Silva Gunbardhi & Dafi Derti - Sa Tkam Prit (Official Video 4K)

764 707 Shikime

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Lyrics & Melody : Dafi Derti
Music - Arragment: Alsked Rrendja
Mix - Master - Alsked Rrenja
Color hair by Alida Bleta
Make up by Henry Gjata Mua
Styling by Shyret Sezarhair
Special thanks Domeniko Ustameta
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4xCi99...
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-t...
AcromaxMedia.lnk.to/SaTkamPrit/

Komente
 • super muzik❤❤❤❤❤❤❤

  Xhuliana HimaXhuliana HimaDitë më parë
 • Esht shum e bukur kjo keng 🥰🥰😘😘😘😇👍👍👍👄😘🥰😍🤩😉👍

  marinela hushimarinela hushi2 ditë më parë
 • Super

  Myzi PapaMyzi Papa2 ditë më parë
 • A e di sa te kam prite 🥰🥰

  Egla AliajEgla Aliaj3 ditë më parë
 • Uaaau super

  Anila TabakuAnila Tabaku4 ditë më parë
 • Kenga me e bukur QE mbart realitetin e te gjith emigranteve kudo qe ndodhen.bravo.💥💥

  Elidion GjokaElidion Gjoka5 ditë më parë
 • Shume keng e mir 😍😍😍

  Fati FatiFati Fati6 ditë më parë
 • 👏👏

  Olsi LaloshiOlsi Laloshi6 ditë më parë
 • 🥃🥃🥃🥃🥃🥃😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔domethens,

  Shpresa vaskuShpresa vasku6 ditë më parë
 • Shum me pelqen kjo muzikë dhe pse e prita prape me lendoje ishalla e shikon kete komente dhe ajo do i kujtohete cdo te mira qe i bera dhe pse me lendoje 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭 dhe tani edi se po vune ajo ☹☹☹☹

  ermand xhekaliuermand xhekaliu6 ditë më parë
 • What is this language?it's the craziest language ever 👽

  Notre PèreNotre Père6 ditë më parë
 • Dhurata JakuDhurata Jaku8 ditë më parë
 • Silva super hit an kishte marre malli me. ju pare bashke

  shshs shshsshshs shshs8 ditë më parë
 • Silva bravo super hite before. Na more mall I me just pare basis bravoooo

  shshs shshsshshs shshs8 ditë më parë
 • A e di sa t' kam prit.ti nuk erdhe kurr.super kenge.

  Sakine MaciSakine Maci9 ditë më parë
 • Super kenge

  Suela BrahoSuela Braho10 ditë më parë
 • 😔😔😔😔😔😔😔

  Buqe MuratiBuqe Murati11 ditë më parë
 • urime per kengen jeni te mbrekullushem po kurbeti ndau gjithcka vec kush e perjeton larg familjes e kupton dhimbjen qe kalon nji emigrante ne per bote

  Mollas OrketaMollas Orketa11 ditë më parë
 • 😭💔

  Bleonaelezi ElezibleonaBleonaelezi Elezibleona12 ditë më parë
 • Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

  Anna StasiakAnna Stasiak12 ditë më parë
 • j.tuci88j.tuci8812 ditë më parë
 • Realiteti i rinise sot😞

  Giliana UkaGiliana Uka12 ditë më parë
 • Of o dashni ku je😭😭😭😭😭😭😭

  emiemi12 ditë më parë
 • Super keng 😢 nje realitet i hidhur qe shum po e vuajn ket realitet😢sa ze mir kan qe te dy🥰💫💫

  roshi roshiroshi roshi14 ditë më parë
 • Super kenge

  Renata KamamiRenata Kamami14 ditë më parë
 • Shume e bukur kenga.👏👏

  Florinda HoxhaFlorinda Hoxha14 ditë më parë
 • Sa t'kam prit.... 👸💎🤴

  Voka 1966Voka 196615 ditë më parë
 • 👏👏👏🔥🔥🔥

  Bleta LekaBleta Leka15 ditë më parë
 • 🙌🥂

  Plug WrldPlug Wrld16 ditë më parë
 • Syt e Silves jan komplet kuptimi i kenges ❤️

  Dhurata HaxhiaDhurata Haxhia16 ditë më parë
 • Kjo kenge shkon per gjithe Ata qe shkojn ne angli 🤣🤣🤣🤣🤣

  Mari MariaMari Maria16 ditë më parë
 • respekte per ke te keng qe ska per te vdekur kurr

