Cudit Cako: Brenda 2022 do te zhduken pleqte. Zbulon djalin ilegjitim te nene Terezes | ABC News

18 Mar 2021
463 526 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:algones.info
#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Komente
 • Bejani 1 vend te 5 ktij 🤝

  007 Boy007 Boy17 orë më parë
 • Bravoòooooooooooooo

  marjana likamarjana lika20 orë më parë
 • A ti je ne mendore o budalla

  Enxhi EnxhiEnxhi EnxhiDitë më parë
 • Ishalla iken ti para se na cave k... ben sikur je me i mencuri botes

  Klajdi CelaKlajdi CelaDitë më parë
 • Ky po folka andrra ti koke ne gjum o shoki ik more shporru spaske lidhje

  Asim BeciriAsim Beciri2 ditë më parë
 • Kur jam ne autobuz me make sa nuk me pelcet zemra kam siklet te madh

  Eva RriskaEva Rriska2 ditë më parë
 • Oloqe mos fol budallaleqe

  Turi MyseniTuri Myseni3 ditë më parë
 • Te knaqën fredi me pralla

  blerim rizvaniblerim rizvani4 ditë më parë
 • sa injorant me shkollë që ka. Zoti na ruajtë nga këto ateista

  Nardi RahajNardi Rahaj4 ditë më parë
 • Të lumtë goja alfred çako je nona

  Arben CaceArben Cace4 ditë më parë
 • Weeeee...cfare teorish.... Na paskan ardhur "zotat" ne toke, qe po i shkaktojne njerezimit lufte biologjike... Ncncnc...kulmi

  Tina KristoTina Kristo4 ditë më parë
 • Interviste e lezetshme 🙏🙏🙏te shkoje ne 1 milion view

  Jona KeroJona Kero4 ditë më parë
 • Bravo

  EDMOND DUDAEDMOND DUDA5 ditë më parë
 • Cdo gje qe ndodh vetem me lejen e Allahut po mjer ata qe behen sebep per keq se te Allahu do kthehen nuk kan ku te shkojn bere keq do gjesh keq

  Shpresa MucajShpresa Mucaj6 ditë më parë
  • Shpresa Muçaj,a përdor ti kokën dhe logjikën?

   Dini NikaDini NikaDitë më parë
 • Edhe ke bari i lagjes një si puna kti nuk e gjen këtë imagjinat, bravo presantuesi i programit që tall bythën me atë dhe mbush programin.

  Albert ProkoAlbert Proko6 ditë më parë
 • Mut pe bon saher po fol more gomar i konspiracionev .kshtu shkrun ne libra te shejt qi shejtani i mashtron njerzit si ty si bilinin o albanez vetem nje zot ka e ata elohimet jan shejton alien .kurse un jom me Zotin edhe engjujt e ti

  Rrahman UkaRrahman Uka6 ditë më parë
 • O Zoti madhe 😂 Po cool

  Peta LumiPeta Lumi6 ditë më parë
 • Po kyt esht marre me ndigju kush.mos u merrni me kyt jan shkenctar qe idin tana po ky flet kot si me dal un me imagjinatat e mija me fol ne televizjon

  Dashamir ShllakuDashamir Shllaku6 ditë më parë
 • E ku pi din ti Zotri kto?

  Peta LumiPeta Lumi6 ditë më parë
 • per vakcinen fole mir ,po për Zotat ja fute kot ... ësht 1 zot ,dhe ska zotë tjeter përveç Allahut .. informohi njeher me fen ,lëri vakcinat Allahu t udhzoft

  Jetmir SALIJetmir SALI7 ditë më parë
 • si qeshin kto plehrat qesh moj zojn qesh por kur te te vi vdekja para syve qesh mire kish qesh i funit them une o zot sa njerez injorant e vejn tjetrin ne loje

  E. SejE. Sej7 ditë më parë
 • Fiks Cako bravo kto gjera i kam lexu ne vitin 2011 vete dhe kam kerku shume i thoja shume vetave madje dhe familjes time por ama normale isha e çmendur.... tani? kush po cmendet?

