Ky është i riu që shkoi në Mbrëmje të Maturës me nënën e tij - ATV

4 Qer 2021
213 541 Shikime

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Komente
 • Me shum respekt se nana eshte me shtrenjeta ne bote

  Bahrije BytyqiBahrije Bytyqi15 ditë më parë
 • Nje bravo te madhe, per te gjitha qe ke Bo dhe Ben per Nenen, dhe ne vecanti qe i shprehesh me nene ose Mami im. Dhe jo si disa qe thon plaka ime. Bravo.

  Ηλίας ΜουρράνιΗλίας Μουρράνι17 ditë më parë
 • Bravo sabit

  Anjeza AnjezaAnjeza Anjeza23 ditë më parë
 • Kjo ka vite që ndodhi.

  the forbidden girlthe forbidden girl28 ditë më parë
 • Te lumþ ty se mir ke ba se nana esht shum e shtrejt zoti ta prift mbar

  Gazi FerizolliGazi Ferizolli29 ditë më parë
 • Shembull per te rinjt te lumt

  Gjystina ShuliGjystina Shuli29 ditë më parë
 • Kesaj i thon mos me te shku mundi kot me djal si ky Hallall Nenes qe te ka rrit e edukuar prsh

  stefanstefanMuaj më parë
 • 👍

  Liridon MehmetiLiridon MehmetiMuaj më parë
 • Bravo.u bafsh 100.nane jet te gjat 🤗

  KRISTIAN KOLAKRISTIAN KOLAMuaj më parë
 • Te lumt nje gjest shummm i mir te lumt 👍👍

  Andi AjanAndi AjanMuaj më parë
 • Bravo, nuk i ka dal keq kujt, kur ngjon nanen, paqi njani tjetrin me jet

  esmiralda eleziesmiralda eleziMuaj më parë
 • Respekt Bro 🇦🇱🥂🇽🇰

  Il3gal BurnoutIl3gal BurnoutMuaj më parë
 • Bravo 👏👏👏👏👏

  EGLANTINA BASHAEGLANTINA BASHAMuaj më parë
 • Ore kot nuk jemi Kuksian,kudo ku paraqitemi tjeret ulin koken,jemi tfort,jemi tbeses.I love Kuksi❤

  Elena DragjoshiElena DragjoshiMuaj më parë
 • E veçante dhe shume e bukur!

  Altin PlakuAltin PlakuMuaj më parë
 • Bravo të qoft or djalë bravo

  Sife SifeSife SifeMuaj më parë
 • Kjo zonja po folka si mu pask kan e kosoves Krejt pe kuptoj.

  DIY AlDIY AlMuaj më parë
 • Hallall prz besoi je sugari hahaha Rrespekte nga Franca

  Limani LorenzoLimani LorenzoMuaj më parë
 • Zoti te ruajt 🙏 Rrespekte nga Franca

  Limani LorenzoLimani LorenzoMuaj më parë
 • Rrespekt per ju..kuksiant jan burra e djelmoqa besnik edhe trima..

  bb4live interbb4live interMuaj më parë
 • Rini hapi syte. Shikoni bashk moshatarin tuaj. Rrespektoni prinderit.familjen.

  I FI FMuaj më parë
 • Hadhadh te qoft nena eshte shum e shtrejt

  Taki LEPTIRTaki LEPTIRMuaj më parë
 • Vetem respekt jane shume pak djem si ti,te jetosh me nenen dite te lumtura; respekt

  lenci biralenci biraMuaj më parë
 • hallall t beft Zoti 👍

  Helloou BitchHelloou BitchMuaj më parë
 • Për atë që respekton nënën bravo, por po më dukesh në ligjerata si një nxënës kl katërt fillore sikur nuk ke as tetvjeqarn,por gjithsesi mirë.

