Gold AG - Plumbi

610 597 Shikime

fanlink.to/Plumbi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Plumbi

Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

Komente
 • Bravo Goldi.se me te vertet ishte trim Reshati🤮👍

  Ari BajramajAri Bajramaj4 ditë më parë
 • Të kendofte zemra o legjendë e vllait

  Elton KananiElton Kanani12 ditë më parë
 • A pe shikon najkush komentet

  A Regular guyA Regular guy13 ditë më parë
 • King je 👑

  Kid Dynamite89Kid Dynamite8913 ditë më parë
 • Ani viq thot ik pi ti

  Besim CocajBesim Cocaj19 ditë më parë
 • Gold behu nje kenge per palestina.

  Charles RulfsCharles Rulfs21 ditë më parë
 • Masallah Musica Balkani Kosovo Moj Turci Ponosne

  Tahir KüserTahir Küser22 ditë më parë
 • Kishe bo mir me knu nje keng per Albin Kurtin si shpetimtar i Kosovës nga hajnat . Po sdi ti je kengetar tani eki isuf Gervalla po etj. Etj. Po suksese .

  Muhamed AlijuMuhamed Aliju24 ditë më parë
 • jemi Krenar me ty 👍🏼

  krisald bobokrisald bobo26 ditë më parë
 • You really have the talent and skills.

  Dan Talent ScoutDan Talent Scout29 ditë më parë
 • Gjigand je rrespekte

  Remzi HasaRemzi HasaMuaj më parë
 • 8

  Rina KolaRina KolaMuaj më parë
 • 🇦🇱❤❤❤❤

  Arben MemajArben MemajMuaj më parë
 • 🇦🇱💪💪💪

  Arben MemajArben MemajMuaj më parë
 • 🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪

  Lindi FejzullahuLindi FejzullahuMuaj më parë
 • Vetem Serbet i bej dislike kengeve te Gold💛😉

  Adriatik GoxhajAdriatik GoxhajMuaj më parë
 • Respekte nga kleqka

  Granit ShalaGranit ShalaMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Anita KoldashiAnita KoldashiMuaj më parë
 • Ma i madhi ne vend ka emer: Gold Ag 👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Sali ArifiSali ArifiMuaj më parë
 • Brravo gold

  Rukie BllacaRukie BllacaMuaj më parë
 • Suksese🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱😃😃

  Eliot HotiEliot HotiMuaj më parë
 • Zemra te kendoft gjithmon, e Lavdi ju qoft te gjith Luftetarve te Kosoves qe dhan jeten per Liri 🇦🇱🇦🇱

  seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
 • 🇦🇱🇽🇰

  bletavera Betabletavera BetaMuaj më parë
 • Kete kenge e ke kenduar me gjith zemer une e kuptoj q0e be klas te pare kenga pare pqe e degjova ishte liridona tek makina e babit te shoqes

  Hal CahHal CahMuaj më parë
 • Vjen si plumbi ne kto male Nuk ka force o qe e ndal ❤💣 Respekte pa fund nga Shqiperia vetem shendet dhe suksese te uroj 🤗🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🤗

  Ãñğřý ĞìřļÃñğřý ĞìřļMuaj më parë
  • Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin

   seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
 • Allahu te rujt 🤲suksese o 💫💎🇽🇰

  doire aintudoire aintuMuaj më parë
  • Prsh bukuroshe

   Florim SefediniFlorim SefediniMuaj më parë
 • Tknoft zemra je ma imiri❤️🇽🇰🇦🇱🇺🇸❤️

  doliio volaydoliio volayMuaj më parë
 • Gjuja Albinit e thuj : Ruju mir mos luj/njollos Gjakun e derdhun - se heren tjeter t’vjen ma shpejt …. !