  E. SejE. Sej7 ditë më parë
 • Sa kam qesh me kete psikopatin, me lot 😝😝

  Evis MilaqiEvis Milaqi7 ditë më parë
  • 😀😄😄👍 të jesh injorant edhë me shkollë vetëm kët njëri kam parë

   Nardi RahajNardi Rahaj4 ditë më parë
 • Njerzia po vdes nga virusi e ky thot jo nuk duhet marr vaksina ,e qka duhet bo sipas jush o cako ,mos ti marrim vaksinat e te vdesim edhe nga uria qe nuk po mundemi me punu edhe nga virusi ,leji kto pallavra o cako se nuk ja ke qellu hiq per asgje e as qe po ja qellon

  Mehdi DumaniMehdi Dumani7 ditë më parë
 • Shko more pallosh ske dije as nga bibla as nga islami injorant

  klodjan haliliklodjan halili7 ditë më parë
 • Korona Mashtrim

  Latif OlluriLatif Olluri7 ditë më parë
 • Jo me thejshit por ju thoshja une z. Alfred je shume trim flet hapur por populli nuk beson qe ata qe ikemi zgjedhur vet te na vrasin kjo quhet. Tradheti

  Sali RerzaSali Rerza7 ditë më parë
 • Mos ke dale prej ndonje spitali psihijatrik

  Refet RefetRefet Refet8 ditë më parë
 • Pastaj premtimet e qeveris Bukoshi per rezistenc sekinse kure te shlirohemi do tuanjohim pervojen e punes si dhe kompenzimin e pagav. As ja nga kto nuke dodhi. Filloi egzodi tjeter me qe Erin Rugova, Thaqi, Ramushi. Naj vodhen pervojen qe kishim para lufte, se nuk I plotsojm pervojen e punes, me rregulloren e tyre diskriminuse 15 vjeqare. Nalan me pension 90euro.Pleqt e kosoves Jan te zhdukur pere se gjalli.

  Ramadan LecajRamadan Lecaj8 ditë më parë
 • Ne Kosove pleqt Jane te zhdukur qe nga viti 1991,me rezistimin e serbofilaf

  Ramadan LecajRamadan Lecaj8 ditë më parë
 • ik mar katunar rrenc fjali kot mjerimi me I madhi eshte ty me ti ndegju keto prralla femijesh qyp

  james Messajames Messa8 ditë më parë
 • Po mirë more Cako..Si ka mundësi që, këta sipas teje të gjithë, mjekët policët do i mbysin me vaksina? Hajde mendje hajde.

  Behar KarajBehar Karaj8 ditë më parë
 • Perlat ne Thiun shkojne poshte o z. Cako se njeriut modern i mungon njerzimi dhe i ka futur shqelm inteligjences natyrale per ti dhen vlere intelektit te huazuar.

  The Nordic AlienThe Nordic Alien8 ditë më parë
 • Un e kam ndjek mauro biglino qe e permendi dhe e kuptoi per ca po flet

  Ergest provimajErgest provimaj8 ditë më parë
 • Lutni zotin o njerez te drejte te na heqi dreqin qafe ...

  Gjyste PalucaGjyste Paluca8 ditë më parë
  • Fiks Gjyste Paluca veq zoti te na mbrojte o zot amen

   Edona AgojciEdona Agojci4 ditë më parë
 • Μereni e lidheni kete se cmendi dynjane

  Al PekatoAl Pekato8 ditë më parë
 • Filloi ky kari

  Teodor MuzakaTeodor Muzaka9 ditë më parë
 • Bravo , Zoti Cako Po Vetem kete June nuke e prisja qe,te, gjelbet,peshku ga koka the qelben qeveritare

  Zonja ZonjaZonja Zonja9 ditë më parë
 • Dotho bite we the hane, edge June e name denancuar kete hapur me fjalen mhate me ,krime

  Zonja ZonjaZonja Zonja9 ditë më parë
 • ty te zhdukt zoti ty te parin tu dukta vedi per i menqem po mor hajvan diskutun vendimet e Zotit kenke hajvan i madh qe njuk e kupton qe edhe gazetari po kenaqet tuj te vu nè loj😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  agime metaniagime metani9 ditë më parë
 • Mos haro edhe Ti ke hyre ne fazen e pleqeris

  Fatime FatimeFatime Fatime10 ditë më parë
 • Po kush je ti që deformon punën e Zotit Ku i ke faktet mos blasfemo fjalën e Zotit se po hyn gjynah . Zoti lshte Është dhe do të jete . Kjo nuk përputhet Me asjnë shkrim ku flitet ne Bibel :Turp për ty qe ke dal aty dhe po i fut panik njerëzve . I bekuar Qofte emri I Zotit tonë Jezus Krishtit qe na deshi dhe na dha jetë Amen Amen .

  Enkeleda TolaEnkeleda Tola10 ditë më parë
 • Psikopat qe duhet te arrestohet urgjentisht per dizinformim dhe perhapje paniku.Ne cdo shtet normal do ishte ne burg.Cdo gje qe tha trillim pervecse historise se Annunaki dhe si u krijua njeriu i pare.

