Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

21 Shk 2021
171 153 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algones.info

Komente
 • keni marre fund

  Luca MaionneLuca Maionne3 ditë më parë
 • I3igepb30tv42ofiv

  Moza IsaiMoza Isai4 ditë më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  seeni gztyseeni gzty7 ditë më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  soiung toiuesoiung toiue8 ditë më parë
 • Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

  tani lacitani laci8 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  nieooj gotoynieooj gotoy9 ditë më parë
 • Lere lere nolt

  Entela ShehuEntela Shehu9 ditë më parë
  • Jeni fantastik te gjith

   seeni gztyseeni gzty7 ditë më parë
 • gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

  Tiku2008tikuTiku2008tiku9 ditë më parë
  • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

   soiung toiuesoiung toiue8 ditë më parë
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena Gusho9 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  bocoy noiubocoy noiu10 ditë më parë
 • Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  ujori ujoriujori ujori10 ditë më parë
  • 😂😂😂😂😂😂

   nieooj gotoynieooj gotoy9 ditë më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana Dida10 ditë më parë
 • Aneja & Xhevoica jeni me te miret

  Vjosana DidaVjosana Dida10 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
  • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

   bocoy noiubocoy noiu10 ditë më parë
 • O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

  ardjan ahmetiardjan ahmeti11 ditë më parë
 • GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

  Murat ShehuMurat Shehu11 ditë më parë
 • Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

  Dhurata DervishajDhurata Dervishaj11 ditë më parë
 • Ku je moj artiste

  numer onenumer one11 ditë më parë
 • Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

  IndoDoesStuffIndoDoesStuff11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  MiraMira11 ditë më parë
 • Jeni fantastik te gjith

  Mine DervishiMine Dervishi11 ditë më parë
 • A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

  Koli KolaKoli Kola11 ditë më parë
 • Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  Arian MucollariArian Mucollari11 ditë më parë
  • Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

   ardjan ahmetiardjan ahmeti11 ditë më parë
  • Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

   Στεφανος ΛακαςΣτεφανος Λακας11 ditë më parë
 • Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

  Tata TataTata Tata11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Vasilika FfbddVasilika Ffbdd11 ditë më parë
 • Haa visho me balen ne ashensor haaa

  Vasilika FfbddVasilika Ffbdd11 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

  Vasilika FfbddVasilika Ffbdd12 ditë më parë
 • Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

  Marcy cushiMarcy cushi12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  Franga PerajFranga Peraj12 ditë më parë
  • Ft we

   Zana KofsaZana Kofsa8 ditë më parë
 • Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

  lili shytalili shyta12 ditë më parë
 • Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

  Luljeta LuliLuljeta Luli12 ditë më parë
 • Ka vdek a ke me jahajaja

  Eva RriskaEva Rriska12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva Rriska12 ditë më parë
 • Me makaronat reklam perfekt gone

  Ilirjan NdojaIlirjan Ndoja12 ditë më parë
 • 😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

  Irisa PetoIrisa Peto12 ditë më parë
 • Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

  Mirela ÇelajMirela Çelaj12 ditë më parë
ALgones