  Nein NichtNein NichtMuaj më parë
 • Respekt o hero i gjalle ardian preshevari te lumte 👌👍

  Kamberi HisnijeKamberi HisnijeMuaj më parë
 • suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥

  wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
  • 😍😍😍🇲🇦

   doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • shume te mir e kishe qit ku e qite

  sufjan maksutisufjan maksutiMuaj më parë
  • 😍😍😍🇲🇦

   doliio volaydoliio volayMuaj më parë
 • Bravo respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰💪💪💪💪

  Noku ToromaniNoku ToromaniMuaj më parë
 • Te lumt te knoft zemra hallall te qoft

  Mujzin DemiriMujzin DemiriMuaj më parë
 • respekte gold nga kumanova jam fans yt çdo këng e jotja më pëlqen

  Luli XhimiLuli XhimiMuaj më parë
  • Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

   wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • TË KËNDOFT ZEMRA ⭐⭐⭐⭐⭐ 🇦🇱🇬🇧🇦🇱

  Duk GorajDuk GorajMuaj më parë
 • Cdo kengetar ka vleren e tij. Gold AG do mbahet mend per kenget patriotike mbas 1990.Respekt

  abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • Të knoft zemra or trim se na knaqe veq vazhdo kshtu 👏👏

  Besnik HotiBesnik HotiMuaj më parë
 • Trujt zoti je burr i vertet . Sa ma lart ishalla o zot🙏🙏 , respekte per ty ☝️🙌❤❤

  Asidor KurtiAsidor KurtiMuaj më parë
 • Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin

  Krasniqi AliKrasniqi AliMuaj më parë
 • ❤🤲

  Dashurije KryeziuDashurije KryeziuMuaj më parë
  • nice videosI’m living for this video!!!!

   abbsnn coseabbsnn coseMuaj më parë
 • RRespekt nga Lugina Preshevës. Jemi njo Kombi don Bashkim. Kuq e Zi skena ngjyra tjera 🇦🇱♥️

  Tërnoci MadhTërnoci MadhMuaj më parë
 • Bravo respect

  aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • PO PO KURKUSH NUK PO DYSHON NE LUFTEN E TRIMAVE TE USHTRIS UQKS .PO QFAR U BA MA LUFTE THAQI ISA RAMUSHI KADRIJA LIMAJ SHKELEL ME DY KAMT NE GJAKUN E TRIMAVE VODHEN SHITEN TRADHTUN EDHE SLAN GJA PA BA DREI SA E GJUJTEN KOSOVEN EDHE POPULLIN E KOSOVES NE DY GUJT .HARAM JU KOFT QDO CENT QE E KAN MARR PA E MERITU .

  SYLA USASYLA USAMuaj më parë
 • 😍😍😍🇲🇦

  أمازيغية أمازيغيةأمازيغية أمازيغيةMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Trupja_Hoxha ARIMSEBTrupja_Hoxha ARIMSEBMuaj më parë
 • Bravo Goldi 😘😘😘

  Thomas BrunerThomas BrunerMuaj më parë
  • Oo bbabb

   aola wiliaola wiliMuaj më parë
 • Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

  Mitrovica ShqipriaMitrovica ShqipriaMuaj më parë
 • Pse nuk bon keng per ahmet krasniqi ? A:ska vler a

  T.B.A AlboT.B.A AlboMuaj më parë
 • Dheu ju qoft i let Reshat e Zaim muqes dhe gjith deshmorve te kosoves lavdi.

  Burim RraqiBurim RraqiMuaj më parë
 • Sa her t'morra n'shej asniher se huqa kur plumbi qet plumba aj asht RESHAT MUÇAJ

  Rexhe KolgeciRexhe KolgeciMuaj më parë
 • Kurr spo e dishe kush asht patriot pa e provue ,

  Arton HyseniArton HyseniMuaj më parë
 • nice videosI’m living for this video!!!!

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • hallall tkoft O gold ag bravo

  Sali AjvaziSali AjvaziMuaj më parë
 • 👐👐❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Martin MarMartin MarMuaj më parë
 • Me i miri kengtar shqiptar

  Shqipe ZeqiriShqipe ZeqiriMuaj më parë
 • Shum respecte 🙏🏻 every song unforgettable👌🏻🤴🏻

  Danissa SDanissa SMuaj më parë
 • suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥

  miko foinmiko foinMuaj më parë
 • Te pershendes nga gjermania

  Ron BozhlaniRon BozhlaniMuaj më parë
 • Oo bbabb

  Ron BozhlaniRon BozhlaniMuaj më parë
 • Ban kang per doberdelanin🇦🇱🇦🇱

  Loren BalajLoren BalajMuaj më parë
 • VJEN SI PLUMBI NE KTO MALE NUK KA FORC O QE E NDAL DJAL MAT MIR E KAN NANA AT KOSOVES JA KA FAL ❤❤❤❤❤❤❤

