'Berisha e dogji Vlorën, s’ka moral të kërkojë vota', vlonjati-Metës: Pritja tani dorën atyre të LSI

11 Pri 2021
77 531 Shikime

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Një telefonues nga Vlora, pjesë e emisionit të mëngjesit “Shtypi i ditës dhe Ju” ka folur për qeverisjen e Berishës në kohën që ai ishte në pushtet. Nuk ia vlen t’i japësh Berishës mandatin e pestë ka thënë ai e ndërsa foli për pasurimin e familjes së ish-kryeministrit nga përfshirja në politikë e të gjithë anëtarëve të saj. Ai e përvëloi Vlorën, tha ndër të tjera zotëria e ndërsa foli edhe për kreun e shtetit Ilir Meta që sipas tij duhet të mbajë qëndrim ndaj elementëve që sipas tij blenë votat me lekë, e i bëri thirrje “t’ia presë tani dorën atyre” sipas një qëndrimi që ai kishte mbajtur kohë më parë në rast të shitblerjes së votës më 25 prill.

Komente
 • Ai qe flet ne emer te popullit e ka gabim. Asnje nga keto..... nuk perfaqeson popullin. Populli eshte bashkesi e madhe kurse keto jane bashkesi boshe i themi ne te Matematikes.(fi)

  Qazim BerberiQazim Berberi6 ditë më parë
 • Bravo Vlora Flet tamam siceshte Kudo ne bote kaligje dhe regulla Po keta umesuhan me anshi Sala te ike ska vet per Salen

  Sanije GächterSanije Gächter11 ditë më parë
 • Vlora ka rritur djem dhe vajza te mira ...bravooooo

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj13 ditë më parë
 • Akoma gjall je o berisha qe more mira jet njerzish ta maresh ti vendin mos re zot digjet shqipeia bravo edi je munduar per vendin urime zoti qoft me ty dhe me popullin❤🙏🏻

  EvloraEvlora13 ditë më parë
 • Bravooo Vlora.....respekt nga Bergamo

  Timi LushaTimi Lusha14 ditë më parë
 • Bravo nje m... t do kene nga ne vlonjat gjithemon si PD edhe LSI

  Teuta ShametiTeuta Shameti14 ditë më parë
 • Jam i djathte, po bravo te qofte, se kush ka votu PD qe nga 1997 kane bo vetem vete vrasje...

  John SmithJohn Smith16 ditë më parë
 • Ka shum te drejt Vlonjati .Berisha eshte historia me e,zeze e Shqiptareve eshte gjakepires i,ndyr Berishe Karaxhici vrau Haklajt e gjithe Shqiptaret per te na zhdukur si komb do u,thojsha te gjith shqitateve mos votoni ata qe e,kan djegur Shqiperi Saliu i Zi i,30 Viteve ka punuar vetem per U D Ben juosdhave k,vjedh ka prer ka zhdukur Shqiptar te Shqipris e te,Dardanis. mos i,besoni keti te pabei Saliu i,zi e Ilir Meta me arkataten e hajnis Moniika kryehajduten i,kan vjdhur plackitur Shqiptaret mos shoni e,te votoni keta perbinesha te pabes keta vrases te kalbur ne rrejet e Korrupsionit kota njerez te pa Zot

  Arisa HysajArisa Hysaj16 ditë më parë
 • O idjot po e dogjën socialistët për të mar pushtetin

  ajda Belishovaajda Belishova17 ditë më parë
 • Bravo

  Berti HajderajBerti Hajderaj17 ditë më parë
 • Bravo

  Berti HajderajBerti Hajderaj19 ditë më parë
 • Ore vloren e dogjen vlonjatet ashtu sic tropojen e dogjen tropojanet.....ashtu sic gjith shqiprin e dogjen shqiptare....se me ket llogjik qe populli na qenka i pafajeshm i bie qe dhe demokracin dhe gjith kto te mira qe kemi pas 30 vjetesh i bie qe ti themi faleminderit po sali berishes qe na solli demokracin ne 90......jo o shok ne 97 ishte populli ai qe dogji gjith shqiperine per ca rrethana te caktuara dhe ishte po populli qe ne 90 solli demokracin

  endrit ramaendrit rama20 ditë më parë
 • Po ja u dogjën socialistët për të mar pushtetin

  ajda Belishovaajda Belishova21 ditë më parë
 • Hallall të qoftë.