  Valverd TorresValverd Torres17 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  ana anaana ana17 ditë më parë
  • 😟😟😟🙁

   ermand xhekaliuermand xhekaliu16 ditë më parë
 • E degjoj e degjoj gjifh kohes

  Dhurata HaxhiaDhurata Haxhia17 ditë më parë
 • Idk why I feel so deep this.😫

  Sara CekaSara Ceka17 ditë më parë
 • Wauuuuuu wauuuuuu sa tekst i bukur te lumt kto tingellore te embla perqafoin shum kend 😥😥😥😥 nr1 je 🌟🌟🌟🌟

  Agim AlidemajAgim Alidemaj17 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Jonida RuciJonida Ruci18 ditë më parë
 • 😢😢

  arditiarditi18 ditë më parë
 • Super kenge

  Yaop YaopYaop Yaop18 ditë më parë
 • E keni djeg fare 🔥🔥🔥👏👏👏

  Romarjo BakuRomarjo Baku19 ditë më parë
 • Realiteti i gjith Shqiptareve 🥺🥺🔥

  Julian FierJulian Fier19 ditë më parë
 • Respekte per te dy e koditur kenga po dhe muzika teksti ❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥💖💖💖💖🔥

  Julian FierJulian Fier19 ditë më parë
 • ☝️🕋🇦🇱🅱️💓💓💓🥇💯💯🥇💯

  Bujar GurguriBujar Gurguri19 ditë më parë
 • Sa kenge e ndjereee e bukur

  Ona DonaOna Dona19 ditë më parë
 • Bravo bravo

  Ensar PeciEnsar Peci19 ditë më parë
 • Na keni zgjuar sh gjera me kete keng!

  Robert HoxhaRobert Hoxha19 ditë më parë
 • Bravo silvaa

  Sky's GirlSky's Girl19 ditë më parë
 • Super keng 😢😢👏👏⭐⭐

  Aurela FaqolliAurela Faqolli19 ditë më parë
 • 💞💞💞❤❤

  Vangjelina NanajVangjelina Nanaj19 ditë më parë
 • This is the best song

  Bleri IdaBleri Ida20 ditë më parë
 • Nice song man bravo,👌reply........

  Viktor KutaViktor Kuta20 ditë më parë
 • Super kenge! Bravo.❤️ it.

  Bubu BubuBubu Bubu20 ditë më parë
 • 💞 Super keng👏👏👏👏

  Ermira GjergjiErmira Gjergji20 ditë më parë
 • Super cifti,⭐🌟👑👏🎤🎼🎵 🎧🎶teksti, muzika, zèri te rrenqethkan mishin, realitet i hidhur, u ndamè e ikèm nga njerèzit tonè tè dashur, per njè jetè mè tè mirè,por shume hidhur edhe plot plagè 😥😥😥😥😥😥

  Rudina NdreckaRudina Ndrecka20 ditë më parë
 • Bravo shum e bukur suksese 😍

  Enxhi MarraEnxhi Marra20 ditë më parë
 • ai.qe.e.degjon.kete kenge do jete me.fat ne jete

  Perik XixiPerik Xixi20 ditë më parë
 • Realiteti sotem keng me shum kuptim

  Selime MecoSelime Meco20 ditë më parë
 • 😢😢😢😢😢

  Bali AjetBali Ajet21 ditë më parë
 • Na paska mar Malli me ndegju kong me mesazh bravo te dyve👌👏👏 🔥🔥

  mo 207mo 20721 ditë më parë
 • 😢😢

  Jan jannJan jann21 ditë më parë
 • Vazhdoj e vazhdoj e vazhdoj e degjoj sikur nje film por qe nderpritet shum shpejt, duhet ta kishit ber te pakten 5 min se ngela duke e perserit. Komplimente e keni qelluar si muziken edhe tekstin. Silva na ke munguar zemer. Lum vlora per ty

  emiljano aliajemiljano aliaj21 ditë më parë
  • 👏shume e vertet nje kenge e mrekullushme ky esht realiteti i shum shqipetarve 🥺🥺

   ana anaana ana15 ditë më parë
 • Realiteti im .....kam humbur shume 😓

  KOSTIKA LIKOLLARIKOSTIKA LIKOLLARI21 ditë më parë
 • Shum keng e bukur

  Εlisa CokuΕlisa Coku21 ditë më parë
 • Bravooo super kenge🇦🇱🇦🇱

  JEFF THE CARJEFF THE CAR21 ditë më parë
 • Super kenge 🌟🌟❤️❤️

  Ardita PagiaArdita Pagia21 ditë më parë
 • Super super keng 👍🏻.Nje realitet i vertet shqiptar 😍

  kumi krrashikumi krrashi21 ditë më parë
 • 👏👏👏😪😍😍

  Marsida PepaMarsida Pepa21 ditë më parë
 • Super❤❤❤❤❤

  Enkelejda ElmaziEnkelejda Elmazi21 ditë më parë
 • 👍bravo si gjithmon te mrekullueshem Jeni ju te dy💓🤩😍