  Tv ZemrarTv ZemrarMuaj më parë
  • fshese nuk dim te bejm vet,....vl

   miko foinmiko foinMuaj më parë
 • Urime kenge shume e bukur 🙏

  ida Shanjaida ShanjaMuaj më parë
 • Bravo Gold Ag për kënget supër qe nxjerr të pëshëndesim nga greqia . B

  Arsen EleziArsen EleziMuaj më parë
 • Bravo bac zemra tknoftt

  Afrim HasanmetajAfrim HasanmetajMuaj më parë
 • Rrespekt vlla per ty lum nana qa ka rrit hallall un t zotit mahshalla

  ema artema artMuaj më parë
 • ZOTI TRUJT GOLD AG

  danqi Luandanqi LuanMuaj më parë
 • Respekt per ty o I nderuar Arian

  Arifaj BesnikArifaj BesnikMuaj më parë
 • 🇦🇱🇽🇰🥇

  Atdhe KroniAtdhe KroniMuaj më parë
 • Per Shqipni e per kosov shpirtin jam gati ta jap 🇦🇱🙏🙏🙏🙏

  Antonio KajaAntonio KajaMuaj më parë
 • Shumë këngë e mirë.Suksese Gold Ag.💛👍👍

  Getuar KrasniqiGetuar KrasniqiMuaj më parë
 • Ta falt zoti shpirtin GOLD AG 😊❤

  Lermo EleziLermo EleziMuaj më parë
 • Respekt per qdo deshmor qe dha jeten per atëdhe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰💪 tlumt goja GOLD

  Fidan BatushaFidan BatushaMuaj më parë
 • ShuM kenge e bukur ju falem shum vllezer po sot kerkush nuk do me ni per ata qe na kan sjell sot lirin ka shum djem qe as emri si permendet po ishalla zoti ne xhehnet e ishalla na kan bo hallall 🙏🙏🙏🇦🇱🇽🇰🇨🇭

  Gjakova 20Gjakova 20Muaj më parë
 • 😍❤😘

  Uresa ElshaniUresa ElshaniMuaj më parë
 • oooo duhet te preparona ne degat e "SHKENCAVE", dhe te arsimohna ne krejte drejtimet, se kena ngel ma analfabetat dhe me te prapambeturit ne kontinentin europian......ka maru lufta o shoq, patjeter duhen rrespektuar "DESHMORET" por kur eshte teper esht teper,.....dite per dite me kenga patriotike, behet bajat edhe ajo pune, ....duhet mi rrespektu me vepra deshmoret duke preparur shtetin dhe popullin,.....dhe jo vec me kanga. Jemi ne shekullin 21, te tjerit ne fushen e shkencave jane shum perpara, ne asnje shkop fshese nuk dim te bejm vet,....vl

  SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR AlbaniaMuaj më parë
 • Golg AG hajt te lutem nje këngë per Bekim Berishen ABEJA

  Suad IseniSuad IseniMuaj më parë
 • Ky eshte kengetar shembull...edhe jo kengetar qe nxjerrin vec femna..makima ene lek...Zoti t rujt Preshevali...Golg Ag..

  Xhuljano DautiXhuljano DautiMuaj më parë
 • Eu ta lumsha synin po bukur mi paske thur keto vargje për ket dëshmor 👏👌, edhe pse u mbushen plot 22 vjetë tash me 16 qershor 1999 kur u futem n-Deçan tuj këndu dites se çlirimit te Deçanit, kuuurr skom me harru qfar lumturije ishte se i këndonim lirisë me pushk nkrah rreshti drejt si qiri, komandant Abdyli na printe, po ku ka ma knaqsi si kja bre kurr jo edhe nëse gjith pasurin e Zvicres e kamë, nuk muj ta arrij at lumturi si atëherë sa i pata mbush 20 vjetë me 9.6.99. Kur u futem nçender te Deçanit ishin kon bo rresht ata civil robnim qe kishin mbet te ngujuar nëpër podrume, na këndonim këngë patriotike e ata na brohoritshin me duartrokitje e çanin me lotë nga gëzimi kur na shishin lulet e lirisë, ah jetë o jetë po mdoket si po i përjetoj prap ato emocione te përziera, ata robnim ka kishin drek bukë ndisa vende, na thojshin hajdi te na secili për veti kishin qef mej dhonë bukë çlirimtarit sa shumë ishim te untuar, na kishin përgadit motrat nënat tona me tana tmirat ne atë shkrum e hi, qfar shije buka gishtat dojsha mej honger nga urija, ani n-liri gjdo kafshatë buke është e ëmbël, kurr se harroj atë ditë te 16.06.1999,. Ah qjemi dal fare krejt, u prish dynjaja bablok na ka honger DREQI, Tuj thy komt njerzimi veq mas INTERESI. Lavdi dëshmorëve Me respekt luftari i lirisë ushtar i Gardes Kombëtare "Shkelzen Haradinaj" brig. 131 Jusuf Gërvalla, jam i sfiduar nga 4-5 prita te armikut, një shumë e rëndë n-Kufi te Trekëndëshi n-Bogiqe n-Bjeshken e mallkuar te Belegit me 24 maj 1999 aty mu vranë rreth meje shumë shokë bashkluftar te idealit, 15 mbeten te vrarë e 12 te plagosur rëndë, i migruari qe moti Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicër. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