  Tomi GjoniTomi Gjoni21 ditë më parë
 • Ah moj. Vlora heroike lumsi ti cdjem ke rrit trim levena dhete zgjuar qe ne cdo sistem vehten e kane treguar

  Sali RerzaSali Rerza21 ditë më parë
 • 👍

  AndixnAndixn21 ditë më parë
 • NORGA: Më se e vërtetë këtë që po u tregoj. Ka ndodhur shumë vite të shkuara. Ishin dhe janë dy fshatra afër me njëri- tjetrin dhe banorët e tyre bëheshin shumë për çdo sebep si në të mira dhe në të këqijat.Edhe për një gjëmb në këmbë vinin etj...Një ditë prej ditësh ndodhi një vjedhje. Kjo i habiti dhe i merakosi shumë. Vrisnin mendjen dhe habiteshin. Nuk vonoi shumë dhe hajdutët u kapën.( Shkurt).Ata ishin dy kushërinj të parë,që ditën ziheshin e rriheshin, shaheshin e ç'nuk bënin dhe natën vidhnin

  Agron XhelaliAgron Xhelali22 ditë më parë
 • Ja vlonjati i vertet ..Bravo Bravo Bravo, ne jemi te gjithe me Vloren...do jemi gjithemone bashke... Vlonjatet nuk mposhten kurre ..nuk genjehen kurre nga horrat e mashtruesat...ti zhdukim te gjithe horrat...Jemi me ju ....VETEM VOLARA DHE VLONJATET E NDERSHEM E DINE SA KANE HEQUR..POPULLI I SE DREJTES PO VJENE

  Eli AlEli Al22 ditë më parë
 • Ja se vjen likja e lulka dhe do na e regullojn vloren,keta e kan mendjen vetem per te prish. Do i prishin prap tani keto qe ka ber edi per vloren,se i kan inat vlonjatet keta plehra.

  Vlora VloraVlora Vlora22 ditë më parë
 • E shkelin betimin para flamurit 🤮kta do derguar nonje ishull qe ase satellitat mos ti gjejn me te vdesin si barbone

  Ervin ZotajErvin Zotaj23 ditë më parë
 • Pastrim etnike te ktyre politikanve kelysha qe nuk respektojn kushtetuten e shtetit shqiptare

  Ervin ZotajErvin Zotaj23 ditë më parë
 • O duhen ti hiqni Fare nga parlamenti se rrogen si parti e marrin nga leket e popullit shqiptare

  Ervin ZotajErvin Zotaj23 ditë më parë
 • Berisha. Luli. 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 Noma. 97

  Dode VDode V23 ditë më parë
 • Shqiptaret anadollak Jane edhe pse komunisto fashisti ivrau idogji I mbyti ne otranto uvodhi dhe qindarkat e fundit e votuan perseri 8 vjet.Kjo nuk ndodh as ne BANGLADESH. POPULL TURK ZGJOHUNIIIIIIIIIIIIIII

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος Μεμη23 ditë më parë
 • Jemi ne2021 cdo gje ka ndryshuar e djathta duhet te marre pushtetin

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini23 ditë më parë
 • Sala d'ogji Vloren dhe tan Shqiprin ne 97,ai per deshir qeka prap eben ate qeka ba,gjat viteve 21janari Gerdecin bashk me Fatmir Mediun Lulin,👹👽👹👽

  Edo ZemraEdo Zemra24 ditë më parë
 • Bravo ore trim

  fatmir agalliufatmir agalliu25 ditë më parë
 • Bravo

  fatmir agalliufatmir agalliu25 ditë më parë
 • O idjot po socjaliste i ben ata që e kan mbajt 50 vjet

  ajda Belishovaajda Belishova25 ditë më parë
 • Bravo vëlla. .. berisha dhe meta duan plumbin. I mirë apo i keq Rama po kërkon të bëjë shtet me ligje që funksionojnë... ka akoma shumë plera që nuk u pëlqenjë ligjet