  Rakip HalilajRakip HalilajMuaj më parë
 • Të lum mor djal se more nënën tënde se ajo të dha jet ty dhe uri ubëre me zhkoll po ti i dhe një tjetër kuptim jetës se saj ajo ësht krenare për ty zoti të bekoft etmirat paç se egzove mamim bravo bravo respekt 👍👌🏻💖👑 që egzove kaq shum

  Uhmlel LesnUhmlel LesnMuaj më parë
 • Sa bukur 🙏🙏 ashtu duhet te bekoft zoti ty dhe mamen tane 👍👍👍👍👍

  Nurije BaftijiNurije BaftijiMuaj më parë
 • Bravo ti je djal bravo të lumt.

  MercedeziMercedeziMuaj më parë
 • Bravo ragazzo....

  Pranvera PetritajPranvera PetritajMuaj më parë
 • Lum kjo nënë , kjo paska djal ❤

  Nexhdet BellajaNexhdet BellajaMuaj më parë
 • Bravoooo!!!

  Tom GalloneTom GalloneMuaj më parë
 • Kushdo qe te bahesh ne jet, asht merit e priderve, jeta vazhdon ka vend elle per te tjeret

  Cile GjondrekajCile GjondrekajMuaj më parë
 • Une kete plaken e kam par ne shqiperi

  Flamur DeliuFlamur DeliuMuaj më parë
 • E man ngat. Nanen deri sa t martohesh se ma jo

  Dini KrasniqiDini KrasniqiMuaj më parë
 • bravo djale!!!!!

  Foti SulaFoti SulaMuaj më parë
 • Ik more me gjithe ..budalliqe .. per tu dukur

  Eva RriskaEva RriskaMuaj më parë
 • Fal nenes , perkushtimit te saj arrin ate , qe pretendon......

  Qeriba SkendoQeriba SkendoMuaj më parë
 • Lume ajo nene qe tw lind mor djale ,Hallall te qofte qumeshti i saj ,Eh ku ka si nena ,Vetem ajo qane e vuan per ty ,Te gjithe me interes ta kane sote ,pervec nenes ,Eshte ENGJELLI qe ka dhene ZOTI ne toke .

  Ferdinand AjdiniFerdinand AjdiniMuaj më parë
 • Bravo 👏👏👏👏👏

  Erman & Alpers channelErman & Alpers channelMuaj më parë
 • Zoti te ruajt o bir.kush respekton prindin,eshte i bekuar nga zoti.veprimi jote eshte i veqant,dhe shembull shume i mire per te gjithe te rinjt,qe per te mos thene fare, i kane harruar prinderit.paq jeten e gjate e te lumtur.zoti te ruajt zemer.❤❤❤❤

  Frange MarkuFrange MarkuMuaj më parë
 • Bravoooo endrra ime te shoqeroj djalin tim! 😍

  Mira PMira PMuaj më parë
 • Hallall te qofte nuk ka gje me te shtrejt se nena e baba zoti ta shperbleft me te mira

  Ardjan GordaniArdjan GordaniMuaj më parë
 • Bravo se 100% ma mir Nena se kush pra.

  Dacic Sk.Dacic Sk.Muaj më parë
 • Jane te pakt si puna jote.. Respekte edhe per nonen tate per edukaten qe te ka dhene. Respekte nga qyteti PEQINIT

  dritan dervishidritan dervishiMuaj më parë
 • Bravo

  dritan dervishidritan dervishiMuaj më parë
 • Bravo Sabit keshtu respektohet prindi e ke rinu nanen .Nana eshte gjithqka ne bote jeten nena ta ka dhene po ke dhen nje shembull per te gjithe femit qe kan ike dhe lan prinderit vetem . Bravo .Bravo .BRAVO.BRAVO Malsor keshtu jemi ne

  femijet3femijet3Muaj më parë
 • Bravo te madhe per veprimin qe ke ber nena eshte ajo qe te te ka dhen jeten e ajo eshte kremaria jote

  Illyrian OfMallakasteraIllyrian OfMallakasteraMuaj më parë
 • Shum bukur me kete veprim tanin Respekte duhete te gjithe ta ndjekine kete veper Respekte

  Ndryshoje jetenNdryshoje jetenMuaj më parë
 • Nane e lumtun e nderime per djalin dicka shume emocionuese

  Drane VataDrane VataMuaj më parë
 • Nena eshte gjeja me eshtrejte ne bote te ka sjelle ne jete ai qe respekton nenen esht

  Djellë HasanajDjellë HasanajMuaj më parë
  • Eqesiit kane lindur nga nensduke marre bekimln etyre

   Djellë HasanajDjellë HasanajMuaj më parë
  • Irespektuar edhe0 nga zoti mos te0 harrojne we udheh

   Djellë HasanajDjellë HasanajMuaj më parë
 • Bravo je një djalë i veçantë ,dhe një xhest shumë i bukur i paparë 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Nikoleta BuziNikoleta BuziMuaj më parë
 • Bravo biri !!!!