  Meti RomantikMeti RomantikMuaj më parë
 • A te lumt goja o bukurosh sa e dhimbeshme kojo konk per ato qe ran deshmor per Kosoven 🤲🤲🤲🤲😢😢😢😢🥺🥺🥺🥺❤❤🤴🤴

  Xheline MushnikuXheline MushnikuMuaj më parë
 • Te lumt goja dhe zemra.Respekte nga Gojani i Madh Mirditë

  Besnik PrengaBesnik PrengaMuaj më parë
 • Respekt per kang po masi e permene gallushen aty edhe ni strof ka vy per xhavit sylaj

  Urka JahiUrka JahiMuaj më parë
 • Rrespekt Gold per ket kang vec tkisha lut bone edhe nje kange tjeter si "History" pa fjale banale Tlumte vec vazhdo ❤

  Ensar IdriziEnsar IdriziMuaj më parë
 • Bravo

  altin tolaaltin tolaMuaj më parë
 • E paske qa'💥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥

  Ernoha FushaErnoha FushaMuaj më parë
 • Te knoft zmr gjith jeten

  Bjusilda DibraBjusilda DibraMuaj më parë
 • ❤🇦🇱😘

  KleaAjanJon BytyqiKleaAjanJon BytyqiMuaj më parë
 • Ahh bre arian...♥️♥️♥️♥️

  Kushtrim RramaniKushtrim RramaniMuaj më parë
 • Zemra tknoft o bossss kang patrijotike si Perher.. 🙏 🙏 🙏 Zoti trujt mor djal.. Je I papam 💙 Lum shpia we tka... Ishalla ishtu t bahet ai qingji Vogel kangtar si Baba I vet.. Zoti ta rujt 🙏 💖 💖 💖

  yutube 2021yutube 2021Muaj më parë
 • Te kendofte zemra o vlla 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍

  Selman JusufiSelman JusufiMuaj më parë
 • Ti nuk di ndryshe te lumt AG

  Xhevdet QafleshiXhevdet QafleshiMuaj më parë
 • U Ç K ❤️

  BallistBallistMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👑👑

  Naim LogjaNaim LogjaMuaj më parë
 • SELAM NGA LIKOVA

  fatoss loccofatoss loccoMuaj më parë
 • Lum Nona qe te Ka bravo

  Ramize JerliuRamize JerliuMuaj më parë
 • Pse more nuk po mar asni like🤔🤔🤔🤔

  A Regular guyA Regular guyMuaj më parë
 • Gold AG ❤👌👊💪😂🔥🔥🔥🇽🇰🇦🇱👏👏

  Shyhret 123Shyhret 123Muaj më parë
 • të kem Patriot Këngëtar Rrespekt 👐🏿

  Gjeo MetriGjeo MetriMuaj më parë
 • 🇦🇱👐🌷👸🌷👐🇦🇱🙋‍♀️🌏🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Marigona YlliMarigona YlliMuaj më parë
 • 👑👑👑👑👑

  Endi HoxhaEndi HoxhaMuaj më parë
 • Gold je ma i miri ne gjith trevat Shqipetare 👏🏻💪🏼🇦🇱rrespekt pa fund 🙏🏻

  Artan XhafaArtan XhafaMuaj më parë
ALgones