  Agron AllkoAgron Allko25 ditë më parë
 • Edi ka te korruptuar rilindjen

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini25 ditë më parë
 • Ky I gjati po merr tokat e vlonjateve dhe do ja jApi pashait te anadollit

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini25 ditë më parë
 • BOLINO abuzon duke marr tenders sa gjera ka ber ky italiano mafioz

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini26 ditë më parë
 • VLORA VLORA VLORA VLORA EC PERPARA BEJA FORA TE LUMTE GOJA O PIRAT DREJT FOLE A VOTOHET PER SALI VRASESIN FATMIR GERDECIN DUKEN E PULAVET

  Mark GjokaMark Gjoka26 ditë më parë
 • Po e Kan tè qart ata mor vlla qe skan per ti mashtru mo dot shqiptaret. Luluci esht injorant berisha nje vrases iliri hajdut Monika nje paxhell. Skan shance tè fitojn mo kta bandita. Forca EDO 🇦🇱🇦🇱

  Ardian LaskoArdian Lasko26 ditë më parë
 • O gjigand o patrjot ke folur shum bukur

  lorian allorian al27 ditë më parë
 • Te lumte o vlla e ke goditur ne shenje

  Enrik RushanEnrik Rushan27 ditë më parë
 • O VLONJAT PA UJE TE PIJSHEM ,E ME MIELL PA PROTEINA E VITAMINA NGA SERBIA , HA MBETURINAT E GREKUT E TE ITALANIT , ME " TIREN " NEPER SPITALET E RILINDJES.PO FITUAT GERNETEN KENI MOS U BEJ MERAK SIÇ UA FUTI ENVERI 50 VJET ...

  ylberi seferiylberi seferi27 ditë më parë
 • Te lumte goja ti je nje vlonjati i mire qe flete per sali berishene qe i vuri flakene vlorese pore nuke e haroi 97 kure dergoi makinate me polica e quati se do na trembete pore kure moreme ne hovine e rame e i zhvesheme lakuriqe i lame si dordoleca pore vlora sduhete te kete parti demokrati partia demokratike ne vlore eshte nje turpe per ne vlonjatet sduhete te eksistoi fare se veshi shume nena me shami te zeza prandaje vlora sduhete te votoi P.D

  shaqo Bregushaqo Bregu29 ditë më parë
 • Bravo!