  Rex SatanasRex Satanas10 ditë më parë
 • Ti do jeshe i pari o mashtrues injorat

  ARMATUNEARMATUNE10 ditë më parë
 • O CAKO O PALLE KARI KUSH E DEGJON KETE KOKE BOLEN BOLL ME IDJOTESITE E TUA O KOKE KATRUVE SE KA EDHE NGA ATA QE I BESOJNE KTO KARLLIQE QE THUA SE DERI ME SOT ASGJE STE KA DALE NGA ATO BUDALLIQE QE NXJERR NGA HALJA

  wolfwolf10 ditë më parë
 • Keli mos u.cudit pas vaksinimit.filluan vdekjet pas vaksinimit

  Bardha XhomoBardha Xhomo10 ditë më parë
 • 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦‍♂️🤷‍♀️👨‍👩‍👦 po cfare lidhje kame une me me kete vidjo kaq fallco akoma me mendimin e hipotezes o zot sa kam qeshur dhe kam qare teater me te bukur sinqerishte nuk kisha pare ndonjehere koha eshte zgjidhja e shume gjerave e hamendesimeve

  Baki MuçajBaki Muçaj10 ditë më parë
 • E gëzofshi vaksinës

  Franco RobertoFranco Roberto10 ditë më parë
 • po nuk trembemi nga ky i rrjedhur i jo

  Vera VelajVera Velaj10 ditë më parë
 • (Covid?) Kuptimi Certificate of vaccine I identity (Corona) 666 marka e bishës

  Franco RobertoFranco Roberto10 ditë më parë
 • Ty nuk meriton tet them zoti cako ,sepse nuk e di kush te nxjerr ne televizor,te thuash e te kuvendosh me disi mendime qe ke ty.boll me popullin sepse i cmendet,jo cipi ne tani e vun ne vaksine,nuk mjafton ekonomia,termeti,virusi,po dilni dhe ju e i corjentoni,jo do vdesin pleat,jo ajo jo kjo,si ste vjen turp a ke familje a ke prinder ty,leri njerzit po ju erdhi nga vaksina le te vdesin te rrosh ty dhe drejt plakjes po shkon,nuk do thon i vrau Saliu,largou nga ekrani televiziv me keto qe po flet por ju skeni as turp as cip as karakter mbi veten tuaj,largou po te degjojn i madh e i vogel,turp,

  drita mehmetidrita mehmeti10 ditë më parë
  • Po mos e degjo moj zonje.. degjo Ardit gjebrene .ose PORtokalline... degjo rilindjen.. doktorin e lagjes..

   Xhuri FuriXhuri Furi9 ditë më parë
 • Brënda vitit 2022, mëparë do të zhduken budallenjtë dhe manijakët sikur Alfred Cakoja, dhe pastaj, sipas këtij manijaku edhe krejt pleqtë! Aleluja!

  Rumen MarinovRumen Marinov10 ditë më parë
 • Zoti na ruajt nga keta njerez

  Flora HaskoFlora Hasko11 ditë më parë
 • Vetem zoti e di jo ti

  Flora HaskoFlora Hasko11 ditë më parë
 • Edhe ti afer pleqve je mos u jep frike njerezve o shoko

  Flora HaskoFlora Hasko11 ditë më parë
 • Ti rrush lesht pleqve tane!

  Massimo RemisMassimo Remis11 ditë më parë
 • Ne shqiptaret e perdorim gishtin ndryshe hahahaha

  Lazer KodraLazer Kodra11 ditë më parë
 • Vaksina dot ndikoje ne nderrimin e spondes hahahaha

  Lazer KodraLazer Kodra11 ditë më parë
 • Hahahahahaha

  Lazer KodraLazer Kodra11 ditë më parë
 • O zote si nuk i vjen marre me dale e me fole kote ky budadhe po pse e merr emnin e zotit per goje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤌🤌

  Mohammed SalahuMohammed Salahu11 ditë më parë
 • Nuk e di cili eshte me rrot kari Cako apo drejtuesi i emisionit qe e fton !

  gurgacgurgac11 ditë më parë
  • Duhet me kene ti..me loqe fare..se e ke horizontin direkt te bllokuar nga maska..kaq sa flet duhet te jesh mr maska..Loqe i gjithi..

