-

  z.0z.012 ditë më parë
 • Per Rinjanin dhe Anen:. Çifti simpatik

  Ana YmerAna Ymer12 ditë më parë
 • algones.info/global/fs69hYXJr3eLlp8/video

  BennyBenny12 ditë më parë
 • JULI🔥

  hamzi asanihamzi asani12 ditë më parë
 • Bora kur se ka pi at freeze, gjkth vetem e mban n dor

  Eddie AEddie A12 ditë më parë
 • Antonela: une jam me e zonja ne publik. Olsa :shpejt hapni kamerat t'a filmojme. Eri:ore ca thoni ju mo, ajo na cavi koken dit e nate. Arjani me friz ne dore duke pare filmin. Bora: eeee kur do filloj përputhen. Murati: halla bismilah .Tobet sta furullah. Perfundimi:te gjithve jane trapa dhe se Dine ca behet

  Ana YmerAna Ymer12 ditë më parë
  • Fiks fare

   Ana YmerAna Ymer9 ditë më parë
 • Per Lediananen:ben mire te sillesh pak me ndryshe me Mevlanin. Per Mevlanin:mos e merr Antonelen ,hap syte se nuk ishte e mire. Mua me pelqeu me shume Lediana. Ajo shkon me shume me ty.😲😲😲😉

  Ana YmerAna Ymer12 ditë më parë
 • Maris Eksperti: Ban praktik me doren. Ka 30 vjet eksperienc.

  UnkownUnkown12 ditë më parë
 • Antonela ervisit je i virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Lolo 82Lolo 8212 ditë më parë
 • Marisit i mungon nje bllok per te shenuar kush vjen dhe kush iken ti mbaj shenim.

  Elmi HamzajElmi Hamzaj12 ditë më parë
 • 👏🏼👌🏼🤙✌👏🤘

  Kledi DudiKledi Dudi12 ditë më parë
 • Asht ba si ne po..... O

  Nikolin LekaNikolin Leka12 ditë më parë
 • Olsa :Me thoni ca ka ber Love story me shum se ne??? Ata jane puthur 💋💋💋💋💋 Olsa: Urgjentisht dua puthje ne emision

  bilishu alissbilishu aliss12 ditë më parë
 • algones.info/global/equxjYyYw5mg0o0/video Ju pershendesin Vllezerit Lleshi

  Gezim HykaGezim Hyka12 ditë më parë
 • Aman ate acaiuanin mos na e nxirni me se na nxivet jeten na hapet barkun

  marsel2 kokamarsel2 koka12 ditë më parë
 • si 7 ne 13 shprehja e vitit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Klodian ZefiKlodian Zefi13 ditë më parë
  • Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

   bilishu alissbilishu aliss12 ditë më parë
 • kjo antonela ta cpif shum mos te raft ne der nusja shkodrane

  Gabriela DajlaniGabriela Dajlani13 ditë më parë
 • Artiste Anna complimenti

  Niko KrojiNiko Kroji13 ditë më parë
 • Srz jemi poplli ma i quditshem ne bote se kuptoj si ka mundesi qe hargjojme kaq shum kohe me nje emision te tille ,7 muaj sa ka ky qe ka fillu dhe spo gjejme kuptimin ,turp

  Martin MartinMartin Martin13 ditë më parë
 • Nese ka akoma persona qe sdin me porosit Acai one . Ateher me vjen keq sje per kte bot.👍👍

  annaanna13 ditë më parë
 • 5:40

  Arber KingArber King13 ditë më parë
 • Arjan Sara esht Vajza me e embel ne te folur

  Blero DurajBlero Duraj13 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮

  Jesjon PurballariJesjon Purballari13 ditë më parë
 • Moj antolea moj , po çte duket vetja moj e dashur , mos fluturo kaq shum se sje me e bukura botes pse ben si e bukur mi amannn , pse e ke kaq shum veten ne qef se kuptoj ? 🤔

  12312313 ditë më parë
 • Sindi ka ik te cvirgjerohet qe kur te kthehet te thot sjam me e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Saliu FationSaliu Fation13 ditë më parë
 • Një pyetje për publikun: A është përputh ndonjë deri tani apo luajn si macja me miun.

  BESABESA13 ditë më parë
  • Jashtë ndodhin përpputhjet se aty ka vetëm përlesh*je. Trillime, mashtrime gjithçka fake

   five starsfive stars13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂

  Brunilda PokaBrunilda Poka13 ditë më parë
 • Hey guys 👋ATTENTION foli Marisi! 😮

  Borjana ShehajBorjana Shehaj13 ditë më parë
 • Ka ca djem ktu qe humbin kohe kot....po dhe vajzat...jane pak...5 laraska aty qe si mer vesh dreqi....se kerkojne partner..ose leshko tu plotesoje tekat!

  Ramadan HasaRamadan Hasa13 ditë më parë
 • Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

  vala nokajvala nokaj13 ditë më parë
ALgones