  Psycho GhoulPsycho Ghoul29 ditë më parë
 • Ç’DO TE BEJA UNE NE VEND TE ILIR METES DHE TE KORRUPTUARVE TE TJERE? Do t’i drejtohesha popullit me keto fjale: I dashuri populli im, eshte e vertete qe jam i korruptuar nga koka te kembet dhe do jap doreheqjen per t’iu dorezuar drejtesise se pavarur më nga Saliu dhe une. Une isha nje djale i ndershem para vitit 90 dhe si ç’do i ri enderoja qe nje dite te isha i pasur por sistemi enverist nuk na i jepte kete mundesi. Prandaj u ngrita kunder tij me shoket e mi studente. Per t’u bere i pasur. Kur pashe se ne PD nuk çaja dot per shkak te Sali Berishes shfrytezova rastin duke u bashkuar me ata kunder te cileve isha ngritur, enveristeve, meqe ata kishin shume nevoje per fytyra te reja si kjo e imja dhe e Pandeli Majkos. Keta na dhane frenat e qeverise, mua dhe Pandeliut. Per te punuar per ju. Ok? Une enderroja nate e dite si te pasurohesha sa me urgjent per te miren e popullit se vendi kishte nevoje per te hapur vende pune. Po si mund te ndodhte kjo nese parate nuk mblidheshin ne duart e njerezve qe donin ta kthenin popullin ne pune? Mos harroni se kemi qene ne nje krize te madhe dhe te gjithanshme. Kishim kaluar nga socializmi ekstrem ne nje sistem kapitalist pa kapitaliste. Duhej krijuar kjo klase kapitalistesh sa me shpejt per te miren e njerezve qe kerkonin pune. Kjo ka qene arsyeja kryesore qe une vendosa te korruptohem, per te miren e popullit tim qe e doja dhe e dua aq shume ne perpjestim te drejte me korrupsionin tim. Dhe ajo qe m’a shtoi me shume oreksin ishte bashkejetesa me gruan time te pangopur per para per te krijuar nje familje sa me te denje ne nje shoqeri tmerresisht te varfer. Une dhe gruaja time vendosem te beheshim modeli i mireqenies kapitaliste qe populli te nxitej per te punuar per nje jete me te mire ekonomike. Qe ta benim xheloz qe edhe ai te perpiqej me ç’do menyre per te ngritur sa me lart nivelin ekonomik. Dhe deri diku ia arritem kesaj bashke me Saliun, ne fillim. Ok? Por une u demoralizova shume, pa mase, pas publikimit te kasetes nga armiqte e e ketij populli te vuajtur e te varfer, nga ata qe nuk e donin krijimin e klases kapitaliste punekrijuese. Dhe qe atehere, siç e keni pare, u dobesova shume qe m’u prene shume endrra, per te hapur vende pune duke investuar para gjithandej. Kjo ka qene arsyeja e korrupsionit tim, mireqenia e popullit permes xhelozise. Se ne, ç’eshte e verteta jemi nje popull shume xheloz. Dhe une mendova ta shfrytezoje kete karakteristike te karakterit tone per te rritur mireqenien e te gjitheve. Ok? A duhet te denohem une per kete? Thellohuni njerez, thellohuni, se po u denova une do mbeteni pa pune e pa buke nese me sekuestrohen te tera parate e investuara gjithandej per te mbajtur ne pune nevojtaret. Jam gati te beje burg vetem qe populli te mos mbetet pa pune. Se burgu per burrat eshte aq me teper per mua qe e mbaj veten malesor dembabadem. Dakord?

  Murat ShehuMurat Shehu29 ditë më parë
 • Perpara kryeministri i shqiperise, populli eshte me ju

  kol popajkol popaj29 ditë më parë
 • Bravo Vlora.Krenaria e Vendit.

  Elba SaniElba Sani29 ditë më parë
 • je klishë komunizmi ti je kriminel ti që po e lavdron edvin krimineli o meresh me drog o je kriminel o je bandit o je hajdut se këta e lavdrojn kriminelin

  london citylondon city29 ditë më parë
 • Ka trima akoma Vlora!

  Loreta IsufllariLoreta Isufllari29 ditë më parë
 • Turp i lir florini mona kurva lili palaqja salii mizerja e vrau vloren e vrau veriun 300 burra ne tropoj palaqja fito kta e rraf shplak neve pa uk jemi kta se din ku i kan leket

  Prende MarkuPrende Marku29 ditë më parë
 • Të lumtë goja o vlonjat. Jemi më ty

  Patosi DePatosi De29 ditë më parë
 • Vloren e dogjen rrugacet e Vlores ,po ca Vlore pse ca eshte Vlora ,si gjith qytetet e tjer ca peshe ka Vlora ,po u bejn qejfin Vlonjatve ,ca cat drrasat me Vloren ,vendosin Shqiptaret jo Vlora boll u moret me Vloren e komunistve .

  Perparim KastratiPerparim Kastrati29 ditë më parë
 • bravo e vertet eshte ,Rama fitore

  kastriot mukakastriot muka29 ditë më parë
 • Nuk harron vlora labe se te jeta🙏🙏🙏🙏