   Xhuri FuriXhuri Furi6 ditë më parë
 • Bravo bravo se ki reporteri mbon nervoz se nuk te beson a ti kreht i ke tamam o zogi mirin ta shtoft me krejt familen se fjaket tua si haroj se ti de dashke popullin 🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏

  B MuslijuB Musliju11 ditë më parë
 • O krejt fjalet e zotri Cakos na kan dal o popull po ju se ngjojshi do namisin me zort zoti i denoft se nakan bo me trauma na kan bo sall cako e fol te verten zoti e rujt🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  B MuslijuB Musliju11 ditë më parë
 • Ja fute si kau peles kur folen per UFO per Biblen hahahahahaha

  Mirlinda RushaniMirlinda Rushani11 ditë më parë
 • Sa budallallek , Ma shume ka vdekje nga virusi sesa nga vaksina. Po ky dan me Ba si tip interesant qe demek I din tana. Sa palidhije , kush ndigjon keto budallalleqe.

  Lorna CobaLorna Coba11 ditë më parë
 • 16:11 Cako gjigand..

  Ultras 12Ultras 1211 ditë më parë
 • Ralitet cako bravo

  Dash StafukaDash Stafuka11 ditë më parë
 • Po or i lajthitur nga trut djali nanes tende per tjerat mund te thuash at E duash ama ket besh me fmi nen terezen qe nuk ben vaki ne bot qfar madhi tkan then me pi o i terbuar po del nga binaret edhe pak che do thush jam djali zotit 🙄

  Besmira NdrecaBesmira Ndreca11 ditë më parë
 • Cfare thote ky qe bibla nuk flet per zotin Po sipas ketij kush flet per zotin abetarja

  Luli MerkajLuli Merkaj11 ditë më parë
 • Zot na ruaj mend e kokes. Ngushellime Alfred. Nuk eshte faji yt.

  beku bekubeku beku11 ditë më parë
 • Ju gazetaret po na habisni perdit e spo ju shajm. Alfred Cako esht zoteri burre.

  Indrit CaraIndrit Cara12 ditë më parë
 • Ik o idjot paska pas Zoti laborator Zoti te shkaterroft.

  Marjeta DanajMarjeta Danaj12 ditë më parë
 • Ky ka ik për lesh

  kacatrikukacatriku12 ditë më parë
 • Aman perralle me mbret.. Kto sjelle qe behen tani jane bere ne cdo pandemi, maska ,dizinfektimi etj.. Meso te flasesh mire shqip...se Folja ne veten e pare shumes "themi" Ne te shkuaren nuk ben "theshim" Ci ke kto..theshim theshim ter kohes 😂😂😂😂😂🤢🤢🤢

  Elena ElaElena Ela12 ditë më parë
 • T kisha lind harabel biles

  Dritan ImerajDritan Imeraj12 ditë më parë
 • A ti je rrotkari klasik

  Mond BibaMond Biba12 ditë më parë
 • Po ti, a thua do zhdukesh?

  redokhs 63redokhs 6312 ditë më parë
 • Po per ata qe vdiqen nga covid ne mbare boten cthua o trushkulur..Po pra po nuk kane te gjithe te njejtin imunitet si mund ti shpetojme keta??Eshte fatkeqedi e madhe qe ze hapesirat mediatike per dokrra.Kush eshte ai ose ajo qe nuk do te shpetoje jete njerezish.Shyqyr qe egziston mjeksia sepse bota ka kaluar kushedi sa murtaja edhe kjo ka kete emer sepse bota eshte e vjeter edhe boll e kemi bere pis ne qe shkelim mbi te per te mos thene nje fjale tjeter

  ALBANA DRANGAALBANA DRANGA12 ditë më parë
 • Cako e ka te drejt dhe po e paralajmron te verteten mendimi i tij eshte per tu vlersuar nga njerzit.

  Prish TinatPrish Tinat12 ditë më parë
 • Ec more iqe plancin tand srfte

  Neimar VračarNeimar Vračar12 ditë më parë
 • Ky eshte per tu arrestuar.Ca flet mer oo.

  Laurent GurakuqiLaurent Gurakuqi12 ditë më parë
 • Lum ju qe degjoni kete te krisurin.

  Diana KatundiDiana Katundi12 ditë më parë
 • Po ik o rrot kari me kto teori debili se cave trapin 30 vjet jetojme mjerim e korrupsion ti ben pashikim kush do vdes e kush do jetoj kush je ti mor hale Zoti.