  Leunora LikaLeunora Lika21 ditë më parë
 • Kenge shum e ndjere nuk merzitem Duke e degju❤️

  maryy annmaryy ann21 ditë më parë
 • Bravo nje tekst shum shum real

  Malaj RugovaMalaj Rugova21 ditë më parë
 • 👏👏👏👏 kenge me tekstin me trendi. Dhimbja per shqiptarin spo mer fund kurre vec po thellohet😥😥. Kenge super hit bravoooooooooooo👏👏👏👏👏👏👏👏

  lexo me kujdeslexo me kujdes22 ditë më parë
 • My fav women

  Rather JunaidRather Junaid22 ditë më parë
 • ❤️😔😢🥀

  RubidijamantRubidijamant22 ditë më parë
 • ❤️

  Klesiana HoxhallariKlesiana Hoxhallari22 ditë më parë
 • Tİ NUK ERDHE KURR..

  Ferdi KayaFerdi Kaya22 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Albana PuciAlbana Puci22 ditë më parë
 • Këngë e mrekullueshme dhe këngëtar mahnitës. Silva është ylli i muzikës shqiptare. Ky lloj intrepretimi na bën ta duam Shqipërinë e Kosovën pa kufi. Ju lumtë.

  Sadik SherifiSadik Sherifi22 ditë më parë
 • Hallall shum shum e bukur 🥰

  Albania DurresAlbania Durres22 ditë më parë
 • Toscana 🤩

  Kiara&Gloria ShahiniKiara&Gloria Shahini22 ditë më parë
 • Lidhja e dafit me muziken si skenderbeu me fibren optike. Pike lidhje skan

  Fatbardh PikaloshiFatbardh Pikaloshi22 ditë më parë
 • Bravoooooooooooooooo per 24ore e kam ngju pa nderprerje ... super hit

  dona donadona dona22 ditë më parë
 • Ju te 2 duhet te bani ma shum bashpunime me njari tjt jeni te mrekullushem💪💪🇦🇱🇦🇱

  Kristi As RomaKristi As Roma22 ditë më parë
 • 🌻🌻

  Blerta LlambroBlerta Llambro23 ditë më parë
 • Kenga qe me ka pelqyer ma se shumti ne ket vit

  Ana PalokajAna Palokaj23 ditë më parë
 • Shume e bukur super kenge perfect

  Anxhela HilajAnxhela Hilaj23 ditë më parë
 • Shum bukur bravooooooooooo jeni super 😍😍😍😍😍

  Aulona SqilloAulona Sqillo23 ditë më parë
 • Nje kenge me te vertet shum e bukur dhe domethense 💎💎

  Biona MusajBiona Musaj23 ditë më parë
 • 😥😥😥

  eljona qoseeljona qose23 ditë më parë
 • A e din sa tkam prit ti nuk erdhe kurr fjalen ti se mbajte ti sje burr🥺🥺💔

  Adriana GjokazaAdriana Gjokaza23 ditë më parë
 • Ky eshte nje kombinim i persosur.Edhe kenga shum domethense eshte nje realitet i vertet SUKSESE.

  Gjoleka HoxhaGjoleka Hoxha23 ditë më parë
 • Këngë shumë e mrekullueshme👏👏👏👏

  Astrit K VlersoniAstrit K Vlersoni23 ditë më parë
 • Kenge qe nuk vdes kurre

  Arjan SamurriArjan Samurri23 ditë më parë
 • 🔥🔥🤩🤩🤩

  Arjan LamucaArjan Lamuca23 ditë më parë
 • Sa here e degjoj kete kenge me pelqen dhe me shume …super tekst👍🏻😍

  Joris JorisiJoris Jorisi23 ditë më parë
 • Super perle kjo kng keni prek realitetin shqiptar suksese te dyve❤️shum prekse kjo kenga🥲zeri silves super i embel dhe clipi star🥰

  Bruna DokleBruna Dokle23 ditë më parë
 • 👍👏👏👏👏

  saelroab Mataisaelroab Matai23 ditë më parë
 • Shumë perl kjo keng! Bravo!

  vilsona meslanivilsona meslani23 ditë më parë
 • ONE OF THE MOST BEAUTIFUL ALBANIAN SONGS.............BRAVO SILVIA.............AND DAFI

  Heros MargusianHeros Margusian23 ditë më parë
 • GREAT song. Realiteti i Shqiptareve. Dafi Derit ...Djali Dibran . Jemi krenar per ty. !

  O.G CikuO.G Ciku24 ditë më parë
  • 👌👌

   Buqe camiBuqe cami16 ditë më parë
ALgones