  maksim Zenelimaksim Zeneli29 ditë më parë
 • BERISHA DHE META NE KOSH TE PLERA

  ALPHA KALPHA K29 ditë më parë
 • Janë akoma predhat në Delvinë

  Grigor KaroGrigor Karo29 ditë më parë
 • Otranto Do ngrihen te vdekurit nga varret 97 mos arrdhshe kurr Vlora u dogj u shkaterua .Per Vloren do dergoheshin avionet .Berisha e di mire kete gje.Pse kjo urrejtje per Vloren Vlora i ka dhene BURRA SHTETI SHQIPERISE.E DI MIRE BERISHA CFARE I BERI VLORES NA VESHI ME TE ZEZA PRISNIM. NGA PORTI TE VDEKURIT.E KEMI GDHIRE SE NUK E DINIM CKISH NDODHUR ME TE AFERMITAN QE U NISEN ME ANIJE KUJE NE CDO shtepi.Nene e bire na erdhen ne lagje te vdekur.Prandaj ne memorOkjen Vlonjate eshte skalitur Berisha si fatkeqesi LOT VDEKJE KUJE. PRANDAJ NE KERKONIM SHPRESE FORCE RINGJALLJE Dhe kete na i beri te mundur PS ME KRYEMINISTRIN TON EDI RAMEN. Vlora eshte qytet me natyre pozicion dhe Popullsi te mrekullueshme te zgjuar e Atdhetare.Por VLORA TA QEP MIRE KOSTUMIN.VLORA NUK URREN VLORA ESHTE PAQSORE Ushtaret e gardes tek OLLIDEI QE DERGOJ BERISHA PER TE NA VRARE E DIN MIRE KETE HISTORI.U PERCOLLEN NEPER LAGJET E VLORES DHE PRAP NENAT VLONJATE JU HAPEN DYERT E I VESHEN. PRA Vlora zoteri te vlereson. Edi Rama TRANSFORMUES I JETES NE VLORE E KUDO .FITORE ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Flora GushaFlora Gusha29 ditë më parë
 • Bravo

  Kastriotyy6 QosjaKastriotyy6 Qosja29 ditë më parë
 • Kefolur tamam pasojat e 97 jan akoma dhe pergjegjes eshte vetem je ai eshte karaxhixhi

  Bashkim KaramucaBashkim Karamuca29 ditë më parë
 • Te lumte goja or Vella 👍👍👍👍

  jam hilbertjam hilbert29 ditë më parë
 • Mir e ke ti o zoteri po ka hakoma budallenj qe per nje 5sce e ndjekin nga pas

  Bardhyl MerkoBardhyl Merko29 ditë më parë
 • Pse Edi ca po ben dhe Edi me te tiert emra te rinje duam su Sl Albin kurti dhe Vjollca .

  Xristina DervishXristina Dervish29 ditë më parë
 • Report tv e mafiozin italian bolino qe ka vjedhur shtetin

  Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini29 ditë më parë
 • Excellent wake up stand up take those fucks in garbage

  Michael WillardMichael Willard29 ditë më parë
 • Jan ropqirat pa moral o Vlora...

  Super Djem Trima Fisnikèr AleSuper Djem Trima Fisnikèr AleMuaj më parë
 • Të lumt vëlla 👏👏👏👍

  ο ποσειδώναςο ποσειδώναςMuaj më parë
 • Te paska dhene Rama ndonje lek per te folur ore Barbon ,Votoje Ramen te ju a qije ropt siç ja u ka qire 8 vite tu lene te vdisni per copen e bukes.Po kshu e doni ju komunistat tja u fusi Karin ne goje dhe atehere te doni me shume ju..

  no name jo emërno name jo emërMuaj më parë
 • Te lumt ajo goje zotri. Bravo

  elvia zotajelvia zotajMuaj më parë
 • Mos votoni per asnje, bojkot total

  Tony TusheTony TusheMuaj më parë
 • Ca ti di cop kurve flet o gura qire rames

  Neim RakipiNeim RakipiMuaj më parë
 • Vlora e ka të ndarë mëndjen: Saliu e humbi përfundimisht mbështetjen në vitin 97 . Për Vlorën ky person nuk shikohet si një politikan që thjesht në një moment historik ka gabuar . Ai është sjell si një pushtus, si një armik i betuar e hakmarrës primitiv. Nuk zgjodhi rrugën e arsyes po atë të forcës për zgjidhjen e atyre problemeve që ai vetë i krijoj . Ishte ai që nxiti e ushqeu krijimin e firmave piramidale, ishte ai që ndihmoj në vjedhjen e organizuar jo vetëm të Vlorës po të gjithë Shqipërisë. Për Vlorën ai është njeriu më i urryer si askush në historinë e Shqipërisë. Është njeriu nr. 1 që meriton ndëshkimin më të rëndë, ato që ka bërë janë të pa falëshme¿

  Arber VajkaliArber VajkaliMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Tili CjapTili CjapMuaj më parë
 • Bersha e dogji Vloren kurde Edi e dogji Shqiperijen o kriminela

  Mergim AlshiqiMergim AlshiqiMuaj më parë
 • Mendim qytetar 👍🌹

  Albi SeferiAlbi SeferiMuaj më parë
 • Bravo Vlora.e mban fjalèn,ska shanc PDja aty,as ka pasur ndonjiher,as do ket.