  L. VL. V12 ditë më parë
 • Qe esht diçka un personalisht e kuptoi maska ne publik nuk lejoet e ne kafene lejoet?e par e dyt per votim protesta te gjith pa maska? E pse nuk po dalin te prekur ne virusi me qe shteti u kujdesoka per ne pse I lejon protesta pa maska edhe po qe per shtresin e ankthin shumica e popullsis jan me ankth e stres ne kohen e diktatorit nuk kish stres as ankth e as vdekj te rinj po vetm nga plakja moshe luft botrore me arm nuk ka me po ndermjet ushqimeve apo hilaçve e vaksinave mundet ?? Kina ka millard popullsi lejoet vetm deri 1 femi me lind ndoshta esht kjo metoda hapja e virusit me vaksin o vdes o kontroll nga masonet edhe per filma jan ber nje çip ne trup din ku ndollesh e je I kontrolluar ne te ardhem njersit sdo ken pashaporta por ne sy do vijet nje çip ku do ket te gjith te dhenat personal mos tu duken e qesharaka jemi te kentrolluar nga luminatet U vin keq per pleqet me u vaksinuar po te rinjt te vdesin apo esht qedhim to zhdukin moshat e mblla nga azili e nga pesjonet in pesronalisht jam me pik pyetje zotriu ça fitim ka te thot kto mendime??

  king lionking lion12 ditë më parë
 • Ore Cako kot e ki se populi e kazën harami se nuk dalojn tëvërtetën nga paevërtet

  Huzri NebiHuzri Nebi12 ditë më parë
 • Ore😀😀

  Huzri NebiHuzri Nebi12 ditë më parë
 • Krejt qka ne mendojm per te ardhmen paraardhsit ton i kan then edhe mendu per neve ,keshtu qe lene ket muhabet toka sillet qe miljona vjet edhe do te vazhdon po ne te njejtin drejtim

  R4-zetydR4-zetyd12 ditë më parë
 • Te ndegjoj ty me vjen me qesh ,lexoj komentet me vjen te qaj

  R4-zetydR4-zetyd12 ditë më parë
  • 😅😅😅

   Diana KatundiDiana Katundi11 ditë më parë
 • Po ty duket vetja i ri o pleher.

  Gjoni TopiaGjoni Topia13 ditë më parë
 • Alfred Cako dhe Nikola tesla genie

  A8 panaA8 pana13 ditë më parë
 • Sa i madh Qe je o Fred Cako

  Klajdi MusarajKlajdi Musaraj13 ditë më parë
 • Njerz ma te smure nuk kam ndigjuar asnjihere se ne ket program !! Ky njeri esht mashtrues dhe njerz sikur esht ky ka pas gjithmone!!

  L. BerishajL. Berishaj13 ditë më parë
 • Ishalla je ti i pari qe zhdukesh !!

  L. BerishajL. Berishaj13 ditë më parë
 • Edhe tmos besojme ty OK , po qe po zihet dicka kjo eshte si dita me diell e dukshme 😒😒😒

  Alice NikeAlice Nike13 ditë më parë
 • Bravo 👍

  DS 77DS 7713 ditë më parë
 • Pse i jepni vemendje ktij psikopati? Pse? i beni dem shoqerise me kete llum, ky leshon 5000 mij hipoteza, i dalin 5 skic dhe e besojne njerzit

  Andre TxTAndre TxT13 ditë më parë
 • O njerez si mund ta ftoni ne emision nje njeri te till po kii eshte nje i mar qe asnje te vertet nuk flet subhan Allah

  Ersan MurtezanniErsan Murtezanni14 ditë më parë
 • oo kti i qisha ropt se fjal e rren e ka...po duhet me e fut ne burg kyt pall...si eci me politike e fillon e flet pa lidhje vec ne marre shikushmerj e ban te zgjuarin.. kam shkrujt kyt liber kam shkrujt ate liber e cdo liber i tij si ka 10 kopje te shitura..ik o injorant karit

  Big Albania Big AlbaniaBig Albania Big Albania14 ditë më parë
 • Themeluar më 1849; 172 vjet më parë në New York City Themeluesit Charles Pfizer Charles F. Erhart ku asht antonio fauchi ketu themelues hahahhahahah

  Marjo PrekaMarjo Preka14 ditë më parë
 • Nje pytje te thjeshte e kame per Zotri Cakon, nese eshte siq po thot ky, eshte veshtire te injektohet vaksina permes produkteve tjera si: bukes, ujit, produkteve tjera ushqimore, etj Mos ta dezinformojm popullin edhe mos te behemi te diturit e botes. Ka mundesi e mundesi tjera te "manipulohet organizmi njerzore" pa vaksin, por qellimi i disave eshte qe populli te vdes nga COVID pa u vaksionuar.

  Elbasan ShehuElbasan Shehu14 ditë më parë
ALgones