  Suzana LileSuzana LileMuaj më parë
 • E ty truejt i malli zot o bir e pac maturen me shnet e gzima po kush o bir te don si nana jot e tka than lumi nana per ty edhe ti e ke gzua nanen cit ka rrit per shkoll kjosh jet gjat

  DD SDD SMuaj më parë
 • Bravo respekt se nan esht shtylla eshtepis nan nuk ilthet fjala se te ka mbajt 9 muja ne bark

  Jeton AvdulliJeton AvdulliMuaj më parë
 • Scheme bukur ke ber

  Drita AziziDrita AziziMuaj më parë
 • Pac fat ne jete or bir

  Jani IbrahimllariJani IbrahimllariMuaj më parë
 • Ta bëft zoti allall or çun ke bër diçka të veçant qè të gjth e kan zili.tē lumt !!! Je shembull pozitiv!

  Gregory GregoryGregory GregoryMuaj më parë
 • Bravo per rrespektin qe ke ndaj nenes se tash ka ardh kohe veshtir per prindrit nuk poi rrespektojn siduhet zoti inshallah ju bekon ne gjdo hap te jetes

  latife lamajlatife lamajMuaj më parë
 • Ti qeke fmi Halla Allai te dhent jet e shndet🤲🤲

  Qefajet SulejmaniQefajet SulejmaniMuaj më parë
 • BRAVO ZOTI TERUJT RRESPEKT PE NANEN SITKA RRIT

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • 😙😙

  KEJSIKEJSIMuaj më parë
 • Bravissimo je megjithmend i vecant hallall sherbimin e nenes 🙏🙏🙏🙏

  Zahrie DardhaZahrie DardhaMuaj më parë
 • Bravo te qofte hallall qumeshti i nenes respekte

  Liman KutelajLiman KutelajMuaj më parë
 • Respekt vllaqko Zoti Te rujt vllaqko Nëna ësht me e mira Zoti Te rujt vllaqko 🇦🇱🇦🇱

  Rugova DugaivaRugova DugaivaMuaj më parë
 • BRAVO!NJE DJALE SI TI CDO NENE DO TA DONTE .URIME PAC FATE.

  Argyro VasiliArgyro VasiliMuaj më parë
 • Bravo o mret te ruajt zoti 💪🤲

  Erlind AlidiniErlind AlidiniMuaj më parë
 • BRAVO TE RUJT ZOTI TY EDHE NANES 🤲🤲🤲

  Xhezide BerishaXhezide BerishaMuaj më parë
 • Kjosh jete gjate mor djale.mos nrysho

  Socoli GjoniSocoli GjoniMuaj më parë
 • Bravo nuk ka dhurat me te bukur per nje Nene Zoti ta shperblefte jeni nje shembull per ter rinin shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏

  Joti FatjonaJoti FatjonaMuaj më parë
 • Bravo djal e ke knaq nanen e ke lumturu nanen dhe veten kujtim jasht zakonisht i bukur shum i vecante nji BRAVO te madhe 😃😂😍❤💓💖💕👍

  lac serlac serMuaj më parë
 • 😢😢😢😢😢😢😢te lumte bravoooooo

  ijsvs dkoijsvs dkoMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏💯👵👏👍👦🏆👍👏👍

  Kim, GaxhaKim, GaxhaMuaj më parë
 • BRAVO TE QOFTE SE NENA E VERTETE NUK TE BEN HASHA KURRE ZOTI TE BEKOFTEJETE TE LUMTUR TE KESH

  Κωστας ΦαραΚωστας ΦαραMuaj më parë
 • Te. Lumt. Sabit. Je. Njish.