  The best OneThe best OneMuaj më parë
 • Te lumt goja zoteri ,,

  Veronika DibraVeronika DibraMuaj më parë
 • Bravo te lumte kjo eshte analize

  Eri HasaEri HasaMuaj më parë
  • Tamam analiź " diareje " te spitali Ifektiv ME TIREN...

   ylberi seferiylberi seferi25 ditë më parë
 • Bravo

  Simone MartiniSimone MartiniMuaj më parë
 • E te nigjofsha te miren o vlora. Kshtu duhet tu jepet pergjigja ktyre plehrave. Shkodra

  Mercedes BenzMercedes BenzMuaj më parë
 • E te nigjofsha te miren o vlora. Kshtu duhet tu jepet pergjigja ktyre plehrave. Shkodra

  Mercedes BenzMercedes BenzMuaj më parë
 • Bravo Sali Gerdalla Ilir Cepani Lulzim Basha edhe te tjer ka edhe nga PS batakcinj por nga 2013 shqipria edhe vlora ka nderuar faqe tuvi turp ketyre militantve te pd lesh e li edhe te tjer we nuk Kan sy te shohin cfar po Ben Edi Rama gabime ka por kryesorja ka ber shum per vendin sme duhen partit jam dakort me patriotin Tim ju pershendes edhe respekte.

  Βασίλης ΧατζηΒασίλης ΧατζηMuaj më parë
 • Bravo te qofte je nje zoteri i vertete

  Fatos LanajFatos LanajMuaj më parë
 • Me se i sakt kjo esht e verteta

  Φεστιμ ΠεροΦεστιμ ΠεροMuaj më parë
 • Ha se të bën mirë o legen i ndyrë je paguaj nga tërmeti

  Mira GjiniMira GjiniMuaj më parë
  • O Mira. I paguar sa ska. Nje burgaxhi nga uji ftohte qe ka grua nje nga ato qe punonte per Ramen e di gjitha Vlora . I iken skafet e trafiku i femrave e ka mbetur ketu si mut e pagohet burri 60 vjec te behje propagand. Jo legen,Po plere.

   Poshte KomunistetPoshte Komunistet29 ditë më parë
 • VLOREN E DOGJI KOMITETI SHPETIMIT SKENDER GJINUSHI ME KOMPANI IKNI ORE LEGENA

  Adem KreshtaAdem KreshtaMuaj më parë
  • @ylberi seferi CFAR. TI THUSH GJELES ILIR RAMES. ETJ. I JAN VESH SYT POPULLIT. SE VITET E PARA GJITHMON JAN TE VESHTIRA SI FEMIA KUR FILLON TE ECI VININ E U FUSNIN KOLLOVAR PER TE JETU NE TIRON. PASTRONIN TIRONEN E KUPTON JOM 70 VJEC NUK FLAS KOT. OK

   Bos MILERBos MILER25 ditë më parë
  • PO VELLA E DIM KUSH E DOGJI VLOREN ,SKENDER GJINUSHI ,PASKAL MILO ,NERITA CEKA ZENEPE LUKA ME SIMBOLIN E SERBIS ME TRE GISHTA ...

   ylberi seferiylberi seferi25 ditë më parë
  • PO ATA HARUN ENVERIN JO GHE NUSHIN DHE DROGOMANIN. FATOSI ATA JA DOGHEN VLOREN I LUTEM ZOTIT TJA PRISHI TE GHITHA VILAT

   Bos MILERBos MILER29 ditë më parë
  • O Adem se njerizet se njohin kete pusht qe na bilbilezon. Eshte kelysh qe pagohet. Ikni tek komenti i Emiljanos se ua shpjegova kush eshte.

   Poshte KomunistetPoshte Komunistet29 ditë më parë
 • Bravo zt nga VL 👏👏🙏

  Renato ShehuRenato ShehuMuaj më parë
 • Vlorën e dogjën komunistët,e jo Berisha.Venja gishtin kokës se do t'ju bëhet vonë.

  Fatime LokajFatime LokajMuaj më parë
 • Berisha e pse jo grekQija !!!! ? Turp

  Nexhdet BellajaNexhdet BellajaMuaj më parë
 • Ik o dell o spiun komunisti

  Petro JahjaPetro JahjaMuaj më parë
 • Shko mo lab budall

  Petro JahjaPetro JahjaMuaj më parë
 • Te lumt goja ti qe flet zoti te rujt Sali Berisha e ka vendin si Pino Qeni me barrel ne burg

  Edmond NotaEdmond NotaMuaj më parë
 • Berisha krimineli me i madh se Enver Hoxh .

  Edmond NotaEdmond NotaMuaj më parë
 • Ik o moterqire vlore. po mbae edin ramen te qi ne byth prap o bythqire

  Noku BeratNoku BeratMuaj më parë
 • Jamte me ty ore zotri po qe nga sala e deri te rama ata nje soje jane qe te gjithe shikojne per vete. E tyre

  Besha ShoshariBesha ShoshariMuaj më parë
 • të qifsha edvinin hajdutin ke përfitime nga edvin krimineli i vetmi krie ministër që e ka shkatruar shqiprin ata që vjedhin që meren me drogën me bandat me mafjen ata e lavdrojn kriminelin

  london citylondon cityMuaj më parë
 • Bravo o vlonjat

  fatmira malajfatmira malajMuaj më parë
 • Mir e ke, por dhe Edi la te korruptuar dhe ne poste kyce..PA DIPLOM DHE KESHILLTAR I MINISTRIS SE MBROJTJES..

  Shaban QosjaShaban QosjaMuaj më parë
 • Ajo është ore vlla,ujku qimen enderron por zakonin se harron.

  Xiaomi SkraparXiaomi SkraparMuaj më parë
 • Duhet denuar keta qelbesir qe qeverisin shqiperin

  Astrti ShehuAstrti ShehuMuaj më parë
 • Meta eka mbrojtur hapur salën se i ndanë bashk florinjt ..para vlora..

  rage mp3rage mp3Muaj më parë
 • jo veten vloren po ngriti veriun te pushtonte jugun na rrofte trapin, vote per ju qente qe dogjet shqiperine gjithe keto vite nuk ka.

  Michalis NatsisMichalis NatsisMuaj më parë
 • Shume bukur eshte vlora e beri rama me pake shi dhe laberit beshke me ate telefonusin peshkojne te sheshi flamurit ,ky zoteria ka harruar qe cdo dite ne shqiperi vriten djeme te rinje nga droga qe ne fillore pine droge hapn8 syte o te mjere si rama sala meta basha te gjithe te shitur dhe tradhetare te kombit jane mjere sjqiperia zgjohuni o te zgjuar.

  Shkelqim FilajShkelqim FilajMuaj më parë
  • Shkelqim Ky plera nuk eshte zoteri. Eshte pusht I PS dhe Edi Rames. Nje burgaxhi qe shiste drog dhe femra ne Itali.

   Poshte KomunistetPoshte Komunistet29 ditë më parë
 • Te lumte goja o trim i ismail qemalit!👍👌🙏

  Pal NdrecaPal NdrecaMuaj më parë
  • Ti o legen komunist fol per veteran tende dhe jo per vloren une per veten time vot per damjanin tao pallen spiropalin hajdutet ata qe Kane shitur dhe kane vjedhur per 8 vjet shqiperine nuk jap vot

   Andrea TotaAndrea Tota26 ditë më parë
 • Mos votoni sali berishen e ilir meten mo se na kan mor nqaf

  Vic HaslliVic HaslliMuaj më parë
ALgones