  Arben AbdyrrezakuArben AbdyrrezakuMuaj më parë
 • Respekt i madhe realizimin e tgjitha deshira qe ke do i realizosh

  Blerim KadiriBlerim KadiriMuaj më parë
 • Zoti te rujt vella per ket gjest te bukur Allahu qoft me ty gjithmon Amin zoti vec te mira te sjellt kudo qofsh 🤲🙏🤲🤲🤲

  Lirie BeshiriLirie BeshiriMuaj më parë
 • HALLALL

  mark spaqimark spaqiMuaj më parë
 • Bravo 👏👏👏👏👏

  rita markurita markuMuaj më parë
 • Braviiii👍👍

  Mirela MiskuMirela MiskuMuaj më parë
 • Allall usmeti i saj more djal ,zoti të bekoft, bravo

  Leta VloreLeta VloreMuaj më parë
 • Te bekofte zoti or Djali i kesaj None qe e ke thyer akullin e Rinis qe se kan e piken e turpit xhvishen lakuriq se po bejne nje feste Shkolle qe kane mare me djersen e prinderve ky djale ka bekimin e zotit per zgjedhjen e Banes setij Bravo

  Navere LalaNavere LalaMuaj më parë
 • Te perqafoj o djale dhe te fali zoti miresi e begati per kte veprim e per kto fjale. Je nder njishat me te mire ne bote. Te lumt NANE LOKJA PER KTE DJALE. SA ME SHUME JETE QE TA SHOHESH TE REALIZUAR KTE DJALE.

  Arber KastriotArber KastriotMuaj më parë
 • Lum nèna qè e ka, bravo te qoftè, èshtè gjest shumè i rallè

  antoneta hofstetterantoneta hofstetterMuaj më parë
 • Bravo or djal Zoti te bekoft👏👌

  Sara SSara SMuaj më parë
 • E past nena kyt djal🌼❤

  Mimi MimiMimi MimiMuaj më parë
 • 👏👏👏👏

  Valentina GorishovaValentina GorishovaMuaj më parë
 • BRAVO O DJALE BRAVO..PERSHENDETJE NGA VLORA..

  Viktor ZenelajViktor ZenelajMuaj më parë
 • Ohhh wow ❤️❣️ bravo

  Dete MuratosDete MuratosMuaj më parë
 • Je tregu ma evropian dhe ma i civilizum se te gjithe bashkemoshataret . Bravo . sinqerisht rrespekte . Keto mediat na kane krijuar idene se te rinjte nuk i rrespektojne prinderit . Zoti ti lehtesofte punet .

  bert latifibert latifiMuaj më parë
 • BRAVO DJAL NËNA SVENDËSOHET ME ASGHË NËBOT

  liljana bombajliljana bombajMuaj më parë
 • Bravo t koke djal hallall te lum ju ke jep mesim atyne qe nuk kujdesen per prinder ti ke jep nje mesim te mir edhe pse asht plak nuk duhet te kemi turp prej atyne qe na kan sjell ne jete 👍👍👍

  Jeta ImaJeta ImaMuaj më parë
 • Perqafoje nenen edhe fshija lotin nese e gzon nenen e gzon edhe Zotin Zoti te shperblefte bire

  PjuluPjuluMuaj më parë
 • Të lumtë djalë! Lumturia në zemrën e nënës zbret parajsën në tokë!

  Marin BajramiMarin BajramiMuaj më parë
 • Bravo!

  Plug WrldPlug WrldMuaj më parë
 • 2019 ka qen kjo

  North AlbaniaNorth AlbaniaMuaj më parë
 • Shum mir patriot

  Petro BePetro BeMuaj më parë
 • I 'lazdru'çdo të thotë??

  Jakup JakupJakup JakupMuaj më parë
 • Bravo zoti te bekoft me te mirat ishalla 👏👏❤

  Mirela LelaMirela LelaMuaj më parë
 • Bravo. Si nena nuk ka.

  a sota sotaa sota sotaMuaj më parë
 • Bravo

  Νορι ΚριπαΝορι ΚριπαMuaj më parë
ALgones